Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wsciekła labornatka

Znalazłam w domu telefon komórkowy jego kochanki!!!

Polecane posty

Gość wsciekła labornatka

Wczoraj wróciłam pózno z pracy, nie było go bo jak twierdził poszedł odwiezc kolege na dworzec. Jak wstawiałam pranie w łazience usłyszalam dzwiek przychodzacego smsa, jednak zdziwiłam sie bo telefon mialam w torebce w przedpokoju i przede wszystkim mam inny dzwonek. Na koszu wsród ręczników leżała komórka, ale nie była moja ani mojego męża, bo nikt z nas nie ma wieśniackiego rózowego SE. Pierwszy impuls był, ze sprawdziłam co to za sms przyszedł, a tam "jak dojedziesz, to odezwij sie kochanie, już zaczynam za Tobą tęskić, buziaki! :*" i patrze od kogo, a tu okazuje sie, ze od mojego męża!!! Wychodzi na to, ze sprowadził sobie jakas babe jak cały dzień ciężko pracowałam, a po ruchańsku myła sobie pewnie dupe i zostawiła komórkę w łazience. W ataku złosci napisałam smsa do paru osob z jej ksiazki adresowej, m.in. do mamusi, tatusia, ze waliła sie własnie z kakao z zonatym i specjalnie pojechała w tym celu aż do Wrocławia, a w smsie do taty dodałam, ze jemu też chętnie obciągnie. Mąż wrócił poznym wieczorem, a ja udawałam juz ze spie. Rano tez z nim nie gadałam, stwierdziłam, ze mozna jeszcze fajnie sie zabawic kosztem tej suki i bede udawac, ze o niczym nie wiem. Jakie macie jeszcze propozycje zemsty? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna prowokacja
moze pomysl zeby go podladowac bo padnie i juz nie uruchomisz kontynuuj swoja gre z smsami ale jeszcze berdziej chamsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psimirka
ale sie usmialam dobrze zrobiłas super jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezoo
Weź spylaj z tą beznadziejną prowokacją🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta sytuacja jest jakaś chora. to Ty raczej powinnaś zemścić się na mężu za to jakie świństwo Ci wyrządził. ja kazałabym mu się wynosić na Twoim miejscu do kochanki (pewnie mieszka w burdelu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie wszystko zrozumiałam, oprócz jednego: >>ze waliła sie własnie z kakao z zonatym Waliła się z kakao???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebiscie_
kurcze jak beze mial 13 lat to sie dowiem moze ze 0800 to darmowe infolinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekła labornatka
jaka prowokacja! Ludzie, aż cała trzese sie ze złosci! Kurwa mam ochote napuc krwi tej szmacie, a nim zajme sie tez w swoim czasie. Wiecie co mi przyszło do głowy? Ze podam nr tel jej mamusi jak nr do prostytutki. Juz wiedze jej minę jak bedzie odbierac, a tam sapiący klienci będą się pytać ile bierze za orala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal masz ochotę
spać z takich frajerem w jednym łóżku po tym jak ruchał sie z inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwoń ile wlezie
Najlepiej za granicę. Telefon na kartę, czy abonament ? No i do męża puszczaj namiętne sms-y....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak za rachunki płaci On, w praktyce laborantka, bo truteń pewnie nie ma kasy? To sama siebie narazi na koszty niebagatelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekła labornatka
Poki co nie mam innego wyjscia, bo teraz jest moje 5 minut na spektakularna zemste, a jak mu powiem o wszystkim to moje mozliwosci sie znacznie ogranicza. Chce mu dać tak popalić, zrobie wszystko zeby go psychicznie wykastrowac, ale do tego musze być silna i zascinac zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj tutaj ten nr
co ci szkodzi i nr jej matki tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza zemsta
to kopnąć go natychmiast w dupę i wynosić się do kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witki
Czy to przypadkiem nie Pani od wątku z loniskiem ????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza zemsta
tzn jego wyrzucić do kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekła labornatka
Tak czy siak mam zamiar sie wziac z nim rozwód, ale jestem typem osoby z która nie warto zadzierac. Telefon jest niestety na karte, ale jestem w stanie wydac te 20 zł zeby doładowac konto w celu dalszej zabawy. Napisałam mu przed chwila smsa, ze przepraszam, ze wczoraj sie nie odezwałam, ale byłam juz tak zaspana, ze nic tylko marzyłam o ciepłym łózku i ze za nim tez tęsknie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODAWAJ NR TEJ KOMORKI
prowokantko jesli twierdzisz ze to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza zemsta
A skad wiesz ze sie nie spotkali wczoraj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typowa głupia żona (oczywiście pomijam, że to prowokacja) Dlaczego mścisz sie na tej kobiecie a nie na swoim skurwysyńskim mężu? Ona cię zdradziła w twoim łózku czy on? jak zawsze facet jest niewinny i nie ma nic do powiedzenia jak ta wredna suka rozpinała mu spodnie i wkładała sobie jego penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej napisz że
się rozmyśliłaś, bo jest kiepski w łóżku i mało kasy ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowi sie i pisze organdyny
jak maz wroci do domu, to zamknij sie w lazience i wyslij mu smsa, potem wejdz szybko do pokoju i zobacz jak zareaguje, w smsie napisz ze masz na niego ochote umazanego w bitej smietanie, potem jak wejdziesz do pokoju, to sama mu to powiedz mu to samo, pobaw sie z debilem, porob mu wode z mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza zemsta
nie ona jemu wkładała penisa tylko ON jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ufna kolejny raz
wsciekła labornatka jak zaczernisz nick to uwierzę,~że to prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekła labornatka
a bardzo prosze do kogo chcecie nr? Taty, mamusi czy moje niejakiego Gonza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza zemsta
Czyżbyś już wcześniej myślała o rozwodzie z nim czy dopiero teraz jak się dowiedziałaś, że ma kochankę? Bo jak już wcześniej to chyba nie ma co się dziwić, że ma inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka_22
a maż cos odpisał na tego smsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×