Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Otaczam Cię Livio swoimi skrzydłami niczym parasolem ochronnym. Dla mnie jesteś w sam raz. x Na Kafeee piszą same Wielkie Istoty, niezwykle elokwentne,poprawne, delikatne,rozumne,myślące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odwiedziny. x Patronko - powinnaś zostać u mnie na dłużej. Co chwila wpadaja tutaj goście,które należy otoczyc Twoją opieką. x rozpale dzisiaj dla Ciebie ognisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ognisko płonie - Pani Zaduma dzisiaj ze mną. x Zaduma nad minionymi świętami,spotkaniem z najbliższymi,nad naturą ludzką. x W okresie świąt spotkałam jedną SZCZĘŚLIWĄ KOBIETĘ. Zaprosiłam ja do siebie,obiecała,że w drugie święto będzie. X CZekalismy z obiadem,nie zjawiła się. Zadzwoniłam z pytaniem DLACZEGO? Zdziwiona odpowiedziała,że wcale nie miała ochoty do nas przyjechać. Układa sobie ciuchy w szafie. Bardzo cieszyła się na te święta. codziennie wychodziła z domu do miasta,oglądała zalatanych ludzi,oglądała stoiska zrobione przed świetami.Kupiła dla siebie 1 kg uszek - ugotowała barszczyk - ni i starczy. Dostrzegła dla siebie mozliwośc poświętowania. Nakupiła już poprzecenianych ozdóbek świątecznych i poubierała choinki rosnące przed wieżowcem w którym mieszka. NIGDZIE TAK PIEKNYCH DRZEWEK NIE WIDZIAŁA I NIKT NIE WIDZIAŁ. x opowiedziała mi reakcję każdych z osób,przechodzących podczas jej prac ubraniowych,każdemu dała nazwę - leń - bo przecież mógł sie dołączyc - uchachana była straszliwie. Od czasu do czasu w czasie trwających świąt - wyglądała przez okno aby sprawdzać ile "podziwiaczy" stoi pod choinkami. x Nie musiała na święta się napracować,nastać przy kuchence i zlewie,namartwić czy placki wyjdą,nie wydać kasy na prezenty....... chyba nawet ją rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ot taka dzisiaj smutna rocznica. x zapalam świeczkę i wchodzę do KRĘGU,jest nas sporo Matek, nie jestem sama. x Smutek i Wspomnienie towarzyszą mi po bokach. x gdzieś na starej tasmie mam nagranie - taki fajny był dzień, nigdy tej tasmy nie odtworzyłam i nie odtworzę. x płomyk filuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni dzień Starego Roku. x zagotowałam nad ogniskiem garniec wody. Ewentualni Goście - proszę się częstować - kawa,herbata, pod koniec dnia..zapraszam na drinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Livio!!! Podkładam do ognia:-) Niech się pali przez całą nockę!!! X Prowiant przyniosłam i coś na rozgrzewkę.Łukaszenkę wypiłyśmy rok temu,to teraz może???? Orzechówkę!!! X Livciu wpadaj z magnetofonem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jedyneczko. Jak na razie uciekłam z domu,strzelanina.. x biedna moja psina,dzisiaj juz musiałam mu zaaplikować niezłą dawke uspakajacza.,atak padaczki juz zaliczył. Ostatni atak w tym roku,mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORZECHÓWKA- fajnie,może być orzechówka......... wspomnienia niesie:D x jak zwykle - lata 70-te,przyczepiły sie do moich wspomnień najbardziej. x remanent w ogromnym magazynie powojskowym,ale się Wysoka Komisja nałaziła,naliczyła:D W koncu Wysoka Komisja dotarła do biura - a w biurze,na biurku piękne flaszki z ORZECHÓWKĄ. x ojj,spracowana Komisja i spragniona piła ten ciężkawy trunek jak herbatkę :D x gorzej,bo na fdworzec kolejowy trzeba było po niej trafić:) x kogo było tam wtedy stać na taxi,nied wiem czy wogóle było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak było:-) Niestety!!! My dzisiaj z innej półki:-) Cywilizacja i nowa technologia:-( X Całe miasto nie odbiera TV :-( Wyłączyli w mieście cudów :-( X Część miasta nie ma prądu.Ja prąd posiadam,ale TV nieczynne!! X Mam ognisko:-) X Chłopaki poszli się bawić,M walczy ze sprężarką!!!,a ja podkładam do ognia:-) i dobrze mi z tym!!! X Lubię patrzeć w płomień ognia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz wyjaśnić co się dzieje?? x koniec świata? spóżniony,ale zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem tak dokładnie:-( Dzwoniłam w różne regiony,wszędzie jest!!!Jakiś transformator wysiadł??? Niespodzianka?? U Ciebie odbiera????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam stracha przed kazdym postem,jaki wysyłam. nie wiem,czy szanowna kafeteria nie ograniczy wpisów.. obrazek..obrazek.. a obrazka nie ma. jak nagle sie urwie,to nie moja wina:) x Ale Jedyna póki co,nalej tej orzechówki,rapacholinę zjadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyna - jak nic kabel ukradli :D hehe..,na orzechówkę. x u mnie parę dni neta nie było,pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak zjadłaś rapacholinę ,to polewam:-) Tak bezkarnie nam to przejdzie:-) X Livio,a masz Ty tam z tą pigwą??? X Tęsknię za topikiem!!!! X Za Globusikiem, Livią ,Marią,Luną.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten rok??? U mnie może być!!! Syn starszy pracuje,sprawdza się!!!robi to co lubi i ma za to kasę:) Młodszy-do matury się szykuję i jakoś..... wróci cały i zdrowy po dzisiejszym Sylwku:-) A ja??? Podkładam do ognia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×