Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
Zapowiada się upalny dzień. Niech będzie miły dla wszystkich. W kawiarence jest wakacyjny remont. Jednak czas na kawę musi się znaleźć. Więc pijemy!!! Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello z rana. kawiarenka remontowana - to może i zrobiomy przy okazji REMANENT? Ileż to juz kawy Globusie w nim nagotowałaś? Kto by to policzył,ile spotkań w niej się odbylo. Ile razy z doła byłam wyciągana, Ile razy do doła wciągałam Was? Ile poezji w nim się naczytałam? Ile dobrych słów usłyszałam? itd...itp... Nasz PEWEX -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Moja droga LIVIO z doła wyciągamy się po równo. Mam nadzieję,że na kilka dni zapomnę o dołkach, obym nie wpadła w "Bunkier". Liczę na Was. Z kawy nawet podczas remontu zrezygnować nam nie wolno. Dlatego choć na chwilę trzeba wpadać. Dobra myśl, po remoncie robimy remanent. Po otwarciu kawiarenki nie może być spraw nie jasnych. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Wczoraj wieczorem moj \"komik\" byl zajety, MM robil do pracy jakies potrzebne rzeczy, chodzilam wkolo ale jakos sie nie doczekalam na wejscie do naszej kawiarenki a dzis co ? REMONT ale usiade z boczku i wypije z Wami popoludniowa kawke :D Jak skonczymy remont w kawiarence to zapraszam Was Wszystkie do mnie :D tez trzeba byloby odswiezyc a MM takich prac nie lubi. Ale obiecal mi, ze we wrzesniu po urlopie sie zabierze , zobaczymy w ktorym wrzesniu czy tego czy nastepnego roku :D Lato to wiadomo czesc z nas w rozjazdach, my wyjezdzamy na poczatku sierpnia na urlop, nie bedzie mnie 2 tygodnie ale o Was nie zapomne ❤️ Wczoraj rozmawialam telefonicznie z moja Siostra, wrocila z wojazy po Rzymie, byla tez na grobie naszego Papieza. Powiedziala , ze jest to niesamowite przezycie a lzy to Jej same kapaly. Moge sobie to wyobrazic bo ze mna tez by tak bylo. Byla to wycieczka zorganizowana , wszyscy wrocili szczesliwie tylko bagaze nie dolecialy do dzis. Poprostu na lotnisku ktos z odprawy zawalil sprawe i zostal caly jeden wozek z walizkami w Rzymie. Monitowali juz i powiedzieli im, ze w ciagu 21 dni walizki wroca do kraju. Zycze Wam milego popoludnia i 👄 dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mimo remontu wpadłam na chwilę. W domu ożyło wszystko , nawet zafrasowana babcia:) bo moje dryblasy w domu. Senior z dwoma Juniorami poszli po napoje. Boże jak oni rosną. Dziadek z głową wchodzi pod pachę, co do mnie lepiej nie mówić:) Na chwilę się wyciszyło , kotek również odpoczywa. Pozdrowienia dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kumpele :) Jestem.... i jeszcze żyję :D Bogowie , duchotaaaaaaaaaaaaaa . A tak było fajnie przez kilka dni. Nadal zasuwam :D tyle o ile moje siły pozwalają. Jak wiecie stałam się żółwiem, toteż każda robota robiona jest w zwolnionym tempie a to zabiera dużo czasu. Jutro wyjazd .... w tej duchocie - jakoś poradzę, choć wiem że łatwo nie będzie. Globus - cieszę się wraz z Tobą. Oby Twoja radość trwała jak najdłużej :D Tragedii ludzkich dokoła OGROM !!! Wiesz może to zabrzmi głupio - jednak czasami pocieszam się tym że inni mają jeszcze gorzej, a nie narzekają. No i tym sposobem czasami łatwiej mi znieść własne niedomagania i problemy. Anulka - może napisz podanie do MM z prośbą o remont. :D Jak uzyskasz akceptację - to póżniej już tylko uzgodnisz termin :D Naturalnie - żartuję :D Livia _ cieszę się że odzyskałaś humor i dobre samopoczucie :D Sama wiesz - raz na wozie, raz pd wozem :D Mamy się nie dawać i akceptować, co dzień przyniesie. Dora - ucichłaś :D Napisz kilka słów - a nie tylko poczytasz i lecisz dalej w zajęcia :D Słyszysz co gadam :D Andzia - no gdzie Ty się podziałaś ? Daj znać , co u Ciebie :D Wszystkim zasyłam pozdrowienia i cmokasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kumpele Pracusie. Upał,duchota, a Wy o remontach. Ostatnio 3 lata temu mieliśmy remont w lipcu w takie same upały. Wspominam ze zgrozą. Anula? mam pytanie - czy Ty czasami nie jesteś cały czas na urlopie tak jak my?????? No dobra - w kierunku od niemieckich przyjaciół zbliża się burza. do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wieczorkiem :D taki to ze mnie\"nocny Marek\" ale juz chyba duzo spania nam nie trzeba :D moja Babcia zawsze mowila \" wyspisz sie jak bedziesz miala 100 lat\" a do setki jeszcze musze pociagnac :D optymistka.:D Livio mowisz, ze nadciaga burza a u mnie ani widu ani slychu, sucho i goraco. 👄 Loniu zycze szczesliwej podrozy i ucaluj Wnusie od nas👄 :D podanie napisze a jak sie MM nie zabierze to sa tez firmy remontowe ale jak wiemy ile kasy to kosztuje to pewnie sie sam bedzie robil :D Globusiku widze, ze jestes cala w skowronkach niech tak bedzie jak najdluzej❤️ rowniez zycze szczesliwej podrozy do stolicy. Dorcia jest nad morzem👄 i sie wygrzewa :D Andziu wszystkie czekamy na Ciebie👄 biedulko zapracowana , pomachaj choc lapka🖐️ 🌻 Chwile szczęścia są jak klejnoty kosztowne niczym uczucia najskrytsze takie … cudowne. Chwile szczęścia są jak sny beztroskie niczym zabawy dziecięce takie … radosne. Chwile szczęścia są jak słoneczka małe niczym pejzaże górskie takie … wspaniałe. Chwile szczęścia są jak uśmiechy wdzięczne niczym serce matczyne takie … piękne. Chwile szczęścia są jak marzenia zawrotne niczym perfumy najlepsze takie … ulotne. Chwile szczęścia są jak motyle kolorowe niczym zdolności nasze takie … wyjątkowe. Chwile szczęścia są jak kwiaty wiosenne niczym skarby najdroższe takie … bezcenne. Spokojnej nocy...Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remont nie remont - w kawiarence czeka kawa. Dziewczyny - oglądam w TV skutki nawałnic w legnickim,nic tylko tragedie z tymi burzami. Zima byla długa i uciążliwa - czekalismy na lato. Wczprajsza burza nas ominęła,rozeszło się bokami. Pewnie koniec świata się zbliża.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam w piatek ! Kawka gotowa...... czekam na Was . Spotkałam wśród kwiatów Anioła zadumał nad życiem przez chwilę powiedział mi cicho te słowa jak byłem człowiekiem tu żyłem ... więc nie chodź samotnie po świecie lecz uchwyć dłoń drugą najmocniej obdarzaj każdego pięknem niech człowiek nie czuje się samotnie i chociaż TWÓJ anioł odleciał lecz szczere zostawił przesłanie nie szukaj daleko szczęścia w poezji ukryłam zadanie !!!! Milego dnia Wam zycze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
" Chwile szczęścia są jak słoneczka małe" jest cudownie jeśli zdarzają się często. Przed śniadaniem przyszłam do Was na chwilę - już z kawą. Na razie cichutko w domu , młodzież śpi. noc była burzowa, na szczęście nie były tak gwałtowne. PANOWIE STRAŻACY ODDAJĘ WAM WIELKI SZACUNEK ZA ODWAGĘ POŚWIĘCENIE , TO W WASZYCH RĘKACH CZĘSTO JEST NASZE ŻYCIE. JESTEŚCIE TAM GDZIE ISTNIEJE WIELKIE NIEBEZPIECZEŃSTWO RÓWNIEŻ DLA WAS. ZASŁUGUJECIE NA NAJWIĘKSZE ZAUFANIE W NASZYM KRAJU. CHYLĘ PRZED WAMI CZOŁO ❤️❤️ Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
👄 Chłopcy razem z dziadkiem zrobili zakupy. Babcia tylko miesza w garnkach:) Przyznaję wesoło mam w domu.Telewizor włączony, komputer od rana w użyciu , szachy , gry itp. Nagle młodszy - Igor zadał mi pytanie - babciu czy już chcesz pisać te swoje listy:):) odpowiedziałam - jeśli mogę , to chętnie- dalej mi odpowiada - NO JASNE ,ŻE MOŻESZ!!!!!!:):) OOOOO Matko jacy oni są kochani❤️ Jestem pewna,że kot nie jest z tej wizyty zadowolony.Za często musi się chować przed pieszczotami wnuków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Coś ostatnio się obijam i do Was nie zaglądam.Cały czas jak jestem w domu to niestety nie mam dostępu do komputera.Piotr szaleje,ciągle gra w jakieś gry.W tej chwili wybyli do kina razem z dziadkiem i babcia wykorzystuje moment.Nie wyjeżdżaliśmy jeszcze,chyba 29 dopiero pojedziemy.Pozdrowionka dla wszystkich Pań i dla każdej z osobna.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No drogie Babuszki ! Tak to juz jest, Wnuki w doma - inne życie. Komp staje się mniej ważny,albo wcale nie ważny. U mnie nadal jak bylo.Sami z MM - filmy,gry,trochę roboty - a czas i tak jak głupi zasuwa. Temp. spadła,popadało solidnie,ale bez burzy. pa..pa.. do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj Was pożegnałam, a dzisiaj przypada mi rola powitania. no to witajcie. w najbliższym czasie chyba tak będzie wyglądał nasz klub. Real wygrywa. Kawy dzisiaj nie ma i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
❤️ Niedługo wszystko wróci do normy. Jestem na wakacjach:) Najlepszego dla wszystkich👄 LIVIO w Tobie nadzieja ,że będziesz zaangażowana w klubie. Po niedzieli się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BE....be..be..., mleka pełne wymię mam, może szanowna internautka Livia cuuś mi na to poradzi? Objadlam się ostatnio - BARDZO! Trawy po deszczach wysokie,soczyste,apetyt mam nie do opanowania,a teraz beeeeczę jak głupia. Livio - pomóz,obiecuję Ci za to,że nie będziesz musiała kosić \"dzikiego ogrodu\"ja pięknie wszystko wyskubię. beeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kózko - już lecę ze skopkiem na pomoc. Mleczka dałaś sporo,bardzo Ci dziękuję. Dzisiaj w naszym klubie na powitanie naszych klubowiczek kawka z mleczkiem, a dla ich WNUSIOW - zdrowe,świeże kozie mleko. Po następnym udoju - będzie kozi twarożek i gzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Moje Drogie! Nie bez przyczyny zostałam Waszą Patronką. Na topicu jakaś becząca Koza. Rozum ludzki,obojętmie jak daleko się rozwinie,nie potrafi nigdy rozwiązać problemów , które nieustannie stwarza ludzki egoizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tutaj jakaś Pani Patronka na naszym topicu się wymądrza. Cyce pełne mleka bola ,to i beeeeczę..be....be... Livio - p o o o m o c y ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia25
Livia jest zajęta - ma dyżur w naszej kawiarence,pozwolisz Kózko,że ja Ciebie wydoję? Dobre,łagodne zwierzątko,pozwoliło i już mleczko sik...sik..do kubełka. Trochę pocieklo mi po kolanach,przepraszam,ale wprawiona nie jestem. Jutro rano na śniadanie twarożek ze szczypiorkiem. Zapraszam drogie koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to się dzieje w naszym Klubie? Pani Patron - kłaniam się nisko...pod samo... Kózka wydojona w komórce telefonicznej sobie odpoczywa. Lona twarożek na śniadanko szykuje, Dorcia - odpoczywa, Anula - odpoczywa, Andzia - odpoczywa, globus jw. Informuję wszem i wobec - niedziela minęła. piosenka na dobrą noc. http://www.youtube.com/watch?v=kEvE_04x-xI&feature=fvw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór!! Widzę że wesoło w klubie.Fajnie tak trzymać.Witam kózkę serdecznie.Jak wpada na chwilę to zaraz się wesoło robi. Kłaniam się Patronce miernot.Mam pytanie ,dlaczego miernot? My jesteśmy kobitki wcale nie tandetne,byle jakie też nie.Prawie geniusze z nas.Wytłumacz mi prosze dlaczego tak nas nazwałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dziewczyny kawka❤️ Weekend minal szybciutko, pogoda jak pogoda.... raz slonce , raz deszcz. Ale w sumie bylo sympatycznie. Dorciu w sobote bylam w Tesco w Stargardzie :D Wieczorkiem bylo wesolo bo mielismy az 3 solenizantow: Krystyne, Krzysztofa i Anne.:D Jak u Was po weekendzie? Milego dnia zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny dzionek za oknami, ja stęskniłem się za Wami. Kawkę sobie już zrobiłem i komputer tez włączyłem, by zobaczyć miłe twarze wszystkich co sympatią darzę.... DZIEWCZYNY 🌻❤️ («*» ▬▬ «•*•» ▬▬▬ «•*•» ▬▬ _Zapraszam____♣ ______na______♣ ____kawkę___♣_♣ _____________♣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorko - Sama jestem wielką Miernotą. Szukam ludzi podobnych do mnie. a gdzie tutaj na tym topicu głębokie refleksje nad sensem zycia? Chociażby trochę filozofii! Przeżyłyście szmat lat - no i co? Podzielcie się swoimi przemyśleniami,doświadczeniami? Czy znalazłyśmy się tutaj w jakimś celu? Czy jedynym celem było utrzymanie łańcucha życia? Czy jesteście z tego co było i minęło zadowolone? Czy chciałybyście powtórki z rozrywki? A WY TYLKO O POGODZIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w poniedzialkowy ranek. Kawę dzisiaj zaparzyła Anulka - dzięki. Którejś tutaj chce się filozofii. Jak jestes taka mądra,to sama odpowiedz nam na te wszystkie zadane, proste jak drut pytania. Ja Ci powiem jaki jest sens tego wszystkiego - TO WSZYSTKO JEST BEZ SENSU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×