Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Znowu nie te piosenki, od kiedy kociak położył mi się na klawiaturę to wychodzą mi inne strony niż powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, że ja już ziewam :D Dzionek zleciał.... no i dobrze. Może jutro będzie lepiej. Moich sąsiadów odwiedziła dzisiaj policja..... w sprawie psów ! Otóż, są to duże psy i czasami jak im odbija to się rzucają na wszystkich. Delikatnie zwracano im uwagę...... ale był to groch o ścianę. No i posypały się mandaty.... bo policjanci sami nie mogli wysiąść z auta. Zostali otoczeni :D przez psy. Szkoda mi piecholków, bo jak znam życie to na nich się cała złość skrupi. Zastanawiałam się nawet czy właściciele szybko się ich nie pozbędą. Tutaj to normalka :O :O Zaliczyłam dzisiaj również spacer - tylko dlatego że mogłam bez problemu wyjść z Bąblem (psy poszły na łańcuchy). Fajnie było - tyle, że smutno. Gołe drzewa , żółta trawa i bezbarwne badyle. Nawet niewiele śpiewu ptaków słyszałam. Po co i na co komu ZIMA !!!! Mnie by wystarczyło pół roku wiosny i pół roku lata z odrobiną złotej Jesieni :D Nic to na co nie mam wpływu, pozostaje przeżyć :D Dobrej Nocy i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w tę piekna słoneczną sobotę ) ) ) Na dworze jest wyż i słońce świeci az w oczy razi, myślę dziewczynki że dobrze ten dzień wykorzystamy i to słoneczko, ja wezmę się za pieczenie ciasta a tak mi się nie chce brac za robotę , ale dosć mam juz kupowanych słodyczy. Za to póżniej fajny spacer rodzinny zafunduję i niezły obiad, będzie i dla ciała i dla ducha :D Miłego dnia Klarciu, Loniu i Teresko ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Saro U mnie jak i u Ciebie - piękne słoneczko ! Zaraz na duszy troszkę weselej. Planów nie mam - funduję sobie spontan, czyli co dzień przyniesie - ja akceptuję :D Pospałam sobie dzisiaj solidnie, jednak miałam paskudny sen: szłam na badanie serduszka i aby dojść do pracowni hemodynamiki musiałam pokonać dziwne błota ze zmurszałym pomostem !!! Na brzegu stali ludzie - patrzyli jak ja broczę w tej mazi - masakra. Nie znam się na snach , ale to było bardzo nie przyjemne i wręcz straszne. Szkoda, że nie mam sennika - bo bym sprawdziła co ów sen oznacza. Klarcie - wypoczywaj i ładuj akumulek na kolejny tydzień zmagań. Wam wszystkim fajnego dnia i dozą niespodzianek :D Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Witajcie wieczorkowa porą 🌻 Kkara nie chcialam Cię straszyć , ale podejrzewalam że Twoja piesia ma kaszel pochodzacy od serca, nieraz z tym sie zetknęłam u piesków moich koleżanek. Moja piesia też ma moje choroby , co bardzo mi się nie podoba. Loniu, jakbyś chciała sennik to masz u wujka google, ale ze snem jest tak że jak nie czujesz sie za dobrze to wtedy masz paskudne sny, ja mam tak zawsze. Dbaj o wypoczynek i dobre samopoczucie jak również bierz systematycznie leki a sny będą fajniejsze i lepiej będziesz się czuła. Jeszcze do 20-tego ma być cieplo i dużo słońca a więc to zysk dla nas. Miłego wieczora dziewczynki :D 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszystkie w tak piekną pogodę Co to się dzieje z Wami w tę piękną niedzielę? Mam nadzieję ze spacerujecie na słoneczku a nie wylegujecie się w betach. Zapraszam Was na kawę i ciacho które wczoraj upiekłam, ponczowe z ajerkoniakiem, a która sobie życzy to jeszcze herbatka zielona lub czerwona \-/ \-/ \-/ \-/ smacznego Dziewczynki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Teraz po obiedzie Saro chętnie się napiję zielonej herbatki. Nie mogę się kłaść "na trochę", bo potem jestem nie do życia. Posiedzę z 20 minut przy herbacie i tv i.... za prasowanie.... to już wcale nie jest zabawne 😭 Na dworze, rzeczywiście ładnie. Byłam przed południem, temperatura 14 stopni. Z moim jamnikiem lepiej, sporadycznie kaszle- chyba lek zadziałał. Do tego raz dziennie dostaje furasemid, więc często trzeba z nim wychodzić. Miłego niedzielnego popołudnia 🌻👄 )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarcia pomóż mi Lonię z dołka wyciągnąć, weżmy ja z obu stron pod rekę i w górę, chop !!!!!!!:D i Loniu, teraz już tylko czekamy na Ciebie, podżwignięta juz jesteś :D Tereska, a Ciebie skąd mamy wyciągać, podpowiedz to chętnie to z Klarcią zrobimy. Klara , dobrze ze byłaś u wet, teraz już możesz pieskowi pomóc. Mam gorzej bo już drugi wet, mojej piesi zmarł a kiedyś cieszyłam sie ze mam świetnych i młodych weterynarzy i moja pieska bedzie bezpieczna. A jak za każdym razem do innego się idzie to nie jest leczenie. Dziś piękny dzień, Klarcia wieczorkiem weż się za prasowanie, bo szkoda takiego pięknego dnia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja dawna znajoma :)
Pozdrawiam Ciebie "moja" Loniu ciesze sie, ze jestes na topiku i mam nadzieje, ze bedziesz wiedziala kto Ciebie pozdrawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście, że mnie chandra na razie omija. Może to zasługa ładnej pogody a może miłych ludzi, których spotykam na swej drodze. Dziś szłam kilometr przez las do swojej miejscowości, znaczy maiłam w zamiarze, ale bardzo miły pan zatrzymał się i mnie podrzucił. Ja to myślę, że zobaczył z tyłu wysoką laskę w dżinsach-rurkach i z burzą rudych długich włosów i ciekaw był co to za jedna. Jak się obejrzałam to już wiedział....hehe ale mu nie wypadało się zerwać i uciec hahaha Mała rzecz a cieszy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Witajcie Laseczki ) ) ) ) Klarciu, nie jeżdżę na dzialkę a raczej zalatwiam wszystkie zaległe sprawy. Dzisiaj jechałam do PZU i stałam i odsiedzialam w ogromnej kolejce, niedawno przyjechalam a teraz odpoczywam i robi się mroczno na dworze. Jak ja nie lubię załatwiać spraw urzędowych , nic się z latami nie zmieniło, jak kolejki były tak dalej są. U mnie dzisiaj było słonecznie ale zimno, zmienia już sie pogoda. Tereska, jak masz taką figurę jak laska i piękne włosy to jesteś laska i ciesz się, bo miną lata i uroda i choc wspomnienia pozostaną. Jak sie jest młodym to się tego nie zauważa a jak lata przelecą to zastanawiamy się kiedy zleciały. Loniu, dla Ciebie mam życzenia dobrego samopoczucia i uśmiechu na codzień. Miłego wieczoru Dziewczyny i wiele przyjemnosci dla Was :D ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja trafię na zbokola? Z moim pechem? Raczej nie... ;D u mnie też chłodno chociaż słonecznie. Planuje się dziś wziąć za jaką poważną robotę... Jeszcze nie wiem jaką. 👄 miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ) ) ) ) Ja dzisiaj też póżno , bo stale mam coś do zalatwienia. :p Klara dobrze że do pracy chodzisz bo wtedy możemy liczyć na Twoje wczesne obecności w chatce. Szkoda że nie ma już kwiatów, bo nie mam z czym do chatki wpadać. :p Więc sięgam po nalewkę i rozleję dla Was po kieliszku \-/, 🌻 \-/ 🌻 \-/ 🌻 \-/ 🌻 Tereska, Uważaj na samotne spacery po lesie, zboków nie brakuje, Klara ma rację ze Cię ostrzega, ilu ludzi szło przez las do domu i nie doszło. Dbaj o siebie . :D Loniu, zdrowia Ci życzę , bo myślę ze nienajlepiej u Ciebie z nim. :D Miłego dnia Babeczki, niech słońce Wam dzisiaj mocno świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny 🌻 Co tutaj się stało? Z każdego kąta pustką wieje, ja też nie posiedzę bo kicham jak szalona, na oczy nie widzę. Widocznie złapałam wczoraj wirusa w przychodni, serdecznie pozdrawiam: Klarę, Lonię Tereskę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FATALKA....
Tak, jak niżej- NIESTETY!!!!! :( 😭 16:27 Lonia 25 Jak wszystkie topiki - być może i ten kiedyś zniknie. Jednak odczuwam potrzebę aby pisać i poznawać Wspaniałe, ciepłe i serdeczne kobiety, którym życie kroplomierzem dozowało szczęście. Zapraszam - jeśli masz ochotę porozmawiać o radościach, smutkach - o wszystkim - pisz. Będzie mi bardzo miło. " Czasami cały Twój świat musi runąć zanim zorientujesz się co masz i czego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny ) ) ) Co się stało ze dziewczyny stąd wywiało a podszywają sie inne i pomarańczowe, FATALKA - widziałam taką u samotnych ale czarną i fajną. Pomarańczom - dziękujemy. Klara, Lonia , Tereska , czekam na Was. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Was 🖐️ 🌼 znów jestem trochę zdołowana. Może to moja osobowość tak działa, ze przyciągam osoby zaborcze i skłonne do manipulacji. Ostatnio straciłam chyba przyjaciółkę i przyjaciela. Zbyt dużo chcieli. Do pewnego momentu pozwalałam sobą manewrować. Ale w końcu przychodzi taki moment, że zaczyna się a przynajmniej próbuje się dyskutować. A oni mają swoje racje. Odwracają kota ogonem i wpędzają mnie w poczucie winy... Dwie niezależne od siebie osoby, które tylko o sobie ledwo słyszały. Udało im się.... bo w tej chwili zadaje sobie pytanie: "A może ze mną jest coś nie tak?" ALe chyba wszystko OK. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tereska ) ) ) Miło że zajrzałaś do nas, a w Twojej sprawie to proponuję przemyśl sobie te sytuacje z tymi osobami, może na zbyt wiele ludziom pozwalasz a wtedy zaczynają się manipulacje. Ludzi wprost korci aby zmanipulowac innych a zwłaszcza słabszych. Jeśli bardzo Ci na nich Teresko zależy to postaraj się sprawę wyjaśnic ale jesli czujesz się w jakiś sposób dotknięta czy skrzywdzona to sobie odpuść. Zajrzyj jutro tutaj to pogadamy. A teraz życzę Ci Tereniu miłej nocy.:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za linka - wpisze sie i moze mi sie tu spodoba. A skoro jest fatalka to na pewno bedzie fajnie :D Filmiki o zwierzakach - bezcenne. Az sie ze smiechu poplakalam. Za to w podziece podrzucam to: http://www.youtube.com/watch?v=QVVzUxXxQZU dla mnie na dola idealne! Zawsze mam przy tym polewke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem chora, organizm słabo walczy i wszystko się wlecze. Nie ma poprawy jak na razie. Same wiecie - nic się nie chce i wszystko jest do bani :O Potwornego wirusa gdzieś podłapałam - chrońcie się dziewczyny !!! Dajcie mi jeszcze kilka dni i wybaczcie moją nieobecność. Gorąco Was pozdrawiam i myślami jestem jak zawsze z Wami. Do zobaczyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem chora, organizm słabo walczy i wszystko się wlecze. Nie ma poprawy jak na razie. Same wiecie - nic się nie chce i wszystko jest do bani :O Potwornego wirusa gdzieś podłapałam - chrońcie się dziewczyny !!! Dajcie mi jeszcze kilka dni i wybaczcie moją nieobecność. Gorąco Was pozdrawiam i myślami jestem jak zawsze z Wami. Do zobaczyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Witajcie wszystkie Kobietki: Lonia 🌻 , Klara 🌻, Tereska 🌻 i witajcie : Fatalka 🌻 i Oneill 🌻 Miło mi, i w imieniu kolezanek też mogę Was przywitać , sadzę że bardziej odwiedzilyście nas i nie zapuścicie tutaj korzeni bo macie swój topik na którym częsciej sie spotykacie niż my tutaj. Ale jest nam bardzo miło że zawitałyście do nas. Loniu, lecz się spokojnie my poczekamy, ja też niedawno wyszłam z choroby a teraz najgorszy jest czas w przyrodzie. Miłego dnia życzę Wam Kobietki i nie dajcie się przeciwnosciom losu i chorobom. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawna znajoma ale ta dobra
LONIU kochana zycze zdrowka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze o poranku. U mnie dziś calą noc była mgła a teraz osiada i jest jak mleko. Na sczęście nie ma takiego przymrozku jak wczoraj w nocy. Kaka poranna \_/> dobrze smakuje :). Dziewczyny 11-tego zjadłam całego 25 dkg rogala marcińskkiego. ..... ZGROZA, wiem, wiem ale był taaaaki pyszny- PRZEPYSZNY :D Saro 👄 Teresa- Ty jesteś szczera i w tym jest sęk- nie wszyscy ludzie zaraz się "otwierają"- zawsze mają jakieś wyjście awaryjne i wcale nie dbają o to, czy uczciwe 😭. Loniu- powrotu do zdowia życzę 👄 i pamiętaj, że oprócz leków, dużą rolę odgrywa POZYTYWNE MYŚLENIE. Fatalka, Oneill- zaglądajcie:) my tu piszemy o wszystkim , o życiu, takim, dzień za dniem, o jego radościach i smutkach i wiemy też, że czasami, choć nawet nie jesteś sama ale możesz czuć się samotna:( Miłego dnia Laski 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×