Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Loniu świetnie cie widziec na blogu ,ale smutno ze taka przykra historia z pieskiem,napewno szybko zapomni tą przykrą przygode,jak ma taka pania. Umnie natomiast najwiecej jest wrobli,te to potrfa=ia hałasowac,aż miło popatrzec i posłuchac. Dzieci szaleja na małej górce,wnuk bez przerwy mokry,ale co tam ważne ż e jest śnieg. Livio ,będzie dobrze - jestem optymistą NO KOCHANE JUZ NIEDŁUGO JESZCZE TROCHE I WIOSNA http://i36.tinypic.com/htd0np.jpg%20http://i44.tinypic.com/198ub5.jpg POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO LUBARKO POZDRAWIAM I FAJNIE ZE JEST WNUSIA BO JA DZISIAJ MAM ICH DWOJE - MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
•♫• WITAM •♫• ║Po ciemnej nocy nastał dzień ║Niech koszmary pójdą w cień ║Uśmiechem swym obdarz nas... ║By radości nadszedł czas!!! ║•♫• ║``````````.-"""""-. ║`````````/ ```` ,~● ║`````````\ ```` \__))>♫• ║`````````,) """"." `\ ║````````/ ```` ( ` ` \ ║```````/ ```` ) ```` ; ║``````/ ```` / ```` / DZIEŃ ║`````/_``""."` ``_.-` ║`````/_/``""`"\\__ ♫•DOBRY ║((____][_____)) ║ ♫.|_________| ♫ ║•♫• •♫• ╚═♫═════♫════♫════♫═╝ ║•♫•Miłego dzionka i dużo słonka•♫• ╔════((¯`•»(`•♫•´)«•´¯))═══╗ ║•♫• •♫• ║Rozsiewaj radość, ║Bo radość... ║To sens życia. ║Życie jest piękne, ║ Porywające. ║Jest tak wspaniałe, ║Olśniewające. ║Jest tak jak róża, ║Co się rozwija. ║Jest burzą, wichrem... ║Co w niebo się wzbija. ║Jest pełnią szczęścia, ║Ogniem miłości. ║Kocha być razem... ║Bez samotnośc pozdrowionka i milego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ale fajnie sobie poczytałam , znaczy się:):):) pogadałam z Wami. Pozdrowienia dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Za oknem bajkowo.Szron przystroił wszystko.Zimno - 10. Odbyłam spacer "balkonowy" i "klubowy":) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
✳ MIŁO POZDRAWIAM ✳ WIELBŁĄDZIKA W PAMIĘCI ZOSTAWIAM ✳ P..........(\__/) I.......,...'.....) O....__/●●....) T..(_▼_`,.....) R...`-♥-'-,-'...) E........(......) K.......(......) I.......(......).MIŁE POZDROWIENIA P.....(......)............-----. I......(.....)...........(.......) C......(......).........(.........) E.....(........).......(...........---, K....(..........`"...'`...........`....)\ M....(.......❤.......................) | I....((.................(..............) | Ł.....((................(.............). O......((......)........_(...........) P.......(.(.....)"'"...`.(...(......) O.......(.(.....).........(..(... ) Z....... |~(...)...........|~.(...) D........| ||~|.............| |.|~| R........| || |...............| |.| | A......._| || |............ _| |.|. | W..... /___(| |......../___(| | ( | IA..../___( ✳✳✳✳✳✳✳✳)/ ✳ Na Wielbłądzie choć powoli, Dreptam se do woli. Na tym miłym profilku byłem, I odciski kopytek oraz troszkę piasku z pustyni zostawiłem ABY DO WIOSNY,POMALUTKU ALE NAPRZOD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
U mnie powoluteńku lecą białe płatki z nieba. Poganiałam troszkę po sklepach. Uzupełniłam braki w lodówce. Czuje się bezpiecznie, chyba jak większość kobiet:):):) Postanowiłam ugotować flaki. Pod warunkiem,że dostanę dobrze wyczyszczone w sklepie. Może dlatego,że zima muszę zjeść coś konkretnego. Jeżeli będą gotowe zaproszę wszystkich. Ponieważ pochmurny dzień kocisko śpi , mam spokój:) DALIDA zwierzątko jest śliczne. Dalszego miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Globusiku Zycze smacznych flaczków,ja osobiscie nie jadm,moze gdyby nazwa była inna to tak. Ale gotuje od czasu do czasu MM,podobno dobrze choc nigdy podczas gotowania nawet nie spróbuje,na zapach to robie. U nas +3 i delikatnie proszy drobny śnieżek.Milego reszty dnia życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudowny gosc. Takie maluchy sa najbardziej rozkoszne. Takich maluchow miałam swego czasu 11-cioro. Teraz nastarszy ma 12 lat a najmłodszy zaraz 3 latka. Te trzyletnie maja bardzo duzo do powiedzenia, i to jest najfajniejsze i bardzo zabawne. W laśnie wczoraj usmiałam sie do łez jak mi taki 3-latek tłumaczył, ze jest juz pożna pora i musza jechac do domu.To trzeba było zobaczyc,jeszcze teraz sama do siebie sie śmieje,gesty, mimika ,ruchy- mały aktor. No coz, to raczej niepowtarzalna chwila,juz sie nie powtorzy no chyba ,ze beda nastepne WNUCZKI . Zycze duzo radosci, "szalona babciu". Duchu nie szalej,bo sie zmeczysz ha ha Zycze miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____________(◙) ___________(◙)✦(◙) _________(◙)✦≬≬≬✦(◙) _______(◙)✦≬≬___≬≬✦(◙) _____(◙)✦≬≬__,,⑅,,_ ≬≬✦(◙) ___(◙)✦≬≬___( ◡␣◡)__ ≬≬✦(◙) __(◙)✦≬≬____(")..(")____≬≬✦(◙) _ (◙)✦≬≬ ___WITAM ____ ≬≬✦(◙) __(◙)✦≬≬_ SERDECZNIE _≬≬✦(◙) ___(◙)✦≬≬ __________ ≬≬✦(◙) _____(◙)✦≬≬_______≬≬✦(◙) _______(◙)✦≬≬___≬≬✦(◙) _________(◙)✦≬≬≬✦(◙) ___________(◙)✦(◙) ◙✦(◙)(◙)✦≬≬≬✦◙.◙✦≬≬≬≬✦(◙) Życie jest po to aby żyć! Miłość jest po to by kochać- Przyjażń po to by pamiętać. Więc Żyj Kochaj i nie Zapominaj! (◙)✦≬≬≬≬✦(◙)(◙)✦≬≬≬≬✦(◙) )((SERDECZNIE POZDRAWIAM- )((PA-DALIDA********** ___________(◙)✦(◙) _________(◙)✦≬≬≬✦(◙) _______(◙)✦≬≬___≬≬✦(◙) _____(◙)✦≬≬__,,⑅,,_ ≬≬✦(◙) ___(◙)✦≬≬___( ◡␣◡)__≬≬✦(◙) __(◙)✦≬≬____(")..(")___ ≬≬✦(◙) _ (◙)✦≬≬ ___ MIŁEGO___ ≬≬✦(◙) __(◙)✦≬≬__ wieczoru . _≬≬✦(◙) ___(◙)✦≬ _____________≬≬✦(◙) _____-(◙)✦≬≬_______≬≬✦(◙) _______-(◙)✦≬≬___≬≬✦(◙) _________-(◙)✦≬≬≬✦(◙) ___________-(◙)✦(◙)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę do pracy...po dłuuugim nierobieniuniczego...na nockę...a Wam życzę miłych snów ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę do pracy...po dłuuugim nierobieniuniczego...na nockę...a Wam życzę miłych snów ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgos milej nocki i pracy buuuuuuuuuuuuu WITAM CIEPLUTKO ●═════Air♥Force♥One═════● To tylko ja. Wpadłam Ci życzyć Miłego wieczorku. Pięknego słońca. Dużo miłości. Wiele uśmiechów I przyjemności. Teraz już zmykam, bo czasu mało. Jeszcze profilków, wiele zostało. Żeby im życzyć, Dużo miłości, Wiele uśmiechów I przyjemności. ●═════Air♥Force♥One═════● ...........::::::::★::::::::...... Życzę miłego wieczorku Pozdrawiam i buziaczki zostawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej z rana LUBARKA 👄 dla Twojego gościa.Nie znam babć, które by nie szalały za wnukami. Jest to takie nasze i nikt nam nie odbierze❤️ MAŁGOŚ po przerwie idziesz do pracy!!! więc "trzym" się. By się wzmocnić wpadaj do kawiarenki - zawsze jest coś do wypicia:):):) DALIDA :):) prawda, że nazwa - flaki- nie brzmi fajnie:):), podobnie mój syn , nie jada flaków i śledzi, nigdy nawet ich nie spróbował:) Kiedy ma nas odwiedzić , mówię , że przygotowałam specjalne śledzie:):):) Odpowiada tak - czyż byście nie chcieli mnie widzieć???:):):) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka z samego ranka :) U nas - 9 , mrozik trzyma. Wpadłam sie narazie tylko przywitac,bo zaraz musze wyjsc do sklepu po zapasy:(:( nie chce mi sie totalnie,ale mus to mus. To narazie. Acha, babcie wogole sa dziwne:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!U mnie dzisiaj piękna zima.Słoneczko świeci.Śnieg leży.Spokojnie,wiatru nie ma.Ja ostatnio się obijam.Mało pracuję,dużo leniuchuję.Marazm straszny w pracy.Aż strach co będzie dalej.A ponoć jest lepiej.U mnie tego nie widać. Byle do wiosny,może wtedy będziemy bardziej optymistycznie patrzeć w przyszłość. Ferie,dzieci szaleją.Moi przyjadą do nas w przyszłym tygodniu na parę dni.W tej chwili są w górach.Już się cieszę na ich przyjazd. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DUCHU dzięki , że pamiętosz:) DORCIA podobnie będzie u mnie. Liczę na odwiedziny wnuków. U mnie dzień pochmurny , pada drobny śnieg. Ja odwrotnie jak Ty, ostatnio dużo pracuje w domu. Ot jestem takim pracusiem:) Nadrabiam zaległości w "syzyfowych pracach". Dzięki,że wpadłaś, pozdrawiam:). DALIDA pewnie lodówka pełna. Spokój na jakiś czas. Mnie najbardziej wkurzają zakupy. Nie lubię ich robić , ale muszem:) LUBARKA słodki Twój wnuk. Podobnie jest u mnie, wnuki witam i żegnam:( w domu pozostaje pustka. LIVIO❤️ każdego dnia przesyłam Ci dobre myśli❤️ LONIU zuch dziewczyna z Ciebie. Samochodem pokonałaś tyle kilometrów .A wiadomo jakie są warunki atmosferyczne:) ANULKA czy dywan już jest????? Pewnie jesteś na końcówce urządzania "gniazdka"❤️ Pozdrawiam. MAŁGOŚ pozdrawiam. Do następnego razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tak to ja Wasza Livia. Witam was z poznania. Moja C.nadal w szpitalu.Miałam właśnie telefon - była nadzieja,że juz wszystko ok.z serduszkiem,wiadomoś z ostatniej chwili - nie do końca. smutny i zmeczony głosmojego dziecka -na dobranoc dla mnie. Nie pisałam - nie miałam dostępu do kompa. Postaram się wpadac do klubu. trzymajcie się. dziękuję za zyczliwe słowa i fluidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej klubowiczki - u nas -1 ,wczoraj wiało i sypało,zaspy po kolana,ale nic to coraz blizej WIOSNA DZIEŃ DOBRY Dopóki mamy marzenia, choć twarz się zmienia. Choć na włosach siwy cień, to życie ma ciągle sens. Dopóki mamy dla kogo żyć, dopóki marzyć umiemy ... Uśmiechnięci umiemy być , śmiało patrzeć w przyszłość możemy . Dopóki śnimy po nocach i serca nasze rozmarzone... Dopóki tli się ognik w oczach, nic nie jest jeszcze stracone. Dopóki serce bije do drugiego człowieka... To znak , że ciągle żyjesz i z nadzieją czekasz... Czekasz na kwiaty kwitnące , czekasz na słonko na niebie. Czekasz na uczucia gorące na przytulenie się do siebie. Dopóki życie nas cieszy dopóki marzeniami je słodzi. Dopóki nadzieję mamy to znak , że jesteśmy silni i młodzi duchem..... Pozdrawiam serdecznie....:) LONIU - jestem myślami இڿڰۣ-- இڿڰۣ-- இڿڰۣ-- இڿڰۣ ____(██▒█▒██) ____(██▒█▒█▒█) ____(██▒▒██▒█▒█) ___(███▒█▒▒██▒██) __(████▒▒▒▒██▒██) _(████▒▒▒▒██▒▒▒█) (████▒▒▒▒▒██▒▒██) (█████▒▒▒▒▒██▒▒██) _(█████▒▒▒▒▒██▒▒██) __(█████▒▒▒▒██▒███) ___(███████▒▒████) ______(█████████) ___________(▓)_______(▓) _____(▓)___(▓)______(▓▓) ____(▓▓)___(▓)_____(▓▓▓) ___(▓▓▓)___(▓)___(▓▓▓▓) ___(▓▓▓▓)__(▓)__(▓▓▓▓) ____(▓▓▓▓)_(▓)_(▓▓▓▓) _____(▓▓▓▓)(▓)(▓▓▓▓) _______(▓▓▓▓▓▓▓▓▓) _________(▓▓▓▓▓▓) இڿڰۣ-- இڿڰۣ-- இڿڰۣ-- இڿڰۣ _(¯`v´¯)POZDRAWIAM (¯`(♥)´¯)MILUTKO WSZYSTKIE KOCHANE KLUBOWICZKI Wczoraj wnuk lat 12 pojechał do domu i RAFCIO bedzie sie z dek nudził.dobrze ze chodzi na zajęcia do szkoły,więc będzie miał co robic. Od czwartku zaczyna sie u nas remont łazienki brrrrr nie cierpie remontów,a potem zabawa w kuchni,nowe meble itd.Tkze luty i początek pewnie marca pracowity.No ,ale kiedyś musiało sie to zdarzyc,niestety. A dziś do miasta na małe zakupy kosmetyczne - zakupy do lodówki zrobione. A narazie pa i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zasypało śniegiem tak mocno,że przyjdzie mi siedzieć w domu. Zasypało i sypie dalej! LIVIO witam Cię. Wszystko pokonacie, Ty i Córka. Będzie szczęśliwy koniec👄 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Od wczoraj zadyma na całego :O Zaczynam się śmiać , a to u mnie oznaka totalnej bezsilności - co Nas odkopią, to ponownie jesteśmy odcięci. Kolejny raz dzieciaki siedzą w domu, bo drogi nie przejezdne i szkolny bus zawrócił !!!! Ostatnie lata przyzwyczaiły Nas do łagodnych zim, a tu taki numer !!!! Moja piesa :D tez nie przepada za takimi śnieżycami. A i kubraczka nie ma :D Muszę mamę poprosić o zrobienie dla niego .... ona ma wprawę, swojej pupilce zrobiła , to i Bąblowi zrobi :D Tym bardziej , że bardzo go lubi :D Nie wiem jak Wy, ale ja żyję tylko nadzieją ....... nawet nie zwracam większej uwagi na mijające dni :( Im szybciej przelecą, tym bardziej się cieszę. Lubarka - piękna jest Twoja wnusia. I prawdą jest, że kochamy Je bezgranicznie !!! Może dlatego, że nie są skażone " nowoczesnym systemem myślenia " - życzę Ci jak najwięcej takich cudownych spotkań. Dalida - to się kochana nie nudzisz :D Remonty - remonty !!! Jednak myślę, że w głębi serca się cieszysz. My kobiety lubimy nowe wyzwania. Ty jesteś bardzo twórcza i wiem, że pięknie sobie urządzisz i łazienkę i kuchnię. Za to na Wielkanoc - NÓWKI, nieśmigane będziesz miała :D :D Dora - fajnie , że wnuki masz na ferie. Odmłodzisz się !!! Bo jak oni są, to zaczynamy ich językiem gadać :D i powstają kapitalnie śmieszne sytuacje :D A z odpoczynku się ciesz ! Bo ciągle zaganiana jesteś, toteż odetchnij, a i do klubiku wpadaj częściej. Livio - kobito droga !!! Nie będę pisać po próżnicy, bo Ty kochana jesteś tak dzielna i tak życiowa kobita !!!!! , - że żadne bla - bla , Ciebie nie przekona :D Ale wiem, że czuwasz i rękę na pulsie trzymasz - a co naj..... dasz radę ..... Myślą jestem z Tobą..... ale to wiesz :D Globus - jak tam odchudzanie MM ? Kochana - syzyfowe, powiadasz :D Ot, wczoraj z nudów wyprałam firany, tak dla odświeżenia :D Powolutku też przepieram wiosenno-letnie ciuchy - i tylko jedno w głowie. WIOSNA _ WIOSNA _WIOSNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Małgoś - pomimo obowiązków - proszę , skrobnij od czasu do czasu co tam u Ciebie. Pozdrawiam Ciebie mocno i gorąco. Anulko - masz mało czasu, tym bardziej podziwiam Twoją dzielność i organizację czasu ! No i życzę aby dzieło urządzania domku zakończyło się przed Wiosną. Bo sama wiesz - kolejne zadania i to ogromne przed Tobą - OGRÓD i wydobywanie z niego piękna na cały sezon :D Oferuję swoje usługi w zakresie tego co wiem :D Duchu - duchu - buszujesz nocami w necie, a potem nie wyspany :D zasapany :D zadyszany :D ........ Wiem, żarty znasz i ja odpuszczenie mam :D :D Dzięki - pozdrawiam i fajnego dnia życzę Marzenko z Kanady - pozdrawiam gorąco. Napisz jak tam u Ciebie ? Co porabiasz i co słychać ? Teraz idę śniadanie wtrąbić....... :D Pa. I oby do Wiosny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* -:¦:- * DOBRY WIECZÓR * -:¦:- -:¦:- * -:¦:- * -:¦:- * -:¦:- * -:¦:- * * -:¦:- * -:¦:- * -:¦:- * -:¦:- * -:¦:- Za oknami ciągle zima. Celsjusz kreskę nisko trzyma. śniegu mamy po kolana. Zima jest nie ubłagana. Mrozi, śniegiem sypie, wieje. _________¶¶¶¶¶¶_____¶¶¶¶¶¶¶ ________$¶¶¶¶¶¶¶¶___.¶¶¶¶¶¶ _______¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶___¶¶¶¶¶¶ ______¶¶¶¶¶******¶¶__.¶¶¶¶¶ _____¶¶*___________*__¶¶¶¶ ______*_____________*_.¶¶¶ _____*________****__*__¶¶¶ _____*__*****__******__$$$ _____**___¶¶__¶¶___**____$ _____$*____$$$$____*$____$ ______$*_*__$$$_*__*$____$ _____¶¶¶___**$$*__¶¶_____$ _____¶¶¶¶¶*___$__¶¶¶¶__¶¶¶$¶ ____*¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶$¶¶ ____*$*$¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶***$¶¶$¶¶ ____$*****$¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶****¶¶$¶¶ ____*****_______¶¶¶¶¶***$¶$¶ ___*$*****__¶¶__¶¶¶¶¶¶***_$ __$¶¶¶$**_______¶¶¶¶¶¶**$_$ _¶¶¶¶¶¶**___¶¶__¶¶¶¶¶¶**$_$ ¶¶¶¶¶¶¶**________¶¶¶¶¶**$_$ ¶¶¶¶¶¶¶$**__¶¶_____*****$_$ _¶¶¶¶$$***__*___**_****$__$ ____**$***___¶¶___***$$*__$ ______*$****____*****$*___$ ______**$$$**¶¶**$$**_____ _________***$$$*****_____ ★ ⋰⋱ ★ ⋰⋱ ★ ⋰⋱ ★ ⋰⋱ ★ ⋰⋱ ★ Takie zimą nasze dzieje. Czasem słońce za chmur zerka. Ale śnieg gra jeszcze w berka. Mróz ze śniegiem walkę toczy. Widok ten jest jednak uroczy. ღ♥ღ ¸ღ♥ღ ღ♥ღCIEPLUTKO POZDRAWIAMY ¤ۣۜ๘(¯`v´¯)MIŁEGO WIECZORKU ღ♥ღ ŻYCZYE LIVIO MYŚLĘ ŻE BEDZIESZ JESZCZE SIE CIESZYC - JESTEM Z TOBA U nas w dzien by lo +4 ,ciepły wiatr i roztopy w oka mgnieniu,jakby ktos suszarke właczył. Loniu wszystkich sama podtrzymujesz na duchu,a Twój jakis słaby?Głowka do góry,Kochana. Masz Loniu .@...... Narazie ,bo ide do babci.PAPAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczyny. Juz normalnie mi wstyd.ciagle te ponure wiesci .zastawka nie ruszyla. skierowanie do Anina na operację.nic wiecej nie piszą -bo i o czym? o milosierdziu i NADZIEII??????????????? ja sie nie licze,patrze na życie mojego dziecka i nie wiem co czuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczyny. Juz normalnie mi wstyd.ciagle te ponure wiesci .zastawka nie ruszyla. skierowanie do Anina na operację.nic wiecej nie piszą -bo i o czym? o milosierdziu i NADZIEII??????????????? ja sie nie licze,patrze na życie mojego dziecka i nie wiem co czuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem wieczorkiem Ponieważ jutro idę atakować lekarza, dzisiaj pogadam z Wami. LIVIO weź pod rozwagę słowa Loni i Dalidy. Jeszcze będziesz się śmiała. Wszystko zakończy się pozytywnie. W jedno z okien w Twoim domu zaświeci słońce🌻 DALIDA przesyłane grafiki są świetne, do tego komentarz wierszem, super🌻 ANULKA pozdrawiam i odpoczynku życzę razem z nami:) LUBARKA pewnie tęsknisz za maluchem:( niebawem Cię odwiedzi. Za każdym razem będziesz dostrzegać jak szybko się rozwija i dorośleje:):):) MAŁGOŚ co u Ciebie , żyjesz pewnie pracą. Jak poczujesz zmęczenie przybywaj do klubu:) DORCIA hej , jak kawa to tylko w klubie.Jest smaczna bo woda ze źródła , nie skażona:) LONIU zapachniały mi Twoje firanki. Też powinnam, to uczynić. Jak wiesz mój B - na odchudzaniu. Udało się zwalczyć 3 kg. Mam roboty od cholery. Gotowanie niby proste, a zawracania d.... co nie miara. Szczerze, to powinnam gotować dwa posiłki. Ale nic to , wytrzymam , a jeżeli zobaczę jak pokryjomu wyjada ciastka , koniec z dietami:) Podobnie jak Ty czekam na koniec zimy. Nie wiem kiedy i jak mijają dni. Nie patrzę w kalendarz , bo i po co? Na pędzące lata jak "halny" nic nie poradzę:( Pozdrawiam Cię:) OOOO MATKO DUCHU co Ty najlepszego zrobiłeś. Sporo czasu minęło i nie paliłeś. Szkoda wysiłku jaki włożyłeś. Moim zdaniem nie powinieneś rezygnować z tematu na jaki piszesz w Swoim gronie.Tym bardziej, że twierdzisz iż z niektórymi osobami masz dobry kontakt. A ludzie są różni. Wiele jest chętnych by drugiej osobie wyrządzić przykrość. Wyluzuj , na takie sprawy szkoda zdrowia. Więc trzym się. No!!!!! to sobie pogadałam:) Na dobranoc wszystkim życzę spokojnej nocy. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO a jednak nie trać nadziei ❤️ Może za krótko podawany był lek???? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×