Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Witam :) Zamglone niebo , ale poranek ciepły. WIARA i NADZIEJA - są to dwie siostry, z którymi jest mi cudownie żyć na tym Świecie. Właśnie ONE pozwalają mi przetrwać bardzo przykre zdarzenia i jednocześnie radosne. Z jednym się tylko nie zgadam: ..............Wiem,że moja droga jest o wiele trudniejsza od tej jaką mają ludzie bezgranicznie wierzący w KK. Wygodne to,wszelka odpowiedzialność to nie ja - to wola Najwyższego,nie muszę myśleć,wysilać się,rozpaczać - zgadzam się na wszystko. ............... Livio - zasmuciłaś mnie i to bardzo. Dlaczego? Ludzie nie wierzą w Kościół Katolicki - wierzą w BOGA. Ludzie mający krzewić wiarę w nas, są tez tylko ludźmi !!! Czy to, że wierzą uwalnia mnie od odpowiedzialności? Uważasz, że to jest wygodne ? Livio- jeśli ja poszłam błędną drogą - to JA ponoszę konsekwencje. Nikt inny. Cała odpowiedzialność spada na mnie. Czy to jest wygodne? Czy ja nie myślę ? Jestem kowalem własnego losu - jak pajączek tkam swoją nić życia, jednak nigdy nie przerzucam na kogoś ciężaru tego co mnie spotyka. Cieszę się, że się urodziłam. Cieszę się, że dałam życie. Cieszę się, że moje dzieci też dają życie. Życie jest wagą z dwoma szalkami: na jednej jest dobro, na drugiej zło. W swoim życiu doświadczam i tego i tego. Mam tez moje dwie siostry: wiarę i nadzieję. Kocham ŻYCIE , bo jest piękne i zostało mi dane. Pomimo moich chorób, pomimo cierpienia, cudownie jest żyć i patrzeć na Świat. Do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) :) :) Słoneczny dzień u nas i troche powiewa wiatr. Kawka i ciasteczko na dzień dobry - zapraszam http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ea4665cef50aab61.html Koleżanki drogie ,smutno nam na forum ostatnio, Może troszke humoru i uśmiechu, bo podobno jak się mrtwimy to jesteśmy brzydkie, a przecież jeszcze chcemy byc piękne i młode. A więc uśmiechajmy się częściej i ciepło, bo tak naprawde niewiele możemy zmienic nasze życie,a jeśli nie możemy to chociaż niech będzie mniej ponure. Ech co za los. http://www.youtube.com/watch?v=0RH9R7ENKdE Fajna piosenka - posłuchajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. No..ale się narobilo. Ileż to osób poczuło się urażonych przez moje wpisy. Dziewczyny - nto nie tak. Jesteśmy daleko od siebie jednocze śnie blisko.Wymieniamy swoje odczucia,dlaczego moje wpisy bierzecie do siebie - to tylko dyskusja z mojej strony na tak dotkliwy dla mnie problem. po prostu na mojej drodze życia,spotkałam nie tylko tych dobrych ludzi,ale i mówiących do mnie straszne rzeczy,nietolerancyjnych,nawet okrutnych. Potrafiających mi jeszcze dołożyć. Jedna z bliskich mi osób potrafila w oczy mi powiedzieć,że ona jest z KK i dzięki temu nie musi się martwić o siebie i swoją rodzinę. Ja jak Globus - jestem spontaniczna i piszę co mi wlaśnie w duszy gra. Nieraz potem tego żałuję. Muszę jedno przyznać - to co wyrzuciłam z siebie na forum,bardzo mi pomogło. Czuję jakąś ulgę. Moje pytania - dlaczego - zostaną bez odpowiedzi. Czuję się tylko winna tego co w moim życiu się działo i dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Bez wiary i nadziei trudno żyć. Bez tolerancji jeszcze ciężej. Ponieważ czuję ,że przyczyniłam się do podgrzania atmosfery / a nie koza/ w naszej kawiarence , doszłam do wniosku,że czas bym zeszła ze sceny. Zostałam pokonana , no cóż taka już jestem. Nie lubię siać zamętu. Jeżeli reżyser znajdzie dla mnie rolę statystki - by dorobić do skromnej emerytury:) to epizocik może przyjmę. Jaka szkoda,że tak niewielka grupka kobiet nie ma dla siebie zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze rozmowy - nasze dyskusje są bardzo ważne !!!! Wyznaję zasadę: Każdy ma prawo do swojego zdania, swojej opinii na jakikolwiek temat. I o to chodzi. Tak jak my mamy różne doświadczenia życiowe, a tym samym innymi drogami szłyśmy, inne doświadczenia zbierałyśmy po drodze. Myślę, że to nie jest powód do schodzenia ze sceny. Bo i dlaczego? Czy zawsze musimy gadać o pogodzie? Ja nie boję się pisać tego co czuję - i zawsze podziwiam tych ludzi, którzy mają inne zdanie. Livio - bardzo dobrze, masz inne zdanie i masz do tego absolutnie prawo. Cieszę się, że jesteś otwarta na różne dyskusje i dywagacje :) Globus - nie rozumiem twojego wpisu ???? Jaki - zamęt - toć to normalna rozmowa. Czy ja Cię czymś obraziłam???????????? Do potem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku nie możesz nas opuścic,bo bradzo jesteś nam potrzebna i myśle że nie tylko to jest moje odczucie,nie wolno się gniewac i naburmuszac. Musimy byc dla siebie wyrozumiałe i otwarte, bo chyb na tym polega przyjażń. Miałm w swoim życiu tak niewielu przyjąciół , więc pozwól Globusiku byc naszym i moim przyjcielem. Zycie naprawde jest piękne tylko ludzie sobie je utrudniają ,przez co jest ono czasem nie do zniesienia. Więc choc my zróbmy je między sobą znośniejsze. Och kochane babki, po buziaczku i będzie ok. Globusiku to dla Ciebie - tylko zobacz na pewno, - dla was tez koleżanki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2008ff7059529c4d.html Pa Pa do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCHU CAFE a moze cos w Szwajcariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sie znajdzie Troche optymizmu i wiary Znowu mi klawiatura szwankuje albo wariuje. Litery nie tam gdzie maja byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie brzmi on tak s.dalida malpa .wp.pl mowilam cos mi komp szwankuje nie moge wpisac niektorych znakow emil z malych liter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu Cafe to było fajne Tilzo tez witam nich mi ktos napisze jak sie robi te kolorowe kwiatki i łapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co,jeszcze śpicie? U mnie jest godzina 7,33, minęła połowa listopada, za oknem snuje się delikatna,jedwabna mgła. Ponzadto poniedziałek - nowa nadzieja na lepsze jutro no i bradzo dobre dzisiaj. Koza dała świeże mleko i ciepło. Czego potrzeba więcej? Niechno tylko któraś skoczy po świeże bułeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrojnybajpas
O czym mysli zawałowiec przed stosunkiem ? ? ....o tym co mu pierwsze stanie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie udzielałam się na tym miłym topicu. Trochę porannej poezji spiewanej. eści małych pszczółek Mieszkało w lesie na drzewie A jedna była mizerna Zostało trzydzieści dziewięć Trzydzieści dziewięć pszczółek Zaprzyjaźniło się z łosiem A jednej łoś nie lubił Zostało trzydzieści osiem Trzydzieści osiem pszczółek Klepało jesienią biedę I jak się łatwo domyślić Zostało trzydzieści siedem Trzydzieści siedem pszczółek Zima nie miało co jeść I ze tak zażartuje Zostało trzydzieści sześc. Trzydzieści sześc. pszczółek Mieszkało w lesie pod listkiem I przyleciała wrona I zadziobała wszystkie!!!! Być może w tej piosence Optymizmu jest mało Ale przynajmniej krócej Niż się zapowiadało!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zacznę od marudzenia :) Wszystkie gnatki mnie bolą, za chiny nie wiem z jakiego powodu. Za oknami jak u Livii. Widoczność na 50 m. Dobrze, że nigdzie nie muszę wybywać - bałabym się. Paskudnie :( Zaliczam poranną "rozruchową" kawkę. W planie ogarnięcie chałupy -wszystko przez Bąbla. Jego kłaczory wszędobylskie muszę zgarnąć :D Dalida - piękny bukiet dostałaś od Duch. Gratuluję :D Jestem pewna, że już umiesz kwiatki i serduszka robić. Tilza - czy Ty tysz masz dosyć tej mgły ? Livio - dzięki za ciepełko w klubie :) Życzę dobrego dnia - ja nie lubię poniedziałku, ale może ten będzie łaskawy. Do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wesołe pszczółki, może ja skocze po bu leczk. U nas tez snuje sie lekka mgiełka i przebija słoneczko. U nas w domu niestety panuje grypa,najpierw wnuczek, teraz maż a i mnie zaczyna drapac w gardle. Maz martwi sie ze ma nowa grype,ale jest typowym facetem, czyli lekki histeryk. Gorzej niz dziecko. To narazie kawka i herbatka z cytryną, rutinoscorbin noi lekarz, bo maz po poludniu jedzie do lekarza. Pa Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻 u mnie tez mgielka byla teraz chmury sie podniosly a slonka nie widac zopbaczymy co bedzie dalej moze spacerek zrobie? pozdrawiam i dobrego poniedzialku zycze bo jaki on bedzie to i taki tydzien🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień senny i leniwy :( Nie czuję się zbyt dobrze, ale jak się okazuje nie tylko ja. Rozmawiając z innymi , dokładnie tak samo odczuwają okropnistą pogodę. A mnie tym bardziej trafiło, jak oglądając prognozę nagadali , że do końca tygodnia cały czas będzie padać. Cały czas szukam sposobu na poprawę samopoczucia. Dobija mnie to siedzenie w chacie. Jutro mimo wszystko pójdę w pola połazić. Może ruch i rześkie powietrze naładują mi pozytywnie akumulatorki. Musze wyskoczyć do biblioteki przy najbliższej okazji - wypożyczyć parę dobrych książek. A znając siebie pochłonę je szybko. Dalido co u Ciebie. Dzięki za wszystkie @ :) Pozdrawiam i spadam pod kocyk. Do miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GDZIE WY MIESZKACIE? Deszcze , grypy,DUCHY !!!!!! A ja dzisiaj popracowałam i to bardzo - wykonując ruchy posuwisto-zwrotne. grabie do siebie - grabie od siebie, odkurzacz do siebie - odkurzacz od siebie., kołderkę na siebie - kołderkę z siebie, I DO WAS - he.. A z tą grypą to nie przelewki. Przypomniała mi się jakaś nowela Konopmickiej - najlepiej na trzy zdrowaśki do pieca. Tak u nas w Polsce chyba trzeba wracać do starych sprawdzonych ludowych przepisów. No i RUMIANEK- RUM - wypić i się natrzeć, JANEK - WY........ i po grypie. To tyle madrości na dzisiaj, Zyczę Wam zdrowia - a sio......grypa. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×