Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Moni, też trzymam kciuki, że się uda :) nie ma innej opcji! ja wczoraj też byłam na imprezce, potańczyliśmy sobie fajnie, ale wróciliśmy już o 1 do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co do objawow to mam bardzo wrażliwe piersi, nie mogę ich nawet dotknąc tak bola... najbardziej boli po bokach no i sutki...ale wszystko wytrzymam byle by tylko maluszek był zdrowy :) wczoraj wieczorem miałam straszny atak mdłości, czułam sie jakbym sama wypiła z litre wódki, nawet nie mialam sily wstać zeby wymiotować, dzięki Bogu zasnęłam.. w środę ide na bete sprawdzic czy maluszek dobrze sie rozwija, mam nadzieję że wszystko jest w porządku :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zaczęło mdlić i zdarza mi się to bardzo często, ale jak tylko zjem to mija.. Poza tym to powiększenie piersi i ból oczywiście, ale do zniesienia. poza tym nic szczególnego się u mnie nie dzieje. Kursy chcę robić w kierunku pedagogicznym, np. pedagogikę leczniczą. no i marzę o nauce języka migowego.. ale to też się wiąże z duża kasą no i częstymi wyjazdami do innych miast.. Jejku to jest niesamowite ile dziewczyn traci ciąże. Kiedyś tak chyba nie było. Okrutne to jest:( mam nadzieję, że pierwsze 3 miesiące szybko nam zlecą a potem to już będzie znikome zagrożenie i będziemy spokojniejsze a przynajmniej ja.. Pozdrawiam Was serdecznie 🌼 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda na to ża ja mam najmniejsze objawy:( ide w tym tygodniu do lekarza to mam nadzieję że się okaże że wszystko jest w porządku... ale ja tak naprawdę nie będę spokojna dopóki nie urodzę tego dziecka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry z rana :) a u mnie noc straszna ,syn chory goraczka +gardło :( niestety antybiotyk poszedł w ruch... Nilli tez mysle ze nie ma innej opcji;) jogi mnie tez tylko te piersi bola a raczej sutki :) natalka aczy Ty juz wczesniej robiłas bete??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogi - ciekawe perspektywy, trzymam kciuki za realizację planów :) ja w sumie też nie mam żadnych większych objawów, także gdyby nie brak okresu, nie wiedziałabym, że jestem w ciąży, ale odpukać... mam nadzieję, że nic strasznego się nie przypląta hehe ;) mój mężulek dzisiaj dzwonił do gina, i ten kazał się umówić na 15-20.12, także jeszcze trochę czasu. nie ma to jak lekarz pogada z lekarzem :P kazał mi tylko badania zrobić, żeby już było z głowy. w czwartek ide do dentysty i na szczęście ginekolog powiedział, że znieczulenie miejscowe absolutnie dzidziusiowi nie zaszkodzi. a co do poronień, to kiedyś się o tym chyba tak nie mówiło... poza tym takie samoistne poronienia w pierwszym trymestrze to nic dziwnego i często się zdarza, ale nas nie będzie to dotyczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni tak robiłam bete i to właśnie tym sposobem dowiedzialam się, że jestem w ciąży bo test nic nie wykazal, dopiero ponad tydzień od spodziewanej @ zrobilam test bo nie wirzyłam ze bede Mamą no i wyszły dwie kreseczki :) teraz pojdę w środę zrobic znowu bete, ponad dwa tyg od ostatniego badania, mam nadzieję ze ładnie przyrośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak obliczyc dzien
dziewczyny jak obliczyc przewidywany dzien porodu? do lekarza jest jeszcze za wczesnie, ale jestem na 99%pewna, ze to ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Kolejna wizyta u dentysty za mną, a jeszcze sporo przede mną. Ciężko było, bo mycie zębów przyprawia mnie o wymioty, a jak mi dziś grzebał w buzi tymi wiertłami to myślałam, ze obdaruję doktorka soczystym pawikiem;) co do obliczania terminu porodu, to najlepiej wejść na stronę, np. tę, choć jest wiele innych http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79533.html wpisać dzień ostatniej miesiączki i wychodzi termin porodu. Dzięki Nilli, ja też mam nadzieję, że uda mi się zrealizować moje plany, ale zobaczymy jak będzie. Zaczynają mi dokuczać nudności i niestety z rana mam bezpośrednie spotkanie z kibelkiem.. ale najgorsze jest to, że mam pusty żołądek i bardzo mnie męczą skurcze, bo wydalić nie ma czego. Pierwszy zakup ciążowy u mnie wykonany:) jest to oczywiście większy biustonosz, bo żaden już mi nie pasuje. z B przeszłam na C:) A jak Wasze zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam dziś do lekarza i jak tylko zobaczył moje usg poprzednie i wypisy to od razu skierował mnie do szpitala, nawet mnie nie zbadał!!! jade po południu jak tylko mąż wróci z pracy, tylko mam nadzieję że mnie przyjma bo nie mam jeszcze ubezpieczenia, bo jeszcze nie zdążyłam się ubezpieczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze! może nie chciał nic ruszać USG... w szpitalu pewnie najlepiej zadbają o Ciebie i fasolkę! jogi ja się czuję dobrze jak narazie. Piersi obolałe, może trochę bardziej pełne, ale nie urosły do tej pory zbytnio ;) Ale fakt faktem bolą coraz bardziej. Dzisiaj jestem ogólnie jakaś sflaczała, ale to może przez pogodę. Normalnie mam wrażenie, że jak tylko wstane z krzesła to się przewrócę. Ja wczoraj też zrobiłam pierwsze zakupy. Kupiłam DVD z ćwiczeniami dla przyszłych mam, dużą piłkę z masażem do ćwiczeń i książkę z przepisami dla kobiet w ciąży :) planuję jeszcze przytargac rowerek treningowy, tylko muszę znaleźć gdzieś miejsce, bo sami się ledwo w mieszkaniu mieścimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! czy mogę się przyłączyć? ja co prawda nie wiem jaki bede miala termin bo przed chwila zrobiłam test! nadal jakoś nie dowierzam ze ja sama we własnej osobie jestem w ciązy, ale ewidentnie na to wygląda:) mi pewnie termin wyjdzie na koniec sierpnia, początek września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część:) Witamy Cię dorociu:) Dziewczyny gdzie jesteście? Piszcie, żeby nam się topik rozwinął:) jak się czujecie? miałyście już skierowania na jakieś badania? ja już nie mogę się doczekać drugiej wizyty.. mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze. idę za tydzień. miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dorociu :) serdecznie gratuluję :D mi też na początku było ciężko uwierzyć, chyba do teraz do końca nie wierzę :P Jogi ja mam wizytę po 15.12. Lekarz kazał mi przed wizytą zrobić morfologię, badanie ogólne moczu, WR i grupę krwi, ale to ostatnie już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja byłam u lekarza ale ogólnego, bo tu najpierw do takiego się idzie. Potem wyznaczaja mi wizyte z położną, a dopiero koło 12 tyg idzie się na pierwsze USG. A ja mam plamienia i się tylko martwie.... Nic się z tym tu nie robi... Dobrze, że dzwoniłam do ginekologa do Polski i już przesyłka z lekami idzie do mnie.... Pomimo, ze to moja druga ciąża chyba mam więcej obaw.... Oczywiscie witam nowe dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa_ co kraj to obyczaj. u nas chyba bardziej dbają o kobiety spodziewające się dziecka. mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam Kiki. Swoją drogą interesuje mnie dlaczego tak na szybko do szpitala.. Mam nadzieję, że nic złego się nei dzieje i że wróci do nas przebadana na wskroś z idealnymi wynikami. Gaga musisz się bardzo denerwować, ale wierzę, że wszystko będzie dobrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia gratuluje!! fajnie, że jest nas co raz więcej :) ja dzisiaj odebrałam bete kontrolną, 7443 czyli 5 tydzień ciąży :) chyba dociera do mnie że w ciąży jestem :):) pozdrowienia dla Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe co tam u Kiki... mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :) natalka, super wynik :) ja nie robiłam bety bo mój lekarz stwierdził, że nie ma sensu i że wszystko na USG zobaczy. ale przyznam się, że jak tylko zobaczyłam dwie kreski to na następny dzień chciałam biec do przychodni i robić bete ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu a ja tu bety nawet zrobic nie mogę :( Plaminie mam dzisiaj tak jakby mniejsze i zastanawiam się czy to nie taki skąpa @. Bo w sumie przypadło to plamienie na planowaną @. Test robiłam i nadal dwie kreseczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka13
Witam dziewczynki! Dolaczam sie na ten sierpien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam, że takie plamienia są normalne podczas terminu @... to pewnie nic poważnego, tylko normalna sprawa. nie możesz się kogoś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka13
Gaga- a do lekarza nie da rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka gratuluję 🌻 No widzisz Anulka byłam u lekarza i odesłal mnie z kwitkiem. Dodam, że jestem w UK i tu idziesz z pierwszą wizytą do lekarza rodzinnego, a potem ciążę prowadzi położna.... I tenże lekarz powiedział, że organizm mi się oczyszcza i przygotowuje na maleństwo... Na pytanie o lek powiedział, że na to nic nie przepisują. Tak więc pozostaje mi czekać do rozmowy z połążną i przekonać, żeby wysłała mnie wcześniej na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nili dzwoniłam do mojego gina w Polsce i powiedział to samo co angielski lekarz, ale przepisał mi duphaston i luteine. Jutro powinna przyjść paczuszka.... Może będę wtedy troszkę spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, przynajmniej będziesz się mniej denerwować, a to zawsze lepiej niż ciągły stresik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×