Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

;) Witam Was Babeczki! Aniu dlaczego ja dziś mam być bez śniadanka ? Przecież wczoraj nie bylam na żadnej imprezie, dobrze że Kicia pozwoliła mi ze swojej miseczki mleczka chlipnąc. Kicia - dobra, Ania - niedobra.;) dla Kici[ usta] dla Ani:p Klaruś - dzisiaj piękna pogoda to wypoczniesz, sloneczko i rześkie powietrze, pochwal sie Klaruś czy teściowa prezentem trafiła. Mnie się już zdażyl niechciany prezent który krążyl po całej rodzinie i trafił w końcu do mnie , to dopiero frajda , a nieraz zastanawiałam się kiedy do mnie trafi - i doczekalam sie. No to milego dnia Laseczki a Penelope niech sloneczko przygrzewa i jodu się nawdycha bo tam gdzie mieszka z jodem chyba kiepsko.👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro-Kochana, napisałam do Niki . Co do prezentu od teściowej- pieniążki:) na bluzeczkę! I jak tu nie kochać teściowej??? Impreza- zaliczona:P Pozostali, trochę byli zdziwieni, bo też ich wzięłam, przez zaskoczenie- tak, jak mnie teściowa:P Ostatni goście( klatka obok) wyszli grubo po 1-szej. Już mam wszystko poukładane:) nawet obiadek dla mnie i syna podałam! Teraz spacer z piesem (syn). Drugi jest u laseczki :). Pisałam, że mąż dziś ma gorzej....bo jest w pracy.........tak...praca/służba! Penelope- jak Ci zazdroszczę MORZA- choć Ty pewnie dziś na chwilę! Miłego dnia Laski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,............ z tego, co piszecie- Niki, musi przezywać TRAGEDIĘ! Kochanie- przytulam Cię razem z Sarą i Klarą.❤️ 👄 Saro już dziś mleczko dla kocurków w pogotowiu!:) Klaro- chyba wiem, co to za święto...Twoje w przyszłym tygodniu i do tego RAZ w Roku:) , hahaha:D :D moje imieniny też tylko RAZ w roku. A jak się dowiem, że Sary też, raz w roku, to powiem,że---------------- Czarownice z NAS PRAWDZIWE!!!!:D Pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czarodziejki - wszystko zgadłaś Aniu ja też raz w roku mam swoje imieninki i jakbyś uważniej czytała topik tobyś doczytala że to nie kotki ze śniadankiem zaniedbalaś tylko mnie , aż Kici musialam mleczko podpijać. Ania masz do mnie adres to napisz na pocztę a wyjaśnię tragedię Niki. Niedlugo zdejmę ten adres bo każda już ma a widzę że na forach różni się placza . Acha na jutro popraw się ze śniadankiem dla mnie i poproszę coś smakowitego, tylko nie jajka bo dziś mialam na bekonie ze szczypiorkiem i młoda cebulką. Ale jak samemu się zrobi i zje to co to za atrakcja ? Już przyzwyczailaś nas Aniu do dobrych sniadanek i ja jak kotki - czekam. A teraz za Ciebie Klaruś się wezme , mam teraz dużo sily bo niedość że dobry obiadek zjadłam to truskawki dziewczynki obrodziły a takie piękne , duże i dojrzale i będę Wam robila codziennie szaleństwo truskawkowe. Więc teraz stawiam w chatce 2 miseczki sporych rozmiarów z czubkiem truskawek i obficie polane gęstą smietanką, slodzoną i ajerkoniakiem. Smacznego Perełki. :D Klaruś , teściową masz super to dbaj o nią ażeby Ci inna jej nie zdmuchnęła, a moj maz tez wiele lat miał słuzbę a nie pracę a teraz u mnie ma słuzbe i dobrze mu tak , piszczy i narzeka. Miłego dnia babeczki zajrzę jeszcze na poczte 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry . Piękny dzień dziś będzie. Kawa, herbata już czeka na Was i mleko też. Saro, bułeczki chrupiace na stole czekają , masło, miód i wędlina a dla Ciebie specjalnie upiekłam omlet/grzybek.:) Smacznego i miłego dnia Wam życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki🌻. U mnie pogoda śliczna ale rano był lekki chłodek. Kawa od Ani mnie rozgrzała:) Saro, w nocy to chyba ja chrapałam :D- ciężko dochodziłam do siebie;) Samych dobrych i miłych rzeczy dziś Wam życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przed chwilą wróciliśmy z mężem- to nie żart!!! Trudno nam było pożegnać się z morzem i o północy wyjeżdżaliśmy. Wzięłam prysznic, napiłam się kawki od Ani i mogę iść do pracy:) Pogoda była cudna, morze spokojne, gładka tafla, jak jezioro. Pozdrawiam Was a Sarę kropię morską wodą :) może otworzy oko:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Witam Was Laleczki na mokro w oku i Penelope trafila mnie prosto w lewe ślipie. Już wszystkie wstaly , pojadly i pracują to i na mnie pora , ale ja jeszcze pol godzinki dla sloninki z moją sunią przy boku, bo M poszedł do lazienki robić się na bóstwo hi, hi ;) Klarciu a hrap sobie ile wlezie bo i tak mnie nie dasz rady zagluszyć jestem w tej dziedzinie dobra jak górnik. Aniu a za śniadanko dziękuję 👄 zwłaszcza za grzybka 🌻 masz sporo w domu roboty bo wpadasz do nas jak po ogień i szybciutko wypadasz. Dopieść nas od czasu do czasu dłuższym słówkiem bo tak Cię lubimy. Penelope Ty też mogłabyś podzielić się z nami gdzie nad morzem bylaś i co robilaś oprócz opalania i miziania. Tak że wieczorowa porą zasiądę przed lapkiem i poczytam jak Wiedżminki przez weekend czarowały swoje życie na kolor różowy. Niki o Tobie pamietamy i telepatycznie wspieramy 👄 jak bedziesz mogla to się odezwiesz obojętnie kiedy to będzie , zawsze na Ciebie czekamy.🌻 A do chatki na stolik wstawiam w dużym wazonie ogromny bukiet piwonii w rożnych kolorach na razie to tylko Kicia i Zbój podziwiaja 🌻 🌻 🌻 no to pięknego dnia Wiedżminki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Anka? Co z obiadem;) Saro, zawieźliśmy rodziców do Kołobrzegu, do dużego domu wypoczynkowego. Wiesz cały czas żyją na wsi (cisza, spokój), więc w Kołobrzegu choć pozwiedzją sobie trochę i nie będą odcięci od świata. Nawet jak się pokłócą, to będą mieli więcej miejsca:P i większe odległości. Z mężem chyba przeprowadzimy się na te 2 tygodnie do rodziców, bo dom został samopas, do tego koniec roku szkolnego już za chwilę. Idę na zakupu:) Pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D , co spóźniłam się z obiadem;) Dziś obiad wiejski. Czerwony barszczyk a do tego młode ziemniaczki z koperkiem i polane tłuszczem (olej) z cebulką smażoną. Może być? Soczki i desery mamy od Sary. Dziewczyny, dziś rozmawiałam z bratową z Jeleniej Góry i zapraszała mnie do siebie. Cały czas o tym myślę, bo siano w stodole a inwentarza nie za wiele i mam na kogo liczyć. Myślę intensywnie:D Pozdrawiam Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski ja "zdycham" z głodu:( Po sobocie i niedzieli, chyba za mało wzięłam dziś jedzenia do pracy- burczy mi w brzuchu i zalewam to wodą niegazowaną. Ania Twój barszcyk z ziemniakami ummmm, pochłonęłambym teraz z chęcią. Po pracy jadę jeszcze po benzynę i małe zakupy- w samochodzie zapalę papierosa to trochę głód oszukam. Penelope ja za miesiąc wyjeżdżam nad morze:), już się nie mogę doczekać, zupełnie jak dziecko. Teraz sobie czasami podglądam na kamerce plażę w Ustroniu. Dziś np. tak jest jak pisałaś, słoneczko, spokojne morze i nie za dużo ludzi. Jakaś zmęczona dziś jestem :P :D miłego popołudnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zadzwoniłam do córki do parcy i powiedziałam, że ma mi kupić bilet na pociąg- JADĘ!!!!! Jak zobaczyłam mojego "pana" przed chwilą to aż mną zatrzęsło. Idę na huśtawkę pod jabłoń z...... nalewką:P Saro, posiedzę z Tobą. Pa Dziewczyny.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) 🌻 no i fajnie że odezwalyscie się a Ciebie Aniu przygarniam na huśtawke i porozkoszujemy się naleweczką. Na pohybel wszystkim troskom i wychylamy Aniu naleweczkę na malinkach a nawet malinką można zagryżć, też się znajdzie. Pogoda jest idealna na taki lansik i mialam Ci pisać abyś jechała a tu mnie ubieglaś i bilet kupilas - mądra Dziewczynka. A za obiadek dziękuję na podwieczorek stawiam na stoliku sernik na zimno z truskawkami, smacznego babeczki. Klaruś kiszki Ci marsza grają bo zapomniałas wrzucić coś na ruszt? Dbaj o swoją dietę bo zoladek tylko czycha aby piszczeć i boleć a wtedy za pożno przypomnisz sobie jak żle i po macoszemu go traktowalaś. Pojedz teraz odomnie serniczka a brzuszek będzie uszczęśliwiony. Penelope, nawet nie wiesz jak to fajnie mieć rodziców, dopoki ich mamy jesteśmy dziećmi nawet gdybyśmy mieli 80 lat. Moj kolega mial ojca który żyl 104 lata i miał żonę gówniarę 84 letnią, jak ojca się pytal jak to jest jak tak długo sie żyje a on mial jedną odpowiedż : do dupy synku. Tak że laseczki dochodzę do wniosku że Zycie na dupie się zaczyna i na dupie kończy. Aniu pozdrow ode mnie Jelenią Gore w mlodych latach mialam tam ciotkę i jeżdzilam, bardzo mi się podoba. Milego wieczorku laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jestem i na stole w Chatce już stoi mleko, kawa i herbata. Zbój i Kicia nakarmione, wdrapały się na kolana:) Saro pociąg mam o11-tej do Wrocławia i stamtąd przesiadka do Jeleniej. "Pan" rano się wkurzył, że wyjeżdżam ( już go oczywiście nie ma!) ale mam to w dupie:D A i masz rację:D życie na niej się zaczyna i kończy. Jeszcze mam parę rzeczy do zrobienia aby rodzinka była trochę zaopatrzona w lodówce i zamrażarce. Jestem spakowana, wczoraj długo rozmawiałam z bratową i bratem, powiedzieli, że mam przyjechać, wypocząć a nie ciągle praca i praca. Ach, bułki też są na stole i dżem:) Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Laski, od samego rana w pracy kołowrotek. Mam czas tylko na szybką kawę:( Aniu-dobrze robisz, że jedziesz. W Niemczech ciężko pracujesz, w domu oprócz pracy jeszcze"pan" 😭. Pospacerujesz trochę po górach, wypoczniesz psychicznie. Też trochę znam Jelenią, kiedyś byłam tam na praktykach miesiąc i potem przejazdem- piękne miejsce. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja Was witam Babeczki, nie zdążyłam złapać Ani ale chociaż pożno ale życze jej milej podroży i pieknego wypoczynku. Gdyby nie to że wpadla jej Jelenia Gora to miałam zamiar namawiać ją na wyjazd na wczasy, jest to inwestycja w swoje zdrowie a musi o nie dbać bo ciężko pracuje. Jak wroci to sobie z nią pogadam. Klaruś , nie pracuj tak ciężko bo dzisiaj upały. Ja jak na razie to zjadłam Ani śniadanko (przed odjazdem jeszcze nas nakarmila, cala Ania) potem kawka z lodami, kremem i ajerkoniakiem z M i sąsiadką a obiad wczoraj ugotowałam na 2 dni więc pojdę zaraz i pozbieram truskawki, bo dzisiaj serwuje ciasto pieczone z truskawkami. Zaczęlam szaleństwo truskawkowe , jak ja to lubię. A więc pracuj sobie Klaro spokojnie i bez stresowo, mam nadzieję że dzisiaj głodna w pracy nie jestes. Dla Ciebie i Penelope duża bużka 👄 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro, no co za pyszności dziś zajadałaś:) Ja ciagle muszę ograniczać słodkie, folguję sobie tylko na imprezkach;) Dziś też będę musiała zaopatrzyć się w truskawki i prażone jabłka- piekę ciasta. Nie za bardzo lubię tę czynność 😭, wolę piec jakieś mięsa, czy robić wariacje sałatkowe:D Piszesz, że u Ciebie upał....u mnie rano było zachmurzone, tochę kropnęło (jak ksiądz kropidłem) potem wyszło słoneczko a teraz znów jest pochmurno, tylko rzeczywiście trochę duszno. Muszę zrobić sobie spis zakupów na popołudnie i.... mam nadzieję, że przy ciastach mi pomożesz;) Miłego popołudnia👄🌻 ps. Penelopa gdzieś przepadła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaruś ja dawno doszlam do wniosku że nie ma sie co umartwiać dietami, a gdzie przyjemnosć z jedzonka ? Wiem że może przyjśc taki czas że nawali mi żoładek lub inne badziewie i będę musiala trzymac dietę to chociaż wspomnienia zostaną jak sie pysznotki zajadalo. Już tak nieraz miałam i znam ten bol. Poza tym 4 lata temu wzielo mnie na odchudzanie i wierz mi mimo że schudłam 14 kg przez 4miesiace ita waga trzymała mi się przez 3 lata , to kto mnie spotkał to pytal mi się czy nie jestem chora , tak kwitnąco wyglądałam. A teraz odzyskalam te 10 kg i jest dobrze i zmarszczki poginęły a przy odchudzaniu wyłazą. Więc dzisiaj upiekłam ciacho truskawkowe i sąsiadów poczęstowałam - bardzo smaczne i zjadłam bez wyrzutow sumienia. Zresztą mam wprawę w slodkim bo co dzień jemy do kawy. [;) hi, hi lubię gotowac, piec mięsa i ciasta a nie lubię salatek robić i tu byśmy się uzupełnialy. Penelope siedzi chyba w wannie ze slodka wodą , aby sol z niej wyszla bo jak pojdzie na wojaze to chce być slodka a nie slona. Miłego dnia Klaruś odpoczywaj po pracy na wesoło.:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ;) Oczywiście ze przy ciastach Ci pomoge, jeśli coś potrzebujesz to pisz tutaj czy na moja poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomosc na jutro odemnie dla Ani i Penelope , ja przed chwilą zlożylam Klarze życzenia imieninowe a poniewaz jutro od rana będę nieosiągalna to podrzućcie Ją w gorę . Klaruś zerknij na pocztę , jeszcze raz uściski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stoliku stawiam same czerwone roże dla Klary a kotkom zalożylam czapeczki imieninowe na glowki a na szyjki piekne muszki w grochy . 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Sara, Ty całe przyjęcie przygotowałaś. Najbardziej mi się podobają nasze kocurki, choć w czapeczkach są nieco zdezorientowane ale:) usiadły nawet na krzesłach. Klaro a dla Ciebie, spełnienia marzeń 👄. Ja wybywam do szkoły ale jeszcze tu zajrzę na TRUSKAWKI ;) Całuję Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI 👄 ❤️ :D Kocurki są prześliczne:) właśnie przygotowuję kawę i ciasto w pracy :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to ja dziś też będę na kawce u sąsiadki i zimnym szampanie :) Teraz jeszcze lecę na miasto jakiś prezencik kupić i kwiat. To co, dziś bez obiadu, bo nie ma Ani? Ja mam dziś sos boloński z makaronem, więc chętnie się z Wami podzielę . Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak tu cicho???? Kupiłam prezent : krem i podkład, bo co do perfum, to każdy ma swój gust! Klara pewnie dziś ZNÓW świętuje???!!! Saro, ja dopiero w październiku, szkoda, że moje imieniny to nie miesiące letnie.No ale mamy TRUSKAWECZKĘ:D czerwcową. My dziś ze Zbójem I z Kicią zjemy Twój deser:) Czekam na męża i za godzinkę idziemy do sąsiadki. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) No i mialyście dzień bezemnie a mnie wywiało do domu na jeden dzień na większe zakupy. M i piesa zostawiłam na służbie niech lasu pilnują aby ładnie rósł. Klarcia dziś przy święcie ma moc zajęć wiec jutro jak odpocznie to napewno napisze. Penelope czyniłaś dzisiaj honory chatki i jako gospodyni spisałas sie świetnie więc na kolację zamiast Ani ja Ci stawiam kielbaske z grila, smacznego. Klara objedzona jest po uszy wiec nie czestujemy jej kolacja w obawie o jej pelny brzuszek. 🌻 . Milego wieczorku wszystkim Wiedżminkom 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) No i trafilo mi się zaczac stronke wiec laseczki stawiam na stoliku naleweczkę wisniowa jak tradycja kaze a na jutro mamy jeszcze pyszne ciasto truskawkowe, smacznego laseczki ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzeba mi świeżego powietrza:) Otwieram więc szeroko okna w Chatce i podaję kawę \_/> i herbatę (_)> na tarasie. Sara postarała się o ciasto :) Dobrze, że maraton z gośćmi u mnie się skończył. Siadam pod śliwą Sary i wypoczywam :) Słoneczko dziś pięknie świeci- życzę więc nam dziś miłego dnia 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×