Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wsciekła labornatka

Znalazłam w domu telefon komórkowy jego kochanki!!!

Polecane posty

Gość Mam pytanie autorko
Przeciez ta kochanka musiala sie zorientowac ze zapomniala telefonu, wiec w kazdej chwili moze zadzwonic do twojego meza z innego telefonu, nawet z budki i mu powiedziec ze zostawila, skoro byla u niego wczoraj to pewnie domysla sie ze zostal u twojego meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa wsiekla laborantka
to jest tel na karte, nie da sie go zablokowac! Nie wiem czy sie skapnęła, cholera wie, w koncu jej mamusia usilnie tu wydzwaniała, a tel komórkowe maja to do siebie, ze nie wklepujemy nr tel i mozna nie znac na pamiec nawet do tych najblizszych. Mysle, ze moze sie z nim skontaktowac przez nk, maila, ale mąż w pracy jest dość zajęsty i mógł jeszcze nie przeczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa wsiekla laborantka
nie można, wiem bo sama zgubiłam swój. I jak potem udowodnic, ze to Twoj nr a nie kogos innego? Moze ma sie w przypadku mixa, ale ten tel jest duzo warty, bo sprawdzałam na allergo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaż jej profil na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie pokaz jej profil
na nk to moze uwierzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa, ja mówię o zablokowaniu telefonu a nie numeru. Chyba że masz kradziony, to faktycznie będzie Ci ciężko. Zresztą numer też możesz zablokować tylko nie wiem po co :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A kiedy pojedziesz na lotnisko sprawdzić czy już Twój kochaś wrócił z Egiptu???? A przepraszam- to już inna bajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa wsiekla laborantka
Nie wiem, skoro ja na to nie wpadłam, to ona tym bardziej :P Wracajac do prósb o link do nk, moje nie podam z paru powdów. Po pierwsze nie chce zeby ona przeczytała te dyskuje, dwa nie ma jakos starsznie wielu tych znajomych, wiec obawiam sie, ze droga dedukcji znajdzieje tam i profil mojego meza, a przy okazji mój :o I po co mi to? Zeby jakis Critters mi jeszcze tam dokuczał? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez mozesz
bezsensu zablokuj sobie profil ze tylko znajomi maja dostep do twojego profilu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannn
podaj jej nicka na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to już jesteś wśród jej znajomych na nk? No no no... Fajnie się zapowiadało, ale teraz całkowicie się to kupy nie trzyma, że tak powiem... O tych majtkach w szufladzie męża z kosmetykami było lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepsze było z odżywką do
włosów a raczej z kremem do depilacji :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Były majtki i to jakieś wielkie, fajne to było :) A w kwestii nk - jak rozumiem jest mało znajomych w profilu, co nie oznacza, że jeden. Do tego żona w profilu męża nie jest obowiązkiem, nieprawdaż? Ale załóżmy, że jest, to wystarczy, że w znajomych jest dwóch żonatych facetów i wiedza na temat tego "który to ten" jest zerowa. Z drugiej strony niewiedza na temat możliwości zablokowania telefonu...tłumaczy niespójność tej historii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa wsiekla laborantka
ale nie da sie zablokowac, zeby ktos nie mogł przegladac kogo mam w znajomych albo kto ma mnie w znajomych. Mało czasu mi zostało, cholera musze coś szybko kombinowac. Poki co na srodku pokoju lezy spietrzona gora jego łachów, na to rzuciłam wszelkie jego szampony, pianki do golenia itp i powypalalam mu dziury w majtach papierosami zeby nie miał żadnych całych gaci jak pojedzie do tej lafiryndy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa wsiekla laborantka
kochanka tez pali bo na kazdym zdjeciu z tymi "patyczkami" :o Zreszta trudno tu nie palić w takiej sytuacji mądralo o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polo123
a może powinnas sie zastanowic dlaczego cie zdradził bo moja jak mnie nie zaspokaja przez tydz też mysle o zdradzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa wsiekla laborantka
w sumie jestem przykładem na to, jak mozna sie usmiać w samym środku koszmaru, ubaw miałam po pachy jak wypalalam mu zgrabne dziury tam, gdzie znajduje sie odbyt :D Wziełam tez naręcze jego skarpet i zaczełam mu wycinac dziury na palce, wiec biedak nie bedzie mogl nigdzie pojsc w odwiedziny, bo jak sciagnie buty, to bedzie drmata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi bardzo przypomina topik z uczuciowego na ktorym dziewczyna zdradzana zalila sie ze jej kochany pojechal z inna bna wakacje..potem bylo 200 stron...a na koniec klapa ..zdjecia z lotniska na ktorych nic w sumie nie bylo...oppol kafe tym zylo...ten topik to zapewne nastepne dzielo tej autorki....mimo wszystko niezla ma glowe zeby uknuc fajny temet topiku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, ze to wszystko prawda i że facetowi w pięty pójdzie. Autorko jestem z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa wsiekla laborantka
*dramat Jesli chodzi o seks byl nudny, automatyczny, tak to jest jak sie idzie do lozka z zapuszczonym grubasem, on sie zaraz męczył, wiec po pewnym czasie zaczelam w ogole unikac zblizen, bo czułam do niego obrzydzenie. Ok, moze i moja wina jakas w tym jest, ze znalazl sobie kochanke, ale ja tez seksu nie miałam, a go nie zdradzałam :o Teraz w sumie zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polo123
Facet bez powodu nie zdradza żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa wsiekla laborantka
A czemu nie? Skoro twierdzisz, ze i tak bede plakac, to wole zeby to był płacz przeplatany smiechem satysfakcji. Za godzine wraca, starsznie sie denerwuje. Pewnie osioł mysli, ze bede czekac z gorącym obiadkiem, a tu zonk. W lodówce stała cola, to wlałam tam tabasco :D Mineralna schowałam, wiec jak zacznie go palić, to nie będzie miał czym popic :D Trepki wysmarowałam wewnatrz pastą do butów, wiec jak wsadzi tam noge tobedzie miał brudne skarpety i nie ma juz zadnych innych na zmiane, bo we wszystkich poodcinałam czesc palczastą :D Hahaha, ale bedzie jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa wsiekla laborantka
zostało jeszcze 20 minut do jego przyjscia, co moge jeszcze wymyslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×