Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Hej wiedzminki U mnie wszystko ok , tylko okropnie zarobiona jestem , wiecie weekend. Zaraz wychodze do pracy , samochod czeka na mnie . Ma byc piekny -o taki mniej wiecej http://4.bp.blogspot.com/_0ix_6RJFxKI/THDovZagBkI/AAAAAAAACw8/bCEmneNrayI/s1600/IMG_3388.JPG Potem kosciol i bedzie 18 :):) Aniu szczesliwej drogi i do zobaczenia -sklikania z Polski 🌻 Wstawiam do chatki takie oto kwiatki http://4.bp.blogspot.com/_0ix_6RJFxKI/SsKDVi81gRI/AAAAAAAACQM/Dui7Sx6dbvM/s1600-h/lato3a.jpg Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam Was Dziewczynki ! Klaruś - dzięki za kawusie z samego ranka jeszcze w łózeczku to wspaniala rozpusta. Wczoraj Klarciu cale popołudnie czytalam wcześniejsze wpisy i doszlam do wniosku takiego samego jak Ty. Aniu, mam nadzieję ze będziesz miała ze soba laptopa i kontakt z nami, jesteśmy calym sercem z Toba nie denerwuj sie nie ma takiej sytuacji z ktorą nie dalabyś sobie rady. 🌻 życzę Ci Aniu szczęsliwej drogi i miłego powitania przez dzieci, będziesz miala teraz dla nich czas i wiele spraw wygładzisz. Nie ma to jak mama . 👄 👄 🌻 🌻 Nikuś- piękne te Twoje wiązanki, ciekawe jak przymocowuje sie te motylki , jak Klara napisała mi że masz dwoje dzieci to szacun dla Ciebie że tak świetnie dajesz sobie radę a dobę Ci rozciągniemy abyś miala jeszcze czas do nas wpadać ze swoimi bukietami. Penelope, jakie wartości teraz doceniłas ? Puśc nam wiecej farby abyśmy w głowę nie zachodzily co się z Tobą stało. Wierzylam w Ciebie wiedzialam że pomyślisz zaczym zrobisz następny krok. Tak trzymaj , powodzenia 👄 Zaczym wyrwe się z łozka to oglaszam że otwieram ranking na imiona dla naszych kotków, pamiętajcie ze jest to parka czarne jak sadza. Milego dnia dla wiedżminek :D 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski....:( ja w Poznaniu- powinnam być poukładana :classic_cool: jednak tak się nie da!!!:( Wczoraj nie chciałam Wam pisać.... zastrajkował mi kran w łazience , w umywalce!!:( Mąż w pracy 24 h. ... CZASAMI...jak TERAZ- taka służba!!! ( tak mu się udało :P )dziś był hydraulik , zajął mi całe przedpołudnie...;D nie,nie , nie tak jak myślicie:D :P Niestety, obiecał , że to tylko uszczelka...;) :D:D :D .... nie ma tak łatwo...znalazłam się w Castoramie :P zapłaciłam 295 zł 😭 😭 i za robotę....!!!! mam wszystko w dupie! (sorry) miałam upatrzoną spódnice na czerwca!! Saro- oj chyba musimy TU rządzić,...:P póki co!!!! Niki- tylko módl się :D abym wygrała ten milion ;) ( nie jeden!) będziemy wspólniczkami i Sara doradzi kwiaty...Ania nas zaopatrzy w prowiant:) Penelope doda wierszyki, ja zorganizuję wszystko :D Niki te Motyle tez fajne!!! mimo wszystko!!!! Bukiety robisz PRZEPIĘKNE!!!!❤️ 👄 Saro- co do rankingu dla KOTÓW!!! niech Ci będzie:) Mogę mieć tylko jednego na ramieniu....nawet CZARNEGO :P a imię...:D :D (prozaiczne...mąż tak do mnie mówi.:D jak jestem ..dobra) Kicia!!!!:D:P Ale pamiętam, jak byłam dzieckiem u babci była śliczna biała z plamkami kotka- Izabela. Kurcze ale to same kotki..:D więc Wy wymyślajcie dla kocurków :P Niki- przede mną ślub synów, w dalszej lub bliższej przyszłości....:) fajnie, że jesteś!!!👄 Dziś NIESTETY :( mam łazienkę do mycia😭 Nara albo na razie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę o Was i będziecie ze mną jutro na miejscu, to da mi siłę :classic_cool: Jak milo, że Was "spotkałam" Klara👄 Sara👄 Niki👄 Penelope 👄 Kochane WIEDŹMINKI! 👄 ❤️ 👄 ❤️ :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 No i nic innego nam Klara nie pozostaje jak porządzić. Ania zdążyła się z nami pożegnać i jedzie do dzieci , ale myślę ze w poniedzialek odezwie się. Klaruś Tobie spodnicę hydraulika zeżarla a mnie dwa razy tyle kasy weterynarze ale żeby byla znaczna poprawa to nic bym nie mowila ale moja sunia widzę że nadal cierpi, coś ją boli, nie może chodzić. Minęly jej inne objawy ale spacer nasz wygląda tak że muszę ją nosić. Kotka będzie kicia a kocurek- zboj bo jakoś samiec tak mi się kojarzy. Co Ty na to? Wiesz ze czarownice - czarodziejki muszą mieć wszystkie koty czarne , choć podobaja mi sie rudzielce. Ale tradycji musi stać się zadość. Niki i Penelope :D hej, hej gdzie jesteście? Pozdrawiam Was bo napewno odpoczywacie przy sobocie. 🌻 i życzę Wszystkim miłego wieczoru. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbój - a nie zboj ale to wina klawiatury jak chce kreski lub kropki uzyskać to muszę znęcać się nad klawiaturą a najgorzej jest ó. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas, czas już na kaffffkę \_/> i to mocną :) taką dla rozbudzenia. Właśnie wyszłam z wyreczka i jeszcze ostatnie sny mnie trzymają. Na dworze pochmurno, lekki wiatr:9 no i gdzie to słoneczko?????? Saro🌻, Niki 🌻, Penelope 🌻 Ania 🌻 🌻, 🌻 🌻 🌻 🌻, 🌻 🌻 Saro już przełknęłam ten wydatek na hydraulika:( TRUDNO:( Tylko widzisz... na piesa nigdy bym nie żałowała, podobnie jak Ty, bo to nasze kochane zwierzaczki i musimy im pomóc ❤️. Co do kocurków:) ok! może być czarna Kicia :D i czarny Zbój :D :D :D . Oj coś mi się wydaje, że to nasz pupilek :P :D Na razie Wiedźminki idę do łazienki, wszak mam NOWĄ baterię umywalkową!!!!!:P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedźminki, moje Kochane , żegnajcie;) i do zobaczenia:) za pól godz. wyjeżdżam! Kocurki fajne:) Z Wami i dzieci, to już jakaś pociecha 👄- DAM RADĘ !!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Ania już pojechala a wlaściwie to jedzie w naszą stronę, będzie bliżej nas. Aniu gdy zajrzysz do laptopa to witamy Cię w kraju, serdecznie i z kwiatami. Obdarowuję Cię irysami i do chatki też wstawiam a ze mną przyszly Kicia i Zbój,rozglądają się i widać że bardzi im się tutaj podoba. Klara , kawusię Twoją chętnia chlipnęlam bo taki dziś ponury dzien, oj przydala sie. Na stoliku zostawiam dla Ciebie , Penelope i Niki bardzo smaczny piernik, wczoraj upieklam. Zyczę Wam milego dnia, pięknej niedzieli.;) 🌻 :D 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś pięknie, słonecznie i cieplutko. Zapraszam na kawkę\_/> i herbatkę (_)> Wczoraj miałam niespodziewanych gości (przejazdem przez Poznań) do późna, nie wiedziałam gdzie ręce włożyć:( Było miło ale byłam też po wizycie padnięta. Sprzątanie zostało dziś dla męża. Oj Saro przydałby się wczoraj Twój pierniczek;) Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) U mnie upal , w cieniu od strony lasu 30 stopni a na piętro nie ma co wchodzic. Gości zwłaszcza niespodziewanych to Ci gratuluję to dopiero radocha. Trzeba mieć pod ręka szybkie a dobre przepisy na jedzonko smakowite a nie zajmujące czasu. Raz mnie maż urządzil i nie powiedzial o telefonie od niespodziewanych gości. Mowił że chcial zrobic mi niespodzianke i zaoszczedzic mi roboty. Ma szczęście ze go nie uszkodzilam, nie ma to jak chłopska logika. Kicia i Zbój poskarżyli mi się że rano jak weszłaś do chatki to tak nieostroznie że przydepnęłas Zbójowi ogon, jego wielką dumę. Musisz teraz go pogłaskac bo jak każdy samiec lubi być dostrzeżony.;) 🌻 :) Milego dnia Klarciu niech Ci słonce za bardzo nie dokucza. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezdara ze mnie:P Dziś rano nie mogłam się rozbudzić, wpadłam do Chatki i mało nie uszkodziłabym kocurka ;) No, no już go wygłaskałam i dostał mleczko poza kolejką:) Saro wczoraj w ruch poszedł bigos ( z zamrażarki), odgrzewane w nim klopsy ( bo to pora obiadowa była), ciasta nie miałam ale na szczęście lody na deser były do kawy a kolacja to taka dowolna "wariacja":D Najgorsze, że mieli kierowcę (synową) i się nie spieszyli :( ... no ale, mimo wszystko, było miło. U mnie też upał, w pracy w pokoju już duszno... nie wiem, jak da się jutro wytrzymać, bo zapowiadali jeszcze wyższą temperaturę. Pozostaje mi tylko Tobie zazdrościć, możesz przynajmniej poleżeć pod gruszą ;):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...Penelope:) Ogród zaczarowany, tajemniczy..... piękny!!! Piosenka ta kojarzy mi się z miłymi wspomnieniami, chwilami, które były i .... minęły i tak jest dobrze:), nie wzbudza już emocji, to co minęło. Ona śpiewa, że miłość jest wiecznia, pewnie ma rację ale czasami mylimy to z Motylami:) a one.... odfruwają;) Miłego popołudnia Laseczki 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam Was babeczki w cieplutki wieczorek. Caly dzien spędzilam na ogrodzie ale nie pod gruszą tylko pod śliwką "Ulena" bo to duze drzewo i daje fajny cień a leżak mam mieciutki , bardzo wygodny. Na całym ogrodzie jest tyle drzew ze dzień był rozkoszny a teraz ochladzam się w domu wentylatorem. Do chatki przynioslam wczesne piwonie , bordowe sa piękne to są te wczesne ale beda i pózne. Klarcia , widzę ze Zboj stara się zdobyć Twoje względy ale Kicia tez milutka. Dzisiaj na ogrodzie kocurki tak się darły jakby to marzec był. Wszystko im się pomieszało jak teraz bierze ich na kochanie. A po seksie wzięly się za polowanie na ptaszki ale one z kotow tylko się śmialy. Tak to bractwo rozrabiało ze ksiazki nie dokończyłam czytac. Jeśli jutro tez upał to z lezaka przez caly dzień nie zejdę ale o Was pomyśle. A teraz życze Wam laseczki kolorowych snów. 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Penelope ja mam jakies problemy z odbiorem Twojego ogrodu troszkę widzialam a piosenka włancza mi sie co chwilę. Ale ogrod piękny jak nauczę się przesyłac to wyslę moj. 💤 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana przy kawie\_/> 🌻. Piwonie przepiękne :) Saro ale dziś chyba musisz zrobić nam dużo napoju z mięty i postawić na stole w Chatce. Dziewczyny nasze życie..... dziś jest, jutro go nie ma :( Wczoraj dostałam telefon, że mojej mamy siostry mąż zmarł:( Znów nas czeka daleka podróż , smutna w moje rodzinne strony. Wczoraj po pracy pojechałam sobie kupić coś czarnego na pogrzeb. Jedna wielka masakra, korki w mieście a jeszcze żeby coś zaraz dostać- chciałam jakąś spódniczkę i cienką bluzkę.... najeżdziłam się, nadenerwowałam , oczywiście w końcu kupiłam ale w domu byłam przed 22-gą :( I oczywiście pretensje męża- jak mozna tak długo kupować dwie rzeczy???? No tak, facet ma zawsze garnitur i bialą koszulę. Do tego ja nie przepadam za czarnym i domu właściwie takich rzeczy mnie mam. To prawda czasami człowiek, chetnie by uszkodził :P faceta :D Ale.... życie toczy się dalej.... Miłego dnia Laski 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara, no niestety nasze życie przeplata się , radości mieszją się ze smutkami:( Ale jak napisalaś, życie toczy się dalej. Saro :D no widzisz, nawet koty harcują nie tylko w marcu a co dopiero ludzie:P Jeśli chodzi o piosenkę "Amarantine" Eny'i to wieczorem możesz mieć trudności, chyba więcej osób oglada na youtubie ale w ciągu dnia możesz sobie posłuchać raczej bez przeszkód. Widzę, że w Klarze wywołała jakieś wspomnienia;) U mojej mamy w ogrodzie też są piwonie, Sara mnie tak zachęciła, że chyba dziś zerwę do swojego wazonu🌻. Wychodzę zaraz do pracy, już jest gorąco a tam zimna mieta by mi się przydała:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara pewnie pod Uleną i wyleguje;) a ja w pracy gore :D . Penelope a co do piosenki to, nie jest tak, jak myślisz:P to była tylko czysto platoniczna adoracja i wirtualne motyle ale... poprawiały mi samopoczucie:D ale u mnie już powyzdychały :P choć nie pozostawiły niesmaku. U nas w Chatce Kicia i Zbój rozrabiają teraz, widocznie dopadły je motyle :D Na razie dziewczynki uciekam do domku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Wiedźminki, myślę o Was ❤️. Trochę muszę tu w domu "poukładać" wszystko. Niestety sytuacja mnie nie zaskoczyła pozytywnie:( se la vie 😭. Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam Was dziewczątka, dopiero wylazłam spod śliwy a bylo tak cudnie. Bylismy dopołudnia w sklepie na wsi , kupiłam sobie babskich gazetek i po obiedzie wyłożylam sie z nimi na leżaku a mój durnowaty M kosząc trawe skosił mi na drobno gazetkę której nie zdążyłam przeczytać. Co te chłopy mają zamiast mozgów? Klara współczuje Ci tej przykrej uroczystości, koleżanka też dzis dzwoniła ze ktos z rodziny umarł . Ostatnio sporo ludzi odchodzi a tutaj w taki upał jechać to nie lekka sprawa. Dziewczynki na stole w chatce postawiłam duzy dzban z zimną miętą i zakropilam duchem ale tylko 75% , śmialo babeczki częstujcie się ku zdrowotności i wesołości. Aniu mniej więcej takiego stanu rzeczy sie spodziewałas a wiec staraj się na sytuację spojrzeć z dystansu. Nieraz potrzeba na nasze zycie spojrzeć trochę z boku aby wyposrodkować i nie dać się zapedzic w kozi róg. Powodzenia i bież sprawy w swoje ręce a to ręce pracowite i dadzą sobie radę. Penelope i Niki wypijcie tego napoju życia co w chatce na was czeka i od razu będzie Wam leciutko na duszy i calej reszcie Wiedzminek. A chłopa kiedyś naprawde uszkodze jak skosi mi jeszcze raz gazetkę mimo ze mam łagodny charakter. Całuski babeczki 👄 ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Saro ten Twój duch/spirit :P wcale nie taki słaby!!!! Teraz mogę go skosztować wirtualnie(zamiennik- piję piwko z sokiem malinowym..ummm delicje) I Ty się dziwisz, że kocurki szaleją, jak Panie też;) :D. Dziś po południu byłam na kijkach (totalna głupota!!!) potem mieliśmy z mężem jeszcze do załatwienia sprawę przez internet nie cierpiącą zwłoki- STRES!!!! Toteż piffffko może trochę rozładuje emocje. Dzięki Saro za współczucie:( każdego życia żal- a wujek był ostatnim facetem- dwie pozostałe siostry (w tym moja mama) już nie mają mężów😭. Kiedy jadę tam w wakacje z każdym rokiem mam więcej grobów do odwiedzania:( Wyjeżdżamy we czwartek po południu- mam nadzieję, że będzie "dobra" pogoda! Aniu- wiesz, choć marna pewnie to pociecha ale... masz nas- takie wygadanie się zawsze daje więcej niż tłumienie emocji w sobie. Jak będziesz miała komfort- pisz do nas- odpowiemy ❤️ Penelope Ty pewnie u rodziców- pamiętaj o piwoniach!!!:) Niki- zapracowana jesteś pewnie:( ale chwilkę możesz znaleźć dla nas???!!! Zobacz jakie nabytki w Chatce;) Kicia i Zbój też czekają na Ciebie. 🌻 A ja ugotowałam na jutro ZALEWAJKĘ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Piwonie na stole w wazonie:) Rodzicom chyba się poprawiło:) Saro, kurde..... dobrze, że nie w szkole mnie poczęstowałaś miętą z wkładką:P Klara🌻 Ania- pisz, pisz do nas❤️ Nikuś- a Ty, chyba nie zrejterowałaś????? My tu czekamy na Ciebie!!! Przytulam nasze dwa kocurki...papapa Upał jeszcze teraz- dobrej nocy Wiedźminki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro- za kolorowe pisma pocięte!!!!???? musi być kara!!!! Ale...... taka miła:D. Kara- nieKara:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 Podróż na pogrzeb będziesz miala Klaro dobrą bo ma byc chlodniej. Ostatnie lata też u mnie w rodzinie odchodza hurtem. Juz mam po tej stronie mniej rodziny niż po tamtej dlatego fajnie jest jak się dzieci w rodzinie rodza. Tak czy inaczej wszyscy musimy odejsć a od nas zalezy aby sie nie spieszyc , bo co tutaj mamy to wiemy a co tam , tego nikt nie wie. Klaro , ja też jeśli piwko piję to z sokiem wisniowym albo malinowym. Na pewno pamiętasz dawniej piwa , okropnie pachnialy jak całe szambo. Wtedy to i zaden sok by nie pomógl. Nasze babki coś maja dzien zajety chyba ze bawią się z Kicią i Zbójem. Kociaki sa tak świetne ze potrafią zajac.;) 💤 Musze Was pozegnać dobranocką , śpijcie spokojnie i dobrze odpocznijcie 🌻 💤 buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chwila a Penelope dałaby mi sójkę w bok. A mialam rację że kotki dopieszczała. Pij ta miętę Penelope wieczorową pora , to i sny będziesz miała hecne a huch taki ze od męza buzi masz jak w banku. Jeszcze raz dziewczynki bużka 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Dzieciom, Dzieciaczkom, Dziecinkom w Dniu Święta wszystkiego najlepszego 🌻 👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻 👄🌻👄🌻 👄🌻 👄 oczywiście mam na myśli NAS ;) :D:D:D Zapraszam na kawę świąteczną i herbatkę z deserem lodowym, z truskawkami. http://i51.tinypic.com/6dsvb4.gif stół ustawiamy po śliwą Sary :) Sara🌻 Niki🌻 Ania🌻 Penelope🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 "....Czego życzyć Dzieciom w Dniu Dziecka czarnych kotów na białych przypieckach, burych kotów - a może i białych... byle były i byle mruczały. ..." Zajmuję z Wami miejsce pod śliwą :D z naszymi kocurkami . Buziaki Dziecinki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam wszystkie Dziecinki i te małe i te duże i składam najpiekniejsze zyczenia z okazji Naszego Swięta również malym i dużym. Babeczki na stolik pod sliwą stawiam moją naleweczke i wznoszę toast : niech nam się darzy w życiu. Na stól stawiam białe piwonie a kocurki kręcą nam się koło nog i ocierają się o nas pomrukując. Miłego dnia Wiedżminki i duzo uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Dzieci całuski👄-dla Was Dziewczyny- miejmy zawsze marzenia:) "Najpiękniejsze jest to, czego nie ma, na co czekasz i tęsknisz od lat. Najpiękniejsze są zawsze marzenia, kolorowy, bajkowy świat ..." 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×