Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
LIVIO! Ble ble to jak najpoważniej, nie próbuj mnie walnąć w pokrzywy!!! ja tu chce Ci palnąć komplemencik , a Ty rozumiesz opacznie BLEEE BLEEEEE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiałam się z tej sałatki mleczowo- pokrzywowej :) Ogród wypielony, Kaja cieczkę ma 2 razy do roku- przeżyję, ma 8 lat! To w przeliczeniu tyle co ja:) Idę teraz po zakupy bo nie mam nic na obiad no i do mamy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliśmy właśnie telefon!!!!!!!!!!!!!!!!Kuzyn mojego męża z Koszalina- będzie na kawie!!!!!!!!!!!!! Hahaha ( ja zawsze na posterunku- babka szybkościowa w piecu) A co do ..BLE, BLEEEEEE ha, jak jest przyjaźń, nawet ta wirtualna... tzn. że jest ---PRZYJAŹŃ :classic_cool: bo nie uwarunkowana żadnymi zobowiązaniami- po prostu- BEZWARUNKOWA!!! I Nikt tu nie ma prawa być Ważnym!!! To MY- JESTEŚMY NAJWAŻNIEJSZE!!! Pa Laseczki- do wieczora! 👄 Mogę mieć życzenie???!!!!! WZYWAJMY JE!!!! 👄 LONIA! ❤️ Anula ❤️ Dora❤️ Dla Nas Wszystkich!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! I nic zielska nie zostawiłaś??????? Ja jak się rozpędziłam to wszystkie okna jeszcze raz umyłam:) O i na koniec sobie "rymnęłam":D Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostało mi prasowanie- która pomoże bo bardzo tego nie lubię :D No i zmywanko po obiedzie . Wypiłam kawkę w ogrodzie , posłuchałam ptaszków i mam lenia. Chyba od globusika zawitał do mnie :) Miłego wieczoru🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARII!!! Jestem gotowa i służę pomocą w prasowaniu. Na pewno będzie nam pomagać też Anulka❤️. A lenia podesłałam do Ciebie , za długo u mnie gościł!!!!! NIC TO :D damy radę co cztery ręce to nie dwie. Ja w poniedziałek odbieram bieliznę z magla, do uprasowania pozostały drobne rzeczy. No i chyba już mogę świętować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyno ale mnie rozmarzyłaś :) Słuchałam " Bielszy od bieli" mając 16 lat! To całkiem niedawno:) A co powiesz na Omegę i " Dom Wschodzącego Słońca" .Też hit prawda, nie wkleję linka bo jeszcze nie umiem ale Klaro Ty sobie znajdziesz:) Dobranoc niegrzecznym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ja mam zaszczyt przygotować Wam poranną kawę. W Chatce stoją piękne palmy,bo to dzisiaj taka niedziela. Wieczorem stałam na balkonie i podziwiałam niebo. Było przedziwne. Dywan z chmurek wokól księzyca w pełni,co za piękne przedstawienie - miałam wrażenie,że jest tylko dla mnie. A jak czuja się Dziewczyny uczulone na pełnie? Pełnią Księzyca można wiele wytłumaczyć:D Miłej Niedzieli Palmowej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Livio za kawkę i piosenki - słuchałam je wczoraj , są ponadczasowe. Mam dziś małą radość - wnuk chce iść ze mną święcić palmy do kościola :) Ma 8 lat- czuję się wyróżniona. Miłej niedzieli i małych radości dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE DROGIE KOLEŻANKI. U nas piękna pogoda, u mnie wszystko ok i tak bardzo ,ze aż nie wiem o czym pisać. M sie bardzo stara, wnuk świetnie sie uczy u dzieci też sie wszystko narazie układa dobrze- jeden wnusio tylko preżiębiony. Ale za to zawsze was czytam noi tak naprawde nie wiem o czym pisac. Fakt jestem czasem zmęczoa i na dużych obrotach - teraz jeżdże na rehabilitacje barku ,bo miałam kontuzje i teraz trzeba sie podleczyc, a kontuzja jeszcze z listopada. Noi to tyle. BARDZO SERDECZNIE WAS POZDRAWIAM I DZIĘKUJE ZA PAMIĘĆ I POZDROWIENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na kawce \_/> :) dziś dla odmiany.. u mnie pochmurno i chyba odrobinę chłodniej. Ja też się rozmarzyłam słuchając tych piosenek, szczególnie Omegi. A jeśli chodzi o Procol Harum- to chyba mi utkwiła, jak się uczyłam do matury. Marii- jeśli chcesz wkleić piosenkę...zaznaczasz link, potem lewy klawisz na myszce-i "kopiuj"- przenosisz na nasz tiopik- klikasz klawiszem i na "wklej" i.... już gotowe! :D Dalida- i właśnie o to chodzi aby pisać o dniu codziennym, nie musi coś SZCZEGÓLNEGO się wydarzyć- szczególny dla nas jest każdy dzień!!! :classic_cool: Wspaniale to LONIA nazwała Z BIEGIEM LAT, Z BIEGIEM DNI! 🌻 Livia- nie oglądałam księżyca- wczoraj po tej metaxie :P....mocno spałam:D Miłego dnia, teraz biorę się za obiad Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciliśmy z kościoła z palemkami...... Marii- a ja myślałam, jak Cię wprowadziłam w błąd, co do wklejania piosenek i innych tekstów :( oczywiście, to musi być LEWY klawisz na myszce! Do tego mąż mi mówi, że źle słuchałam mszy- nie byłam skupiona :( pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to był dla mnie piękny dzień - bez kłopotów .Po kościele odprowadziłam wnuka i propozycja - mamuś jedziemy do zoo. Przebieram się i jadę .Super pogoda- wycieczka fajna, w drodze powrotnej zaproszenie od siostry na drinka - pełno ludzi , śmiechy , żarty- przed chwilą wróciłam do domu. Księżyc w pełni - piękny. Najmłodszego w domu nie ma , ale po rekolekcjach jestem pełna dobrych myśli.Trzeba czasu i będzie okey ! Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii - Twój wpis na dobrą noc,przeczytałam na dzień dobry. Tyle w nim ciepła.Tak,do szczęscia potrzebujemy przede wszystkim LUDZI -..życzliwości i CZASU. A Klara miała "zepsutą " mszę - przez myszkę:D Dobrze Kara napisałaś - PRAWY KLAWISZ. Wybieramy się z M na ryneczek i marketa.. wstałam wcześniej aby Was powitać i życzyć fajnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dworze piękne słońce i miejmy nadzieję na taki sam dzień :) Pozdrawiam Was wszystkie 👄 Marii- Twoją radość czuje się w słowach- tak trzymaj :classic_cool: PRAWY!!!!! KLAWISZ!!!!!!!!! to kara za to, że nie byłam skupiona, wszystko mi się poplątało:P No to na rozbudzenie! http://www.dailymotion.pl/video/x8m21i_piotr-rubik-psalm-dla-ciebie-teledy_music

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu i szybko odchodzą... Niektórzy ludzie stają się naszymi przyjaciółmi i zostają na chwilę... zostawiając piękne ślady w naszych sercach... i nigdy nie będziemy dokładnie tacy sami bo zawarliśmy nowe przyjaźnie!!! Wczoraj jest historią. Jutro jest tajemnicą. Dziś jest darem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Pogoda piękna ! Klaro dziękuję za piosenkę i instrukcje 🌻 Kózko jesteś nie tylko żartownisiem ale też romantyczką .Dzięki. Dobrze , że jesteście.Miłego dnia. Ciepłe słówko dla Loni za założenie topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po obiedzie zapraszam na kawę do ogrodu - zielono i ciepło . Wreszcie :) Na razie udało mi się ograniczyć palenie o 60 % .Walczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pogoda piękna - po ryneczku robota w ogrodzie,czuję się zmęczona. Posadziłam trochę rozsad - mam wielka nadzieję,że przymrozki nie zawitaja do mojego ogrodu . zrobiłam tez sobie małą przyjemnośc - kupiłam bluzeczkę:) miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed wieczorkiem Tak, byłam dziś z Wami w Waszych ogrodach , odpocząć wśród zieleni przy kawie i wyobraziłam sobie grządki z rozsadami :) 15-tego maja "zimna Zośka" a wcześniej trzech Ogrodników- wszystko może się zdarzyć ale...wcale tak nie musi być!!!🌻 Livio- a kolor bluzeczki????? zielony, pomarańcz, żółty, biały , ekrii - ja jeden z tych kolorów bym wybrała. I zobacz, jak mało nam potrzeba do szczęścia! Koza pięknie napisała.."....Wczoraj jest historią. Jutro jest tajemnicą. Dziś jest darem......". Korzystajmy więc umiejętnie z tego DARU, każdego dnia. Co do papierosów Marii, przykro mi ale w ten sposób- NIE UDA SIĘ! Wiem to- NIESTETY! Musi być kategoryczny KONIEC a to ciężko :( Miłego, ciepłego, dobrego, radosnego wieczoru 👄🌻 Buziaki dla Wszystkich "czytających"- odezwijcie się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Witam kawką i bezchmurnym niebem. Kózko proszę napisz , kto jest autorem tych słów: wczoraj jest historią... Bardzo utkwiły mi w głowie. Globusik :) jak Twoja noga? Nie odzywasz się? Wszystkim koleżankom miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowo! Klara - "jutro jest niespodzianką..." - fakt..czy rośliuny też mają swoje przeznaczenie? Czychają na nie także same niewiadome,jak i na nas. dokąd zmierza nasz Klub? - to też niewiadoma - chociaż przewidywalna. Stworzyłyśmy sobie AZYL - BOŻE OKO - piękną chatę,zaciszną i pełną życzliwości - zdawałoby się!!:) Lśni od czystości,stoją w niej zawsze tulipany od Marii - na stoliku czekają na nas ulubione potrawy i napoje. ale jak to powiedział Ks.Twardowski " JAK JEST TYLKO DOBRZE,TO NIEDOBRZE.."- A WIĘC I NASZA CHATKA NIE JEST IDEALNA. I tak powinno być! Musi mieć przecież kibelek i szambo. Zdawałoby się,idealna wirtualna znajomośc - idealna - znaczy z różnicą zdń i poglądów,z różnicą odczuć i wielorakością problemów.Z nieporozumieniami,dotyczącymi wpisów i ich interpretacją - a interpretacja zależy najczęściej od naszego aktualnego samopoczucia.!!- odbierana jest niewłaściwie. Ale to jak w zyciu,czy wirtualnym czy nie. Otworzyłam okno na oścież w nasze chacie - przewietrzę ją. Będzie dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYLKO NIE RUSZAJCIE MI TEJ PAJĘCZYNKI W KĄCIE !! Pajączek się napracował...no i łapie komary!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×