Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Witaj Klara 🌻 jak wiosna to i kwiatek:D Klarcia nieraz tak się zdarza przy wklejaniu piosenki ale poradzono mi abym stopkę wymazywała i faktycznie , pokazuje się wtedy tak jak trzeba. Klarcia miłego dnia i tak słonecznego jaki jest u mnie :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałaby dusza do raju :)......WIOSNA!!!!!!! Na dworze mróz, jakąś godzinę temu chyba słońce chciało wyjść ale teraz.... znów szarówka :( Ale...... za pół roku znów będę nad morzem :D. Jestem już głodna i marzę o obiedzie..... Miłego popołudnia )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro- z ta piosenką- MUSIMY.......niestety poczekać do wiosny....... dzięki Ci za........marzenia!!! Teraz oglądałam program w TV.....i .....podobno w masażu serca mają pozytywny wpływ piosenki a raczej....ich rytm,,:) np. piosenka Ich Troje.....ha..... wszystko możliwe....nic już mnie nie zdziwi..:( :) http://www.youtube.com/watch?v=CLOtzKrwpOM No coś podobnego....... a wszystko to, że ciebie kocham- ta melodia , tak ma działać!!! Dziwny jest ten Świat!!!!!! :):( Pa DOBRANOC )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ....spokojnie na dobranoc........zapomniane ICH TROJE!!!..... można posłuchać! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk, puk Saro:) wstawaj - nowy dzień się już obudził. Piję kawę i spoglądam w okno na zamglony krajobraz.... Tak, dziś ranek przywitał mnie znów mrozem i na dodatek mgłą- dziwna pogoda. I jak tu nie marzyć o wiośnie.....🌻 Miłego dnia ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLARA !!!!!
TWOJ WPIS Z NUMEREM 11111,GRATULACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe..............
kafeeeee..... Mario.....tak!!! KUP ten Persil za 50 PLN i jedź na narty szusować! Ciekawe czy snobki zrozumieją!!!!! piekąc pulpeciki, urządzając łazienkę z halogenami z kibelkiem i różnymi bibelocikami... a tu boli kręgosłup i...ACH!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Klara :D 🌻 A u mnie w tej chwili słońce pieknie świeci, ponieważ cała ściana to okna od południowej strony to mam wiosnę w domu , oczywiście jeśli nie będę patrzyła przez okno. :D :D :D ale fajnie jest Klarcia ze już więcej pokazuje się słońca codzien i dzien dluższy. Dla mnie to ważne bo od dwóch tygodni nie wychodziłam z domu przez przeziębienie a jutro muszę ruszyć bo do fryzjerki pora. A Tobie Klarciu miłego, słonecznego i wesołego dnia życze, jutro już weekend to Ci zleci, póżniej jeszcze sie odezwę . :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Saro, pamietam takiego konika na biegunach. Ten, na którym ja "jeździłam", był podobny do nr 4. Nie miałam własnego ale moi kuzyni mieli i zawsze ilekroć z mamą szłam do nich, brałam go w całkowity jasyr!:D Wyobraź sobie , że u mnie też dziś było słońce ale teraz znów pochmurno :( Dziś po południu wstawiam pranie i.....niestety czeka mnie prasowanie rzeczy ze strychu 😭 "nie chcem ale muszem " Ale... rozstawię ławę do prasowania w kuchni, włączę radio z przebojami, zrobię sobie grzańca i...będzie fajnie :D- grunt to dobre nastawienie do rzeczy nie całkiem milych. Zresztą to samo tyczy się ludzi :D Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te stoki są piękne , ale nie tęsknię za nimi bo ja lubię i tak wiosne i na nią tylko czekam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro, coś nam się na wpomnienia zebrało i...tęsknoty :) "....Jak dzwon, który zaledwie tylko tknąć a już śpiewa Jak zabłąkanych ptaków głos Jak liść, przez chwilę piękny, nim go wiatr strąci z drzewa Tak w nas głęboko skryte śpią...."- małe tęsknoty http://www.youtube.com/watch?v=oHbGP01Xnws A tak nawiasem mówiąc właśnie dziś zrobiłam przelew elektroniczny na Ustronie latem :) U mnie też dziś slońce cały dzień ale i mróż- coś między -5 a -3 stopnie. Miłego popołudnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro....no, no Budka!!:classic_cool: A teraz ode mnie🌻 Jak to słyszę zawsze drga jakaś czuła struna....dawno zapomniana...czasami tylko drga :( ....... czas wszystko zaciera............. ach, WSPOMNIENIA..... i poczucie winy? Ech nie.....wspomnienia...młodości:) http://www.youtube.com/watch?v=V8Hz-JQtmfg DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale trafiłaś Klarcia, bardzo lubie "bal wszystkich swiętych" wieczorem wybiorę Ci coś na jutro rano. Zaczęłaś weekend to możesz słuchac muzyki i opdoczywać, ale nie wolno Ci pracować bo nie będziesz widziala różnicy między pracą a labą, do wieczorka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Saro, w ten sobotni ranek - kawa\_/> trzeba się rozbudzić:) Przy Połomskim można wykonywać wszystkie prozaiczne czynności domowe i czuć się KRÓLOWĄ;) - nie dość, że nieskalana polszczyzna to jeszcze piękny głos. A to była seksualna piosenka :D i często zabraniana pod koniec lat 60-tych :P No ale my wtedy byłyśmy małymi dziewczynkami- nie słuchałyśmy tej piosenki :) To posłuchamy teraz :classic_cool: http://www.youtube.com/watch?v=JpxpGSKZin8&feature=related Jestem po spacerze z moim piesem. Na dworze u mnie -9 stopni, bez śniegu... Saro- ciszę się razem z Tobą i zazdroszczę jednocześnie- już niedługo pojedziesz do "swojego lasu"- to dlatego tak lubisz wiosnę 👄 Idę do sobotnich- domowych obowiązków . Miłego dnia 🌻👄 Lonia🌻 Teresa🌻 a na śniegu kwiaty nie rosną... tak, jak na betonie- ot, takie skojarzenie z piosenką.......:) :( CZEKAMY! http://www.youtube.com/watch?v=JpxpGSKZin8&feature=related )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Klara ) ) ) ) Słucham tych piosenek Połomskiego i tak sobie myslę , jak on to robi że głos ma nadal swietny, bo latka też mu poleciały ale niedawno oglądałam nagranie jego piosenki z obecnych czasów i głos jego nadal pieknie brzmi. U mnie jest też 10 stopni i maż nie daje mi wychodzić z pieską a sam chodzi, wczoraj wyrwałam się do fryzjerki , ale warto było. Przeziębienie już mineło ale pozostały drobne niedogodnosci. Klara, ja codzien odliczam dni do przeprowadzki wiosennej ale musi byc naprawde ciepło aby spokojnie się przeprowadzic bo w tym roku nie mamy opału naskładanego na kupce, trzeba będzie dopiero wszystko zorganizowac. Ale przyjdzie czas to się poradzi :D Milego dnia Ci życzę i fajnej pogody a na pohybel troskom i zmartwieniom 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×