Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Dzień dobry! Nadiewa witaj i dopisuj sie do tabelki. Gratuluję i faktycznie strasznie długo się staraliście. A u mnie się pojawiły mdłości :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadiewa... gratulacje :) witamy w gronie :D ja narazie spokojnie, chyba nigdy się tak dobrze nie czułam. dzisiaj wieczorem idę do dentysty. na szczęście gin powiedział, że znieczulenie nie zaszkodzi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi też pasuje odwiedzić tego najmniej lubienego lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ja tez dzis nie czuje sie najlepiej, cały czas jest mi niedobrze :( GaGa mam pytanko do Ciebie :)chcialabym wstawić sobie w stopkę jak wygląda moje maleństwo, ale nigdzie nie moge tego znależć, mogłabys podać mi linka?? z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofija1985
Cześć dziewczyny! Dzisiaj zrobiłam test i wyszły 2 kreski. Nie uwierzyłam i pobiegłam zaraz do apteki po drugi. Oczywiście też wyszedł pozytywny. Chyba termin będzie na sierpień, bo ostatnią miesiączkę miałam 4.11. Jednak bardzo się martwię, ponieważ wczoraj rano miałam takie brązowe plamienia i dzisiaj od rana też plamię. Dzwoniłam do mojego gina i kazał brać luteinę 3x dziennie i się oszczędzać. Nie wiem sama, czy się cieszyć, czy nie... Długo walczyliśmy o tą ciążę. Mam nadzieję, że mimo wszytko będzie dobrze i będę mogła zostać z Wami na tym topiku. Gratuluję wszystkim sierpniowym mamusiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja136
Cześć dziewczynki! Można się przyłączyć do waszego topiku? Właśnie zrobiłam test i wyszły dwie najpiękniejsze kreseczki jakie w życiu widziałam!!!! Jestem najszcześliwsza pod słońcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejna sierpnióweczke! Dziewczyny dopisujcie sie do tabelki ;) Nick ....................Data porodu......Miejscowość....Wiek...Il.dzieci Kiki2342...........................30.07......Podkarpaci e....25......0 Jogi11............................. 31.07..........Śląsk..........23......0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie.....24......0 GaGa_..............................06.08...........UK... ........29......1 NiLLi ...............................06.08......Wielkopolska....21 .....0 pod zmienionym nickiem........18.08........Bydgoszcz......26......1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..... gratuluję nowym sierpniówkom a ja- no cóż - mogłam się nie wpisywać do tabelki żeby nie zapeszyć... moja beta wyniosła 1,2 caluję gorąco i będę was podglądać na tym topiku Nick ....................Data porodu......Miejscowość....Wiek...Il.dzieci Kiki2342...........................30.07......Podkarpaci e....25......0 Jogi11............................. 31.07..........Śląsk..........23......0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie.....24......0 GaGa_..............................06.08...........UK... ........29......1 NiLLi ...............................06.08......Wielkopolska....21 .....0 nadiewa............................12.08.........Radom.. ........25......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofija1985
Do tabelki wolę się nie wpisywać... Cały czas te plamienia. Dzisiaj wieczorem jadę do lekarza. Mam coraz mniejszą nadzieję, że będzie dobrze. Gaga jak u Ciebie wyglądały te plamienia? Bo u mnie to nie jest świeża krew, tylko taki brunatny śluz zawsze z rana. Nie ma znaczenia czy leżę czy chodzę. W dzień to najwyżej jakaś mała plamka. Niby to w terminie miesiączki. Gaga, co dokładnie powiedział Ci lekarz na ten temat? I jak tu się nie denerwować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję wszystkim nowym sierpniówkom :D ja wizytę przeżyłam, chociaż groziło mi kanałowe, ale mam świetnego lekarza, nota bene mojego kolegę, który mi uratował zęba. póki co przynajmniej nie boli hehe pozdrawiam wszystkie dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z podkarpacia,widzę że macie termin na lipiec a zapisałyście się do sierpniówek.Kurcze ja jestem na lipcówkach i jestem sama z podkarpacia.Napiszcie skąd dokładnie jesteście(jeśli to nie tajemnica)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pod zmienionym nikiem szkoda , może wrzesień :) Trzymam kciuki 🌻 Zofija- moje plamienie jest koloru czekolady z mlekiem, czasem lekko brązowe ale nigdy swieże. Lekarz tutaj (i w sumie w Polsce) powiedział, że organizm się oczyszcza i przygotowuje na zarodek. Mój polski gin dodał tylko, że w 5-6 tyg tak jest dość częśto. Właśnie mi przyszły leki z Polski duphaston i luteina. I to mam zażywać. Zofija jeśli masz plamienia to biegiem do lekarza ( jeśli jesteś w Polsce). Lepiej żeby obejrzał tą ciążę i Ty troszkę pewniejsza będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja136
Dopisuję się do tabelki: Nick ....................Data porodu......Miejscowość....Wiek...Il.dzieci Kiki2342...........................30.07......Podkarpaci e....25......0 Jogi11............................. 31.07..........Śląsk..........23......0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie.....24......0 GaGa_..............................06.08...........UK... ........29......1 NiLLi ...............................06.08......Wielkopolska....21 .....0 pod zmienionym nickiem........18.08........Bydgoszcz......26......1 Maja136............................05.08.......Szczecin.........23......0 Mam nadzieję, że będe z wami do końca. Czuję dziwne kłucia w dole brzucha. Czy to jest normalne? Czy wy tez jesteście tak strasznie zmęczone? Nic mi się nie chce, pomimo, że radość powinna mnie uskrzydlać, jestem jakaś przybita. W pracy zasługuję na miano największego lesera wszechczasów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja nie denerwuj się. Jeśli nie masz plamień, krwawień ani innych rzeczy to nic niepokojącego. Poprostu macica się rozciąga. Wklejam tabelke aktualną :) Nick ....................Data porodu......Miejscowość....Wiek...Il.dzieci Kiki2342...........................30.07......Podkarpaci e.......25......0 Jogi11............................. 31.07..........Śląsk.............23......0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie.......24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. ........23......0 GaGa_..............................06.08...........UK..............29......1 NiLLi ...............................06.08......Wielkopolska......21 .....0 nadiewa............................12.08.........Radom.. ........25......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofija1985
Maja nic się nie martw, ja też mam takie kłucie i bóle brzucha. Spać mi się chce non stop. Plecy mnie bolą. Wszystkie objawy jak @. Gaga dzięki za odpowiedź.Moje plamienia są podobne. Byłam u lekarza kazał odstawić luteinę i brać duphaston. Powiedział, że czas pokaże... Mam przyjść za 10 dni. Trzymajcie się cieplutko dziewczyny! Musi być dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej boję się tego, że jak pójdę na to pierwsze USG (koło 12 tc) to nie usłysze bicia serduszka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie też mam tylko lekkie kłócia w podbrzuszu... od kilku dni jestem ciągle zmęczona, normalnie nic mi się nie chce :P a poza tym wszystko OK. GaGa_ usłyszysz! jesteś obstawiona lekami... wszystko będzie dobrze. Na USG usłyszysz bicie małego zdrowego serduszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, czy ja też mogę się przyłączyć...? zaczęłam właśnie 6 tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry :) Clo no pewnie, że możesz :) A na kiedy masz termin ? Ja się czuję świetnie pomojając mdłości ;) Wieczorem trochę mi się spinał brzuch, takie dziwne uczucie.... Nilli no mam wielką nadzieję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja136
Dziękuję dzewczyny. GaGa wszystko będzie dobrze trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj też mam uczucie takiego rozepchania w podbrzuszu. Kupiłam sobie płytę z ćwiczeniami i chcę się troszkę poruszać, żeby trzymać formę. Zresztą przed ciążą też ćwiczyłam i chyba się troche od tego uzależniłam :) ;P pozdrawiam wszystkie Dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Jak Wam mija mikołajkowy dzionek?:) U mnie wszystko ok. Czuję się dobrze, ale tak jak i Wam nic a nic mi się nie chce i od czasu do czasu zakłuje w jajnikach i pachwinach. Pod zmienionym nickiem.. przykro mi.. owocnych dalszych starań! GaGa.. ja też się strasznie boję, że nie usłyszę serduszka, albo że będzie puste jajo płodowe.. naczytałam się o tym wszystkim na forum i teraz cały czas odczuwam niepokój. Kiedy idziecie na następną wizytę? ja drugi raz odwiedzę lekarza w przyszłym tygodniu i już nie mogę się doczekać. Mam tylko nadzieję, że będzie ok.. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje ciazy na sam srodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli tylko nie przesadź z tymi ćwiczeniami ;) Jogi no właśnie ja się też dużo naczytałam i chyba za dużo dobrałam sobie do głowy. Taka stara a głupia ;) W pierwszej ciąży też miałam plamienia w 5 tyg ciąży. Pomogła luteina i wszystko było wporządku. Ja się chyba bardzo niepokoję przez to, że USG1! będe miała dopiero w 12 albo i 15 tygodniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pierwszą wizytę po 15.12 także za jakieś 1,5 tygodnia. Jestem ciekawa, co gin na USG zobaczy :D a z ćwiczeniami nie będę przesadzać... kupiłam sobie dvd z ćwiczeniami dla kobietek w ciąży. Całkiem przyjemne :) trzeba się trochę poruszać przecież :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli no w moim przypadku narazie nie wskazane :) Także leniuchuje na całego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, możesz sobie na to pozwolić :) Ja mimo wszystko chcę trochę ćwiczyć. Trochę mnie tylko przeraża chodzenie do szkoły w przyszłym semestrze. Jakby nie patrzeć koniec jest na przełomie mojego 8 i 9 miesiąca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×