Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wsciekła labornatka

Znalazłam w domu telefon komórkowy jego kochanki!!!

Polecane posty

podjełaś juz decyzję o rozwodzie? jestes jej poewna? nie żebym Cie zniechęcała, ale decyzja podjeta? Wiele kobiet w przypływie złosci tak myśli, a gdy przychodzi czas by podjac kroki prawne to już nie chca rozwodu. A jak rodzina? powiedziałaś im?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wcale nie uwazam byś była wstretną babą jak wypowiadają sie szczesliwi zonkosie, jak to ich kobietyu wiedza , ze nie mogłyby sobie pozwaolić na takie zachowanie jak Twoje. No pewnie, że nie bo sa od nich całkowicei zalezne a strach przed koniecznością radzenia sobie w zyciu to bardzo skuteczny bodziec. ja uważam , że jestes bardzo kreatywna:) niejeden pomysł postaram sie zachowac w pamięci zwłaszcza z tą cola:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa wsiekla laborantka
Powiedziałam rodzinie o wszystkim, stanęli po mojej stronie, pewnie dlatego że nigdy nie przepadali za moim mężem. Ciągle jeszcze zastanawiam się czy rozwód to najlepsze rozwiązanie, ale za każym razem gdy myśle o tym wszystkim , to aż nóż otwiera się w kieszeni, więc chyba bez sensu próbować coś budać z kimś kto działa na nas jak płachta na byla. Jestem osoba pamiętliwą i niestety mściwą, to raczej juz nie ma sensu :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski2222
ja nie rozumiem czemu on niby opuscil to mieszkanie skoro ma do niego takie samo prawo ja ty? no chyba ze chata jest twoja, macie intercyze albo chcata zopstala zakupiona przed slubem. W innym wypadku on ma takie samo prawo cie wypierdolic z niego jak ty jego. I jesli sie pozwolil usunac tzn ze jest nieudacznikiem do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli zdradził, zakochał sie, to chyba nie bardzo jest co budowac. choć z autopsji wiem, ze nawet chcac budowac zaufanie, nie jest tak naprawdę trudno wybaczyć zdradę fizyczna, ale zapomniec i stworzyć lub odtworzyc to co było. większosć kobiet nie odchodzi, nie dlatego, że tak bardzo kocha, ale boi sie, że będzie sama i będzie musiała radzić sobie z zyciem. łatwiej jest z kimś. Tyle, ze łatwiej nie oznacza dobrze. Ja nie wierze w przypadki. To co na pozór wydaje sie być katastrofa często z perspektywy czasu okazuje sie być usmiechem losu:) Macie dzieci? długo byliscie małżeństwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie jest autorja tematu
Olała wszystkich forumowiczów na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×