Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Saro też lubię tę piosenkę . Ale ta jest optymistyczna i przypomina mi licealne lata, dużo słońca, wakacje, chwile szczęśliwe :) http://www.youtube.com/watch?v=DVd9t8372cs Dziewczyny chyba jakiś marazm opanował:O- nie piszą........ Pogoda taka, że najlepiej, jak miś, schować się i spać w jakiejś gawrze:P Ja, po pracy, jadę na maleńkie zakupy- mąż tworzy obiad:) Miłego popłudnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam jeszcze raz, to, co napisałam- wyskoczył jakiś BŁĄD !!!!!!!!!!!!!! Saro też lubię tę piosenkę . Ale ta jest optymistyczna i przypomina mi licealne lata, dużo słońca, wakacje, chwile szczęśliwe :) http://www.youtube.com/watch?v=DVd9t8372cs Dziewczyny chyba jakiś marazm opanował:O- nie piszą........ Pogoda taka, że najlepiej, jak miś, schować się i spać w jakiejś gawrze:P Ja, po pracy, jadę na maleńkie zakupy- mąż tworzy obiad:) Miłego popłudnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara ja tez bardzo lubię smak i zapach pomarańczy, świetnie dziala na nastrój :D a jak podobają Ci się parodie powyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam się ZNÓW!!! i mi wcięło😭 Saro ta nazwa szpitala z Torunia i...ach...moherowe berety :D Teraz to niestety atrybut Torunia:( A przecież Toruń to takie piękne miasto- dla mnie wspomnienia sentymentalne..... i ten marynarz:)- mój marynarz....oczywiście kiedyś...mój!!!! Nie uważasz , ze teraz lekarze to jacyś niedouczeni...... liczy się tylko...kasa, KASA, KASA!!!! Rzadko można spotkać takich z powołaniem, z instynktem lekarza. Błądzą jak we mgle zanim określą co pacjentowi dolega albo.... w ogóle nie określą! Dziś syn ma Gościa ( a raczej już domownika :) ) dziewczyna syna, więc już za chwilę mam szlaban na kompa Miłego wieczora i snów Idę myć włosy do łazienki... chyba wezmę ze sobą mały koniaczek... coby nie być samotną :P... tym bardziej, że chyba w nocy zapowiada się u mnie mróz. No to pa 👄 ))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Ci odpisać co sądzę o lekarzach, mam takie samo spostrzeżenie jak Ty Klarciu tylko mnie się zdaje że Ci lepsi wyjechali a zostali Ci słabsi, Ci którym się nie chce i nie chciało leczyć i niedouczeni młodzi którzy egzaminy zdają na emfetaminie, zdrowia Ci życzę i omijania lekarzy wielkim łukiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa \_/> pachnie w Chatce ;)- zapraszam. Saro, no tak, noc.... a Tobie po głowie chodzą seksualne myśli :P.... no i dobrze :D Przynajmniej jesteś normalna! Też mam takie zdanie, że TA jedna osoba tak psuje wizerunek Torunia. Saro a jak wygląda konflikt Toruń- Bydgoszcz, bo wiem, że za bardzo to się nie lubicie:D Wiem jak to jest bo w moich rodzinnych stronach był/ jest od zawsze, jak pamiętam konflikt Kielce-Radom ...... ja sercem zawsze byłam z Kielcami :D. Zresztą, to przecież kieleckie jest cudne :classic_cool: a Radom.... cóż... taki se.....:P http://www.youtube.com/watch?v=KHNDEzXqAac A koniaczkiem wczoraj myłam gardło.... nie wlosy :D Pozdrawiam i miłego dnia 🌻...... teraz w Poznaniu właśnie dnieje .....)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Klarcia 👄 piosenka świetna, az chce sie tam pojechać, Klarcia znam ten konflikt na trasie Toruń - Bydgoszcz ale jest to konflikt nie pomiędzy mieszkancami ale jak zawsze między politykami, od nich jedzie cała głupota, a torun bardzo mi się podoba, jest to miasto młodych których widac na kazdym kroku i ich wspanialą fantazję twórczą. Moje miasto sprawia wrazenie nudnego, smutnego i ciężkiego. Ale lubię je i dobrze w nim mieszka mi się ostatnie 30 lat. Klarcia , milego dnia i niech Ci się lekko pracuje :D a ja poszukam fajnej piosenki dla Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro od dawna jestem "zakochana" w Rysiu :D. Oczywiście to miłość platoniczna i......jednostronna 😭- no cóż.....przeżyję chyba :P Mąż wie o tym i jak tylko Rynkowski śpiewa, to zawsze mówi do mnie "chodź, chodź, twój love występuje" :) http://merlin.pl/Intymnie_Ryszard-Rynkowski,images_big,25,5371262.jpg Dzięki za piosenkę....ten jego zachrypnięty głos 👄 a piosenka chyba z repertuaru Zauchy... http://www.youtube.com/watch?v=HwLk_ewj41w&feature=related To piosenka na popołudnie :).... i.... na nic nie jesteśmy za starzy :classic_cool: U mnie ciepłoooo, jak na styczeń, chlapa, snieg prawie zniknął:) No to- pa 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarcia byłaś zbyt niecierpliwa, ten drugi link wyszedł, tylko że najpierw byla reklama, póżniej cisza a dopiero Rysio ruszył.....:D Wieczorem puszczę Ci coś na rano jak do pracy przyjdziesz, do zobaczenia wieczorkiem . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam- za oknem jeszcze ciemno i lepiej by było teraz w łóżeczku ale..... jutro sobie pofolguję ..:) A teraz zapraszam do Chatki na pachnącą kawę \_/> 🌻 Saro- piosenki przepiękne- dzięki 👄. I tak dużo mówiące o życiu..... Do słów z pierwszej piosenki, trzeba dojrzeć:) z czasem człowiek docenia, to, co ma i.... kogo ma- wiem, że teraz wzajemnie z mężem możemy powiedzieć sobie te słowa " z tobą, chcę oglądać świat..." A druga piosenka..... w każdym z nas zawsze będzie coś z dziecka, zresztą wspomnienia z dzieciństwa zawsze ( tak myślę) są urocze. Ciągle gonimy za czymś, planujemy a nie zauważamy , nie doceniamy tego, co JEST.... tego co dobre- dzisiaj.... "....Patrząc ciągle tylko w przyszły czas wypatrując ile nam przyniesie co będzie, jak lepiej i kiedy wreszcie będzie Nieustannie wróżąc z cudzych kart Nie wiesz nawet ile wciąż umyka przez palce ucieka Ucieka dobra z życia..." http://www.youtube.com/watch?v=jlcNX9NWj60 Dla Ciebie na dobry dzień , chyba i Twój ulubiony Seweryn????? dla mnie rarytas:) http://www.youtube.com/watch?v=MQfiRhoG2Gw&feature=related Miłego dnia 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Klarciu 🌻 Piosenki świetne, Ty wiesz co nam w duszy gra, ale ja nie byłabym sobą gdyby nagranie które puszczę Ci następne nie było z przymróżeniem oka, bo uwazam że do życia tak należy podchodzic, wtedy nie byłoby tak duzo depresji i innych smutnych zdazeń . A Tobie Klara usmiechu zyczę w ten pochmurny i ponury dzień. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara, w wolnych chwilach przejzyj wszystkie filmiki, są naprawdę interesujące, bo co może być wazniejszego niż nowe zycie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro- dzięki za relax po pracy- tak, nowe życie... co by było bez niego. Kolej rzeczy....przemijanie i....nowe. W końcu weekend:) Dziś dałam sobie luz....jutro rano też :P potem porządki (jak zwykle) Dziś po południu padał gęsty, mokry śnieg- teraz chlapa. Po ubiegłorocznej zimie, ta, w tym roku mnie nawet cieszy. I tak czekam na wiosnę a potem...w końcu lato- znów kolejne lato naszego życia. Dobrej nocy )))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro- to chyba umówimy się na popołudniową kawkę :) \_/> ??? Leniuchy......leniuchują!!!! :( :O 😭 Wystarczy napisać kilka słów...sprowokować temat....ach- czasami to Himalaje- tak wygląda! A może nas nie lubią????:( Jestem po sprzątaniu, po obiedzie....teraz trochę migracji w domu...:D Mąż wraca wieczorem :) Pogoda..... w nocy trochę śniegu i leciutki mróz...teraz......właściwie znów jesień...:( Mam 3 godz. dla siebie....a właściwie na SPA tylko jedną:( O 17- tej idę na spacer z....piesem :D Miłego popołudnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie paskudna pogoda to i naszym kolezankom nie chce się wchodzic na topik, bo wszędzie jest tak samo. A jesli nas nie lubią to tez mają dziewczyny do tego prawo :D , podziwiam Cię że w taką pogodę chce Ci sie spacerki z piesą uprawiać, moja z M wyszła i po drodze nawrzeszczała sobie z drugą :D ale wrócila jako bohaterka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×