Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Przyjmuję to ciepelko od Ciebie Klara bo mój internet łaczy tylko w poludnie jak cieplej sie robi. Klarcia, nie przesadzaj z tymi boczkami, ja mam dobry sposób bo na wagę wchodzę bez okularów, mniej widze - lepiej się czuję. Po co niepotrzebnie się stresować? Mam nadzieję że każdego dnia będzie juz tylko cieplej, dosć mam tej zimy i tylko na to czekam. Klara nie ominie Cię skrobanie szyb w samochodzie bo codzień większy śnieg zapowiadają :) Milej pracy jeszcze Ci życze i cieplutkiego popo ludnia w domciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro, a właśnie, że szyb skrobać nie będę :P Dopiero co się dowiedziałyśmy z koleżanką, że od jutra do piątku jedziemy na delegację. Co do śniegu, to chyba w końcu go zobaczę, bo tam gdzie jedziemy jest. Z jednej strony się cieszę, bo delegacja do firmy, w moje rodzinne strony:) ( ha, masło-maślane) , z drugiej jednak strony:D konferencja będzie cały dzień i dopiero wieczorem będę u mamy..... ale zawsze coś- zimą tam prawie nie jeżdżę. Dziś jeszcze zakupy....zaopatrzenie moich CHŁOPÓW:P a jutro skoro świt wyjazd. Ach, muszę jeszcze kupić coś poznańskiego aby zabrać do mamy i siostry..... z pewnością pyzy poznańskie i może jeszcze dziś uda mi się dostać w cukierni ( a tych u nas dostatek :P ) rogale marcińskie...... I widzisz Saro, jak tu mamy patrzeć na wagę :D Pozdrawiam 👄 )))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle napisałam i mi zeżarło :o Klarcia do zobaczenia po powrocie , dobrze wykorzystaj ten wyjazd na fajne pogaduchy z Mamą. U mnie śniegu mnóstwo i chętnie dam Ci :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam chyba "rajsefiber" :D...jeszcze gotuję kapustę modrą ( do zabrania).- nie gotują tam, jak TU!... zresztą nawet na targu dostać czerwoną kapustę....trudno!!! Pyzy kupiłam...rogale ..TYŻ!!!!!! :D Na szczęście (moje! ) w domu ogarnęłam :) torby spakowane.... i tak jeszcze jutro coś...dodam!!! Synowie, rozpalili nam kominek :) abym porównała do świętokrzyskiego- mojej siostry i mamy :D.....JUTRO! Nie chcę nic mówić....ale TAM.... moje RODZINNE STRONY!.....i to zimą!!!! ❤️ 10 cm śniegu i -15 stopni (dziś!) mama mówiła, że wyjątkowo ....ciepło :P Pozdrawiam...... Tak się cieszę!!!!👄 Saro 🌻....( musimy pomyśleć ...co DALEJ!!! :(....NIC na siłę!!!:( 😭... 👄 ) Pa )))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 ))))))))) Jeśli zostałabym, byłabym tylko przeszkodą na twojej drodze Więc odejdę Ale wiem Że będę o tobie myśleć podążając mą drogą A ja zawsze będę cię kochać Zawsze będę kochać Ciebie, mój drogi ciebie Słodko-gorzkie wspomnienia To wszystko co ze sobą zabieram Więc żegnaj Proszę nie płacz Oboje wiemy Że nie jestem tym czego potrzebujesz A ja zawsze będę cię kochać Zawsze będę kochać Mam nadzieję Że życie się łagodnie z tobą obchodzi I mam nadzieję Że masz wszystko o czym marzyłeś I życzę ci radości i szczęścia, Ale ponad to wszystko życzę ci Miłości A ja zawsze będę cię kochać Zawsze będę cię kochać http://www.youtube.com/watch?v=8QaI-M9sxW4 Powitał mnie śnieg i mróz po powrocie:( Pożegnania SĄ w życiu i....MUSZĄ być! Ale....życie toczy się dalej...CZAS się nie zatrzyma!!!! 👄 ❤️ ))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego tak na smutno Klarciu, bedziemy nadal w kontakcie na emeil, a topik opustoszał i może ktos inny w nim sie zadomowi? A dla Ciebie Klarciu 👄 ❤️ i do napisania na poczcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przerywajcie proszę
czytam Was z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara ...............:) To tylko tekst piosenki Whitney...........nie sądzę żeby to było pożegnanie Klary ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie No cóz, postanowiłyśmy z Klarą ze schodzimy z topiku bo tylko dwie zostałysmy a we dwie to możemy pisać na pocztę. Ammanda 👄 pojawiasz sie niezbyt często . Pomarańczka mogłaś przejśc na czarny nick i z nami przebywac a nie tylko czytać, my tutaj na Ciebie i inne czekałyśmy. Myślę ze jeszcze pomyślimy , jeśli zalezy komuś aby topik żył naszym życiem to zapraszamy i Klara napewno myśli tak samo. Pozdrawiam wszystkich sympatyków i ciesze się ze ktoś nas podczytywal i dobrze nas odbierał 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przerywajcie proszę
ja wolę czytac niz pisać bo tak naprawdę jestem nieciekawą osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saroooo
poszukaj klare na topiku... Laweczka dla 50....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara.........
ja wiem! i co ty na to pomarańczo??? Myśl dalej niż twoje horyzonty:D Nie wiesz na czym polega PRZYJAŹŃ!- nawet ta internetowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saroooo klarrrooo
a sio z tamtego topiku tylko psujecie wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODEZWAŁA się
tempa szczała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODEZWAŁA się
poprawnie Tępa strzała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaro klaro klaro
Są ludzie, którzy twierdzą, że życie jest mroczne, zimne, smutne i ponure. Ale okna ich serc są zawsze szczelnie zamknięte przed ciepłem i każdym promykiem słońca. Świadomie skrywają się w cieniu ponurych myśli i mrocznych uczuć. Żyją za murem, który sami sobie zbudowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarcia i klarcia a to sie
dobraly :D jeszcze mavcia brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarcia i klarcia a to sie
to jest dopiero towarzystwo wzajemnego uwielbienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lansik
Pomarancze i trole, spadajcie stąd idżcie bawic się do piaskownicy. Chatkę zamieszkają może z czasem inne kobiety wiec do tego czasu musi stać pusta bez troli i pomarańczy. Odkreślamy ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loniu.......
******** I kto jeszcze???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorcires Hut ferm
Sorcires Hut ferm *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O JEJ!!!!!!
HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×