Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość Córa marnotrawna.....
Kocham Was!!!!!!!!!!!!!!!!! ale wrócić nie mogę- !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córa marnotrawna - rozumiem Cię gdybyś wróciła nie byłabyś Córą Marnotrawną :D :D pozdrawiam Cię ) ) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarooooo............
BOJĘ SIĘ!!!!! może KIEDYŚ, pod innym nickiem.... MOŻE!!!!!!!!!! DOBRANOC Kawka rano dla Was \_/> :) A to sjuprajz!!!🌻 mam drinka dla Was teraz- podzielę się !!!! Jak Lonia wróci......to....... buziaki :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
\_?> \_?>\_?> \_?>\_?> \_?>\_?> \_?>\_?> \_?>\_?> \_?>\_?> \_?> \_/> \_/>(_)> (_)>\_/> \_/>(_)> (_)>\_/> \_/>(_)> (_)>\_/> \_/>(_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Pomarańczko, nie należy się bać , bo z taka cechą trudniej żyć, a za kawkę dziękuję Ci w swoim i Dziewczyn imieniu, życzę Ci milej i słonecznej niedzieli. My tu się spotykamy aby fajnie sobie porozmawiac, pocieszyć się i miło czas spędzić, jesli masz tylko życzenie to zaczernij się i wstap do naszej chatki. ) ) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro:) Czarownica z Ciebie nie lada :D Słoneczna niedziela!!!!! Tak to naprawdę ....śliczna, letnia, słoneczna niedziela:) Tak ciepło jak w lipcu albo sierpniu być powinno!!!! Byłam rano z piesem na spacerze....akacje od góry mają zżółknięte liście, inne już brązowe leżą na alejkach w parku ale....temperatura:) ....LATO!!!! Cieszę się na ten mój WYJAZD:) i mam nadzieję, że będzie właśnie taka pogoda! Nie może być inaczej :) Biorę się za niedzielny obiadek :) Życzę miłej niedzieli! 👄 Ach.....kawa\_/> i herbata(_)> czekają:) kocurki mleczko dostały;) Hanka wróciła, więc chyba od Mućki mleczko będzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Witam Wszystkie Dziewczyny i czarne i pomarańczowe ) ) ) U mnie też piękna pogoda więc ide zaraz na ogród z książką na leżak, tym bardziej że za bardzo grzeje aby nie miała pogoda się zmienić. Klarciu, ja nie kraczę ale w radiu słyszalam dzisiaj że zapowiadają zmiany i to już wieczorem, więc korzystajcie dziewczyny póki jest okazja. :D :D Ania, witamy Cię na Polskiej ziemi- fajnie to brzmi, tak napuszenie :D :D Jak wrazenia po powrocie i na jak długo przyjechałas? Tereska a Ciebie gdzie nogi noszą ? i w jakich sferach się obracasz? Wylegujcie się na łonie natury dziewczyny, ja uciekam też się wylozyć. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córa marnotrawna..............
Jak ja się boję,jak ja was kocham na dodatek Klarcia mam na imie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda piękna- 28 stopni i ....wszystko byłoby dobrze i..... humor ale... tu wciąż się wcina złośliwy TROLL obcięty na jeżyka:P Tak to jest gdy się nie ma własnego życia, przyjaciół:(:O Nie wystarczą przyjazne wpisy z przyjaciółmi wirtualnymi ( często prawdziwymi ) trzeba jątrzyć!!!! No bo, jak tu żyć bez ZŁOŚLIWOŚCI????!!!! Pozdrawiam Was- musiałam się wygadać!!!! Dlaczego pani L widzi mnie wszędzie???- NIE WIEM!!!!- może ma za słabe leki psychotropowe.... pewnie przeoczyła wizytę u psychiatry!!! Pa+ do jutra! Muszę się odstresować - idę do PRZYRODY:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Córa marnotrawna.....
Jeżyk????:D i Trolll w jednym, tak, czas na leczenie intensywne! I jak tu wrócić aby cię nie ZJEDLI???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach!!!!!
co tam psychotropy!? Bardziej wyrafinowana, podszywająca się jest Halcia ze Młyna, jak wchodzi na drabinę.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się:) ))))))))) Starym zwyczajem zaparzyłam kawę i herbatę. A kocurki w końcu mają mleko prosto ze źródła.;) Cieszę się, że jestem w domu.... ze dwa dni to nawet "pan' będzie się sprawował jako tako :( :). Saro mam w ogródku już astry różnokolorowe- cieszą oko, choć jednocześnie są oznaką jesieni:( Dziś jednak u mnie letni dzień jest słońce i ciepło. Pozdrawiam Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córa marnotrawna........
Witam się z chatką i Wami. Anax,dziękuję za kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam Ja cały weekend chodziłam do nowej szkółki, bardzo mi się tam podobało. Zaczęłam nauke języka niemieckiego, mam sporo pary, nie wiem na ile mi starczy. Zaraz lece do miasta poszukać jeszcze kilku podręczników dla córek. Odwiedzę kilka lumpeksów, może będą jakieś laleczki. W jednym przez szybe widziałam wczoraj piękną głowę... Mam trochę części, może dało by się zrobić jakąś nową lalkę, bardzo to lubię. Milutkiego dnia [cześć}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Witam Was ) ) ) 👄 Dziewczyny Aniu, tego twojego mleczka potrzebowałabym dla kotki która okociła mi się w iglaku jest półdzika i dopiero doceniłaby Twoją mućkę. To teraz korzystaj na całego z dobroci serca Twojego M póki mu nie przejdzie, a póżniej sie nie przejmuj ;) Klarcia, znowu stuknie się ze mna głową albo inną częścią ciała, bo udaje nam się stuknąć od czasu do czasu. :D :D Wiem ze jesteś zapracowana od początku tygodnia, ale pracuj sobie spokojnie bo pogoda temu sprzyja :D :D Tereska, mam nadzieje że wybierasz się dzisiaj po głowe lalki, a może to głowa jakiegoś niegrzecznego faceta? :D :D Córo marnotrawna, jeśli będziesz czepiała się Klary lub którejkolwiek z nas to będziesz ignorowana, my tytaj spotykamy się dla przyjemności, lubimy się i szanujemy i wykluczone są zachowania jakie nam tutaj przedstawilaś, kazdy kto tutaj chce z nami być może liczyć na naszą przyjażń i szacunek. Milego dnia Dziewczyny, przesyłam Wam dużo słoneczka, bo u mnie się pokazało, jest cieplutko i słonecznie. 🌻 Aniu, astry też u mnie zakwitly i same białe, bo dawałam koleżankom flance i okazało sie że dałam im kolorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski a u mnie pogoda w kratkę :(. Raz słońce wychodzi, raz zachodzi ale ogólnie jest ciepło. A papierków rzeczywiście mam sporo, tym bardziej, że od czwartku mnie nie ma. Głupotę Saro najlepiej ignorować :classic_cool: Hania pewnie masz dużo zajęć.... teraz na odmianę u siebie w domu:( ale nie martw się wypoczniesz w sanatorium:) Teresa, jak tam zakupy????? Znalazłaś to, co chciałaś???? Życzę Ci aby para z Ciebie nie uszła:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sobie za dużo na dziś "zadałam" :O nie widać mnie :( Buziaki przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka gotowa śpioch . Ja już jestem po zakupach na targu:) Lubię takie poranne wypady dwa razy w tygodniu- tu jest tak kolorowo i nawet gwar nie przeszkadza. Pogoda, jak na połowę września, wyśmienita. Spotkałam koleżankę z liceum, której nie widziałam już trochę czasu- umówiłyśmy się dziś na popołudnie u niej na kawę. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ) ) ) Laseczki 👄 Aniu takie spotkania są bardzo fajne, jeśli tylko masz okazję to spotykaj się z koleżankami , to daje luz i frajdę. :D :D Klarcia, hop , hop, ostatnio coś nam się opóżniasz a przecież to moja domena, dzisiaj u mnie wiatr strasznie wieje a ręka boli i rwie jak nie moja, chyba będzie lało. Przydałoby się popracować a tu nie ma jak :( Tereska, jak kupisz tę głowę i zrobisz z niej cudo, to nam pokaż :D Miłego dnia dziewczyny jak na 13-go przystało :D :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie słoneczko, wiatr taki średni i...ciepło:) no bez przesady, tak, jak we wrześniu przystało. Mamy więc chyba podobną pogodę z Anią. Ania, dzieci masz dorosłe, poza tym przyzwyczaiłaś się do bycia wśród ludzi ( a nie z mężem tylko ), więc "rwij" szybko na spotkanie. Zresztą, z tego, co pisałaś, nie za bardzo "pan'' ma taką cnotę :P aby móc Cię zatrzymać w domu. Saro, od pewnego czasu, od samego rana w pracy, ruszamy na najwyżych obrotach- bywa, że kawa nie jest potrzebna:), wystarczy poranna adrenalina :P..... NIESTETY!!! Współczuję Ci tej bolącej rączki..... najgorsze w tym wszystkim to, że człowiek musi być zależnym, nie może całkowicie polegać na sobie :( Teresa- no pchwal się co "znalazłaś" ciekawego? a może właśnie już nad tym pracujesz? Z drugiej strony podziwiam Cię, ze potrafiłaś znaleźć "własny świat", gdy ten, który Cię otacza, okazał się nie taki, jakbyś chciała:(. Wraczjąc do targu.... ja też tam lubię pochodzić, pooglądać, nawet jeśli nic nie kupię. Niestety, zdarza mi się to tylko jak jestem u mamy- mam nadzieję, że w ten piątek zafunduję sobie tę przyjemność :) Można tam spotkać ciekawe i tanie rzeczy. Teresa- będę blisko Twoich stron- tuż za "miedzą" :D Buziaki 👄 i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;D Klara - na szczęście radzę sobie, bo to lewa ręka, boli jak cholera ale wszystko robię prawą a lewą z lekka się wspomagam, nie wyobrażam sobie jakbym była zależna. :D Domyśliłam sie że pracujesz na pełnych obrotach, ale niedługo wyjazd to odpoczniesz, dziewczyny nie piszą może wiatr je zawiał, bo u mnie strasznie wieje ale nie pada, ciężki przez to dzień, miłego wieczoru 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą głową to było tak: to była głowa do stylizacji ale taka malutka, że pasuje do ciałka Barbie. Ale nie do końca, bo bolec z dziurkami nie pasuje i trzeba dopasować rozmiarowo. Ale aktualnie nie chce mi się nic robić. Gdyby nie to lenistwo to moje życie miałoby więcej sensu , haha na razie słucham odgrzebanej ostatnio piosenki,: http://www.youtube.com/watch?v=A8FeNJ2nJfk&feature=fvst ale patrzę tę wersję i facet tutaj mi się bardziej podoba: http://www.youtube.com/watch?v=eux3dT3tLf4&feature=related głos się prawie zmienił... ale Marian.... mniammm że też nie mam gdzieś blisko siebie takiego misiaczka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki, już, już kawę zaparzam \_/> . Dla mnie mocną , po wczorajszych bombelkach:( głowę mam jak z ołowiu 😭. Wróciłam przed północą ( syn koleżanki mnie podwiózł), towarzyszyła mi kumpela- odstawiła mnie pod sam dom. No wiecie, były wspominki, oglądanie zdjęć- kawa z szampanem, zmieniła się w kolację z lekka zakrapianą:) "Pan" marudził ale powiedziałam, że dziś wyjątkowo mogę podać mu rękę :P. Spałam jak zabita!!!! Dziś trochę się opóźniło moje wyjście na łąkę i kontemplację ale już jakoś dochodzę do siebie:) Teresa- wspominki, szkoda, że ja ich nie mam:( a może już nie pamiętam, może nie chcę pamiętać. Byłam głupia, wychodzić za pierwszego chłopaka Saro- trzymaj się i uważaj , osteoporoza to jest cholerstwo! Klara- przyjemności w rodzinnych stronach 🌻 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Witam Was Babeczki ) ) ) ) 👄 Aniu, dzięki za kawę, biedna Ty niedość że skacowana to jeszcze pamiętałas o kawusi dla nas, ale ja Ci kefirku podsuwam \-/ \-/ % ha, ha z procentami, szybciej zadziała :D :D :D Klara, dzisiaj też ostatni raz przed wyjazdem do nas zajrzy, choć głowy do nas teraz nie ma, ale życzę Ci Klarciu miłej podróży i fajnych przeżyć i wspomnień ❤️ Tereska, przegoń lenia i bierz sie za tworzenie, głowę i ręce zajmiesz tym co lubisz a to najlepsze lekarstwo na chandrę 🌻 Miłego dnia Laseczki, popchnę trochę wiatru w Waszą stronę bo nas wykańcza a łapka bardziej boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×