Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Cześć dziewczyny U mnie nic ciekawego, widzę, że macie kolejne wizyty u gin, ja mam następną w styczniu. Zaczynam się już trochę niecierpliwić, bo wszelkie dolegliwości mi minęły (oprócz ogólnego osłabienia), czuję się w sumie dobrze, tylko czasem brzuch mnie na dole boli. Chciałabym już wiedzieć co tam słychać u mojego maleństwa. Przyzwyczajam znowu Marka do spania w łóżeczku, bo do tej pory spał z nami. Tzn były takie okresy, ze ładnie spał w łóżeczku, ale przez nasze wojaże troszkę się to popsuło. Żal mi go bardzo, bo on się tak lubi do mnie przytulać gdy zasypia, a tu takie coś. aaaa no i kwiatuszki dla nowych dziewczyn: 🌻 Niagara78 🌻 Uleczka Mam nadzieję, że nokogo nie pominęłam aaaa gdzie Lamajra? Miała mieć wczoraj usg o ile dobrze sobie przypominam. Napisz kochana czy wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na rozstępy to ja też tylko oliwki używałam i ok było. Tylko niestety ud nie smarowałam i na udach mi wylazły. Bo ja to w ogóle tak mam, że jak tyje to najbardziej mi idzie w uda i biodra:( W pierwszej ciąży mało ważyłam, tzn zaczynałam od mojej normalnej wagi, a teraz niestety już nie jest tak dobrze:( No ale to akurat nie jest przecież w tym wszystkim najważniejsze:) piszcie dziewczyny jak tam po wizytach i gin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_1981
Witam wszystkie dziewczyny, moge się dołączyć?? Tydzień temu zrobiłam test i oczywiscie wyszedł pozytywny, a wczoraj byłam u mojej lekarki i potwierdziła - 5 tydzień. Było widać taki mały pulsujący punkcik :) Termin mam na 11 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia2
Hej kobietki, ja również w tym tygodniu dowiedziałam się że zostanę mamusią :) Była to najcudowniejsza niespodzianka na świecie :) Poszłam niedawno do ginekologa, ponieważ spóźniał mi się okres, niestety test wyszedł negatywny, więc pomyślałam ze znów się nie udało :( Lekarz przepisał mi luteinę na wywołanie i uregulowanie okresu i po odstawieniu miałam dostac okres... Ale coś mnie tknęło i przechodząc koło apteki postanowiłam kupic test! Wyszły dwie kreseczki :) Nie patrzac na nic pobiegłam do lekarza, na szczęscie przyjąl mnie bez kolejki i tylko potwierdził dobrą nowinkę :) Cieszę się niesamowicie, bo od kilku miesięcy się o to staraliśmy!!! Jeszcze nie powiedziałam narzeczonemu, chcę mu zrobić wyjątkowy prezencik na święta :) Pozdrawiam wszystkie oczekujące mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi brzuch już też urósł, jeszcze rano jak mam pusty żołądek to pół biedy ale po obiedzie wyskakuje jak w czwartym miesiącu:) ja usg będę mieć dopiero w styczniu choć tak szczerze to chciałabym przed świetami zobaczyć co słychac u mojego maleństwa:) idę we wtorek ale tylko po recepte na duphaston Ania rudzia witajcie:) gratuluję🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jestem juz po wizycie i chyba zwarjuje tydzien temu robilam 2 testy i byly pozytywne dzis wrucilam wlasnie od gin i wiecie co,nic nie bylo widac NIC ,din powiedzial ze moga byc 3 mozliwosci ,ze to bardzo wczesna ciaza,albo ze sie zatrzymala w jajowodzie albo ze nie jestem w ciazy ,boze przyjechalam kupilam znowu test , przed chwilom robilam i sa do cholery 2 grube krechy ja chyba zwarjuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia2
uleczka to rzeczywiście bardzo dziwne... Mam nadzieję że to po prostu wczesna ciąża i już niedługo się o tym przekonasz :) Ja jak byłam u lekarza miałam nadzieję ze mi powie że jestem w ciąży, ale niestety dał mi tylko luteinę na wywołanie miesiączki, bo po usg nic nie było widac. Ale tydzień później, jak zrobiłam test pobiegłam do niego jeszcze raz i już było widac maleńką kropeczkę :) Mam nadzieję że tak też będzie w Twoim przypadku, poczekasz kilka dni i zobaczysz swoje maleństwo!!! Trzymam za to kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkaaa
Gratulacje Ania_1981 oraz rudzia 2 :) im nas Wiecej tym lepiej:) kiki2342 a dużo wcinasz?? ja np. nie bardzo i moj facet juz sie boi ze beda blizniaki bo jakos teraz u mnie w rodzinie tak wypadaja ;D Uleczka nie martw sie ja jak poszłam do ginia za pierwszym razem tez nie mógł nic zobaczyc:-/ musiałam przyjsc za tydzien,a na teście tez mi bardzo szybko wyszły 2 grube krech. nie przejmuj sie wszystko bedzie dobrze. trzymam kciuki I pamietaj nie denerwój sie to zaszkodzi malenstwu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Uleńko ja tez dzis byłam u gina. powiedział mi dokładnie to samo co tobie. kazał powtórzyc badanie hcg z krwi i jesli bedzie wyzsze niz oststni to od razu mam iśc do szpitala bo ciąza poza maciczna, jesli spada czekac na okres i tez uwazac na siebie. on na usg nic nie zobaczył a powiedziła ze juz powinien a macica nie jst wogóle powiekszona. ja zamiat robic badani z krwi to zrobiła test z moczu, ta druga kreska wyszła ledwo widocza a przy 1 teście z niedzieli byla bardzo bardzo mocna. w sumie robiła 4 testy i co tesy treski były jasniejsze. ja jestem załamana. nie wiem gdzie szukac przyczyny tego , co robic zeby sytuacja sie nie powtórzyła, gdzie sie leczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Uleczki ty jesteś w innej syuacji niż ja zdecydowanie dalej masz wysoki poziom HCG, i daltego uwazaj na siebie jesli cos cie bedzie bolec od razu jedz do szpitala, bo może byc to ciąza poza maciczna. Ale ja zycze ci zebyś po prostu była w ciązy, musisz byc dobrej muśli. JA czekam na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ja niestety dopiero o tej porze będę do Was zaglądać ale regularnie:):) Dziękuję wszystkim za gratulacje:) uleczka nie martw się, z pewnością wszystko będzie ok, myslę że za wcześnie jeszcze było u gina. Ja do gina umówiłam sie dopiero na 6 tydzień, czyli w nowym roku 12/01/2009. Troche późno, ale mam nadzieję już dużo zobaczyć. Mdłości w sumie nie mam, i wciam jak cholerka. Ciuszki narazie przeglądam, i wyprawki dla dzieci . Zaczełam od skarbonki, bo ta wyprawka nie taka tania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszce ma do was dziewczyny jedno pytania co do leków typu luteina czy duphasato. lekarze przepisauja to na wywołania okresu i podtrzymanie ciazy. teoretycznie jesli przyjmujemy luteine na wywolani okres i po odsatwienieu okres nie przychodzi to znaczy ze możemy byc w ciązy. a gdyby po odsatwieniu okres sie pojawił przez ten lek a ciąza jedak jest to to chyba moze spowodowć poroninie??? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny czy bedziemy sierpniowkami ,daj nam boze moze musimy jeszcze poczekac jeszcze tydzien i sie wszystko okarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie jestm załamana. i boli mnie jajnik lewy. trzymajcie sie dziewczyny i wspierajcie. a jeszcze wczoraj byłam taka szczęścliwa. całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkaaa
bardzo m przykro najna;( miejmy tylko nadzieje ze to nie ciaza poza maciczna:( odpoczywaj to teraz Ci dobrze zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najna a kiedy ty mialas ostatni okres ,moze to jeszcze za wczesnie ,ja mialam 3 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia2
najna mnie również bardzo przykro, wyobrażam sobie jak się możesz czuc :( Trzymaj się jakoś, jesteśmy z Tobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkaaa
rudzia2 ma całkowitą racje jestesmy z Toba najna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, może się jeszcze okaże, ze wszystko będzie dobrze... a kiedy miałyście ostatni @ i jakie macie długie cykle? gratuluję wszystkim nowym kobietkom :D przede mną tona prasowania, więc mykam, żeby jak najszybciej skończyć... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres ost miałam 15 listopada, test pierwszy zrobiła w niedziele rano był bardzo mocny w poniedziłam hcg z krwi miłam 349 potem kolejne testy słabły , dzisejsz kreska była ledwo widoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przede wszystkim musze sie wyleczyć mam torbiele, moze to dla tego, najgorsze jest to ze nie wiem czemu tak się dzieje, poprzednim razem w 8 tygodniu ciązy - już ja widziłam na usg zarodek-po prostu dostłam okres. o trbielach dowiedziłam sie 2 tygodnie temu, i gdybym wiedziła ze ja mam nie starałabym sie o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najna, to może być jeszcze zbyt wcześnie na USG. jeśli masz długie cykle, to zapłodnienie mogłaś mieć nawet na początku grudnia. Moja dzidzija w 5 tygodniu od zapłodnienia miała 7mm. Jeśli Twoja ma jakieś 2-3 tygodnie, to lekarz może nie zobaczyć. A pęcherzyk był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylkaaa co do jedzenia to jem podobnie jak wcześniej ale brzuchol mi wywaliło trochę, może to z braku ruchu tez być bo praktycznie nie wychodzę z domu bo nie mam potrzeby, nie pracuję, chlebek kupuję mąż jak wraca z pracy albo siostra jak zawozi dzieci do szkoły, mieszkam na wsi więc nie połażę bez celu po sklepach a nie chce mi się na taką pogodę wychodzić z domu bo po co? zimno szaro i ponuro:O w domu też zbytnio nie mam co robić, zgotuję obiad, sprzątać nie ma za bardzo co bo nie ma komu bałaganić, a zresztą wystarczy że postoję 2-3 przy kuchni czuję się słaba i zmęczona i musze się położyć... jeszcze nie dawno pracowałam nie było mnie prawie wcale w domu i miałam więcej ruchu więc moze dlatego mi się przytyło:O Uleczka dziewczyny mają rację, pewnie to wczesna ciąża albo pęcherzyk maleńki i dlatego lekarz nic nie zauważył, ale pamietaj ze lekarz też człowiek i może się mylić najna mam nadzieję że jednak się okaże że wszystko jest dobrze z tego co wiem to te leki nie wywołują poronienia, ale mają wywołac okres w przypadku gdy nie ma ciąży, a gdy ciąża jest to ją wzmacniają tak to jakoś działa okres miałas nie tak dawno moze po prostu jeszcze nic nie widać, wydaje mi się że za szybko na diagnozę o ciąży pozamacicznej i nie wiem dlaczego lekarze od razu tak strasza kobiety bo z taką sytuacją spotykam się nie po raz pierwszy nadiewa większość z nas nie ma objawów ale tym się nie ma co martwić wszystko przed nami;) a ja przeliczyłam swoje tygodnie i mi wyszło że zaczął się dziś 9!!! jogi tez ci tak wychodzi?? ty miałaś okres wtedy co ja więc powinno ci wyjść tak samo wpisujemy w tabelce tygodnie skończone czy zaczęte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak własnie myślałam ale przed chwilą napisałaś że zaczynasz 6 i zmieniłaś tabelkę na 6 i się pogubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia2
Dziewczyny mam pytanko, jak Wy liczycie tydzień ciąży? Na podstawie ostatniego okresu, czy może lekarz Wam powiedział? Mi nic nie mówił, a ja z tego szoku zapomniałam go spytac, wiec nawet nie wiem ile już ma moja kruszynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na podstawie okresu zreszta miałam okres jak w zegarku co 28 dni, owulacja w połowie cyklu więc lekarz mi nie powiem nic więcej niż to co wiem:P lekarz mi zresztą wyliczył tak samo, od ostatniego okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia2
Ja miałam w miarę regularny, ale ostatnio troszke dużo jeździłam i mogł mi się rozregulowac... Ostatni okres przyszedł po 34 dniach a teraz jak zrobiłam test w 34 dniu to wynik jeszcze był negatywny. W każdym razie nie to jest najważniejsze, tylko to że w końcu jest :) Przy następnej wizycie mam nadzieje ze wszystkiego się dowiem!!! Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze mam nadzieje ale sie nie nastawiam. może się uda. kto wie może mój cykl miał byc 34 dniowy. bede was podczytywac i powiem jak sie to skończyło. całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia2
informuj nas na bieżąco najna, mam nadzieję że wszystko się wyjaśni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkaaa
kiki2342 ja też mam mało ruchu;( mozlliwe zeto od tego. ja np. jak wczoraj prałam dywan ledwo zaczełam juz byłam zmęczona;/normalnie szok,najgorszejest to ze sie nie zmieszczew sukienke na studniówke jak tak dalej bedzie;/. No to jak tak balej bedzie kiki2342 nio to bedziemy miały brzuszki juz dobrze widoczne. taaak najna prosimy o bierzące info!! ja ostatnia @ miałam 28 pażdziernika a cylke mam ok 31dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×