Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

MARYLKO ten wierszyk dedykuje Tobie i wracaj do naszej kawiarenki. Kto zawsze Cię wysłucha i kto na zimne dmucha? Przy Tobie stanie murem, gdy będziesz miał pod górę? Kto Ciebie wspierał będzie, za Tobą pójdzie wszędzie? Odpowiedź na pytanie jest prosta niesłychanie. .... PRZYJACIEL .... Kto trzyma Twoją stronę i weźmie Cię w obronę? I kto zostanie z Tobą, gdy inni już zawiodą? Kto Tobie dobrze życzy, na kogo możesz liczyć ? ... PRZYJACIEL ... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko wzruszyłaś mnie do łez ❤️ Dorcia - myślisz , że kiedyś będzie lepiej ? Wiecie co najbardziej mnie boli ? Wybaczyłam , dałam szansę a on z niej nie skorzystał - to tak jakby przekreślił wszystko co nas łączyło przez 30 lat , jakby nasza miłość była nieważna . Pojechalam do teatru bo M. ma dziś urodziny- żeby zająć czymś myśli. Przedstawienie fajne .Książkę 'Tajemniczy ogród" wszystkie znamy . W autokarze Spiewaliśmy kolędy . Próbowałam nawiązać kontakt z ludżmi , ciężko jest jak się nikogo w towarzystwie nie zna. Ale zawsze lepsze to niż samej siedzieć w sobotę w domu . Jutro z s wybieram sie po choinkę . Macham do was dziewczyny i trzymam się waszej drabiny .Dobranoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Tylko tak mogę Was przywitać❤️❤️❤️...jedno moje, drugie Pana Globusa , trzecie naszego Pusia. Przeczytałam napisane przez Was .....PRZESŁANIA ...będę je czytać jeszcze kilka razy. Choinki ubrane ...duża ,mniejsza i mała. Od kilku lat ubieram sztuczne. Z żywymi robiłam różne sztuczki niestety bardzo szybko opadały jeszcze przy moim kotku, który lubi się nimi bawić , czasami próbuje na nie wejść :) Poza tym zupełnie nie czuję ich zapachu. Już niebawem Wigilia , będzie nas troje. Była u mnie "B" zaprosiłam Ją , ze łzami w oczach przyjęła zaproszenie ........ TAKIE TO ŻYCIE:( Moje Dzieci w święta będą u siebie w domu, ale wczoraj nas powiadomili,że na Sylwestra i Nowy Rok PRZYJADĄ DO NAS:) Wstąpił w nas nowy duch:) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Znowu śniegu napadało a Wisła podnosi się codziennie o 4 cm . Już jest wysoka - znowu będą powodzie . Dzięki za buziaki . Obudzę s. i idę po choinkę . Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochani w czwarta niedziele Adwentu 🖐️ i zycze samych przjemnosci. 👄 ......... ŚWIĘTA.......... Ida święta najpiękniejsze w roku Święta miłości zgody i radości I cały świąteczny nastrój widać na każdym kroku A w naszych sercach miłość gości Już nas lampkami witają sklepy Choinki na skwerach się uśmiechają My szukamy prezentów dla dzieci A sprawy ducha gdzieś umykają Choć na chwilkę przystańmy i spytajmy się siebie Co zrobiliśmy przez ten rok Czy pomogliśmy innym w potrzebie Czy czas zrobić pierwszy krok A wtedy przy wigilijnym stole Połamiemy się opłatkiem z rodziną I w świątecznym nastroju I na pewno ze szczęśliwą miną . Oderwijcie sie choc na chwile od "przygotowan do Swiat" i wypijcie goraca herbatke albo kawke bo za oknem brrrrrrrrrrr zimno. Czekam na moje dzieci i wnuki bo jak juz kiedys pisalam " nie ma to jak u mamy" :D.......... oj te wspomnienia....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olik.moik
a tak przy okazji...macie może 5 sekund wolnego i chcecie to wykorzystać na spełnienie dobrego uczynku? zagłosujcie, bardzo Was proszę. http://pokazywarka.pl/99no85/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski 👄- w Poznaniu teraz STRASZNIE pada śnieg, nie, nie zawierucha....pada spokojnie ale DUUUUŻO! Anula- masz rację, wszyscy GONIMY, a przecież Święta to coś INNEGO! Ale, mimo wszystko....może nie jesteśmy idealni.... przecież jesteśmy z Rodziną, z tymi, których kochamy! Wiersze Twoje jak zwykle PRZEPIĘKNE! ❤️ Glou- widzę, że będziecie z mężem mieli małą- WIELKĄ RADOŚĆ- Sylwestra z Synem- wiem, jak się cieszysz! ❤️ Marii- kupiłaś choinkę, ubierz ją z synem, rozpal kominek w Wigilię...nie jesteś SAMA- masz swoją Rodzinę i... skromnie mogę powiedzieć, że....masz NAS! Wczoraj ubrałam mieszkanie świątecznie... a dziś, tak mnie do tego zdopingowałyście, że ubiorę choinkę!!! Przynajmniej ze spokojem....bo potem jeszcze przecież tyyyyle rzeczy. Zawsze boję się, że nie zdążę!!!:D Miłej pracy 👄, ❤️ http://www.youtube.com/watch?v=YeUMfZzdiEc&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość encepence3tte
a tak przy okazji...macie może 5 sekund wolnego i chcecie to wykorzystać na spełnienie dobrego uczynku? zagłosujcie, bardzo Was proszę. ================= http://pokazywarka.pl/99no85/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnym wieczorkiem! Zima u mnie ostro sobie poczyna -15 st, śnieżek sobie też popaduje. "Są słowa, którymi można zranić i.. .. i takie, do których można się przytulić... ..przytulam* Wklejam tą złotą myśl w odpowiedzi na piękne wiersze Anulki. W klubiku przytulnie i cieplutko.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość encepence3ett
.\\\\\|/// .(^ ^) .((_)) \..../_ /Y\.\ ....... |._.\_..|\_.\ .... .\__\|\..\ .. (\\_|/\__\_______ooo ..)=======0000=====) ....(____/\__/ooo /./\\ .__./._/.\._.\_ (___ /.(____)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Unas też mrożnie.Zima trzyma.Na dworze przepięknie tylko jak dla mnie to trochę za zimno. Chociaż mam kawałek z pracy do domu/tak pracowałam dzisiaj/to zmarzłam bardzo. Klaro zmobilizowałaś mnie i także dzisiaj ubraliśmy choinkę i całe mieszkanie w świątecze ubranka.Zrobiłam dzisiaj spis rzeczy spożywczych i jutro zrobię reszte zakupów.Ale niektóre rzeczy niestety można kupić na samym końcu. Livio,ja też się przytulam i przytulam. Tak się cieszę Anulko,że wpadasz i znowu piszesz wiersze.Przytulam Cię mooooooooooocno. Witam Kapitana tonącej łajby-czytając Twój wpis pomyślałam sobie że jesteś Lonią.Może to niedorzeczne ale takie miałam skojarzenie. Loniu pozdrawiam!! Kózko pozdrowionka! Pozdrowionka dla Państwa Globusików no i oczywiście dla Pusia. Mario,jak choinka?Ustrojona już ślicznie.Uściski . Chciałam Wam jeszcze powiedzieć,że w końcu przekonałam mojego MM i najprawdopodobnie weżmiemy pieskaBędzie to najprawdopodobnie sunia podobna do mojej Doruni.Ma na imię Lila.Jest bardzo podobna do husky syberyjskiego.W tej chwili opuściła schronisko i mieszka w domu tymczasowym i jest gotowa do adopcji.Mieszka daleko ,aż w Częstochowie to jest ode mnie kawał drogi ale jakoś byśmy ją odebrali. Dzisiaj była u mnie znajoma,która znała moją Dorcię i namieszała mi w głowie.Szuka domu dla pieska też huskiego.Bardzo podobny do mojej .Nawet oczy ma też dwukolorowe.I teraz już sama nie wiem. Zawsze byłam zwolennikiem brania piesków ze schronisk.Chociaż ten jeżeli mu nie znajdą domu to także tam wyląduje. Pozdrowienie i dobranoc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Magiczny dzień " Jest tak dzień w środku zimy pachnący barszczem i choinką. My Wesołych świąt sobie życzymy karmiąc się szczęścia drobinką. Nadzieja wchodzi w nasze progi a Miłość otwiera nasze ramiona. Ten dzień wszystkim nam drogi, Bo radość - smutek pokona. Gdy pierwsza gwiazdka zaświeci Życzliwość z uśmiechem się splata. A w świat daleko kolęda poleci, bo wiara do serc naszych wkracza. Przystańmy więc, na chwileczkę Nadzieja niech przetrwa rok cały, A uśmiech króluje codziennie, A wiara, niech skruszy skały! Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeżeli chcecie zobaczyć Lilkę to zajrzyjcie na stronę: huskyadopcje.pl/husky-do-adopcji/105-lilka Nie wiem jak się wkleja adresy tak żeby można tylko kliknąć na napis.Przepraszam ale jak będziecie chciały to wpiszcie adres w gogle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny Zapraszam do klubiku, droga juz dostepna , odsniezylam :D Kawka i ciasteczka stoja na naszym stoliczku :D Dorcia piesek sliczny i wiem, ze u Ciebie znajdzie prawdziwy domek :D, moja sunia juz sie wyskakala w sniegu, lubi to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Powitanie i pozdrowienia dla Was Dziewczyny W klubie świątecznie i cieplutko❤️ kawa gotowa:) Za oknem biało sypie śnieżek, temperatura -2 st. w moim domku kolorowo i ciepluchno. Wczoraj zrobiłam zakupy, pozostały drobiazgi. Nawet kupiłam pezencik:) /tak mówił wnuk jak był malutki/ dla mojego Cienia jeszcze pozostała rózga:D ale to się da załatwić:D ANULKO! nie ma jak u mamy ciepły piec❤️ ja też czuję jego ciepło👄 KLER! Faktycznie już mam WIELKĄ RADOŚĆ na samą myśl, mam nadzieje, że warunki atmosferyczne na to pozwolą. LIVCIA! Jak żyjesz???? dzisiaj witasz pierwszego gościa??????? MARYLKO! Co z katarem??? czy choinka ozdobiona??? DORA! Znam tę rasę psów. Moja fryzjerka ma taką suczkę. Są śliczne zawsze radosne i uśmiechnięte;) Pozdrawiam już świątecznie. Oj jak mogłam tak zagafować:D KOZUNIA! Gdzieś Ty:D pamiętaj,że ciepło jest nam baaardzo potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze słów pisanych się urodziła Niewinna, maleńka, nieśmiała. Rosła przy blasku gwiazd i księżyca Jak z ziarna zboże, zakiełkowała W internecie rosła i świat poznawała. W kłos się rozwinęła i dojrzała Przyjaźń, jakiej nie ma na świecie WIRTUALNA , a jednak WSPANIAŁA. Milego poniedzialku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula- dzięki za ciasteczka i kawkę:) U mnie peeeełłłlno śniegu- spóźniłam się do parcy. Na dodatek dziś przez 3 dni mamy biegłych na badaniu wstępnym bilansu- też sobie czas wymyślili . Dora- już wczoraj chciałam Ci napisać, że mimo, że masz kłopoty to umiesz pocieszać innych. To miłe...👄 A co do mojej choinki, którą miałam ubrać wczoraj :D, :D..... NOOOOOOO cały facet/mąż. Latem sprzątał piwnicę i stwierdził, że choinka jest stara i TRZEBA ją wyrzucić :P Oczywiście mnie NIC nie powiedział....!!!! I tym sposobem tradycji stanie się zadość będę ubierać choinkę w Wigilię bo...... TRZEBA ją kupić . Glou, Livia, Marii 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj tylko wyszłam na chwilę ...... nie zobaczyłyśmy się ale wszystko przed nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Snieżyca.... utrudnienie życiowe jak dla mnie i Mm. Samochodem z domu wyjazd niemozliwy,a tu mamy jeszcze braki w zakupach na święta i wizyty u lekarzy. Przyjazd S. też uzalezniony od pogody. Za to śniezycapięknie ubrała mi choineczkę przed domem:) Idę odśnieżać balkon - ptaki głodne zaglądaja w okno! miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Jak zwykle mam wielką choinkę - 2,5 m . Jeszcze nie ubierałam , obcieka w garażu. Była ośniezona .Zresztą cał czas pada śnieg.Idę za chwilę na kurs. Potem do c. pilnować młodsze - starszy ma anginę - c. idzie z nim do przychodni. No i na koniec dnia jadę na wywiadówkę do s.Pracowity dzień mnie czeka - nie związany ze świętami . 🖐️ wszystim .Odezwę sie wieczorem .Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolędnik :)
Niech narodzona Dziecina Otwiera ludzkie serca: Na wiarę, która dodaje sił, Na nadzieję, która rozjaśnia mroki, Na miłość, która wszystko umacnia! Wspólnych chwil spędzonych W ciepłej, rodzinnej atmosferze, Bez pośpiechu, zmartwień, W jedności i zgodzie, Z radością w serduszku, Z kolędą na ustach... Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia ! Ży czę żeby w Waszych sercach zaświeciła gwiazdka... miłości 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłego i bez śnieżnego wieczoru życzę. Okropna śnieżyca uniemożliwiła mi wyjście z domu. Słyszałam,że zasypało Szczecin, Poznań i Gorzów. U nas też było podobnie. W następnej kolejności przewidują odwilż co może spowodować powóź. Czy już nie będzie normalnie w naszym życiu? Koleżanki pozdrawiam Was serdecznie.Pozostało nie wile czasu wszystkie jesteśmy zajęte przygotowaniami do świąt . Dla relaksu wpadajmy do klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche odpoczynku i Wpadam do naszej kawiarenki...... ale tu pieknie, juz swiatecznie :D tylko nasza Koza cos malo grzeje :D na dworze sniegu po kolana ale juz zapowiadaja odwiz oj Globusiku masz racje .... czy to nie moze byc inaczej...... To dla Ciebie Globusiku.... Czy myślałeś kiedyś Wieczorem,wśród ciszy Że ktoś,gdzieś daleko Twoje myśli "słyszy" Kiedy się zadumasz Znajomych wspominasz Oni,to w swych sercach czują Choć ich z Tobą,nie ma Dwa serca stęsknione Przyjaźń mostem spina Przyjaciel - Przyjaciela Nigdy nie zapomina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×