Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wsciekła labornatka

Znalazłam w domu telefon komórkowy jego kochanki!!!

Polecane posty

Gość tak z ciekawosci
Do autorki ile masz lat i jak dlugo jestescie malzenstwem?:) Swoja droga rozbawil mnie okrutnie watek z ta cola heh a poza tym nie zazdroszcze. Jestem ciekawa czemu dzielisz sie tym z jakimis obcymi ludzmi na kaffe a nie z przyjaciolka albo rodzina. No ale rzonie sie w zyciu uklada ogolnie mi by sie niechcialo mscic kazdy popelnia bledy nikt swiety nie jest i zemsta tak naprawde swiadczy tylko o osobie ktora jej dokonuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo my baby jesteśmy wredne z natury. Najpierw narozrabiamy same, a potem walimy w głowę płeć przeciwną za zdradę. To się nazywa życie z brunetką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silwana a co niby Cie powstrzymuje aby sobie pochodzić za jajami:-) jak czyściutkie i głatkie to chyba warto? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z ciekawosci
Silwana heh no coz na szczescie jak to sie mowi jest tyle swiatow ile ludzi...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuciukuciu
hehe to tak widze ze nie tylko w listopadzie mozna uslyszec o swietach bozego narodzenia ale ten o wielkanocnych:D:D:D haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa wsiekla laborantka
naprawdę to pracuje w agencji towarzyskiej, a nazwałam sie laborantka bo lubie eksperymenty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa wsiekla laborantka
I znowu się ktoś pode mnie podszył. Prawda jest taka, że wciąż kocham swojego męża, ale nauczkę musi jakąś mieć. Dobrze, że nie wie o tym topiku, bo prawda jest taka, że ja też mam kochanka na boku (chyba sami rozumiecie) ale on o tym nie wiem i się nigdy nie dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laborantko .... odezwij się, bo po pierwsze topik upada, a po drugie ten powyżej to myślę, że także podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos podyszywaczy i podszywów, zahasłuj swój nick. Nadal jestem ciekawa rozwoju sytuacji u Ciebie. Jeśli wróci, to tylko z naręczem róż i na kolanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa wsiekla laborantka
No w końcu jestem. Męża wypuścili z izby popołudniu, wtedy gdy byłam w pracy. Niestety miał klucze do domu i jak wróciłam to miałam niemiłą niespodziankę, bo zastałam go spiącego w naszym łóżku :o W tej sytuacji nastawiłam muzyke na cały regulator i kazałam opuścić lokal. Niedzwiedz sie przebudził (choć na codzien mocno spi :D) i zaczał tonem baranka tłumaczyć się, że miał zamiar uprzedzić, że przyjedzie, jednak cos tam podpisał na izbie i zatrzymali mu komórke w depozycie dopóki nie zapłaci rachunku :D Ojoj, od razu pomyślałam sobie o jego kochance, która pewnie juz odchodzi od zmysłów co się takiego stało :D Mąż był wyraznie przygaszony, zrezygnowany, zupełne przeciwieństwo wczorajszego chojraka. Trwało to jednak chwile, bo gdy poszedł sie ubrać usłyszałam nagle stek przekleństw, gdy zobaczył że hałda jego szmat gdzies wyparwowała. Ja na to odparłam, że ma kwadrans na to, by się wynieść. I wiecie co zrobił, gdy to usłyszał? Pobiegł do kibla, gdzie się zamknął i powiedział, że nigdzie nie wyjdzie. Wtedy wpadł mi do głowy pomysł, aby ktoś jeszcze oprócz mnie zobaczył ten cyrk i zadzwoniłam do 2 koleżanek, które mieszkaja po sąsiedzku. Gdy on tam pieklił się w tej toalecie przyszli goście, ja zaczęłam na cały głos opowiadać jaki mam z nim problem. Koleżanki stanęły po mojej stronie, usiadłysmy w duzym pokoju przy kawie, a wtedy ten pożal sie boże bohater wymknął się do przedpokoju i najzwyczajniej w świecie uciekł :D Mam nadzieje, że juz nie wróci. W sumie nie za bardzo ma po co wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhahhhahhha
komedia:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa wsiekla laborantka
przyszedł dzisiaj znów złapał mnie za głowę i kazał sobie robić laskę. Ja bez oporów mu ją zrobiłam i potem bzykaliśmy się całą noc :) Spytał się czy pogodzimy się a ja do niego wy********laj, bo on mnie kopnoł cipe. Co za drań 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa wsiekla laborantka
zapomniałam dodać, że byli przy tym jego dwaj koledzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa wsiekla laborantka
i jechali mnie wszyscy na trzy baty :) A potem dołączył owczarek niemiecki jednego z nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie ratlerek
? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm taki niby zawstydzony
ze 3 bab sie wystarszył, nie kupuje tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietek kokietek
nie no beka jednym słowem.taka historia.choc jestem facetem ale popieram laborantke bo mysli kobieta.a za swoje bledy sie niestty płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doobre prowo
lepsze niz meewa slaffa :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm taki niby zawstydzony
jaka meewa slaafa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani od wątku z lotniskiem, majtkami za pralką i depilatorem w kremie zamiast odżywki na włosy :D ale ok, produkuj dalej, chętnie poczytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa wsiekla laborantka
Trochę porządziłam z koleżankami :o Zaczęło się niewinnie od kawki, herbatki, a potem skoczyłyśmy do sklepu po piwooo. Walnęłam 5 reddsów i mam lekka banie. Musze przyznać, że całkiem niezle sie bawiłam jak na zdradzona zone :D Na razie jest spokoj, nie dzwoni, nie pojawił sie, wiec ide spac, bo zawiana sie czujme. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbb...
ile to jeszcze bedzie miało odcinków? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ pezeczytalem co tu pisaliscie i powiem szczerze ze moim zdaniem autorka to wstretna baba ...... nie dziwie sie facetowi ze sobie innej poszukal....... a prowokantka tego calego cyrku ktory powstal jest ona , facet widac normalny ...ani twardziel ani mieczak poprostu zwykly chlop ...... jakich miliony poznal mila akobiete i wybral ja jego jedynym bledem bylo ze sie nie spakowal odrazu i nie spierdolil odrazu od zony .... ale tak to jest ... za sentymenty sie placi...... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p matkoooo
kiepska prowokacja ta z lotniskiem i wlosami byla lepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa wsiekla laborantka
To nie jest prowokacja. Wyjechałam do rodziny na weekend, dlatego mnie nie było. Przed wyjazdem zmieniłam zamki. Mąż się nie odzywa, więc jest spokój, ale wiem że to nie będzie trwało wiecznie, bo rozwód przed nami. W sumie nie jestem zbytnio w humorze do pisania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×