Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

TO JESZCZE RAZ JA Z WIERSZYKIEM _-:¦:-________◊_______-:¦:- •●¤ۣۜ๘•●¤ۣۜ๘•●¤ۣۜ๘•●¤ۣۜ๘ :¦:-ŚRODA-:¦:-POPIELCOWA-:¦: •●¤ۣۜ๘•●¤ۣۜ๘•●¤ۣۜ๘•●¤ۣۜ๘ _-:¦:-________◊_______-:¦:-_ Cóż bez miłości wart jest świat Tak jak bez słońca piękny kwiat Jak ryba bez wody A ludzie bez zgody Tak bez miłości trudny świat... .¨,,;;;;;,,¨----------- __.....__ ,;;:::::::;;,-------- .-"¨¨¨¨¨¨¨"-. ,;;::' , ':::;,------ .'¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ '. ;;::. /( ¨::;;----/ ¨ ¨ ¨ _..._ ¨ ¨ ¨ \ ;;:: |. \ .::;;---;¨¨¨ ..;// - \\;..¨¨¨; ';;::.\-/.::;;'—|¨¨¨///// \\\\\¨¨.| ¨';:::'-,:::;'----;¨¨.|//// \\\\\|.¨¨; ¨¨'';|.|;''------\¨¨|/ __ ¨ __ \|¨¨/ ¨¨¨.'-,-----------'. )\¨. ¨,¨` ¨/( .' ¨¨¨.|.|-----------///'.__=__.'\\\ ¨¨¨.'-,-,_ ----_.-"`/`\__ __/`\`"-._ ¨ ¨ _, ¨¨¨.|.|-| \'-.___.-` /¨ ._.... _. ¨\ `- Wesołości przyszedł kres Na zadumę czas jest nowy... Szary popiół na nas spadnie, Więc z pokorą schylmy głowy... _-:¦:-________◊_______-:¦:-_ ♥ •●¤ۜMiłego dnia:¦:- •●¤ۣۜ๘(¯`v´¯)¤ۣۜ๘●• ♥ •●¤ۣۜ Pozdrawiam ●

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie🌻 Ponieważ "milczę" :) napiszę tylko parę słów:) Głowa popiołem posypana. LIVIO ja wcale nie dążę do doskonałości ponieważ myślę,że nigdy jej nie osiągnę. Gdybym chciała zaakceptować wszystkich ludzi musiała bym nie mieć swojego zdania. To jest nie możliwe!! Ale to jest moje zdanie i tylko mnie dotyczy. Przyjemnego wieczoru dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobrego dnia dla wszystkich Potrzebny mi odpoczynek. Wczoraj wieczorem "startowałam" z naszą Justyną Kowalczyk. Medalu nie zdobyłam:) . Kochana JUSTYNKA nie zawiodła👄. Dzisiaj pozostaje mi regeneracja sił:) Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Tytuł piosenki "Czas" , a słowa mnie powaliły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TU I TERAZ WITAM WAS. Dzisiaj naszły mnie jak zwykle zresztą - MUYŚLI Chwalić to się trzm nie mam,ale co tam ,piszemy o naszym życiu. w Aninie do pokoju mojej C.przywieziono staruszkę,okazało się,że to Siostra Zakonna -88-cio letnia.Słabeńka była,maleńka. nie będę wdawała się w szczególy - tylko tak sobie myślę o "znakach"życiowych. Lubarka - szukasz samowzrastania - ta Pani chyba to znalazła. Uśmiech i akceptacja do wszystkich ludzi. Wczoraj polatałam po necie i Ją znalazłam. Siostra Serafina Anna Okulska z warszawskich Elżbietanek. Wrażenia ze spotkania z nią - niezapomniane. Tyle,że jak zwykle...wisi gdzieś jakie ALE........ Samotna w nim była zupełnie,a gdy ją wypisano o 9 rano...jeszcze o 16 czekała.zycie jest nowelą. miłego czwartku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :** Kawa, kawusia --- najlepsza na swiecie, pomaga mezczyznie -- pomaga kobiecie. Wstajesz raniutko taka rozbita, a po wypiciu? ------ nie ta kobieta.. Zwawa, radosna, pelna humoru - uciecha wielka, bo tyle wyboru. Och,------------- bez tej kawy? ------------- nie ma obawy, Kawusia była jest i zostanie, Kawusie kazdy zawsze dostanie.. WITAM serdecznie drogie koleżanki.Widze ,ze dyskusja jeszcze trwa,a to dobrze - tylko troche opymizmu.Tez dostałam nieżle w skóre ale optymizm to moje motto życiowe, - chyba sie z tym urodziłam ha ha . Myśle Globusiku, że można akceptowac ludzi takimi jakimi są i miec swoje zdanie - co wcale nie znaczy że musimy sie z nimi zgadzac.Co do piosenki - świetne słowa ale jakieś wydały mi sie smutne. A ja tak pomagałam Justynie, ze dostałam skurczu łydki hi hi hi:):) Fajnie że zdobyła sreberko.!!!!!:):):)") Livio - zgdzam sie z ta siostra - usmiech i akceptacja - nie jest to łatwe ale da sie zrobic.Nieładnie tylko, ze tak musiała długo czekac - to jest smutne. Unas 0 stopni, wygląda czasem słoneczko, wróble rajcuja okropnie ,koty zaczynają marcowac - idzie WIOSNA TO NAPEWNO Dochodze do siebie po remoncie ,kręgosłup coraz mniej boli i jest kochane koleżanki gucio. Narazie życze miłego czwartku i uwaga zaraz znowu wekend!!!:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Wam. Aby napisać do klubu trzeba dodatkowo wpisywać kod z obrazka, który widnieje pod tabelką. Coś nowego. Dalida kochanie dyskusja trwa i chyba dobrze:) Fajnie,że jesteś optymistką. Co do piosenki to tak, jej tekst zrobił na mnie wrażenie. Lubię słuchać mądrej treści w piosenkach. A co do akceptacji wszystkich ludzi? taka już jestem ,że jeżeli ktoś mnie zrani , akceptuję go ale odsuwam się daleko. Ale jeszcze Igrzyska przed nami , dzisiaj startuje Sikora. Trzymam kciuki. LIVIO sytuacje szpitalne masz na świeżo, dlatego chcesz się podzielić uwagami i spostrzeżeniami. Oj idzie moja "B" więc zakończę liścik. Pozdrawiam wszystkie koleżanki. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień pod znakiem fryzjera. Zaliczyłam też sprawy urzędowe - wybierałam się do tego miasta jak ta "sójka..." Dzisiaj u mnie zrobiło się magle +10 ,w moim dzikim ogrodzie kupa śniegu i odzywają się jakieś wiosenne ptaszki. Dziwne to wszystko. Nogi bolą - ale co tam,zadowolona jestem sama z siebie. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYCZE MIŁEJ NOCY ____(\ ____//)_/) (/¯¯¯¯¯¯(/¯¯¯\)¯¯\) __________________\\ ___________________\\\ ___________________░░░ _________________░░░░░█ ________________░░░(●)░██ _______________░░░░░██ _____________░░░░░ _█ ___________░░░░░░ ________░░░░ ████░░ ______░░░░ ████░░░░ ____░░ ████████░░░░ _____░░░░░░░░░░ ____░░█░░░░░░░ _░░█░░_█__▌▌_█ ░░█░░█_███__███ ░█░██_██████████_█ ░██_████████████_██ _██_███●*MIŁEJ●██_██ __██_█████████████_██ ___██_███●NOCY●████_██ _____██_██████████_██ _______██_███████_██ _________██_████_██ ___________██_█_██ ____________██_██ ______________██ MOJE DROGIE KOLEZNAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻🌻 Miałam - łokropną- noc. Próbowałam liczyć Kozy:) ale i to na nic się zdało. Ranek z temperaturą dodatnią.U mnie śniegu troszkę ubyło. Od czasu kiedy nastąpiły duże mrozy moje wróbelki i sikorki opuściły mnie. Nastała zupełna cisza. Wywieszona słoninka wisi. Latają tylko wszędobylskie gawrony. Jestem bardzo ciekawa kiedy i czy pojawią się znowu. Czy mogły zamarznąć????? Pozdrowienia i miłego dnia życzę dla całej paczki. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM u nas około -1 Ale pewnie bedzie +3, tak jak wczoraj.Nawet padał deszcz. Wróbli, sikorek i innych ptaków ci u nas dostatek,a kłóca sie niezmordownie. Siedziałam jakis czas w kompie bo chciałam sie dowiedziec czy sa jakies sposoby,aby pies nie liniał tak bardzo - noi -są tak ma byc ,ale dla zmniejszenia problemu podawac ew.tran, olej inne specyfiki. Może wy kochane macie inne sposoby - to prosze o rade. A TAK OGÓLNIE znowu zrobiło sie cicho w klubiku.ale może zbieramy siły na wiosne ?To dobrze. •.¸♥*•.¸ "Trzy składniki szczęścia to: jakieś zajęcie, ktoś do kochania i coś, na co warto czekać" -Gordon Livingston •**•.♥.•**•.♥.•**• No więc zajęcie zawsze sie jakieś znajdzie Ktoś do kochanie tez - chocby jakieś zwierzątko A czasu na czekanie też mamy dużo,wiec czekamy ,chocby na WIOSNE. MAM NADZIEJE ZE TE KWIATY WYJDA www.foto.pwsk.pl/index.php?tag=kwiaty&paged=6 TO NARAZIE I MIŁEGO DNIA http://best-image.ucoz.ru/_ph/67/740691981.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
……..•*☆*DZIEŃ☆ …. .•*☆*DOBRY*.•*¯¯*•.☆*☆ ….☆*……..•*•*☆ *×...* ….*•.☆.•*..*•..•*☆*☆ •♥• •♥••♥••♥••♥••♥••♥••♥••♥••♥•• •♥• Wszystkiego dzisiaj życzę, •♥• •♥• Co dobre, szczęśliwe, i miłe, •♥• •♥• Co daje uśmiech i spokój, •♥• •♥• Radością napełnia chwilę.... •♥• •♥• •♥••♥••♥••♥••♥••♥••♥••♥••♥•• ✿ღ¸.•*✿ღ.CIEPLUTKO `•.,(¯`•♥•´¯)ღ.POZDRAWIAM __ `•.,(¯`•♥•´¯)ღ.RADOŚĆ ____ `•.,(¯`•♥•´¯)ღ.ZOSTAWIAM ______ `•.,(¯`•♥•´¯)ღ.MIŁEGO ________ `•.,(¯`•♥•´¯)ღ.DNIA ___________ `•.,(¯`•♥•´¯)♥ŻYCZĘ _____ ,+.*`,+.*`,+.★.¸.•´ __,+.*`,+.*`,+. _,+.*`,+.*`,+. ★+.*`,+.*`,+.★........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
>> Kiedy ma 5 lat: >> > > Ogląda się w lustrze i widzi księżniczkę. >> > > >> > > Kiedy ma 10 lat: >> > > Ogląda się w lustrze i widzi Kopciuszka. >> > > >> > > Kiedy ma 15 lat: >> > > Ogląda się w lustrze i widzi obrzydliwą siostrę przyrodnią Kopciuszka: >> > > "Mamo, przecież tak nie mogę pójść do szkoły!" >> > > >> > > Kiedy ma 20 lat: >> > > Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za >> > > wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale mimo wszystko >> > > wychodzi z domu. >> > > >> > > Kiedy ma 30 lat: >> > > Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za >> > > wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale uważa, że >> > > teraz nie ma czasu, żeby się o to troszczyć i mimo wszystko wychodzi z >> > > domu. >> > > >> > > Kiedy ma 40 lat: >> > > Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za >> > > wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale mówi, że jest >> > > przynajmniej czysta i mimo wszystko wychodzi z domu. >> > > >> > > Kiedy ma 50 lat: >> > > Ogląda się w lustrze i mówi: "Jestem sobą" i idzie wszędzie. >> > > >> > > Kiedy ma 60 lat: >> > > Patrzy na siebie i wspomina wszystkich ludzi, którzy już nie mogą na >> > > siebie spoglądać w lustrze. Wychodzi z domu i zdobywa świat. >> > > >> > > Kiedy ma 70 lat: >> > > Patrzy na siebie i widzi mądrość, radość i umiejętności. Wychodzi z domu >> > > i cieszy się życiem. >> > > >> > > Kiedy ma 80 lat: >> > > Nie troszczy się o patrzenie w lustro. Po prostu zakłada liliowy >> > > kapelusz i wychodzi z domu, żeby czerpać radość i przyjemność ze świata. >> > > :-)))) >> > > >> > > Może wszystkie powinnyśmy dużo wcześniej założyć taki liliowy kapelusz... >> > > >> > > Ja pisze Tobie,a Ty jeśli chcesz >> > > wyślij ten tekst do wszystkich fenomenalnych kobiet, które znasz... >> > > >> > > Pięknych dni i nie zapomnij liliowego Kapelusza !!! POZDRAWIAM >> > > SERDECZNIE.. >> > > >> > > >> > > Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapomniałam o tytule " MY KOBIETY".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,ale sie naklikałam , wysłałam do 20 pań i chyba to nie koniec. A więc drogie panie - fioletowy kapelusik i do dzieła - nie ma sie czym przejmowac.:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio to jest w danym momencie dla mnie chyba ciut za trudne ale jesli posłucham jeszcze raz................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wcale Was nie widzę taka mgła. Mówię wszystkim Dzień Dobry🌼 Niem liliowego kapelusza , ale dzisiaj zajmę się tym:) mam do przejrzenia stary kufer:) może coś znajdę?? Kibicowałam wczoraj Justynie Kowalczyk.Ale nerwy, sudłam pewnie 2 kg:):) Zapraszam na kawę.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO piosenka rzeczywiście mądra. Prawda to ,że kto nigdy nie kochał jest "kaleką". A ja chcę napisać : Chyba mieszkam w kraju , który nazywa się "horror" W takich filmach oglądałam sceny,że umarły nie umarł:( Drugi przypadek, że lekarz stwierdza zgon, a pacjent żyje:(:( Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura41
Nie mam już cierpliwości,cały czas jakiś kod nie ten.Opisałam się i nic.Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
W mroźny poranek witam Dla wszystkich miłego dnia życzę. LIVIO gdzie ta lista obecności pana "B". Jestem ogromnie uradowana następnym medalem Adama Małysza:) Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Szczęśliwa z sukcesu naszego Adama Małysza ❤️ witam w słoneczny poranek. Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dla spr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UŚMIECH ... Podaruje Ci uśmiech ...taki szczerozłoty ! Znikną wszystkie smutki problemy kłopoty ! Uśmiech jest jak balsam który leczy rany... On jest tak potrzebny! - lecz nie wszystkim znany ! Są ludzie chorzy ,samotni ,przegrani Są też bardzo biedni ! Bardzo załamani ... Oni ... Właśnie tego uśmiechu nie mają ,chociaż ze swym losem tak się borykają ! Są ludzie samotni i są bardzo chorzy ! kto im poda rękę ?uśmiechem obdarzy Gdyby z nas każdy ,chociażby raz tak - bez niczyjej prośby Swoim uśmiechem - takim zwyczajnym ...prostym Obdarzył osobę całkiem nieznaną powiedział z uśmiechem ... Dzień Dobry ! Dobranoc ! Uśmiech nie kosztuje ,ale wręcz wzbogaca ... Takie JEST ZADANIE - UŚMIECHU ! Który zawsze jak bumerang do Ciebie powraca ! Podarujmy sobie małą garść uśmiechu Niech nas ciągle leczy ... na duchu niech wspiera Gdy mamy problemy ? niech duszę podpiera ! Niech smutki ,co serce nam zatruwają śmiech - zamieni w radość ! Niech gdzieś zanikają ! Uśmiech nie jest grzechem Nic też nie kosztuje ! Lecz ... Nie kupisz go w sklepie Czekasz ... czy ktoś ci GO daruje ! Taki malusieńki uśmieszek od rana jest - jak kostka cukru Jak słodka śmietana ! Śpieszmy się uśmiechy rozdawać spragnionym ... Tym których kochamy! i Tym... zagubionym Uśmiechem ? zarażać trzeba wszystkich ludzi ! Może przyjdzie Dobro ??? Warto się potrudzić ! Z USMIECHEM WITAM I TEZ SIE CIESZE Z SUKCESÓW ADAMA - NIECH TAK DALEJ TRZYMA U nas +1 narazie,świeci słońce i wieje lekki wiatr- a pozatym jest dobrze i cicho.MM w pracy a ja jeszcze sie wyleguje - czasem po prostu musze. Ale zapraszam na kawke, samej sie żle pije. Globusiku to ,ze sie cieszysz widac jak na dłoni hi hi :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DALIDA piękny wiersz[kwiat} Masz rację kombinowałam od rana. Nie przyjmowała poczta listów. Hej Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×