Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorothea24

NIE SAMĄ DIETĄ CZŁOWIEK ŻYJE!!!

Polecane posty

Dzien dobry moje Kobietki Piekne :-) Ja nieprzyzwyczajona na drugiej zmiany wczoraj wrocilam przed 23 i bylam taaaaaakaaa padnieta,ze od razy pod pryszniczek i lulu i nawet jesc nie mialam juz sily,wiec pod wzgledem diety moj wczorajszy dzien byl taki: ( a co,odrobinke tamatyki dietowe z założenia można wtrącić) rano mix kawowy w 400 ml kubełku(nescafe 2w1 + 4 łyżeczki cappucino + 3 łyżeczki czekolady w proszku + kilka kropli mleka) to z 200 kcal po dokladnej analizie,nawet przy pomocy wagi ,hehe(ależ ja jastem zawiana ;-D) potem musli fitella jogurtowe z 2 szklankami mleka 0,5% potem 2 spore jabłka następnie w pracy na stołówce okolo 30 dag sałatki z kap.pekińskiej na oliwie i jakies 20-30 dag fileta z dorsza chyba duszonego w warzywach(dobrze,ze mamy rozmaita kuchnie(sa dania wegetarianskie,normalne,dla diabetykow,przy chorobie wrzodowej,cukrzycy i problemach z wątrobą)Takze w razie czego mam wybór spory. I jeszcze w ciagu dnia w przelocie ze 3 cukierki michałki. Mysle,ze na oko to nie bedzie wiecej niz 1000-1200....Czyli ok. Poza tym wiecie,zaczyna mnie dopadac swiateczny nastroj :-) Ten weekend bedziemy mieli pracowity w domku,bo mam zamiar pucowac na blysk wszystko :-) Pomijajac sobote po poludniu,bo znowu jedziemy do kilka razy wczesniej wspominanej ciotki :-D hieh To tyle na teraz,mam nadzieje,ze ktoras z was zajrzy tutaj i cos naskrobie zanim pojde do pracy..... Buziaki :-* :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie sie wszystkie podziewacie?? Pewnie spicie,albo pracujecie.... A Adorinka???Odezwij sie do nas tutaj,tesknimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ayati, chociaz ty na posterunku 🌼 Ja wlasnie wcinam sniadanko czyli 3 jaja z pomidorkiem i 1ryvita. Monia, kazdy tak czasem ma ze nie ma dostepu do zdrowego jedzonka, ja w zeszlym tyg bedac na nocce, glodna jak wilk musialam zjesc snikersa, no ale co zrobic? Lepiej go zjesc i czuc sie lepiej niz nie zjesc i glodzic swoj organizm a wiadomo ze potem zanicznie oszczedzac... I nikt mnie za wczoraj nie pochwalil, no same zazdrosnice :P Ayati, podejrzewam ze Adorinka nasza ma troszke smutny okres wiec pewnie siedzi w domciu i mysli. Przelej te mysli na topik kochana to moze sie lepiej poczujesz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem Magdaleno nasza kompetentna ,zeby nie bylo ja Cie pochwale=>Zatem chwale Twoje poczucie obowiazku w kwestii systematycznosci(co by efektywniej kiloski lecialy)Spisałas sie na medal!!Bije wiec bravo i składam pokłony!!!:-) :-) :-) A Adorinka wiem,ze ma smutne dni ostatnio,dlatego jak tylko ja wyczaiłam na nk wysłałam kilka wielkich uśmiechow i poytywnych słow,zeby wiedziała,ze z nia jestesmy i wspieramy calymi serduszkami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuje, dziekuje, wcale sie nie spodziewalam ;) :P Oj dobra z ciebie kobicinka, wez jej jeszcze napisz ze sprawa pana prawnika ruszyla to gwarantuje szybka odpowiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) O Dżizas, spalam 13 godzin! nawet nie zauważyłam kiedy chlop pszyszedł z nocki, a obudzilam się owinieta jego rekami i nogami, slodko:) Magda, jesteś niepokonana, jesteś jak Bohun, Rocky Balboa i Wonder Woman razem wzieci rządzisz a ja jestem z ciebie dumna Ayati my dzisiaj jedziemy zakupić choinke i takie tam więc też mam że tak powiem parcie na święta,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej 62,1 na wadze:/ żeby sie ruszyło to chyba sobie jakis mniej potrzebny organ usunę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej spioszku, slodka pobudka widze :) A o ile jesz grzecznie to w koncu waga ruszy, przeciez cwiczysz wiec nie ma bata.. Dzisiaj wolne tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem grzecznie mniej więcej, ale raczej grzecznie:) no i cwiczyłam raz z fondą, co jest b. energetyczne, chociaż mają śmieszne kostuimy i noszą stringi na getrach:) ale miała skubana ciało swego czasu! z reszta nawet teraz sądzac po tym filmie z Jen Lopez wygląda super jak na swój wiek:) no i tancze salse też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no diete tez mam ok, mi sie wydaje jem pełnoziarnistego tosta i odtłuszczony jogurt na sniadanie potem np zupe jarzynową bez zaprawy plus jakis tunczyk czy inne miesko, czasem troche ryżu do tego, na kolacje jakis drób czy jajka:) nie chodze glodna, nie tne kalori poniżej 1000-1200 moze to kawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa nie wstrzymuje odchudzania...A pijesz te 2 litry wody czy herbatek dziennie? Ja grzesze pepsi max diet, wiem ze cholerstwo ale jak juz mam w domu to jak nalogowiec musze sobie nalac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w piciu moze leżeć powód- wiem ze jak bylo cieplej a ja biegalam to wypijalam nawet3 litry dziennie, a teraz to nie licze jakoś i pewnie jest mniej:/ lece po herbate w takim razie:) a co do pepsi- cóz, nikt nie jest idealny:) ja na przyklad nie odmawiam sobie winka czerwonego po kolacji- lampka kilka razy w tygodniu nie mozna z wszystkich przyjemnosci rezygnowac- nie jestesmy pustelnicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No racja ze wszytskiego sobie odmowic nie mozna ale tez i dluzej sie czeka na efekty, cos za cos... Widzialam kilka cwiczen z fonda na jutiubie i jakos mi nie przypadly do gustu, dlatego zostaje przy moim instruktorze hehe U mnie dzis ladna pogoda, slonce daje po galach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zlozylo:) na osle byly tylko te dwa oraz jak wybudowac 10 kilo masy miesniowej w dwa tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz sie nie tlumacz, wiemy ze i tak nas lubisz ;) Ja tam CC polecam bo sprobowana, ale o ile ja biegam to dodatkowe kardio mi nie potrzebne wiec z CC nie cwicze ale lubie te 8 min abeesy, bunsy, legsy i armsy bo to takie silowe, miesnie pieka az milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a jak tak juz o babach mowa, bardzo fajny film ostatnio obejrzałam KOBIETY:)gra tam Eva Mendez i Meg Ryan. Film o babskiej przyjazni:)na smieszno jeszcze z chłopem ogladałam "Bunny of the house" odmóżdżacz ale smieszny bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudus, ja cie uwielbiam za te polecane filmiki, bo wlasnie szukam i szukam jakiegos filmu ciekawego a ty mi tu spadlas z nieba :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy kochana:) ja mam taki internet ze sciagaja mi sie conajmniej 2 dziennie wiec kazda nowosc wrzucam:) jest jeszcze "Elegia" z Penelopą C.:)i "Obiecaj mi"Kusturicy. Na tym ostatnim switnie sie bawilam w kinie:)) ale tylko dla lubiacych takie klimaty- ostrzegam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, obejrzyjscie sobie ten film, bardzo smutny, wzruszajacy do lez, polecam miec paczke chusteczek przy sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pol godziny temu bylam biegac i jeszcze oddycham ciezko, starosc nie radosc ;) Ide dzis do pracy na dabla, ciekawe jak to wytrzymam, jak mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane... Ja jestem i zyje.. prawie:P Bo nie spalismy w domu tylko u ciotki no i troszki oblewania i toastow bylo. Poszlismy spac ok 7 nad ranem i spalam jakies 3 godzinki wiec mowie dobranoc bo jutro do pracy z samego ranka smigam. Buuuuuziorki Kochane i jutro napisze cos wiecej. \' odnosnie dietki to zsoatwie to bez komentarza. Nie dosc, ze bylo tlusto, to jeszcze do tego alkohol(morze alkoholu:P) no i cukierasy i ciasto. No ale powiedzialam sobie, ze taka okazja nie zdarza sie za czesto a jutro wracam na swoj tor dietowania bo tak dluzej byc nie moze. No i obowiazkowo zaczynam tez cwiczyc. Biegne w strone lozia teraz bo wzywa. Ehhh uwielbiam Was Kochane Dorotka🌻 Adorinka🌻 Madziulka🌻 Klaudus🌻 Ayatka🌻 Nadal mam nadzieje, ze wroca: Bobiejka🌻 bababszki🌻 Ciasteczko🌻 Paaaaaaaaaa *****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiecinki:)jestem i ja w humorku fatalnym no ale jakby nie było jednak jestem.Ważyć się nie ważyłam bo nawet mi się nie chciało;/ zmęczona dziwnie jakoś jestem choć wczoraj pobiłam swój życiowy rekord bo zasnęłam jak dziecko o 22.00 więc powiedzcie może co tam u Was bo ja wprawdzie wzięłam się za czytanie tego co upisałyście ale sporo tego więc nie wiem czy dam radę uwinąć się z tym jeszcze dzisiejszego wieczoru:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż... żadnej z was nie ma :(:(:( może i lepiej nie będę Wam ględzić Wobec tego buziorki dla Was i do zobaczenia oby szybciutko:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×