Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Mario jak wnusio sie czuje ? Mialas ciezki dzien usiadz z nami i odpocznij. Livio Ty to masz dobre serduszko , wszystkim dogadzasz a i o ptaszkach nie zapominasz 👄 Klaro choinek mamy od wyboru do koloru i napewno zdazysz ja kupic i ubrac. Ja moja stroilam dzis prawie 2 godz. Jest juz nastroj calkiem swiateczny. Dorcia a co u Ciebie 👄 pokiwaj 🖐️ Kozko czyzbys wyjechala tam gdzie grzeje sloneczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koledniku dziekuje za zyczenia i rowniez zycze Tobie: Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Ci spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Ciebie pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia, niech spełniają się wszystkie Twoje marzenia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor ! Po wywiadówce - dla relaksu ubierałam z synami choinkę , starszy obsadził w stojak , młodszy założył światełka , resztę ja . Jest piękna i pachnie nieziemsko.Dopiero skończylam , Wiersz kolędnika piękny , Idę spać Buziaki dla wszystkich koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wystarczy przyjść do klubu i troski mijają ❤️ Hej Wam. ANULKO bardzo dziękuję👄 LIVCIA ptaszki nakarmiłaś , napracowałaś się przy odśnieżaniu usiądź choć na chwilę , wypij kawę spokojnie. MARYLKO! Zapach choinki uspakaja pewnie spało Ci się dobrze, zapowiada się dobry dzień. KLER! Pewnie jesteś w drodze do pracy , przygotowałam poranną kawę... niech Ci dobrze smakuje. KOZUNIA! Troszkę za zimno w klubie, szukam Cię , chcę dorzucić węgielek... wszystkie lubimy ciepło. DORCIA! Pozdrawiam. Dziewczyny kupujemy wszystkie jemiołę bo......bez jemioły rok goły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych i pogodnych Świat ,błogosławieństwa Bożego oraz Szczęśliwego Nowego Roku.🌻❤️🌻kiss]🌻 . 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[cool😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool: 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:[❤️❤️❤️🌻kwiat]:classic_cool:🌻 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[cool😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool: 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:[❤️❤️❤️🌻kwiat]:classic_cool:🌻 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[cool😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool: 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:[❤️❤️❤️🌻kwiat]:classic_cool:🌻 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[cool😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool: 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:[❤️❤️❤️🌻kwiat]:classic_cool:🌻 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[cool😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool: 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:[❤️❤️❤️🌻kwiat]:classic_cool:🌻 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[cool😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool: 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:[❤️❤️❤️🌻kwiat]:classic_cool:🌻 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[cool😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool: 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:[❤️❤️❤️🌻kwiat]:classic_cool:🌻 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[cool😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool: 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:[❤️❤️❤️🌻kwiat]:classic_cool:🌻 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[cool😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool: 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:[❤️❤️❤️🌻kwiat]:classic_cool:🌻 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[cool😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool: 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:[❤️❤️❤️🌻kwiat]:classic_cool:🌻 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[cool😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool: 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:[❤️❤️❤️🌻kwiat]:classic_cool:🌻 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[cool😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool: 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:[❤️❤️❤️🌻kwiat]:classic_cool:🌻 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[cool😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool: 😘😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻:classic_cool:[❤️❤️❤️🌻kwiat]:classic_cool:🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz Rodzynku Promykiem słońca są wpisy od Ciebie, Każde Twoje słowo wciąż płynie po niebie. W Twoich słowach ciepło, którego tak mało. Jak miło Cię było poznać, szczęście nas spotkało, Że istnieje Ktoś kto potrafi wzruszyć,Kto potrafi nawet wszystkie lody skruszyć, Kto potrafi sprawić, by serce się śmiało, By radość zakwitła, której było za mało TO BYŁ NAJMILSZY PREZENT JAKI OD WAS OTRZYMAŁEM TUTAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam PORANNIE 👄 Glou- dzięki za kawkę. Dla pozostałych 🌻. W pracy urwanie głowy z tymi "biegłymi" ale damy radę :P W Poznaniu, powczorajszym ZASYPANIU- chyba..... idzie odwilż! Ahoj- KAPITANIE :)... czyżby Anula prawidłowo Cię rozszyfrowała? Czy jesteś Lonią????:) MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak NIE!!! To nie Lonia.... to Facet:P. No dalej Laseczki, które tu dłużej jesteście.... KTO TO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak od Was odszedłem załozyłem temat i było kilkanście osób na nim przez rok czasu.Póżniej zaczęły sie najazdy,złośliwości i przy 37 tysiącach postów na temacie wykasowałem temat.Po pół roku karencji znów się zjawiłem lecz tylko w wyjątkowych chwilach jestem tutaj.Opisałem to dość szczegółowo lecz nie będe Wam psul humoru przedświątecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój :P KAPITANIE.... pewnie, że jestem ciekawa ;) nie byłabym kobietą gdybym taka nie była :D Uciekam już do moich "papierków" ale.... przeczytam później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim. Kapitanie tooacej lajby......... Czasem trzeba ofiarować komuś swe serce, by z daleka zobaczyć, ile jest w nim miłości... Czasem trzeba od kogoś odjechać, aby zrozumieć, jak bardzo się tęskni. Czasem trzeba odejść tylko po to, by móc powrócić... Czasem trzeba zapomnieć, by móc pamiętać od nowa... Przyjaźń to skarb błyszczący, pośród życia dróg krętych, jest dla nas jak balsam kojący, w naszych pragnieniach, marzeniach zaklęty... Życie jest po to, aby żyć. Miłość, aby kochać... Przyjaźń, aby pamiętać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jolu👄 za piekny wiersz🌻 🌻 🌻 Globusiku Kawki nam trzeba :D jak zwykle Ty pierwsza otwierasz drzwi naszej kawiarenki i za to Ci wielkie dzieki ❤️ Livio wiemy, ze masz juz Corcie w domku ale pomachaj i do nas 🖐️ Klaro milego dnia w pracy🖐️ Mario jakie plany na dzisiaj?👄 Dorcia czy juz masz nowa psinke w domu? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już słychać kolędy, Już pachnie świętami... Syn Boży się rodzi, By zamieszkać z nami. W betlejemskiej grocie, W żłóbeczku na sianie I w każdym kościele Jest Jego mieszkanie! My więc jak pasterze Do Niego idziemy, Dziecięcą modlitwę W darze Mu niesiemy. Prosimy w modlitwie O pokój na świecie, By było szczęśliwe Trzecie Tysiąclecie. By jedność i zgoda Wszędzie panowały: Błogosław nam, Jezu, Panie, Boże mały! Milego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POZDRWIAM Z ZASYPANEGO MIASTA! Powoli,przy chodniku do mojego domku,powstaje tunel śnieżny,zycie śnieg utrudnia,ale za to jakie piękne widoki. Wczoraj była "mokra robota" z karpiami. MM kupił żywe - niestety,takie ich przeznaczenie,nie ja to wymyśliłam,a na dodatek bardzo je lubię.:) Ostatnio mam Wielką Radość - moja cukrzyca zaczęła znikać, tfu..tfu.. odpukać. Cud,czy cuuś? - zastosowałam jedna z porad mojej STnr2,jak jest któraś z Was z podobnym problemem - mogę się podzielić informacją. U mojego MM,też jakby z cukrzycą lepiej,chociaż on niedowiarek,zaczął "kurację"póżniej niż ja. Muszę jeszcze raz wyciągnąć ten długi list porad i zastosować pozostałe rady,tym razem - po latach - róznych "mądrości" -cuuś trafionego. Pozdrawiam wtorkowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM był ostatnio u rodzinnej. dostał karkę z informacją,że od 1 stycznia poradnia nie jest czynna do odwołania - nie podpisano z nia kontraktu. W informacji podano tel.Pani Ewy Kopacz,po ewentualne recepty-- ale jaja. Anulko - my też w ewropie,masz podobne problemy? obecnie na prywatne wizyty trzeba czekać ok. m-ca. Bądżmy zdrowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Livio👄 Ciesze sie bardzo, ze u Ciebie radosc" zagoscila" i jak pisze pani Fleszerowa " Tak trzymac" . A moze juz nie bawem bedziesz tanczyc na weselu Corci, zycze Wam tego z calego ❤️ Jezeli chodzi o problemy ze sluzba zdrowia to u mnie jest " jeszcze" dobrze ale nic nie wiadomo :D wszystko nas zaskakuje. Najwazniejsze, ze zdrowie....." jakao tako" :D i cieszmy sie z kazdego przezytego dnia 🖐️ A teraz lece do kuchni bo swieta" zastana" mnie przy kompie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Na dzień bobry ! Kapitan tonacej łajby dał sobie czas - dzięki za kolorowe życzenia . Pomimo pachnącej choinki - żle spalam .Nie ma spokoju w domu . Oceny s. straszne. Starszy agituje m.s. , żeby odzywal się do taty .M. był też na wywiadówce . Gdyby mógł toby wygumkował wszystko gumką .Powiedziałam -wybrałeś - jesteś ze swoją wielka miłością .Jaką miał minę ! To wszystko mnie męczy - za długo trwa . Anulko - wnuczek ma anginę ropną - c. była u laryngologa , 6 raz w tym roku , trzeba chyba usunac migdały . Ide do mamy .Pa laski - jak mówi Klarcia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio dla Ciebie❤️ Wielka radość gdy widzisz oczami, świat pokryty różnymi barwami. Nawet nie wiesz,że jesteś bogaty, możesz podziwiać pachnące kwiaty, gór wzniosłych szczyty,rzeki płynące, cieszyć się dniami gdy świeci słońce, patrzeć jak ptaki krążą po niebie, gwiazdy złociste błyszczą dla Ciebie, poznawać wszystkie uroki świata, być pod wrażeniem wiosny i lata, w bukiet układać liście jesienią, marzyć w kolorach,które się mienią, zimą zanurzyć w zaspie śniegowej lub wzrok zatopić w bryle lodowej. Czy ta możliwość na świat patrzenia nie jest wielką radością widzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario kochana zycze Ci duzo sily w pokonaniu wszystkigo ❤️ i szybkiego powrotu do zdrowia dla Wnusia. JESTESMY z TOBA a razem mozemy wiecej .... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane Dziewczyny 👄 Każdy niecierpliwie czeka na Święta, o znajomych i bliskich pamięta, wysyła więc kartki i życzenia, płyną w świat gorące pozdrowienia, życzymy sobie zdrowia i miłości, w ten czas Świąt wielkiej radości. Byłoby pięknie, gdyby Święta cały rok trwały, by uśmiechy z twarzy nie znikały, by człowiek drugiemu przyjacielem był, każdy z każdym w zgodzie żył. By dzieci uśmiechały się stale, by samotnych ludzi nie było wcale, by na każdą chorobę lek mieć, w takim świecie chciałoby się żyć. Wiem, ze jestescie zapracowane ale moze skusi Was popoludniowa kawka i pachnacy makowiec :D upieklam 2 [ jeden na swieta, drugi zostawiam dla Was w kawiarence] ❤️ U mnie swieci sloneczko i jest -9 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę, że RODZYNEK, ma ochotę nas odwiedzać :D Ja ... WITAM 🌻 a pozostałe Laski????? Anula- wczoraj już ubrałam choinkę i jest raczej śliczna tak ubrana:) Tak, że ATMOSFERA już jest- choinka, stroiki, bibeloty na kominku. No tak ale oprócz pierogów, uszek, modrej kapusty- nic nie mam!!!:( Zrobiłam listę i dziś ruszam "w miasto" :P Życzę Wam miłego wieczoru i przyjemnej "pracy" a Ty KAPITANIE... mam nadzieję, że pomagasz żonie a nie tylko oserwujesz??? :D Buziaki dla WSZYSTKICH 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×