Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość przymulona
Niezachwiana pewność zbawienia w obrębie tylko jednej sekty automatycznie wzbudza wrogość do innych, podobnych grup i organizacji, które domniemanie kroczą niewłaściwą drogą. Rodzi nietolerancję a często także nienawiść. Zjawisko to świadczy zarówno o zagubieniu religijnym współczesnego człowieka jak i o gorączkowym, często dramatycznym poszukiwaniu prawdy, tej jednej, jedynej prawdy religijnej, która zaspokaja głodnego ducha i wiedzie do zbawienia. Z drugiej strony religie posiadające tysiącletnie tradycje kostnieją w dogmatach, tracąc powoli kontakt ze społeczeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przymulona
Idee kontaktu z Bogiem, możliwego tylko przy współudziale " specjalistów" , spowodowały osłabienie lub zanik wiary w możliwość indywidualnego kontaktu z Bogiem do tego stopnia, że jeśli kontakt taki się zdarzy, nierzadko nasuwa się pytanie o zdrowie psychiczne kontaktującego się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przymulona
"Sekciarstwo jest chorobą religii instytucjonalnej a dogmatyzm jest zniewoleniem natury duchowej. Jest znacznie lepiej mieć religię bez Kościoła, niż Kościół bez religii. Zamęt religijny dwudziestego wieku, sam w sobie nie świadczy o dekadencji duchowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo widze, ze mamy gosci w naszej kawiarence , milych i niemilych........ Kozko witaj, ladnie wygladasz, powiem Ci, ze ja jako dziecko wychowalam sie na mleku kozim ale rogi tez mi nie wyrosly :D Livio kochana 👄 a gdzie raszta naszych Dziewczyn, co dzieje sie z Andzia, Globusik pewnie juz wrocila ale zajeta Rodzinka. Lonia sciska swoja malenka Wnusie, pewnie musimy uzbroic sie w cierpliwosc. A Dorcia co? Tez pewnie pakuje sie do wyjazdu nad morze. U mnie pogoda piekna wiec wybieram sie na zakupy. Nara 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Witam miłe Panie.Dochodzę do wniosku,że ten wyjazd nad morze nie jest nam pisany.Znowu musiałam przesunąć o jeden dzień. Wypadło mi bardzo ważne spotkanie,które nie mogę odłożyć.Ale 30 jedziemy już na pewno.Wysłałam już zaliczkę i nie ma zmiłuj się.30 pakujemy walizki,oddajemy Dore do mojej przyjaciółeczki i jedziemy. Patronko miernot dziękuję za wyjaśnienia.Chciałabym tylko powiedzieć,że nie mam ochoty zastanawiać się tutaj nad sensem życia.Może za kilka lat.Nie wiem.Nasz topik nie jest utworzony do naukowych dyskusji.W dniu dzisiejszym mówię,że życie jest piękne.Co będę myślała jutro to sama nie wiem. Anulko,jak podobało Ci się moje miasto?Patrz, mogłyśmy się nawet widzieć. Livio,jak mam doła to też mówię że to wszysto jest do d..y.Tak że głowa do góry.Wszystko co złe minie i jutro powiesz jest okej.Tego życzę Tobie bardzo,bardzo. Loniu,gdzie jesteś.Pozdrawiam Cię serdecznie. Kózko,pozdrawiam i tak trzymaj.Wesoło się zrobiło.Proszę o dalsze odwiedziny. Globusiku,odpoczywaj i sił nabieraj. Andziu,gdzie jesteś?Pozdrawiam serdecznie i wracaj koniecznie do nas. Patronko miernot,pozdrawiam i to dla Ciebie: \"Co nie boli,to nie życie. Co nie przemija,to nie szczęście\" Ivo Andrić \"Kochaj,żeby żyć i żyj,żeby kochać\" Dionisios Solomos Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartę i zaczynać od nowa\" Phil Bosmans .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frekfencja na naszym forum ładna. Naszły mnie takie myśli.Może cuuś podpowiecie? Przed chwilą rozmawiałam z Córcią. Wyjechała z moim Synem i Synową w jeleniogórskie. Syn dostał talko kilka dni urlopu - a pracuje naprawdę bardzo ciężko. Aby nie było im zbyt fajnie - doczepili się do nich jak zwykle Teściowie Syna. No i jest \"miło\". Teściówka,chyba trochę ma cuuś z globusem. Wszędzie pcha się z nimi,nie zostawia ich ani na moment,nadaje..nadaje..nadaje...,wtrąca się we wszystko,co kto je,co robi.Teść - korzysta z okazji,jak robią wycieczki - wypycha ją z nimi,a sam ma parę godzni oddechu. Synowa - uzalezniona od matki, Syn - ciepłe kluchy dla żony - ustępuje jej we wszystkim, znosi w milczeniu wszelkie komentarze i kłótnie rodzinne jakie prowokuje jego przemądrzała teściówka. Takie urlopy ma już od wielu lat,ponadto miszkają w jednej miejscowości i pewnie ma ich na codzień. Otruć cuuś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio,absolutnie nie truć.Trzeba poszukać skuteczniejszej metody. A tak na serio może pomogłaby rozmowa szczera z teściami. Życzę Twojemu synowi du......żo wytrwałości i cierpliwości.Z uzależnieniem od Mamusi bardzo ciężko walczyć. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia👄 mysle, ze bedziemy mogly zorganizowac spotkanie :D Livio👄 jak kazda mama zawsze troszczymy sie o nasze dzieci ale pamietaj, ze dzieci juz nam dorosly i podejmuja swoje decyzje. A to, ze spedzaja urlop razem z mama synowej to pewnie im tak pasuje. Najwazniejsze , ze sie zgadzaja. Globusiku👄 Andzia👄 Lonia👄 ....Czas spać powiedziała Nocka. Nie! nie! Jeszcze nie!!! Przyjaciół jeszcze odwiedzić trzeba, wieczorne życzenia przekazać, dobrej nocy życzyć, snów w kolorach tęczy albo w krainie baśni, dobrego spania, radosnego wstawania, dobrego jutrzejszego dnia i marzeń spełniania... …to chyba na dziś wszystkie moje dla Was życzenia:))) 🖐️dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihaha
na pohybel tescowej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać spiochy,już zrobiłam kawkę.Mleczko,śmietanka do wyboru.Proszę się częstować.Skromniutko dzisiaj,ciasta brak. Miałam ciężką noc.Nie mogłam spać,majaki jakieś mnie męczyły. Coś mi się wydaje,że będę miała ciężki dzień.Wam życzę wesołego poranka.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otwieram KLUB. Kozie mleko czeka - gorące,parujące,smaczniutkie. Dzisiaj cichcem któraś kozę wydoiła.ciekawa jestem która z Was,bo ja nieeeeeeee,be.. Dorcia - dzięki za zrozumienie,wiem,że problem dla mojego Syna spory. Ja się nie wtącam,ale...ale... w środku cuś mnie boli. Anula - jak zwykle żyjesz w marzeniach,rzeczywistość dla Ciebie jest koloru różowego.I niech tak zostanie - tak trzymaj. Miłego dnia - aaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ato dla nas na dobry początek: "Sztuka życia-to cieszyć się małym szczęściem." Anulko,jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio,miałam wielkie problemy,mleko nie chciało lecieć do dzbana tylko gdzieś rozlewało się dookoła.Kózka była cierpliwa i trochę mi pomagała i ociupinkę mleka macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Kawka juz czeka wiec dosiadam do Was szybciutko. Dorciu moze to zmiana pogody dziala na Ciebie, ze nie moglas spac. Livio czy ja zyje marzeniami..... poprostu staram sie choc duzo razy mi to nie wychodzi ale nie poddaje sie i tak jak Dorcia napisala...... Globusiku, Loniu, Anndziu 👄 Czasami wystarcza jeden promień słońca jedno miłe słowo jedno ciepłe spojrzenie wyciągnięta dłoń jedno pozdrowienie jedna delikatna pieszczota jeden uśmiech.. Potrzeba tak mało, by uszczęśliwić tych, którzy znajdują się obok nas . Milego dzionka zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,jestem po spacerku.Kupiłam ciasto,Pychotka,częstujcie się. Mnie się podoba Anulki spojrzenie na życie.Pełno w nim optymizmu.Anulko,tak trzymaj.Zdarza mi się,że poczytuję Twoje wiersze i już mi lepiej. Wspaniałego dnia,dużo uśmiechu,samych dobrych zdarzeń dla Was wszystkich/dla mnie oczywiście też/.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto w naszej kawiarence , Dziewczyny w rozjazdach a kto po remoncie posprzata? No dobra zabieram sie do roboty. Jutro bedzie w naszej kawiarence czysciutko, kwiatuszki na stole i kawka bedzie czekala.A moze jeszcze ktos wpadnie i pomoze. Tymczasem zabieram sie juz i bede wygladac na Was 👄 Milej nocy i kolorowych snow zycze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko,ja chętna jestem do pomocy.Już biorę się za porządki.Ale powiedz mi co mam robić jak tutaj już lśni i jest badzo czyściutko. Z tego wynika,że poobijam się trochę.Grunt to robić dobre wrażenie.Pamiętaj,że chciałam pomóc. Kolorowych snów!Śpijcie dobrze.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosto z ogrodu w zabłoconych buciorach do klubiku wchodzi Livia. dobry dzień dla naszych klubowiczek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
❤️ Jestem w domu po wojażach, a nie po wakacjach.Dalej mam gości. Na dobre wrócę po niedzieli. Oj trochę energii mi prześlijcie. Jestem spokojna, bo klubik jest po remoncie i zaglądają też "wczasowicze". Nie ma plajty. LIVIO dzielnie się spisałaś dziękuję. Bardzo chcę być już z Wami. 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałyście mnie na tym filmie? Ale mam pełne cyce ---------- Dorcia,zrób z tym porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus --------- wychyl kufel mojego mleka. siły Ci doda-------smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ ....Przepiękne są dni, gdy płyną w uśmiechu i szczęściu, a jeszcze piękniejsze, gdy mijają w pięknym towarzystwie, otoczonym piękną przyjaźnią zrozumieniem i wspaniałą wspólną rozmową Z całego serca życzę takich chwil jak najwięcej. ¨ ¨ ¨ ¨ ¨( ¨ ¨ ¨ ) ¨ ) ¨ ( ¨ ¨ ¨ ) ¨ ( (¨ ) ¨ ¨ ¨( ¨ ~.) ) ( ¨ ¨ \ °°°°°°°°°°°°°°/_ _ ¨ |…¨…¨…¨…¨… |ˆˆ\*\ ¨ | ¨ KAWA¨..... | …'|*| ¨ |…¨…¨…¨…¨… |… /*/ ¨¨\°°°°°°°°°°°°°/ ˆˆˆˆ ¨¨ \|||||||||||||||/dla Was i mlego dnia zycze. ¯¯҉¯¯҉¯¯҉¯¯҉¯¯҉¯¯҉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kumpele :D Troszkę odespałam i pierwsze co robię to piszę parę zdań. Niczego jeszcze nie czytałam, ale wieczorkiem nadrobię zaległości. Moja wnusia jest najpiękniejsza i najwspanialsza na świecie :D :D Jak wnusie wszystkich babć :D Jak na swoje 3 m-ce jest bardzo silna, nie lubi leżeć, cały czas potrzebuje widoków i noszenia na łapkach :D Cwaniarka :D Czuję ogromny NIEDOSYT , ale proza życia zmusza do powrotu na własne śmieci. Tutaj też mam zajęcia bardzo dużo. Kurczę - kto go nie ma ! :D Pozdrowionka dla Was wszystkich i buziole 👄 Do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam wieczorkiem do naszego klubu. Dziewczyny korzytsają z pięknej pogody. Dzien jak co dzień. dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już późno, ale na chwilkę .. :D Dużo zajęć wykonalam, mam się z czego cieszyć. Jutro kolejna porca. Wiecie, przy takiej pogodzie fanie się pracuje. Nic po doopie nie leci :D :D :D Jutro się spotkamy i więcej pogadamy. Tym czasem, dobrej nocy i kolorowych snów. Livio - a co Ty taka oszczędna w pisaniu ? Już wiem :D :D Zabrakło Ci atramentu :D :D No, teraz już spadam.... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×