Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

wpisujemy pełne ukończone tygodnie?? to u mnie jest 7:) Nick ...................Tc......Data porodu......Miejscowość....Wiek...Il.dzieci Kiki2342..................7.........30.07......Podkarpacie.......25......0 Jogi11............................. 30.07..........Śląsk.............23......0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie.......24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. ........23......0 GaGa_....................6........06.08...........UK... ...........29......1 NiLLi ...............................06.08......Wielkopolska...... 21 .....0 ann81..............................09.08.....Irlandia/ Gdańsk....27.....0 Edusia83............................12.08......Małopolska........25......0 nadiewa............................12.08.........Radom.. .........25......0 koteczek19833...................13.08........świętoszów. ....25......1 lamajra.............................14.08.......W-wa.... ..........26.......0 d.o.r.o.t.k.a......................17.08.........opolski e.........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 majka.84............................18.08.........Wrocław........24......0 galaxy...............................19-08......podkarpacie......21.......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dopisuję :) ja właśnie wróciłam ze szkoły po stresującym dniu i jestem wykończona:/ robię sobie jedzonko i mykam odpoczywać hihi Kiki2342..................7.........30.07......Podkarpac ie.......25......0 Jogi11............................. 30.07..........Śląsk.............23......0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie.......24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. ........23......0 GaGa_....................6........06.08...........UK... ...........29......1 NiLLi .....................6........06.08......Ostrów Wlkp....... 21 .....0 ann81..............................09.08.....Irlandia/ Gdańsk....27.....0 Edusia83............................12.08......Małopolsk a........25......0 nadiewa............................12.08.........Radom.. .........25......0 koteczek19833...................13.08........świętoszów. ....25......1 lamajra.............................14.08.......W-wa.... ..........26.......0 d.o.r.o.t.k.a......................17.08.........opolski e.........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 majka.84............................18.08.........Wrocła w........24......0 galaxy...............................19-08......podkarpa cie......21.......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja właśnie z basenu powróciłam kompletnie wyczerpana. Zdecydowanie kosztuje mnie to więcej energii niż przed ciążą. Teraz jem jogurt naturalny z gruszką i suszonymi owocami typu figi, morele i orzechy włoskie. Po prostu zjadłabym konia z kopytami...hihi. Ok dopisuję się do tabelki. A przy okazji drobna sugestia dla was:może przewidywaną płeć umieścić co? Takie zgaduj zgadula a za pare tygodni zobaczymyt jak naprawde sprawa wygląda... Kiki2342..................7.........30.07......Podkarpac ie.......25......0 Jogi11............................. 30.07..........Śląsk.............23......0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie.......24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. ........23......0 GaGa_....................6........06.08...........UK... ...........29......1 NiLLi .....................6........06.08......Ostrów Wlkp....... 21 .....0 ann81.....................6.♂?..09.08.....Irlandia/ Gdańsk....27.....0 Edusia83............................12.08......Małopolsk a........25......0 nadiewa............................12.08.........Radom.. .........25......0 koteczek19833...................13.08........świętoszów. ....25......1 lamajra.............................14.08.......W-wa.... ..........26.......0 d.o.r.o.t.k.a......................17.08.........opolski e.........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 majka.84............................18.08.........Wrocła w........24......0 galaxy...............................19-08......podkarpa cie......21.......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam nadzieje,ze moge sie dolaczyc do waszego topiku,bo termin tez mam na poczatek sierpnia.Krotko opowiem o sobie mam 27 lat to moja druga ciaza bo niestety pierwsza poronilam w tym roku we wrzesniu,dlatego tez mam nadzieje,ze z ta bedzie wszystko dobrze.Choc juz mialam chwile strachu w tamta sobote,bo wieczorem dostalam plamien drobnych i wolalam pojsc do szpitala na wszelki wypadek.Okazalo sie ze to bylo spowodowane infekcja,do tego dostalam okropnego przeziebienia i biore antybityki , od wtorku jestem w domku ale niestety musze lezec cale 2tyg w lozku.Jest ktoras z was teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cie KOTECZEK19833 jestes od poczatku na tym topiku?powiem Ci,ze staram sie nie zamartwiac tak na zapas bo wiem,ze to moze zaszkodzic dzidzi ale kazde usg jest straszne bo pelne obaw i dzidizie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ja wczoraj miałam ciężki dzień.\\Wieczorem troche ćwiczyłam i wydawało mi się, że się nie przeforsowałam, a jednak Po godzinie czulam brzuch, nie był to straszny ból, ale jednak Jak poszłam do toalety okazało się, że mam jakieś krwawienie :(.\\Coprawda było chwilowe, ale jednak. Pojechalismy do szpitala. Lekarz powiedział mi tylko, że na tak wczesnym etapie nic nie może powiedzieć. Zrobił badanie ginekologiczne i nic poza tym. Przepisał Duphaston i kazał brać z no-spą 3x1 Martwię się trochę, ale staram się nie myśleć, że coś złego się stało. W środę idę do lekarza, mam nadzieje, że wszystko jest ok. Pocieszcie mnie jakos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydawało mi się, że jk trochę się poruszam to będę się lepiej czuć, bo ostatnio ciągle chce mi się jeść. Starałam się nie robić niczego ciężkiego, raczej same lekkie ćwiczenia. Sama nie wiem, jak coś będzie nie tak, sama będę sobie winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj lamajra rzeczywiscie zaszalalas za bardzo,wszystko bedzie dobrze,zobaczysz w tej chwili przezywasz zapewne chwile grozy ale bedzie ok,a na przyszlosc bedziesz miala nauczke by sie tak nie forsowac.Pamietaj,ze teraz masz w sobie mala istotke i jesli chcesz cos zrobic to pomysl najpierw o niej,a teraz glowa do gory i usmiech poprosimy:):) Koteczek,a znasz przyczyne pierwszego poronienia,i w ktory tyg poronilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek to rzeczywiscie masz ciezko ,wspolczuje Ci z tego powodu,ale najwazniejsze,ze masz w koncu swoja upragniona dzidzie pod serduszkiem i oby tym razem nam sie udalo wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trzeba trzymac Koteczek,duzym szczesciem i skarbem jest to malenstwo pod serduszkiem wiec trzeba dla niego przetrwac wszystko .Ja od paru dni mam takie mdlosci,ze masakra,wiekszosc jedzenia mnie odrzuca,a zachcianki mam nawet o polnocy tak jak np.dzis o polnocy gotowalam ziemniaki bo mi sie zachcialo z maslanka,a wczoraj o polnocy zjadlam caly sloik ogorkow konserwowych,normalnie jestem w szoku co sie ze mna dzieje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez biore feminatal 800 i jak wczesniej pisalam duphaston.Boje sie ,ze moja dzidiza jest malutka,bo gdy lezalam w szpitalu to w dniu wyjscia mialam robione usg,ktore wskazywalo na to,ze dzidzia ma tylko 0,33cm.Lekarz powiedzial mi w dniu przyjecia do szpitala ,ze to poczatek 5tyg a na wypisie ze szpitala mam napisane,ze jest to 6tydz,mozna pogubic sie troszeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie mam dokladnej daty ,okres mialam 28,a lekarze mowili ogolnikowo czyli,ze poczatek sierpnia,22 ide na kolejne usg i wtedy zapytam o konkretna date,mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok,i ze dzidzia urosla choc troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś mnie chyba niechcący wywalił z tabelki więc wpisuję jeszcze raz:) : Kiki2342..................7.........30.07......Podkarpac ie.......25......0 Jogi11............................. 30.07..........Śląsk.............23......0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie.......24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. ........23......0 GaGa_....................6........06.08...........UK... ...........29......1 NiLLi .....................6........06.08......Ostrów Wlkp....... 21 .....0 ann81.....................6.♂?..09.08.....Irlandia / Gdańsk....27.....0 Edusia83............................12.08......Małopolsk a........25......0 nadiewa............................12.08.........Radom.. .........25......0 koteczek19833..........5........13.08........świętoszów. ....25......1 dorocia11985............5.........13.08.......Ostrów Wlkp.....23......0 lamajra.............................14.08.......W-wa.... ..........26.......0 d.o.r.o.t.k.a......................17.08.........opolski e.........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 majka.84............................18.08.........Wrocła w........24......0 galaxy...............................19-08......podkarpa cie......21.......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLLi!! widzę,że jesteśmy z tego samego miasta:) super nie wiedziałam:) Może nasze dzieciątka zostaną kumplami z piaskownicy a my będziemy koleżankami od gadania o kupkach itp ;P Możesz powiedzieć do jakiego lekarza chodzisZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez sie wpisze choc nie znam jeszcze konkretnego terminu,ale wg kalkulatorow to wielki dzien przypada na 6.08 Kiki2342..................7.........30.07......Podkarpac ie.......25......0 Jogi11............................. 30.07..........Śląsk.............23......0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie.......24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. ........23......0 Majka15181.......................06.08....Głogów...............27......0 GaGa_....................6........06.08...........UK... ...........29......1 NiLLi .....................6........06.08......Ostrów Wlkp....... 21 .....0 ann81.....................6.♂?..09.08.....Irlandia / Gdańsk....27.....0 Edusia83............................12.08......Małopolsk a........25......0 nadiewa............................12.08.........Radom.. .........25......0 koteczek19833..........5........13.08........świętoszów. ....25......1 dorocia11985............5.........13.08.......Ostrów Wlkp.....23......0 lamajra.............................14.08.......W-wa.... ..........26.......0 d.o.r.o.t.k.a......................17.08.........opolski e.........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 majka.84............................18.08.........Wrocła w........24......0 galaxy...............................19-08......podkarpa cie......21.......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka.84
oj ciężki dzisiaj miałam dzień... na uczelni :/ same ćwiczenia. No ale do stycznia spokój :D Do tego mnie coś jeszcze brzucho trochę pobolewał, mam nadzieję, że wszystko o.k. Na szczęście we wtorek idę w końcu do lekarza i się dowiem co i jak ;) to ja widzę mam najmniej skończonych tygodni Kiki2342..................7.........30.07......Podkarpac ie......25......0 Jogi11............................. 30.07..........Śląsk.............23......0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie........24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. .........23......0 Majka15181.......................06.08....Głogów........ ........27......0 GaGa_....................6........06.08...........UK... ............29......1 NiLLi .....................6........06.08......Ostrów Wlkp........ 21 .....0 ann81.....................6.♂?..09.08.....Irlandia / Gdańsk......27.....0 Edusia83............................12.08......Małopolsk a.........25......0 nadiewa............................12.08.........Radom.. ..........25......0 koteczek19833..........5........13.08........świętoszów. .....25......1 dorocia11985............5.........13.08.......Ostrów Wlkp......23......0 lamajra.............................14.08.......W-wa.... ...........26.......0 d.o.r.o.t.k.a......................17.08.........opolski e..........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 majka.84..................4........18.08.........Wrocław..........24......0 galaxy...............................19-08......podkarpa cie........21......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę... dorocia super, że jesteśmy z jednego miasta :) z tą piaskownicą to kto wie :P jeśli chodzi o lekarza to ja chodzę do dra Lubeckiego. Przed ciążą do Niego chodziłam i byłam zadowolona. pracuje też w szpitalu, więc fajnie by było gdyby był przy porodzie :) ale to odległe plany :D studia to niestety męcząca sprawa. ja dzisiaj miałam egzamin... cały dzień potwornego stresu :( ale tak to już jest. co do ćwiczeń, to jeśli ciąża nie jest zagrożona, to jest to wskazane, ale oczywiście w granicach rozsądku. nie należy się męczyć, aż do utraty oddechu, bez podskoków i takie tam. ja jeżdzę na rowerku, ale delikatnie, tak, żeby troszkę się spocić ale nie sapać. Ćwiczyłam przed ciążą i jeśli będzie wszystko OK to w ciąży też będę ćwiczyć, tylko duuuużo delikatniej :) dzidziuś najważniejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde rozpisałam się i mi strona wygasła... w skrócie... lepiej teraz cywilny i skromny obiad a potem kościelny. słuchajcie w tej kwestii tylko siebie :) cywilny ułatwi Wam potem załatwianie formalności w Urzędach i takie tam :) na wesele się nie pisz - załatwianie trochę trwa, a za kilka miesięcy będziesz musiała bardzo na siebie uważać, nie wiadomo, jak będziesz się czuła... ja też jestem tylko po cywilnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkaaa
Dzień dobry! widziałam moja mała dzidzie wiec moge sie w koncu dopisac do tabelki:) Nick ...................Tc..Data porodu...Miejscowość....Wiek...Il.dzieci Kiki2342..................7.........30.07......Podkarpac ie......25......0 Jogi11............................. 30.07..........Śląsk.............23......0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie........24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. .........23......0 Majka15181.......................06.08....Głogów........ ........27......0 GaGa_....................6........06.08...........UK... ............29......1 NiLLi .....................6........06.08......Ostrów Wlkp........ 21 .....0 ann81.....................6.♂?..09.08.....Irlandia / Gdańsk......27.....0 Edusia83............................12.08......Małopolsk a.........25......0 nadiewa...................5........12.08.........Radom.. ..........25......0 koteczek19833..........5........13.08........świętoszów. .....25......1 dorocia11985............5.........13.08.......Ostrów Wlkp......23......0 lamajra.............................14.08.......W-wa.... ...........26.......0 d.o.r.o.t.k.a......................17.08.........opolski e..........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 majka.84..................4........18.08.........Wrocław ..........24......0 galaxy...............................19-08......podkarpa cie........21......0 tylkaaa...............................10.08.......Dzierżoniów..........19......0 Po za tym gratuluje wszystkim nowym mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu fiu.... pare dni człowiek nie wejdzie na kafe i takie sie rzeczy dzieją :-D Oczywiście gratuluję wszystkim nowym mamusiom!!!!!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na 18:30 mam pierwsze USG :D trzymajcie kciuki! mam nadzieję, że wszystko jest dobrze... rano byłam robić badania: ogólne moczu, morfologię i VDRL. popołudniu do odbioru. tylkaaa, super :) jak tam maleństwo? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) NiLLi, ja też dzisiaj idę na pierwsze USG :D Ciekawe, czy będzie już cokolwiek widać... Poza tym mam szansę na dostanie pracy, i to takiej, która nie będzie mnie bardzo obciążać, zwłaszcza za parę miesięcy. Więc trzymajcie kciuki :) A jak tam dzisiaj samopoczucie u mam-sieprniówek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
witaj koteczek:) jak tam zdrówko u mnie trochę źle ale pomału czuje się dobrze jadę dziś do mamy to trochę sobie odpocznę-życzę wam wszystkim dużo zdrówka i udanych usg:):) ja tez się wybieram na usg ale jeszcze muszę poczekać-jestem w 21tyg a lekarz czeka na usg3d wiec pozostało mi czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chardonnay nie wiem, czy cos już będzie u Ciebie widać, mam nadzieję, że tak :D super masz z ta pracą... :) my mamy kłopot ze znalezieniem większego mieszkania :[ mieszkań do wynajęcia nie ma wcale, a do kupienia są w opłakanym stanie. a w planach mamy budowę, więc wolimy wynajmować... póki co nie zmieścimy się w trójkę w naszym mieszkaniu. wymarzyłam sobie pokój dla dzidziusia, chociaż malutki... co tu zrobić... ledwo sami się mieścimy... np. w kuchni mam dwie szafki, żadnej większej szafy... masakra... ale qrcze nie będziemy komuś remontować mieszkania, bo sobie tylko na tym zarobi :( stresuje mnie ten fakt... wiem, że ludzie mają gorsze warunki, ale wkurza mnie fakt, że kasa jest, a mieszkań nie ma :/ normalnie jak w PRL-u... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Ja się dzisiaj czuję jakbym nie spała całą noc Ledwo na oczy widzę Ja chcę spaaaaaaać!!!! Rano mi się tak niedobrze zrobiło, że nie wiem Jak się napiłam i usiadłam to mi sie poprawiło. I tylko latam siku ;) Ja mam wizytę u ginekologa w środę, i pierwsze usg. Powodzenia dziewczyny na waszych badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkaaa
NiLLi jednak dzisiaj idziesz. Ja bede trzymała za Ciebie bardzo mocno kciuki. Ja mojego maluszka juz widziałam:) któras z przyszłych mamuś juz przytyła ;> ja normalnie tak duzo jem ze brzusio mi sie zaczyna powiekszac a ja dopiero 5 tydzien ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm was dziewczynki,ja dzis umieram mam taki mdlosci,ze masakra mialam ugotowac dzis kapusniak ale nie dam rade:( Koteczek to super,ze jestesmy z jednego wojewodztwa,choc szkoda ,ze nie z jednej miejscowosci:) nadiewa nie przejmuj sie tesciowa,ja mam podobna sytuacje,a nawet troszeczke gorsza,bo moj tata tez nie zyje,mama tez ma tylko rente a do tego 5 mojego rodzenstwa na glowie,ktore nadal z nia mieszka,wiec nie ma mowy o tym,zeby mi sie dolozyla do wesela.Rodzice mojego Pawla tez nie sa w stanie nam pomoc,wiec musimy liczyc sami na siebie,ale wierze ,ze damy rade.Tobie tez sie uda,zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×