Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wsciekła labornatka

Znalazłam w domu telefon komórkowy jego kochanki!!!

Polecane posty

Gość gggggggggg
zadzwon z numeru kochanki na 0700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza zemsta
ggggggg - a po co skoro pisała że telefon jest na kartę a nie na abonament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekła labornatka
Jeszcze nie odpisał, pewnie dlatego że ma pewnie wyciszony :o Za to jej mamusia wydzwaniala na jej tel, ale nie odebrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogorki w majonezie
Nie rozumiem o co Ci chodzi z jej matka czy ojcem...a co oni maja do tego? myslisz ze przyznala sie rodzicom ze jedzie na ruchanie z jakims typem? zreszta, moge sie zalozyc ze nie powiedzial jej nic o Tobie. daruj sobie to rozdawanie numeru do jej rodzicow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza zemsta
Wcześniej czy później jeżeli to prawda to przecież kochanka musi się zorientować, że nie ma swojej komórki. Szybko i łatwo można będzie rodzince wytłumaczyć twoje sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekła labornatka
ktos mi ukradł nicka, super dobijajcie mnie bardziej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz z nim porozmawiać i po mowie ciała dowiedzieć się całej prawdy. jak będziesz już pewna na 100% że Cię zdradza to go zostaw. teraz przyszło mi do głowy, że może ta jego kochanka specjalnie zostawiła ten telefon, abyś Ty się dowiedziała o wszystkim i żebyś się z nim rozstała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli to prawda, to rzekoma kochanka twojego męża już go pewnie poinformowała,ze komórkę zostawiła u Was w domu... no brak telefonu raczej da się zauważyc.. więc twoj misterny plan zemsty moze nie wypalic... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza zemsta
A skąd pewność w ogóle że to kochanka???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza zemsta
To nie ja pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkabelka
daj numer tej suki, ja jej zrobie czad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza zemsta
elkabelka - po co ci jej numer skoro ten numer w tej chwili ma żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkabelka
ale kity ty sama jestes kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekła labornatka
jakiej mowie ciała? on całe dnie albo w pracy albo opycha sie czipsami i browcem przez tv? Mam wrózyc z jego spasionego brzucha czy to prawda? :o Ja WIEM, ze to prawda, bo i tak nie układało sie nad od jakiegos czasu. Mysle, ze jednak zapomniała, bo poczytałam sobie smsy wysłane i nie sa zbyt mądre, ktos to specjalnie by zostawił kom raczej pousuwałby teksty typu "przyjechała do mnie ciotka czerownym mercesem i zmieniam juz 4 always night" :o Fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekła labornatka
Łaaa odpisał!!! "Koteczku, to może jednak weekend? Nie wytrzymam do środy bez Ciebie, chyba sie zadurzyłem" :(:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sciema prowokacja jak nic
:-o dziwne ze jeszcze kochanka nie zorientowala sie ze nie ma telefonu :-o a jak tak to autorko podaj numer do mamusi, tatusia i najlepiej jeszcze do twojego męza jesli to prawda :classic_cool: przeciez chcesz się zemscic to razem sie pomscimy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: no to z nim nie rozmawiaj tylko wystaw bagaże przed drzwi. albo wyrzuć przez okno. jak wolisz. aha skoro jest taki zapasiony to jakaś inna laska ma w ogóle na niego ochotę? w szoku jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza zemsta
A teraz ty napisz esa do męża, że może na weekend to wybierzecie sie wszyscy razem w trójkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekła labornatka
Odpisałam temu fiutowi, że mam ukrytą fantazję, żeby wypróbować scat, najlepiej w ten najblizszy weekend. Ciekawe co mi odpisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza zemsta
Coraz bardziej żałosne się to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekła labornatka
Nabralam was głupki :-D Wiedziałam ze złapiecie się na prowokacje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekła labornatka
przestańcie sie podszywac, nie podałam zadnych nr tel i nie jest to prowokacja wbrew pozorom :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest prowokacja bo nie
ma na świecie aż tak durncyh bab (i nie mam tu na myśli kochanki) bez jaj - różne rzeczy wymyślają zdradzone żoneczki ale żadna chyba nie jest tak tępa i bez klasy jak autorka prowokacji (to znaczy przypuszczam że mogą istnieć osoby z tak ciężkim niedorozwojem ale wtedy raczej nie są zdolne do obsługi takich skomplikowanych urządzeń elektronicznych jak telefon komórkowy, o komputerze nie wspomnę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punkcik
Musisz mu dopiec, tylko żebyś to wytrzymała bo wyobrażam sobie, że nie jest Ci łatwo. Ale w taki sposób to jak narazie dokuczasz tylko kochance, jemu też trzeba coś chamskiego zrobić! =D Poczytaj inne tematy tego typu bo kobitki fajne miały pomysły np. krem veet do depilacji zamiast odżywki do włosów =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła laborantka prawdziwa
odpisał \\\"Ewa, dla Ciebie zrobie wszystko, zeby Ci było dobrze, pomyślimy nad tym\\\" Kurwa co za baran, za kogo ja wyszłam!!! Robie mi sie aż niedobrze jak to czytam :( PS. Czego mi jeszcze nicka kradniecie palanty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no czekamu na nr
tego telefonu ktory znalazlas, jesli nie podasz to znaczy ze sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×