Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Dziś jem obiad z babcią, watacha :P wynosi się godzinę do miasta, do restauracji. Mnie za to zostaje szybkie sprzątanie :(, bo nie lubię w chlewie przebywać. Teresa ja też czekam na linka. Kiedyś, jak moje dzieci były małe, też im szyłam "amatorsko" ale wiadomo samouk to nie to, co krawcowa po kursie. Saro, widzę, że jakoś kochliwie jesteś nastawiona:) ale to dobrze:) Laptop, jak widzisz, ŻYJE!!!! :D Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu,🌻 pogadać nawet o kochaniu , to ludzka rzecz ;) ja już porobiłam wszystko to co zaplanowałam a teraz pomigam na lapku. M kosi trawnik, i dobrze mu tak, w takie pogody to trawa rośnie piorunująco. Klarciu, nie ma u mnie jeszcze grzybków, muszę te 2 tygodnie poczekać, ale będę szaleć!!!!!!!!!!!!!! Tereska, ciekawa jestem co za cudo wymyśliłas, a może to co szyjesz sprzedawałabyś na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy to już tak będzie?:( o 18.30 wyszłam na mały spacer z piesem i....znów ten chłodek!!! Jarzębina w parku już całkiem czerwona a to zapowiedź JESIENI. Nie chcę jej jeszcze 😭 Saro, tak, mój mąż też mówi, że we wrześniu znów idzie na grzyby, mam tylko nadzieję, że nogi mu nie nawalą. Jemu puchną stopu i kolana:( W tej chwili jest już dobrze, cała opuchlizna zeszła. Z pewnością jednak za parę miesięcy znów DNA przystąpi do ataku :( Trzeba nauczyć się z tym żyć. Gdyby jednak przestrzegał diety byłoby inaczej! Ale i tak mnie nie posłucha jak będzie dobrze! FACET!!!!. Muszę sobie coś przygotować na jutro do pracy- u mnie ma być 26 stopni :) Teresa pewnie pracuje jeszcze przy maszynie do szycia- pozdrawiam 🌻 Dobrej nocy Laski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Klarcia, twój M musi przestrzegać diety , bo moja koleżanka kocha jeść i co chwila ma balony zamiast nóg. Postrasz M że jak nie będzie przestrzegał diety to nici z grzybków, napewno wie że ma zaszczyt mieć królewską chorobę. Ach te chłopy, jak zachorują to koniecznie po królewsku! ;) :D Dobranoc laseczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam śpioszki :) Klara pewnie do pracy się szykuje, więc szybko parzę poranną kawkę \_/> . Słońce zagląda do Chatki i mówi , że będzie ładny dzień. U mnie już wczoraj się przetarło i dziś słońce już wstało. Robię śniadanie dla watachy :P. Przed południem wybieram się na zakupy i na bazar ważywny. Lubię przejść cały , pooglądać, popatrzeć na ludzi, to taki mój relax:D A poza tym, dzień za dniem. Miłego dnia Dziewczyny 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu 🌻- dzięki za kawkę. Rano w domu jak zwykle wszystko w pośpiechu. Przecież mama musi jeszcze iść przed 6-tą po bułeczki dla synków :P no coż, nie zmienię się. Saro 🌻 ha, królewska choroba.... no tak, i był "obsługiwany" :D po królewsku- niestety..... dla mnie oczywiście!!! Pogoda śliczna, ciepło słońce aż chce się zerkać w okno, za którym chciałoby się być :O Weszłam teraz na kamerkę w Ustroniu- ludzie na plaży ale jest zachmurzone:(. Jedyna pociecha dla tych, którzy tam są to, to, że nad morzem pogoda szybko się zmienia. Swoją drogą :( chciałabym i w takiej pogodzie teraz pospacerować sobie plażą:O Miłego dnia Laski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dobijam, Witam Was Babeczki miło i słonecznie ) ) ) ) 👄 :D Ta końcowka lata może będzie lepsza niż to całe lato, widzę że jeszcze Tereski brak. Ania hasa po bazarze, też lubię ale tak rzadko bywam że niedługo zapomnę że są takie fajne miejsca. Klara, kiedy odetniesz pępowinę od synków, widzę że u Ciebie to niemożliwe, jeszcze będziesz przywiązywała pępowinki synowych, a jak wnusie przyjdą na świat to Klara przepadła :D No ale jeszcze zależy jakie trafisz synowe. Dziewczyny, miłego dnia Wszystkim i dużo słońca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teresa mi wczoraj narobiła apetytu brokułami :) Dziś kupiłam, jako dodatek do ziemniaków z koperkiem- polane bułką tartą podsmażoną na oleju. Tamtych, dzisś na szczęście też na obiad mam z głowy, bo pojechali do rodziny na drugi koniec miasta. Z tym, że po południu przyjadą wszyscy na grila :(. Ale ja się do niczego nie dotykam, niech się sami rządzą Dziewczyny, moja córka dziś idzie na randkę w ciemno:D Ostrzegałam ją aby się namyśliła, bo to różnie bywa ale w końcu jest dorosła. Mnie jednak to się nie podoba:O pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Aniu, randki w ciemno są przeważnie niewypałami, nie martw sie jak od razu jej podpadnie to więcej się nie umówi, ale zdarza się też inaczej, wróci to Ci powie, albo z Tobą się pośmieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz w Poznaniu 24 stopnie :) , może jednak lato jeszcze zostanie. No, to dopiero tera usiadłam, odkąd przyszłam z pracy ( 10 min. obiad). Z powodu remontu (jak zwykle latem w P.) chodzę na piechotę 30 min, do pracy, bo inaczej musiałabym objechać pół miasta:( Ale tylko do kończ tygodnia. :D :D - dobra dieta :P Hanka, Sara chyba ma rację z tą randką w ciemno... a może to my jesteśmy starej daty ?:P :D Czekamy na Twój opis. Saro, chętnie teraz bym usiadła z Tobą w Twoim ogrodzie, choćby tylko aby pomilczeć i ...."posłuchać" lasu :) Pozdrawiam Was wieczorkiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarciu -przyda Ci się chodzenie na piechotkę, nie mam twojej tuszy na myśli bo masz idealną figurę, nawet dziewczyny nie wiedza jaka laska z Ciebie, ale dla zdrowotności należy dużo chodzić i się poruszać tym bardziej że pracę masz siedzacą. Lepsze krążenie krwi i dotlenienie każdemu jest wskazane. Dziewczynki, dobrej nocy, śpijcie i snijcie a Klara o tym że leżymy na lezakach na moim ogrodzie, bardzo by Ci się podobało. Ania i Tereska a wy śnijcie radości 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) . Kawę i herbatę już przygotowuję dla Was w Chatce. Zapraszam, szczególnie te, które się rozleniwiły :) Dziewczyny, ja o wczorajszej randce w ciemno- oczywiście niewypał :O. Moja córka poznała go 2 m-ce temu na jakiej "sympatii" w internecie. Mówi, że fajnie się z nim pisało, miał zdjęcie. Spotkała się w mieście w kawiarni ale poszła z dyskretną obstawą (mój syn z kolegą). Cóż się okazało - zdjęcie w internecie było sprzed 10 lat chyba, facet było grubo po 30-tce, córka zauważyła ślad po obrączce:) I co tu dużo mówić bardzo szybko starał się przystąpić do "rzeczy". Dla niego miał to być taki skok w bok! Córka sobie poradziła sama, powiedziała, co o tym myśli i wyszła z kawiarni. Powiedzcie ile dziewczyn na takie coś się złapało??:( Wieczorem, gdy rozmawiałyśmy telef. powiedziała mi, że koleżanka jej mówiła, że na "sympatii" są prawie sami erotomani albo faceci żonaci, którzy szukają okazji i naiwnych dziewczyn:O No, dobrze, że na tym doświadczeniu gorzej nie wyszła! Robię jeszce dla Was tosty z dżemem , serem, miodem:) Wstawajcie, bo piękny dzień się zapowiada 🌻 I takiego Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Laseczki . Pewnie będzie dobry, pogoda wyśmienita. Haniu za kawkę dzięki. :D możemy tylko na randkę w ciemno powiedzieć "a nie mówiłam?". Najważniejsze, że masz mądrą i rozsądną córkę. Tak juz jest, że człowiek całe życie się uczy.:( Saro dzięki za komplement ale wiesz.... gdyby tak mieć choć 20 lat mniej :O a oczywiście doświadczenie obecne :) Bardzo podoba mi się Twoja "stopka"- samo życie....niestety! Po południu znów mnie czeka 1/2 godz. spacer:( ale masz rację:) 8 godz. siedzę, więc to jest tylko dla zdrowia. Saro, obejrzyj się może gdzieś tam się przywałęsałam na Twój leżaczek pod gruszę:D Muszę wymyślić co zrobić pysznego i ładnego na niedzielny obiad? Starszy syn ma urodziny i teściowa się zapowiedziała ( do każdego z wnuków na nie jeździ ) Do kawy zrobię deser lodowy z owocami i bitą smietaną i kupię tort. Ale najważniejszy dla mnie jest stół ( jego przystrojenie)- muszę coś wymodzić :P i śliczne serwetki kupić. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
) ) ) ) 👄 przed chwilą zeżarło mi cały wpis a tak mocno się rozpisałam , więc teraz w skrocie bo leżak i słońce już na mnie czekają :D Aniu, gratuluję Ci dzieci które pomagaja sobie wzajemnie jak mamy przy nich nie ma, dzieciaki Ci sie udały, to dobrze że w życiu będa mogły liczyc na siebie, bo mama nie zawsze jest a oni mają w sobie oparcie, to jest Aniu bezcenne, niezawsze w najbardziej kochających się rodzinach tak jest. 🌻 :D Klarciu, dzięki że zauważylas moją stopkę, obrazuje ona samo życie, proponuję Ci obrus w jednolitym kolorze z przyczepionymi do niedo delkatnymi kwiatkami, np. margeretki i na stole nieduży wazonik tych samych kwiatow ale skromnie nie wiecheć aby nie przytłaczał tej delikatnej ozdoby przyczepionej np nitka do obrusu. Miłego dnia dziewczyny, uciekam na lezak i piękne słoneczko, dla Was też mam i leżaki i sloneczko. 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro 🌻, dobrze, że chociaż dzieci mi się udały:) Chętnie przyłączyłabym się do Ciebie na leżak do ogrodu:( Rozmawiałam dziś z córką i mam już pzrzydzielone sanatorim na koniec września do Iwonicza. Cieszę się bo ode mnie to jakieś 4-godz. pociągiem, no i jesień w górach jest piękna :) Tu mam sajgon. Nie rozumiem rodziców małego potwora. Tu Grundschule zaczęła naukę już od poniedziałku a oni ciągle siedzą u babci. Moim zdaniem to są nieodpowiedzialni bo dzieciak powinien być w szkole a oni mu tydzień wakacje przedłużają. I mnie swoim pobytem denerwują Pozdrawiam i zapraszam na rosół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, w końcu trochę zrobiłam co zaplanowałam, ale i to nie wszystko. Przeszkodziło mi wczoraj pewne spotkanie po latach i sympatyczna rozmowa. Nastrój trzymał mnie do samego wieczora, a nawet w nocy, gdy przebudziłam się po drugiej, też miała gonitwę myśli. Niektóre spotkania są inspirujące. Moje szycie, którym się pasjonuję ostatnio , to mikrokrawiectwo. Zbieram laki typu Barbie i ubieram je. Dziś na blogu zaprezentowałam część kolekcji bieliźnianej. CDN. U mnie piękna pogoda, pozdrawiam Was wszystkie gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teresa- spotkania inspirujące :D oj potrafią nam dać kopa do działania. Myślę, że to dobrze i nawet kłopoty stają się mniejsze- prawda? Zaintrygowałaś mnie i pewnie nie tylko mnie tym ubieraniem Barbie- mam nadzieję , że podasz nam linka ??? Ja dziś w tym upale, jestem wykończona spacerem z pracy:O Ale właściwie wszystko w domu mam już "ogarnięte" i mogę odpocząć a potem z czystym sumieniem pobyć pod wieczornym prysznicem:P Jutro mam parę spraw do załatwienia przed wędrówką ale, dam radę. Miłego wieczora Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę:( Pozdrawiam Was 👄 Teresa, umieram z ciekawości i zazdroszczę pasji, bo to jest właśnie pasja. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja gratuluję Ci Tereska pasji tylko dlaczego tej pasji nie przekłujesz w zarabianie? Pomyśl, kasa jest Ci potrzebna. Taki talent jak Twój marnuje się na wsi, nic dziwnego że ciągnie Cię przed siebie. Z Twoich wpisów zrozumiałam że podjąć chcesz naukę, ciekawi mnie gdzie? Klara, nie pracuj za wiele bo ostatnie letnie dni będą, a może wyskoczylibyście nad morze w weekend? Zyczę Wam wesołych snów: Klara👄 Ania 👄 Tereska 👄 D O B R A N O C 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez Tereskę :P spóźniłam się z kawą a do tego jeszcze tu będzie w kuchni z chwilę sodoma. Teresa PRZEŚLICZNE👄 🌻 Masz TAKI TALENT, to niemożliwe abyś go nie spieniężyła!!!! W Chatce pachnie kawą i herbatą- zapraszam Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknym porankiem. Dziś zaczynamy z córeczkami kompletować podręczniki do II i III gimnazjum. Jeśli chodzi o pieniądze z mojej pasji, to nie bardzo wiem jak to by miało wyglądać. Owszem, czasem wystawiam zestawy na Allegro, i nawet się sprzedają. Jednak to niewiele. Mam też blogowy kontakt z innymi kolekcjonerami i oni czasem tez potrzebują jakichś ciekawych ciuszków. Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was o tym pochmurnym poranku, z przyjemnością Aniu chlapnę sobie kawki od Ciebie. Dzień zapowiada się u mnie deszczowy więc nie będę dzisiaj leżakować i lenić się. Tereska, widzę wybiera się do szkoły z dzieciakami a więc na brak zajęcia narzekac nie możesz. Klara, zapracowana , siedzi z nosem w papierach, pokaż się trochę i wychyl tego nosa z nad papierow :D :D Miłego dnia dziewczyny i bezstresowego Wam zyczę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Saro wychylam nosa znad papierków. Hanka, taka kawa na szybko- można się poparzyć:P Dziś trochę krócej pracuję..... zanim rozpocznę swoją "wędrówkę" muszę kupić farbę do włosów i odwiedzić cukiernię. Akurat po tej stronie są pyszne torty. Potem będzie ze mną wędrował, mam nadzieję, że go całego doniosę. Saro u mnie dziś rano zapowiadało się pięknie: słońce i ciepło.... teraz wciąż jest ciepło ale się zachmurzyło i chyba prognoza pogody się sprawdzi i będzie burza po południu. Mam duży parasol....muszę przecież chronić tort :D :P Teresa- jestem pod wrażeniem, jeszcze siedzę z otwartymi ustami:) Jesteś niesamowita :classic_cool: masz niewątpliwie nieprzeciętny talent. Popytaj w dużym mieście w galeriach ( nie chodzi mi o te handlowe) artystycznych, może mogłabyś tam dostarczać swoje cudeńka? Co do pisania..... przeczytałam tylko pierwsze opowiadanie "Feromony I" - przeczytałam też fragment kilku opini.... nie zgadzam się z żadnymi zmianami! Ty tu u nas napisałaś trochę o sobie i my wiemy więcej, niż ci, co czytali Twoje opowiadanie... Myślę, że Ty pisałaś to, co widziałaś, czego byłaś świadkiem, dodałaś swoje wspomnienia z dzieciństwa ( zapachy, smaki z dzieciństwa najbardziej pozostają w naszej pamięci) , swoje przemyślenia i swoje "tajne" :P marzenia. Uważam, że jesteś inteligentną obserwatorką życia:classic_cool: Co do "tajnych" marzeń..... też je mam :D..... może akurat to nie rosyjski marynarz :) ale ..... też je zachowuję dla siebie. Zresztą pewnie każdy ma jakieś tajne marzenia. Jeden tylko ma w myślach a drugi potrafi opisać pięknie. Terenia a wiesz, że..... marzenia czasami się spełniają :) i co wtedy..... no..... z tym marynarzem????:D Miłego dnia Laseczki kochane 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teresa, przyłączam się do opinii Klary:) jesteś niesamowita. Ty potrafisz zrobić coś ze swym życiem. Ja, ja narzekam na męża alkoholika i, i wyjeżdżm z kraju do pracy:( A Ty masz tak bogate wnętrze. Wierzę, że Ci się uda, musi się udać, to wszystko, co zamierzasz i życzę Ci tego.❤️ Dziewczyny a ja do niedzieli muszę niestety żyć w sajgonie, plus jeszcze marudząca babcia, która w złości robi tak wielkie oczy, że czasami aż się boję:O Tu leje strasznie, już po burzy i jeszcze tamci na głowie. Mam to gdzieś, dziś nie sprzątam!. Saro uciekam na Twój leżak do ogrodu:) Pozdrawiam Was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski 👄 zaraz wybywam z pracy na zakupy a potem do domu do....."pracy":P. Parno, jak diabli w Poznaniu burzy i deszczu nie ma , może poczeka aż ja dotrę do domu :( :) Tersa, trochę poczytałam- chylę czoła :classic_cool: , jesteś wspaniałą babką 👄 Miłego popołudnia Dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D U mnie lało bardzo rano, w sam raz jechaliśmy do sklepu i z samochodu nie można było wysiąść. Klara, uważaj z tym tortem, bo ma jeszcze nieżle dzisiaj lać.🌻 Ania, noś na uszach słuchawki z dobrą muzyką, to mniej będziesz słyszała, ale za to lepiej będziesz się czuła, babcia powinna Ci płacić dodatek szkodliwości za uciązliwą pracę. Od naszych mężów też kazda powinna dostawać dodatek za ciężkie warunki życia ;) :D Tareska, a Ty twórz bo jest to Ci w gwiazdach pisane , zaraz wezmę się za czytanie tego co napisałaś bo całe dopołudnia nie miałam czasu nawet tutaj zajrzeć. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdążyłam przed burzą:) Grzmiało i strasznie piekło słońce, jak szłam a 10 minut po tym jak przyszłam....ścian deszczu, błyskawice i grzmoty. Całość trwała 15 minut. Teraz znów słońce i parno ale z dala słychać odgłosy burzy! Saro, zrezygnowałam z tortu dziś , jutro jedziemy z mężem do Castoramy, po naszej stronie Warty, więc u Kandulskiego albo Gruszeckiego (cukiernie) zaopatrzę się :D w tort! Biorę się za prace domowe:( Na razie pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×