Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikaka

Dziewczyny, które znalazły miłosc po 30- są takie?????

Polecane posty

Gość przestalam szukac c
Tak,może w pubie. Mam opory aby samej tam iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestalam szukac c dziś Ok. Rozumiem że nie chcesz tutaj o tym pisac. Ja też bym nie chciał. A po co skarbie ta karpiowa ironia heh. Nie zabijam karpia bo go nie mam na wigili a poza tym to biore świeta na miekko bo itak nie mam ich z kim spędzać. Ps. A wiesz ze jesli kupujesz jakiekolwiek mieso to ktoś też musi wykonać wyrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co opisywac bolesne rozstania jak mozna komus na forum takie pytanie zada, ludzie opamietajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
22.15 To nie ironia. :p Chciałam wiedzieć tylko czy masz wszystko na święta gotowe. Nie wiedziałam,że to taki drażliwy dla Ciebie temat hihi. 9.11 Masz rację.Po co rozdrapywać rany? Nie ma sensu zaglądać w przeszłość. Gdybym była w związku nie pytałabym o ilość kobiet i powody rozstania.Na co mi ta wiedza? Ważne by było to co teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
22.15 To co planujesz robić ? Ja się wyśpię i obejrzę zaległe filmy. Marzy mi się kulig...gdyby był śnieg. Chciałabym być zimą w górach chociaż raz...nigdy nie byłam. A jak plany na Sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestalam szukac c dziś To nie są dla mnie drażliwe rzeczy a tak apropos to lubię wędkarstwo hehe. Święta i sylwester bez planów. Pogoda dopisuje to zajme się inną swoją pasją. Były związek to żadna tajemnica ale tutaj nie będe o tym rozmawiał podobnie jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestalam szukac c dziś Jakie to filmy ?. Może coś mi polecisz ?!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szulac c
12.09 Wędkarstwo powiadasz? :) Nie ma to jak świeża rybka...mniam :D 12.12 Ja to będę oglądać jakieś komedie i romansidła. To pewnie Cię nie interesuje. hihi Widziałeś film '12 gniewnych ludzi'? Stary,ale bardzo dobry. Musiałabym wiedzieć co Cię interesuje ,aby kilka tytułów napisać. Jaki jest Twój Sylwester marzeń? :D Tak z ciekawości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dyskryminujcie katolickich portali, tam są ludzie, którzy pragną męża i żony. Pisałam o koledze, ze poznał żonę w takim miejscu. Ja poznałam męża na Przeznaczonych w wieku 29 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie po 30 sie dopiero zycie zaczyna!!!! co jest z Wami? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestalam szulac c dziś Jasne że znam ten film. To klasyk. Od siebie polecam Ci film "KEITH" dostępny na yt. A moze juz go widzialaś?. Sylwester marzen?, nie myslałem jeszcze o tym heh. Mimo wszystko życze wesołych świąt !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
16.08 Zabierałam się za oglądanie tego filmu kilka razy...może teraz mi się uda. Ok skoro Sylwester marzeń ni,to zapyt inaczej Jakie są Twoje wakacje marzeń? :) Może już były? Dziękuję .Tobie życzę aby to były Twoje ostatnie samotne święta. Sobie życzę tego samego. W przyszłym roku w Sylwestra chcę potańczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestalam szukac c dziś Mam nadzieje że spelnią sie twoje marzenia. Zawsze warto je mieć. Dzieki nim spoglądamy w przyszłośc a człowiek bez marzeń po prostu gaśnie. Ja myśle że będą jeszcze samotne święta w moim wydaniu i to nie jedne hehe. Jestem zwyczajnym spokojnym facetem z własnymi pasjami. Kobiety chyba na takich nie lecą hehe. Wakacje marzeń?, wyjazd na Madagaskar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja byla szefowa znalzla po 30. Obecnie szczesliwa mezatka,od pol roku mama. Jakas jej daleka ciotka ich poznala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
21.56 Ważne,aby jedna ,TA WŁAŚCIWA,poleciała. Może to ostatnie Twoje samotne święta?Tego nie wiesz. Nic nie jest do końca pewne. Chociaż zwątpienia nachodzą. Dla mnie najgorsze jest to,że spora część znajomych się wykruszyła...nowych brak,bo sķąd?Nie ma z kim wyjść.. A u Ciebie jak ze znajomymi? A ja bym chciała spędzić wakacje bez planowania czegokolwiek.. Wsiąść do samochodu i pod wpływem impulsu chwiili zadecydować gdzie pojechać..może rzucić monetą?może wylosować miejsce na mapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
15.22 Nie wiem czy się życie zaczyna po 30. Wiem ,że moje było lepsze w wieku 20+.Przynajmniej jeśli chodzi o relacje damsko-męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
Mój rozmówca zniknął... Czyżbym została tutaj sama? Ach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same sobie są winne. A jeszcze 10 lat temu kazda mnie olewala. A teraz ja mam zone o 12 lat mlodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestalam szukac c dziś O mój skarb się pojawił. I co tam u ciebie ?. Widze że lubisz kierować się emocjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
16.33 Jak minęły Ci święta skarbie ?Obejrzałeś coś godnego polecenia....? Dlaczego uważasz,że kieruję się emocjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestalam szukac c dziś Świeta ok. Nic ciekawego się nie działo. Mikołaja też nie dojechał ale nic dziwnego bo śniegu brak hehe. Było troche czasu na dosć orginalne hobby. Jeśli sie myle to mnie popraw ale kobiety chyba czesto kierują sie emocjami które lubią?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
18.30 Do mnie też nie zawitał,ale w sumie się nie dziwię,nie wierzę w niego hihi. Może mnie kiedyś zaskoczy? Tak,kobiety kierują się emocjami. Ja zawsze wszystko planuję,więc może dlatego marzą mi się takie szalone wakacje w nieznane. A cóż to za oryginalne hobby?Pochwalisz się? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestalam szukac c dziś Ja też w niego nie wierze hehe. Ale może ktoś kiedyś zostanie Twoim Mikołajem i da Ci w prezencie siebie! na wyłaczność. A tutaj nie bede o tym pisał a w innych okolicznosciach pewnie nie bedzie nam dane rozmawiac. Ciekaw jestem Twojego charakteru. Bliżej Ci do twardej stanowczej kobiety czy do miłego grzecznego aniołka?. Ja obstawiam opcję nr. Dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
On chyba tych młodszych obdarowuje...ale kto wie,może dla mnie zrobi wyjątek? :) Musi być strasznie oryginalne te Twoje hobby skoro nie chcesz o tym pisać Ok,rozumiem....może kiedyś? Ojj,gdybym była opcją nr 1 nie byłabym sama i nie biadoliłabym tutaj hihi żartowałam :p Tak,bliżej mi do opcji nr 2...ale drugą stronę tę czarną,też mam ...taki diabelski anioł hihi :D Coś łatwo mnie odczytujesz... raczej celnie trafiasz ... :). To teraz ja zadam pytanie ...hmmm....hmmmm ulubiona potrawa? :D Mało oryginalne,wiem,ale głód zrobił swoje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestalam szukac c dziś Skoro byłaś grzeczna to na pewno Cie obdaruje. Może już na przysłe świeta. Kto wie. Grzeczny aniołek z domieszką diablicy? No to świetnie!. Pierwsza potrawa jaka przyszla mi do glowy to ryba w sosie greckim. A Twoja?. Ps. Calkiem miła jesteś. Myśle ze gdyby Cie blizej poznać to było by jeszcze lepiej a ja nawet nie wiem jak masz na imie eh. Ale tutaj pewnie nie bedziemy rzucać imionami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestalam szukac c
22.18 No zobaczymy co przyniesie w2018. Może faktycznie coś mi podaruje? Może Tobie też?Kto wie..... Ja uwielbiam jeść ,chociaż po mnie tego za bardzo nie widać hihi. Moja ulubiona potrawa to kakrówka w sosie własnym+buraczki+kasza.Mniam mniam. Lubie też dania wigilijne :krokiety,barszcz,pierogi mięsem i grzybami. Może na Nowy Rok coś z tych dań zrobię?hmm... Jak miłą osobą się wydaję to już coś.:) Dziękuję.Ty też wydajesz się całkiem sympatyczny :) Nie,chyba tutaj nie będziemy podawali swoich imion,chociaż też chciałam o to zapytać. W innym miejscu nie miałabym oporów,ale tutaj wolę nie podawać za dużo danych. To może pierwszą literę chociaż podamy albo jakiś pseudonim?:D A Ty jakbyś siebie określił?Buntownik raczej chyba nie,więc ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestalam szukac c dziś Moze troche buntownik ale bardziej taki zwyczajny z nutą oryginalności. Tak myśle ale najlepiej gdybys sama ocenila. Ja tez lubie coś dobrego zjeść ale nie lubie sie objadać. Słodyczy też nie odgarniam i jak na razie moge sobie pozwolić ponieważ sylwetka osa hehe. Takie wigilijne dania też lubie. Ja wybredny nie jestem. A jak bedziesz spędzała Sylwestra?. Ja go potraktuje że to dzien jak co dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestalam szukac c dziś Ps. Skarbie, sympatyczny to moje drugie imie hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestałam szukac c
19.07 Na podstawie naszej krótkiej znajomości oceniam ,że z buntownikiem nie masz nic wspólnego ,ale mogę się mylić i zmienię zdanie za jakiś czas. Jeść lubisz, a gotować? Sylwester to zwykły dzień dla mnie będzie. Może tylko kupie szampana :) Może wybiorę się do rodziny? Nie wiem jeszcze. 19.37 Serio? hihi :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestałam szukac c
A ....zapomniałam: Ulubiony zespół? ;) Taki na którego koncert byś się wybrał gdybyś mógł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×