Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Wieczorne buziaki dla wszystkich Czarownic U mnie po odwilży zaczyna trochę mrozić. Marii- cieszę się, że "wyszłaś" z domu..... "najtrudniejszy pierwszy krok":P , 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\_/> kawka i ziółka (_)> już na stole- kolejny dzień! Pobudka. To nic, że mgła, pochmurno... ale taki dzień też może przynięść dużo dobrego... :) Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jade za chwilę na egzamin ,mam stresa.Porywam się z motyką na słońce? Przesyłam buziaki i życzę dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej hej Dalej odwilż ... jest OK. LIVIO:D A Ja wiem,że ŻYJECIE I CZUJECIE SIĘ BARDZO DOBRZE! Czekam na Was w klubie z napojami ..dzisiaj pijemy ...szatana(_)> Kochanieńkie....zaczynamy dekorować nasze miejsce schadzek:) już omiotłam pajęczynę , wyczyściłam okna , KOZA grzeje jest super. Dalsze dekoracje wieczorem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Będzie dobrze, ja to czuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Od wczoraj trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej! Witam Klubowiczki i podpisuje listę. Dzisiaj mam stresa - ciekawe kto zwycięży! Ja czy nerwica? Marylka ma egzamin i stresa a ja wczoraj zdecydowałam,że jadę do miasta. Hmm samopoczucie mam takie,że najchętniej bym stchórzyła - nic na siłę. Sójka jest stałym gościem na moim balkonie, Globus to smutne,że nie ma obok Ciebie ptaków. A sikorki dzisiaj przyatakowały moje okno - zameldowały,że żarełko się skończyło - kojąco działają ptaki na moje nyrrrwyy ! Potem Was powiadomię - kto zwycięzył!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu oblałam - jestem zła na siebie .Egzaminator zachowuje się jak egzekutor , nawet nie wysiadł z auta , bezosobowy ton - jak robot.Napiszę potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario,nie przejmuj się.Ztego co słyszę to większość kursantów zdaje po kilka razy.Głowa do góry,pierś do przodu,zdasz następnym razem.Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
👄 MARYLKO! Proszę nie przeżywaj aż tak egzaminu. Powiedzie się następnym razem. Egzaminatorzy po zmianach przepisów dla nich nie korzystnych lubią się wyżywać. Koniecznie musisz powiedzieć sobie ...olewam to..... jestem pewna,że jak wsiadasz do samochodu jesteś strasznie spięta i wystraszona. Taki stan nie pomaga , wręcz przeciwnie. Marylko głowa do góry proszę❤️ LIVIO! Ja się nie zgadzam, to niesprawiedliwe :) wychodzisz sobie do miasta po zakupy , a ja w "okiennej" pracy ufffff Przecież jesteś strażakiem ....polałaś...i stres został w domu:) no w końcu zdobyłyśmy ten zawód i ma nam pomagać. Livio zgadłaś jest mi smutno:( bez ptaszków. Popatrzę na Twój ogród nasycę wzrok i wrócę do domu, ale to nie TO!!! KLER! Na stoliczku znalazłam ziółka. Bardzo mi się przydały, dodawały energii w syzyfowych pracach:) Czy one nigdy się nie skończą????? DORA! Znowu wieczór więc miłego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZWYCIĘZTWO! Ja wygrałam z nerwicą - co zaplanowałam to kupiłam ,jeża na głowie też mam. mokje Drogie! Globusik po "okiennej pracy" - a mnie czeka. Mam pomysł - podzielę robotę po równo - dwa okna balkonowe , duże okno mna korytarzu, - pozostałe dwa już umyłam. zapraszam,miotły sprawne ! Jedna z Was,musi zabawiać mojego MM konwersacją - coby nie przeszkadzała mu robota. właściwie to on ma rację,co to za różnica dla Wieczności - czy te moje okna wytrzymają do wiosny? czy nie! Mój pieso cuuś chce - domyslam się,że mam szukać piłeczki...... co za radość,wyciągnęłam mu zza tapczanu. Po tylu latach to i ja po psiemu nauczyłam sie mówić.. Maryś - głowa do góry,PAN EGZAMINATOR WIELKI TABORET - pełno teraz takich ważniaków. do jutra! -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorkiem!Fajnie mieć fajne koleżanki Duży buziak :) Zaraz mi złość przeszła jak Was poczytałam.Dzięki DORO , dzięki GLOBUSKU I LIVIO . Zieć zrobił mi karmnik , jutro syn mi zawiesi na jblonce. Też chcę oglądać ptaszki. Dziewczyny - czytam o Swiątecznych porządkach i aż mi wstyd , Mam 14 okien do umycia. Nic to , jutro idę na lekcje komputerowe , może pokażą mi jak mahać łapką , to wam pomacham na dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii- moja siostra umiała już dobrze jeździć a musiała rozpocząć egzamin od nowa---- od testów!! Nie martw się! Głowa do góry!:D, 🌻 Jak zrobić łapkę???? - nawias [, potem napisz cześć i zamknij ] Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki, witam i zapraszam na kawę \_/>. Dziś z koleżanką rano poświęciłyśmy 10 minut i już mamy "święta" :D- świąteczne gadżety cieszą oko i przyjemniej się "grzebie" w papierkach :P. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ cześć] Zapraszam Laski na kawkę.Od rana zastanawiam się spróbować jeszcze raz przed świętami czy dopiero w styczniu? Co myślicie ? Powinnam sprzątać , dekorować dom, kupić prezenty dla dzieci i wnuków, jakieś słodycze - zawsze o tym czasie juz to miałam .Pierwsze święta bez M.i nie mogę się zmobilizować.Chyba za dużo myślę.Może wezmę się za okna .Na razie dziewczyny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Odzywa się do Was śpioch:D i woła...kawy , kawy LIVIO:) A nie mówiłam ....będzie Pani zadowoloooona..... pewnie znasz ten monolog z Kabaretu Moralnego Niepokoju:) JEŻYK na głowie, torba zakupów i tak trzymaj. Jeśli uważasz, że podołam to wpadnę pogadać z TM, najpierw jego czujność uśpimy i CHYCIMY się za okna:) damy radę. MARYLKO! Machanie ręką robi się tak jak napisała Klara , ale bez spacji , bez odstępu. Moja rada jest taka , odłóż egzamin na po świętach. Masz jak każda kobieta spraw przed świątecznych sporo. Nawet jeżeli nie chcemy jesteśmy podekscytowane. Po wszystkich wrażeniach rodzinnych koniecznie musisz się wyciszyć. Nie możesz siadać za kierownicę sparaliżowana i wtedy będzie dobrze. Pozdrawiam Cię. KLER! Miłej i spokojnej pracy:) Ja do okna ...marsz... nie wiem co kombinuje mój Cień liczyłam na pomoc a On mruczy,że musi wyjść Oj chyba zrujnuję Jego plany:) Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria :D ... cześć powinnaś napisać bez spacji. Przesyłam Ci link na emotki :) kliknij na niego a zobaczysz pozostałe🌻 http://forum.o2.pl/emotikony.php Pamiętaj- największa radość w sercu , to jeśli najbliżsi darzą nas miłością ❤️. Dla Ciebie to córka, syn, wnuki a mąż.... mąż to w sumie osoba OBCA :P żadne więzi krwi Cię z nim nie łączą:-> "znajdź" sobie "coś" miłego do myślenia-- zobaczysz inaczej spojrzysz na rzeczywistość.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴 Spioch Was wita!! Ja tez nigdy nie moge zapamiętać tych emi....:) U mnie nic ciekawego...chyba,że opowiedziałabym Wam sny.., choikna,pełne były kłótni.. a ja taki wyjątkowo"spokojny człowiek". Kichnęło mi się - na potwierdzenie prawdziwiści moich słów. Marii - tyyyle okien przed Tobą, pewnie - nie ma co się przejmować, Globus pewnie myje teraz już ostatnie,a ja mam w planie,zabrac się do kolejnego! Muszę tylko stoczyć walkę z MM. MM Globusika zrobił dla niej lepiej .. dał nogę he..he.. miłej pracy Klaro!! - przynajmniej nie przejmujesz się Syzyfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dla Claudii trzy super śpiochy , , Livio- dzięki inspiracji Glou ja wczoraj umyłam (zupełnie nie planując) dwa okna i jestem zadowolona :classic_cool:- zostały mi jeszcze dwa.... ale to jutro , dziś gotuję kapustę z grzybami aby mieć gotowy farsz do pierogów i uszek chyba na... pojutrze! Co do Twoich snów- ja uważam, że właśnie zawsze jest na odwrót!!! No to widzę, że teraz Livia ROZDA nam MIOTŁY do sprzątania na Święta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozazdrościłam wam tych okien - umyłam 3 , następne jutro ? Może.... Zaliczyłam 2 godz. kursu komputerowego . 9czesc0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem brzydko , jestem ulomna czy coś ! Klaro dzięki za link z emot..Będę ćwiczyć nerwy.... zapraszam na kawkę - trochę zmarzłam na przystanku , przebudowa mostu- wszystkie autobusy poopóżniane , korki .Po co mi prawko szybciej poruszać się z buta!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miało nie być wieczoru , a znowu jest:) LIVIO! Mam małą radość , OOOO MATKO dwie radości: pierwsza ...widziałam sikorki , jadły ziarenka:) druga ..okno za mną, ale to mały Pikuś, przytrzymałam Pana Globusa:) i pomagał mi. Co prawda był humorzasty , ale co mi tam grunt,że pomagał:) Pretekstem do wyjścia było kupno siteczka do baterii w kuchni:) powiedziałam,że przecież sklepy są czynne do wieczora:) No i po umyciu okna już się nie spieszył:D ...a to dobre.... w końcu powiedział,że musi znowu napisać w klubie i zapoznać Was z moim charakterem:) Powiedziałam zgoda, ale list musi być ocenzurowany:D LIVIO! fryzurkę masz już na JUTRO:) i święta , z resztą również sobie poradzisz. Mąż zrobi Ci niespodziankę i zabierze się do pomocy. MERY! Czuję jaki masz PIĘKNY DOM. W takiej sytuacji liczba okien nie jest straszna. Już 3 masz za sobą i z resztą sobie poradzisz. Coś czuję, niebawem będziesz mówić , że masz za mało czasu na codzienne zajęcia:) i tak trzymaj Marylko! KLER! Ja Ciebie zainspirowałam do mycia okien, a Ty chyba mnie do przygotowania pierogów. Bardzo tego robić nie lubię..nie lubiem ale muszem:) Dziewczyny jutro LIVI śpiewamy STO LAT:) Za chwilę wybiorę się do SPA co by zmyć siódme poty:) Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystko rozumiem :( ale ok! Livi śpiewamy sto lat??? Wy znacie się dłużej 🌻 Marii- za własny DOM (budynek)... mogę myć te 14 okien!!! Poradzisz sobie :classic_cool: Glou.... pierogi.... swojskie- robię je tylko raz do roku na Wigilię... fajnie, ze Ty też zrobisz!!! Pa... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus - TY ZDRAJCO !! Kolejny dzień,który nie lubię...... O ile jutro będą jakieś telefony - odbiera je MM - ma dyżur,ech.....:D co do okien - nie mam czym się chwalić !! Podobno z jutra zrobi się dzisiaj - więc bedę myła dzisiaj. Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierogów w życiu się narobiłam a narobiłam. Od jakiegoś czasu na te ajęcie nie mogę sie zmusić. Tym razem postanowiłam się zmusić - chyba telepatia od Was działa. Kler - a może zamienimy się na chaty? Ty z Poznania - jak dobrze rozumiem. GORZÓW TO PRZEPIĘKNE MIASTO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Napadała fura śniegu Miotła od Livii poszła w ruch - odśnieżyłam schody . Kler - też robie swojskie pierogi i uszka raz w roku , ewentualnie dwa razy . LMO - nie lubisz prezentów i urodzin ? Zrób sobie prezent i wyjdz albo wyjedż gdzieś sama .:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć LIVIO! Powyższa melodia dla CIEBIE z najlepszymi życzeniami. Wybrał ją Pan Globus i wkleił ja się tylko dołączyłam. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×