Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

No witaj Amando, witaj w naszej Chatce:) Rano czeka tu kawa-wpadaj! Kraków.... nie daleko od mojego miejsca urodzenia- to jedyne miejsce oprócz " nad morzem", gdzie chciałabym mieszkać:) No właśnie Teresa, szukaj tej pracy, marazm najgorszy, no i nie będziesz do 9-tej rozmemłana:D Saro i jak? szampan na jutro mrozisz:P widzisz, że dodatkowy gość nam przybył! Może Amanda się zadomowi a może będzie tak wpadać jak Oneill. Laski u mnie było gdzieś do 12-tej słońce a teraz znów szaro:( Miłego dnia Wam życzę 👄 )))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Klaro za zaproszenie , bardzo miłe zaproszenie :) Bede wpadac na kawke oczywiście ....:) a ten szampan .....jutro ? ..czy jest jakas okazja ? zdradz po cichutku ;) rosołek się u mnie gotuje dzisiaj, pachnie w całym domu .... słoneczko tez juz zaszło ...zaraz nastana ciemności ...nie lubie ich ....ale co zrobić ...taka kolej rzeczy ... miłego popołudnia zycze :) zajrze wieczorem ... do potem, zatem :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki wieczorową pora Ammanda, witaj wśród nas 🌻 No tak, faktycznie mrożę tego szampana bo jutro mam urodzinki i stawiam wam do kawy i ciacha szampana, szkoda że tylko wirtualnie ale niemniej smacznie. Napisz dwa słowa o sobie Ammando, bo nas już trochę znasz jesli nas poczytałaś, a my Ciebie chętnie poznamy. Zajrzę tutaj wieczorem bo nieraz lubię wpasc póżna porą do chatki na dobranoc. A na razie miłego wieczora :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro :)....w dwoch słowach ...hmmmmm ...wesoła blondynka :) wpadnę jutro z zyczeniami .... dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, kawa :) już pachnie w Chatce. A ta dziś rozświetlona pachnącymi świecami, ogień w kominku wesoło się pali, kocurki się wygrzewają . Na stole przykrytym białym obrusem , w wazonie stoi bukiet z XX-sięcioma :) czerwonymi różami dla naszej Sary.👄 http://www.youtube.com/watch?v=zkLXsEGEjRI&feature=related 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 👄👄👄 p.s Saro w poczcie masz wiadomość ode mnie :) A Wszystkim nam - miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszystkie moje Dziewczyny Kochane 👄 Pedzę już do Was z tym tortem , kawą i szampanem \-/, \-/ , \-/, \-/ , \-/, dziękuję Klarciu za piękne życzenia , na poczcie odpisalam Ci 👄 Oneill- dziękuję że pamiętałaś , życzenia od Ciebie są bardzo miłe 👄 Dziewczynki : Klara, Oneill, Lonia, Tereska, Ammanda wznoszę toast za nas wszystkie, nasze zdrówko i oby nam radość i szczęście w życiu zawsze dopisywały, dziękuję Wam 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Saro .....najpiekniejsze zyczenia Urodzinowe ode mnie ...zdrowia ...spełnienia wszystkich marzen 🌻🌻🌻 http://youtu.be/mUErgzrTzuk bardzo tu miło z rana ....moje koty dołaczaja do tych wygrzewających się przy kominku :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jako pierwsza czestuję się tortem ...::):):) pyszny Saro ....:) łyk szampana za Twoje zdrowie :) Sto Lat !!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ,Saro- torcik uwielbiam a szampana jeszcze bardziej :) Wyobrażam sobie jak dziś jesteś zajęta, choćby odbieraniem życzeń od rodzinki i przyjaciół- ale to przecież miłe. Maratończyk z Ciebie, bo w niedzielę przecież znów życzenia :D Do tego chciałam Wam powiedzieć, że jutro też mamy imprezę w Chatce:P..... Oneill ma urodziny :) tylko nie wiem które..... Oneill, czy w niedzielę, może też ponownie, jak Sara będziesz świętować??? Amando:) my tu mamy dwa kocurki;) Kicię i Zbója.... dla Twoich też się znajdzie miejsce. W takim razie brak jeszcze dwóch Czarownic- Loni i Teresy.... może Fatalka się zjawi??? Miłego popołudnia Wam życzę a Sarze, dobrej zabawy:)👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imprezowo zaczynamy grudzien :) ja juz dzisiaj ide do Barbary .....:) Klaro , zatem do Zbója i Kici dołacza Misiek i piekna Dolly :) Saro :) ... miłego swietowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie dziękuję Wam Babeczki ja dzisiaj nie tylko świętuję ale jak to w życiu, problemy też ścigają (powazna choroba w rodzinie) wlasnie godz temu się dowiedziałam. No ale jutro tez świętujemy i fajnie bo jak wejdzie to nam w krew to będziemy długo w szampańskich humorach, a cieszyc sie musimy nawet z małych rzeczy bo codzienność i tak o swoje się upomni. Miłego dnia Babeczki i przyjemnego wieczoru, :D \-/% A te kotki z radoscią przyjmujemy do naszej chatki, będą tworzyły fajną rodzinkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie zaglądałam dziś a tu imprezka... Saro . wszystkiego NAJ NAJ NAJ i przede wszystkim ZDROWIA !!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Mam tutaj przed sobą drinka i wznoszę Twoje zdrowie! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dzięki Teresko za życzenia, zaglądaj do nas częściej, czekamy. Nie zapomnialam o Tobie , rozlewałam szampana też dla Ciebie, do miłego poczytania od Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa.....MOCNA- południowa \_/> w Chatce czeka na imprezowiczki wczorajsze i dzisiejsze :D Oneill- wraz z najlepszymi życzeniami URODZINOWYMI....zdrowia, szczęścia, pomyślności, aby każdy dzień przynosił Ci radość i dał zadowolenie i siłę i...tych marzeń, które pozwalają nam żyć👄 🌻 http://www.youtube.com/watch?v=n3rp7Mvzs7Q&feature=related 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Znów czyściutki obrus w Chatce z przepięknymi różami:) Ogień w kominku - kocurki chatkowe do których dołączyli Misiek i piękna Dolly;) Amanda- jak po wczorajszej imprezie??????? :) Saro- chyba dziś masz "urwanie" głowy-pozdrawiam!👄 Loniu, kochana, jak z tym Twoim zdrowiem???- wszystkie tu na Ciebie czekamy ❤️ Teresa- buziaki👄 i........pisz!!!! nie tylko TU ale i na blogu :) !!!! Miłego dnia!!! 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jak na sobotę to nawet jestem rozkręcona. Jednak nici z działalności artystycznej, bo jest u mnie moja mama i po kolei wynajduje mi domowe roboty. Na blogu mam świeżą notkę, jednak tekstu w niej mało a fotografii więcej, no bo rzecz o lalczynych ciuchach. Może jakaś recenzję zamieszczę, bo ostatnio więcej czytam. Nie mogę się przecież w tym ograniczać do swojej własnej pisaniny ;) U mnie dzień zachmurzony i żeby coś zrobić czy napisać, to trzeba zapalić światło. ABy do Świąt :) a potem to już szybciej wszystko ruszy Miłego weekendu Wszystkim ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, wzruszylam sie... Dziekuje Wam bardzo i stawiam wirtualnego szampana oraz wspanialy tort lodowy z bita smietana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki ) ) ) Oneill - najpierw dla Ciebie życzenia urodzinowe : życze Ci zdrówka, uśmiechu i radości na codzień i żeby przyplątał się do Ciebie woreczek euro 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 👄 Klarciu, mam ja na razie jeszcze gości i tak przez kilka dni a więc na chwilkę tutaj zajrzałam. Miłego dnia kobietki, dla Was wszystkich 👄 Oneill - 100 lat....niech żyje ,żyje nam........🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) dołączam się do życzeń .... Sto lat Jubilatko 🌻 :) pozdrawiam i miłej soboty życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam dobrej nocki a.... i jeszcze dziś widziałam zdjęcia fajnej Laski:), która z nami pisze :) Już się chwaliłam ;)..... ulepiłam dziś 120 pierogi ...mrożą się w zamrażalce na Święta B.N, za tydzień coś tam dorobię plus tyle samo uszek:D Sara i Oneill świętują.....a my z Terenią, Amandą i naszymi czterema kotami siedzimy w Chatce :P a pogoda ( przynajmniej w Poznaniu) dla Wiedźm jak w sam raz:D - deszcz pada, szaro- buro ale..... ogień w kominku w Chatce jest! Loniu- 👄❤️ DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po cichutku gaszę światło :) Dolly nie ma jeszcze, czekam na nią .....nie chce przyjść do domu ......wróci mokra bo pada deszcz ...:O kto to widział żeby o tej porze włóczyć się ? ;) nie przystoi damie ........... do jutra .......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki Widzę ze Ammanda lubi wieczorkiem zaglądać do chatki, fajnie bo ja zaglądalam do tej pory po nocach i przykrywalam odkryte nogi dziewczyn. :D Ammanda, Twoja dama łazi po nocach i jak myślisz po kim to ma ? :D Moze przyprowadzi Ci przychówek więc pilnuj aby miał kto alimenty płacić :D Klarciu, Loniu i Teresko, Ammanda, miłego dnia Wam życze i dobrego samopoczucia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro:D ale się pospieszyłaś...... Wszystkim Barbarom, Basiom, Basieńkom, Baśkom, Baszkom, Barbórkom- Wszystkiego najlepszego...zdrowia, radości , miłości, marzeń, spokoju, pieniążków, przyjaciół! A NASZEJ BASIEŃCE- wszystkiego podwójnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A w Chatce dziś słychać piosenkę o Basi i znów pełno kwiatów i....szampan i.... truskawka i...Czarownice.:) i koty.....:D Obok....MOCNA!!!!kawa\_/> Buziaki 👄 🌻🌻🌻 http://www.youtube.com/watch?v=cW2QYyQANt0 ps. Barbary po wodzie - Boże Narodzenie o lodzie :)- przynajmniej u mnie. Rano było szaro, w nocy padało, teraz...trochę słońca! )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Z przyjemnościa wypije drugą kawe u Was w chatce ...bo miło tu :) Saro ....Dolly jest wysterylizowana , przychówku nie będzie ale wróciła z kociej imprezy rano .....to znaczy moze chciała wcześniej ale wszyscy poszlismy w końcu spać ..... teraz odsypia , ale przeprowadzę z nią potem rozmowę ;) a ja ? cóż .....pózno chodzę spać , to fakt ...nie należe do skowronków , bardziej utożsamiam się z sową :) jesli mamy Barbare to dołączam się do życzen 🌻:) za oknem u mnie wiosna ! :):) :) miłej niedzieli, miłego świętowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara wzielam pod uwage, ze na swiecie zyja tez inni ludzie :p dlatego nie bedziesz juz miala okazji czytać moich smutkow. pozwolilam sobie napisac to na "twoim" topiku, tak jak Ty pisalas swoje uwagi na "moim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarciu i Ammanda dziękuję Wam dziewczynki za życzenia imienionowe, no tak już mam że jak jak się tylko urodziłam to imię czekało już na mnie. 👄 Klara a za piosenki barburkowe osobne podziękowania 👄 Wygląda na to ze Boże Narodzenie będzie po lodzie, u mnie pochmurno i leje, a więc na święta szykujmy ciepłe buty i sanki :D Miłego dnia Laseczki, do wieczora , może spotkam dziś wieczorem Ammanda Ciebie razem z kotkami. Dobrze że wysterylizowałaś swoją damę aby mezaliansów nie popełniała :D i babką Cię nie zrobiła, liczę Ammando na Twoje poczucie humoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatalka- Twoja dawna "stopka" "....Każdy z nas wyrządza szkodę. Charakter ocenia się po tym, jak ją naprawiamy. Naprawiam to, co ma znaczenie!..." Tylko ...ostatnie zdanie- bądź obiektywna! A ludzie są wszędzie tacy sami....muszą tylko SIEBIE ODNALEŹĆ! Czego Tobie życzę i to baaardzo szczerze Fatalko :0 👄 Basieńki:D ostatnie godziny balowania!!!:P Pozdrawiam Was Wszystkie......piszące i czytające, - dobrej nocy Ja jutro znów muszę być skowronkiem 😭 Saro[🌻 Loniu🌻 Teresa🌻 Amanda🌻 Oneill[kwiat Fatalka🌻- NIGDY nie mów N I G D Y!!!!!!! pisz- czekamy :) Po nocy zawsze dzień jest lepszy! :classic_cool: -pa 👄 )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×