Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa zonka

hej nowe żony czy jesteście zazdrosne o była żonę

Polecane posty

Nie jestem drugą żoną, tylko pierwszą, ale mąż wcześniej przez siedem lat był w związku. Nie zadręczam go o byłą, wiem, że to ona go zostawiła. Mam ją szczerze powiedziawszy gdzieś, nie obchodzi mnie, w czym była lepsza, na ile ją kochał. Teraz w jego życiu jestem JA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do końca normalna
nie jestem zazdrosna, nie ma jej w naszym życia. Oni jakoś tam muszą się komunikować ze względu na dzieci i sprawy związane z firmą ale jakoś mnie to nie rusza. Ona jest starsza ode mnie, niezbyt atrakcyjna w sumie nie umie się ubrać jakaś nijaka. Nigdy się nie wypytuje o jego życie z nią jak im było itd. bo mnie to nie interesuje. Chyba, że on coś powie bo go z denerwowała i chce się wyżalić. A zazdrość to głupota jak będzie chciał wrócić do byłej to wróci, jak ma zdradzić to z każdą może. A jeśli się kogoś kocha to wierność nie jest wyczynem i mowie o wierność w każdej płaszczyźnie także emocjonalne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie byłe żony są brzydkie nie umią sie ubrać i mają kilka kg za dużo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wszystkie nowe są z super figura modelki, charakter anielicy...... dopóki nie stają się byłymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tia,atrakcyjny facet wybral sobie na zone i matke dzieci nieatrakcyjna,nijaką,bez wyksztalcenia,itd hehe.Za to wy next jestescie piekne,mlode ,bogate i..puste laleczki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tia,atrakcyjny facet wybral sobie na zone i matke dzieci nieatrakcyjna,nijaką,bez wyksztalcenia,itd hehe.Za to wy next jestescie piekne,mlode ,bogate i..puste laleczkismutas.gif No właśnie, tak zachowują się ex. W moim przypadku jest tak, że była męża taka jest. A ja jestem po dwóch fakultetach, posiadam tytuł naukowy,mam dobrą prace, pomagam w fundacji. I widzisz wcale pustą laską nie jestem, chociaż dla takich osób jak Ty to i tak przyjęcie do głowy takich informacji jest za trudne. Ponieważ, wszystkie obecne żony waszych byłych mężów muszą być "puste laski" abyście mogły poczuć się lepiej, że nie jesteście razem i oczywiście z wami miał lepiej itd. Jakby miał dobrze to by związek się nie rozpadł. Po co odchodzisz od dobrej kochającej atrakcyjnej żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a inna sprawa że obecne żony nie będą chciały przyznać, że była jest atrakcyjniejsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że nie jestem zazdrosna. To ja zostawił dla mnie i nawet się nie zawahał jak tyko powiedziałam że chce z nim być. Zresztą jestem od niej atrakcyjniejsza i to ona jest zazdrosna o mnie i ma na tym punkcie obsesję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powiem tak głupie baby się biją która mądrzejsza,atrakcyjniejsza,lepsza.A i tak każda z was za chwilę może się okazać c***a warta bo za rogiem następna chętna głupia się czai.A panom w to mi graj ich ego wciąż rośnie i każdą po kolei mają w głębokim poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była żonka mojego faceta nawet na fejsie mnie śledzi prawie codziennie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty będziesz śledzić jego następną. Tak tym Polaczkom niemotom bez ambicji uslugujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem druga zona , nie jestem zazdrosna o pierwsza chociaż jest lepiej wykształcona odemnie , ma lepsza prace i ma dzieci a ja nie. Wiem ze moj maz bardzo mnie kochał i zawsze traktował jak księżniczkę . Zmarł 8 miesięcy temu na moich rękach , atak serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablebla
a była żona mojego męża jest atrakcyjną kobietą, jest wprawdzie starsza ode mnie o 4 lata ale jest bardzo ładna i zawsze bardzo ale to bardzo o siebie dbała, do perfekcji potrafiła doprowadzić swój makijaż i dobór stroju i co mam zrobić, zadręczać się? No ok, jest jaka jest, z charakterem chyba gorzej bo jest samotna od kilku lat ale atrakcyjna jest bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja jestem druga zona , nie jestem zazdrosna o pierwsza chociaż jest lepiej wykształcona odemnie , ma lepsza prace i ma dzieci a ja nie. Wiem ze moj maz bardzo mnie kochał i zawsze traktował jak księżniczkę . Zmarł 8 miesięcy temu na moich rękach , atak serca." ... i taki jest właśnie finał życia u boku drugiej zony. Świeć Panie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie i nie widzę powodu, żeby być o nią zazdrosna, w końcu to ją zostawił dla mnie. Czuje się bardzo przez męża kochana, on nawet o niej nie wspomni, a jak mi się zdarzy to mówi, że nie chce o tej wariatce słyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne,zawsze te eks sa najgorsze a nexie och i ach. Zeby o tobie kiedys nie gadal jak o tej pierwszej,ktora sam sobie kiedys wybral na dziewczyne,narzeczona,zone hehe.A jak mowi o niej wariatka to tylko o nim zle swiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostawic po co łądujecie sie w takie chore sytuacje. mało wolnych facetó bez przeszłosci?? niech oni sie mecza jak juz zrobili komus dzeicko. ja byłam kiedys w takiej sytuacji ale jest ona dla mnie nie do zaakceptowania w zadnym przeypadku nie wezme sobie faceta z dzieckiem!!!!!!!! never ever!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co komu facet z wagonami narobił to ma .... ale zawsze znajda sie jakies łajzy co mecza sie potem całe zycie z takim facetem i jego wagonami i lokomotywa czyli jego ex.... ludzie dajcie spokoj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty bo ci żyłka w d***e pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druga żona

Facet z odzysku po 12 latach od rozwodu - ślub cywilny nas dopadł , jakaś pomroczność bo było dobrze bez papierka jakieś 7 lat , ex mojego małża w... 100 córka małża foch aż odebrało jej rozum , nagle nie może z tatą rozmawiać nagle ex przypomina sobie ślub panieńskie i różne takie ich historie jak jeszcze byli małżeństwem , śmieszy mnie to do łez , no ale cóż życie z facetem z odzysku zawsze najbardziej boli te osobę której zazdrość bierze gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie jestem zazdrosan. to ona jest bo w koncu to on j zostawil dla mnie wiec o co mam byc zazdrosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×