Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aggniechaa

Zostawił mnie bo nie jestem dziewicą

Polecane posty

Gość prawiczek ale to chyba
to znaczy że mam u ciebie szanse?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I DOBRZE ZROBIŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wy sie tak k***a wszystkie dziwicie?! Jasnym jest ze facet woli dziewice i wartosciuje ja wyzej i ma to swoje korzenie w ewolucji! A ewolucja to biologia i natura a tego nie zmieni zadna lewa feminazistka. Nasze zachowania seksualne (i nie tylko) rozwijaly sie od 2,5 mln lat. Facet ktory bral sobie dziewczyne ktora nie byla juz dziewice sporo ryzykowal. Bo mogla byc w ciazy mogla miec syfy a mogla byc puszczalska, owszem mogl ja miec jeden, ale moglt tez ja miec caly legion rzymski i co z tego ze teraz mozna logicznie sprawdzic czy kobieta jest w ciazy czy nie, jak nasxe decyzje sa podejmowane emocjonalnie, a emocjonalnie siedzimy jeszcze w jaskini. Bo czym innym jest postep technologiczny gatunku a czym innym ewolucja biologivzna gatunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawił mnie bo nie jestem dziewicą x Gorszej prowokacji nikt jeszcze nie napisał ! 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet woli mieć dziewice taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawił Cię, bo Cię nie akceptuje. Jeśli się kogoś kocha, to się go akceptuje. I nie jesteś skażona. Tylko Ty decydujesz o sobie o tym, kto ma Cię dotknąć, a kto nie. On nie jest Twoją wyrocznią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvhu7uoo99
Znajdz innego który zaakceptuje Twoją przeszłosc i nie będzie na Ciebie patrzył przez pryzmat Twoich byłych,który będzie Ciebie szanował bo ten uznając Ciebie za skażoną juz okazuje brak szacunku.Miałam mezczyzne którego bardzo kochałam ale w pewnym momencie zaczęło sie wypominanie mi moich byłych sprzed 15 lat,niewazne nagle sie zrobiło że byłam Mu wierna przez cały czas trwania naszej relacji,długo to znosiłam ale w koncu powiedziałam Dosc..zranił mnie tak bardzo tym wracaniem do przeszłosci ze nie mogłam patrzeć na Niego,strasznie cierpiałam ale zerwałam,kazałam Mu isc w chcholere.Zadbałam o siebie,widze duze zainteresowanie ze strony mezczyzn ale na razie chce byc sama,mam jednak satysfakcje ze zachowałam dumę..nikt nie będzie mną pomiatał i wypominał ciągle czegos na co juz nie mam wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poniżaj sie,zadbaj o siebie,znajdz jakies hobby,zobaczysz że ten ból w koncu minie.O wiele gorzej by było gdybys była Jego żoną i wszczynałby o to awantury a i tak bywa.Nie jestes dziwką,jestes tak samo wartosciowa jak inne kobiety.Wiele z nas ma przeszlosc za sobą a jednak znajdujemy partnerów którzy to potrafią zaakceptować.Ten Twój nie umiał i tez miał do tego prawo.Nie mozna nikogo zmusić do bycia razem.Wierze ze znajdziesz jeszcze swoje szczescie w życiu,na jednym mezczyznie świat sie nie konczy chociaz teraz nie chcesz słyszec o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dziewice sie szanuja co czekaja z seksem do slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta powinna byc dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek to istota seksualna. Rozumiem, że niektórzy są bardzo wierzący i szukają ludzi, którzy też mają podobne poglądy, ale patrzmy na to realnie. Trzeba by było wychodzić za mąż w bardzo młodym wieku, w pewnym wieku zostają tylko mocno wierzący na rynku matrymonialnym lub nieatrakcyjni ludzie lub tacy, którzy mają problemy z budowaniem relacji albo mają paskudny charakter. Związki bez seksu sprawdzają się u nastolatków, ale nie wśród dorosłych ludzi. W każdym razie ktoś kto gardzi drugim człowiekiem tylko dlatego, że uprawia seks ma trochę nierówno pod sufitem. Poza tym w związku liczą się inne wartości niż kawałek błonki lub bajki o skażeniu czy nadgryzionych jabłkach. Rozumiem powściągliwość z obawy przed chorobami wenerycznymi czy niechcianą ciążą, rozumiem rozważne dobieranie partnera, ale brak seksu dla samego braku seksu nie ma sensu. Jeśli jedynym argumentem jest rzekome skażenie, to chyba powinnaś się cieszyć, że nie jesteś w związku takim człowiekiem, który traktuje Cię przedmiotowo. Masz prawo do szacunku i do akceptacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiazki bez seksu sprawdzaja sie tez u doroslych wiec skoncz pisac te brednie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie wiesz co oznacza szacunek do wlasnego ciala to nie ma sensu z toba dyskutowac z toba na ten temat:) dziewictwo jest bardzo wazne po tym oceniamy czlowiela czy sie szanuje czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanuj swoje ciało, w swój indywidualny sposób (dla mnie szanowanie ciała to sport i dieta) i nie uprawiaj seksu jak nie umiesz, nie lubisz, czy nie chcesz, masz taką wiarę, masz kompleksy, czujesz się brudny, czy jakiś tam inny, czy też lepszy przez to, bardziej szanowany itd. nic mi do tego. Pamiętaj też że człowiek to coś więcej niż tylko ciało i że w Polsce jest wolność słowa i każdy ma prawo wyrażać swoją opinię. Swoją wypowiedzią pokazujesz, że oprócz swojego prawictwa, dziewictwa nie szanujesz nic więcej, ani poglądów innych ani wolności słowa i wolności do innych przekonań. I Twoje poglądy nie uprawniają cię do obrażania innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×