Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kura domowa.

Jaki proszek i płyn do płukania według Was jest najlepszy???

Polecane posty

Gość kura domowa.

Wpisujcie swoje typy, jak dla mnie to proszek: Vizir a płyn do płukania: Silan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do białego u mnie sprawdza się Vizir. Do kolorów Vizir,Bonux,Bryza. Płyn to silan i lenor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka1986
proszek rex, e, bonux,ew.dosia a płyn eden nie jest zły ale najlepszy jest lenor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigmejka
proszek VIZIR a plyn oczywiscie LENOR niebieski najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsdasads
Persil i Ariel pod warunkiem, że niemieckie Lenor i Silan, a ostatnio E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Lenor w czarnej butelce-fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steffi72
Płyn Lenor żółty lub niebieski.Ostatnio kupiłam Global biały i mile mnie zaskoczył,był świetny,a pranie pachniało przez kilka dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojjjo
hmm zawsze byłam za vizirem do czasu kiedy włożyłam do pralki swoją białą bluzkę - dałam vizir i silan (ten zielony rainy fresh) i po wyjęciu bluzka okazała się być seledynowa :( porażka - naszczęście wyprałam ją w persilu i vanishu oxi i wybielała - od tąd tylko persil!! a podobno najlesze są tabletki do prania ale dostępne tylko w sklepach z chemią niemiecką.. mam zamiar wypróbować w najbliższej przyszłości a póki co mam jeszcze z 2kg persila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goya 007
Vizir do kolorow i do bialego, a do plukania Lenor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam płynu do prania Wolite Perła (świetnie się wypłukuje z tkanin, piorę w nim od 9-go m-ca życia ubranka Dzieci również), do tego używa Vanishów - ale tych w proszku - znacznie wydajniejsze - do kolorów i do białych, płukam w Lenorze w czarnej butelce naprzemiennie z Silanem w pomarańczowej lub fioletowej butelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stg00
proszek: E, płyn: Dreft. O ile proszek stosuję dość długo i jest ok, o tyle Dreft mile mnie zaskoczył, na tle innych płynów. Zwłaszcza ten do czarnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela.19
Używam różnych, bo lubię testować nowe produkty. Ostatnio jest to Dreft i Lenor. Faktycznie udany duet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela_19
Mały update: ostatnio kupiłam do prania płyn Ariel i na próbę odplamiacz w płynie tej samej firmy (Ariel Professional) i są ok. Tzn. płyn jest niezły, a odplamiacz jak to odplamiacz (ogólnie ok, działa podobnie jak Vanish).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to najlepszy taki, coby w miare malo i delikatnie pachnial, a plyn do plukania w ogole zbedny ... dodatkowy wydatek i chemia, jakby bylo malo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszek persil albo vizir do białego ostatnio bardzo zadowolona jestem z woolite perła. A co do płynu to tylko i wyłącznie lenor konkurencja się może schowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×