Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wsciekła labornatka

Znalazłam w domu telefon komórkowy jego kochanki!!!

Polecane posty

Gość anjjyr
no dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleczytojestwjegointeresie
za te smsy i obelzywe teksty i tak bym Cie pozwal na jej miejscu! to Twoj maz jest winny nielojalnosci wobec Ciebie a nie ta kobieta! ona nie ma w stosunku do Ciebie zadnych zobowiazan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamammatatata
o boshe!!!! jaka brzydka, taka świnka piggiii buahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa - jak rozumiem masz pisemną zgodę osób uwidocznionych na zdjęciu na jego publikację w necie? Jeśli nie to proponuję zainteresować się takimi tematami jak prawo do wizerunku i odpowiedzialność karna za publikację wizerunku bez wiedzy i zgody zainteresowanej osoby. Jeśli skopiowałaś to z n-k to jeszcze można Ci dołożyć naruszenie praw autorkich. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamammatatata
dajcie autorce spokój, kobiecie świat się zawalił, połowa osób na tym topiku chciala dane, zdjecie itp a Ty teraz straszycie prawem, masakra!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie damy spokoju, nigdy, nie ma takiej możliwości. Teraz będziemy się stanowczo domagać ostatecznego wyjaśnienia sprawy dla dobra ogółu. Żądamy podania danych: PESEL, NIP, numer dowodu osobistego typa, który dopuścił się zdrady; PESEL, NIP, numer dowodu osobistego tej szmaty (nie mówię o żonie). Jakoś to trzeba do końca załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy....
I jeszcze chcemy zaświadczenie o niekaralności i zaświadczenie lekarskie o braku nosicielstwa HPV i takich innych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy....
Musztardo - łączę się z Tobą w żądaniach i ciekawości. :D Załóżmy komitet. Będziemy współprzewodniczącymi! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy....
Mało-stanowczy, proponuję, byś był skarbnikiem stowarzyszenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa, jebane bzwbk wpierdoliło się w mój post, do którego praw autorskich się nie zrzekłem i nie życzę sobie być reklamą złodziejskiego banku. W związku z tym zgłaszm swój własny post do usunięcia i proszę forumowiczów o to samo. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyyy - przyjmuję to stanowisko z szacunkiem i pokorą, jednocześnie zapewniam, że ani jedno euro wpisowego nie zostanie umieszczone na koncie jebanego bzwbk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piehdole, teraz axa się do mnie przyjebała, wiecie, że jak do nich zadzwonicie to potem będą Wam doopę zawracać i wciskać ubezpieczenie? I wcale nie mają takich dobrych stawek, nawet droga Warta wychodzi taniej - przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutico
Skąd wiadomo czy to autorka wkleiła te zdjęcia? Przecież pisze na pomaranczowo i teoretycznie każdy mógł to zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro pisze na pomarańczowo, przyjmuje odpowiedzialność za wszystkie wpisy, które pojawiają się pod tym nickiem. Takie są zasady, które obowiązują każdego. Trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny. Nie ma lekko. Powiedziało się A, trzeba powiedzieć B, C etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdolicie typowa provo
czego tu sie czepiac? Chyba trzeba byc niezłym debilem zeby uwierzyc w ta historyjke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Chyba trzeba byc niezłym debilem zeby uwierzyc w ta historyjke. Radziłabym liczyć się ze słowami. Każdego indywidualna sprawa w co wierzy. Wiara jest pojęciem względnym i nie można bezwzględnie ocenić, co jest pewne, a co pewne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w sumie też myślę, że to prowokacja. Normalna, zakochana kobieta nie wysmarowałaby przecież swojemu mężowi wewnętrznej strony obuwia pastą do butów. Myślę, że po prostu nasrałaby do środka, tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdolicie typowa provo
1. Dlaczego kochanka nie zastrzegła nr? 2. Dlaczego nie skontaktowala sie z jej mężem jeszcze tego samego wieczora np przez net? 3. Mąż potulnie uciekł z domu, w którym mieszkał 4. Ze pojechał na pogotowie po wypiciu tabasco!!! Co za głupoty! 5. Ze nikt z rodziny kochanki nie zgłosił na policje obelzywych smsów To tylko nieliczne z większej puli nieścisłosci w tym tematcie. Zeby tegp nie wyłapac i nie dojsc do wniosków trzeba być debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4. Ze pojechał na pogotowie po wypiciu tabasco!!! Co za głupoty! A to wcale nie są głupoty, znam faceta, który po zjedzeniu czuszki o mały figiel się nie przekręcił. A może facet był uczulony na tabasco? Hę? Skąd wiesz, że nie. Na dowód: - niezwykle ostra papryczka, istne piekło w gębie. Zawiera sporo witamin, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie poda jej dziecku. Niebezpieczna szczególnie dla alergików. Jeśli ktoś w domu jest amatorem czuszki, trzeba bardzo uważać, by dziecko nie zjadło nawet nic krojonego tym samym nożem co czuszka, nie dotknęło sztućców, deski ani talerza, które miały styczność z sokiem tej papryczki. Zatarcie oka czy kontakt błon śluzowych z tym sokiem to prawdziwa tortura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2. Dlaczego nie skontaktowala sie z jej mężem jeszcze tego samego wieczora np przez net? Może nie ma takiej możliwości, nie wszyscy mają komputer w domu. Ja na przykład nie mam i nie mogłabym się z kochankiem skontaktować via mail z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdolicie typowa provo
Bzdury, niby wział łyka i pewnie go z miejsca poparzyło :D Poza tym nawet jesli jakis dziwnym trafem to jest prawda to czemu mamy żałowac kogokolwiek z tego topiku, cała trójka jest siebie warta, taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3. Mąż potulnie uciekł z domu, w którym mieszkał Mieszkał. Dokładnie. Może wcale nie był zameldowany i łaski nie robił, poszedł precz. Mam dalej obalać Twoje wątpliwej wartości argumenty? Nie chcesz, nie wierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pierdolicie typowa provo Bzdury, niby wział łyka i pewnie go z miejsca poparzyło Poza tym nawet jesli jakis dziwnym trafem to jest prawda to czemu mamy żałowac kogokolwiek z tego topiku, cała trójka jest siebie warta, taka jest prawda. Ależ my nikogo nie żałujemy, my chcemy prawdy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, ja trochę żałuję tej żony. Bo jednak widać z esemsów, które wysyłała jako rzekoma kochanka, że jest istotą niezaspokojoną. Chciałaby spróbować scatu, ale nie potrafiła jasno tego wyartykułować. To jest być może nauczka i jednocześnie nauka dla wszystkich innych kobiet. Realizujcie się, nie wstydźcie swoich potrzeb i pragnień!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melony
musztarda, o prawdzie zapomnij, tu chodzi o dobre opowiadanie i rozrywke dla forumowicza. wartka akcja, kulminacja, zakonczenie. czego chcesz wiecej? koniecznie chcesz wierzyc, ze to byla historia oparta na faktach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pierdolicie typowa provo
musztardo, on był zamedlowany, bo pisała ze nie opłaca sie jej zmienic zamków, bo jest tam zameldowany i wróci ze slusarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu chodzi o dobre opowiadanie i rozrywke dla forumowicza. wartka akcja, kulminacja, zakonczenie. czego chcesz wiecej? O to chodzi? Naprawdę? To gdzie ta wartka akcja, kulminacja i zakończenie? Bo ja jakoś tego nie dostrzegam. Widzę skrzywdzoną niewiastę, która zamiast nasrać do butów, wysmarowała je pastą. Domagam się prawdy, podania numerów PESEL, NIP i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pierdolicie typowa provo musztardo, on był zamedlowany, bo pisała ze nie opłaca sie jej zmienic zamków, bo jest tam zameldowany i wróci ze slusarzem Od razu mówiłam, że pedał. To wszystko wyjaśnia. Swoją drogą, jaka to przewrotność losu... żyje się tyle lat z człowiekiem i nic się o nim nie wie. Nie to, żebym coś miała do homoseksualistów, ale niech nie ukrywają swojej orientacji wiążąc się o osobami o odmiennej. Szkoda, że mu nie nasrała do obuwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×