Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Do Ann81: Czesc siostra!!! Wiedzialam, ze sie dopiszesz do sierpniowek :) I prosze... A wszystkim dziewczynom gratuluje i zycze spokojnych 9 miesiecy :) Ja jestem z wrzesniowek 2008 a moje malenstwo ma teraz juz 3 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka.84
Koteczek na to wygląda ;) ja jestem na I roku magisterki w WSB. My mieliśmy to szczęście, że rodzice zorganizowali nam wspaniałe wesele, ale naprawdę nie wiem co bym zrobiła na Twoim miejscu nadiewa - ciężka sprawa i tak źle i tak niedobrze... :( Ale NiLLi ma rację - z kościelnym jest związana masa spraw, któe trzeba przed samym ślubem załatwiać - czyli wtedy, gdy będziesz już w zaawansowanej ciąży! Chyba bym jednak stawiała na cywilny. Gratulacje tylkaaa :) NiLLi jak tam po wizycie? Ja mam jutro :D ja dzisiaj miałam przeboje :/ pól dnia nudności - ledwo wytrzymałam w pracy. Jak już nudności na chwile przeszły to pojawiała się zgaga i tak w kółko !Do tego się czuję jakby mi coś na żołądku siadło i spać mi się chce od rana - chyba się zaraz położę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiszę się, bo byłam dzisiaj u lekarza i wiem, który tydzień :) Nick ...................Tc..Data porodu...Miejscowość....Wiek...Il.dzieci Kiki2342..................7.........30.07......Podkarpac ie......25......0 Jogi11............................. 30.07..........Śląsk.............23......0 monika1987.............7.........30.07.........Sląsk/Małopolska..21....0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie........24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. .........23......0 Majka15181.......................06.08....Głogów........ ........27......0 GaGa_....................6........06.08...........UK... ............29......1 NiLLi .....................6........06.08......Ostrów Wlkp........ 21 .....0 ann81.....................6.♂?..09.08.....Irlandia / Gdańsk......27.....0 Edusia83............................12.08......Małopolsk a.........25......0 nadiewa...................5........12.08.........Radom.. ..........25......0 koteczek19833..........5........13.08........świętoszów. .....25......1 dorocia11985............5.........13.08.......Ostrów Wlkp......23......0 lamajra.............................14.08.......W-wa.... ...........26.......0 d.o.r.o.t.k.a......................17.08.........opolski e..........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 majka.84..................4........18.08.........Wrocław ..........24......0 galaxy...............................19-08......podkarpa cie........21......0 tylkaaa...............................10.08.......Dzierż oniów..........19......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny byłam z wami na poczatku wracam a tu same szczęściary. a wczoraj zrobiłam test. był pozytywny. dzis powtórzyłam. i jeszcze badanie z krwi wynik 349mlU/ml. mam taka nadzieje ze to ciaża - ostatni okres mialam 15 listopada 2008. wyczytała ze torbile na janikach moga fałszowac wynik a ja je mam. ponadto w pażdzirniku tez miałam pozytywny test i widziałam 3 milemetrowa dzidzie na usg ale dostałam okres. i dzidzia znikneła. Ale teraz to sie modle zeby wszystko było ok. do lekarza ide dopiero 8 stycznia, teraz jest za wczesnie i lekarz nic nie zobaczy. jakie macie wyniki bety z krwi i w jakim tygodniu??? GRATULUJE PRZYSZŁUM MAMĄ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. widze ze nie tylko ja poroniłam tutaj. ale teraz nam sie uda. brzuch tez mnie boli, chyba zaczne nospe brac bo nie wytrzymuje, oststnim razem tez duphaston brałam, ale teraz musze poczekac nie chce pamikowac. Jak do 8 stycznia nie dostane okresu to mam nadzije ze urodze, według kalkulatorów 24 sierpnia. mam nadzieje ze to ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem po wizycie :) widziałam dzidzię z bijącym serduszkiem. Ma 7mm, a pęcherzyk 37mm. Określił wiek na 7 tydzień, więc zmieniam w tabelce. Wg terminu @ poród 05.08. a wg USG 01.08. Badanie kontrolne za 3 tygodnie :) mam nagraną płytkę, więc w domu z mężem już obejrzeliśmy hihi poprawiam tabelkę: Nick ...................Tc..Data porodu...Miejscowość....Wiek...Il.dzieci Kiki2342..................7.........30.07......Podkarpac ie......25......0 Jogi11............................. 30.07..........Śląsk.............23......0 monika1987.............7.........30.07.........Sląsk/Mał opolska..21....0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie........24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. .........23......0 NiLLi .....................7........05.08......Ostrów Wlkp........ 21 .....0 Majka15181.......................06.08....Głogów........ ........27......0 GaGa_....................6........06.08...........UK... ............29......1 ann81.....................6.♂?..09.08.....Irlandia / Gdańsk......27.....0 Edusia83............................12.08......Małopolsk a.........25......0 nadiewa...................5........12.08.........Radom.. ..........25......0 koteczek19833..........5........13.08........świętoszów. .....25......1 dorocia11985............5.........13.08.......Ostrów Wlkp......23......0 lamajra.............................14.08.......W-wa.... ...........26.......0 d.o.r.o.t.k.a......................17.08.........opolski e..........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 majka.84..................4........18.08.........Wrocław ..........24......0 galaxy...............................19-08......podkarpa cie........21......0 tylkaaa...............................10.08.......Dzierż oniów..........19......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZKU dzieki za pocieszenie. moje torbiele maja 4 centymetry. miłam od okres sie leczyc a tu pozytywne testy. ale teraz sie zastanawiam co dalej czy te torbiel nie zaszkodza dzidzi, brzuch boli bardzo boli chyba póje w tym tygodniu do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najna, jeśli się martwisz, to lepiej umów się na wizytę. Lekarz rozwieje Twoje wątpliwości i będziesz spokojniejsza...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Nie wiem jakich wy macie lekarzy! Ja z mojego jestem zadowolona ale ne bete nie wysłał mnie wcale. Tydzień ciązy obliczył tylko na podst @, a po usg powiedział, że narazie może stwierdzić tylko tyle, że ciąża jest, i znajduje się w macicy. I to tyle. Wysłał mnie tylko na badania moczu, morfologie, na konflikt i te dot. kiły. I to wszystko. Z wynikami mam sie zgłosić po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorocia, a do jakiego lekarza chodzisz? mi też odradzał robienie Bety, bo mówił, że to nie będzie potrzebne, że on sobie na USG wszystko zobaczy. Zresztą u Ciebie może być mało widać, raczej sam pęcherzyk. ja już się nachodziłam do lekarzy na kasę i już więcej tego nie powtórzę... prywatnie jest zupełnie inaczej. Ale znam jedną lekarkę na kasę godną polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jeden dzień mnie nie było a tu tyle czytania:) Poprawiam tabelkę: Nick ...................Tc..Data porodu...Miejscowość....Wiek...Il.dzieci Kiki2342................. 7.........30.07......Podkarpac ie......25......0 Jogi11....................7.........30.07..........Śląsk.............23......0 monika1987.............7.........30.07.........Sląsk/Mał opolska..21....0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie........24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. .........23......0 NiLLi .....................7........05.08......Ostrów Wlkp........ 21 .....0 Majka15181.......................06.08....Głogów........ ........27......0 GaGa_....................6........06.08...........UK... ............29......1 ann81.....................6.♂?..09.08.....Irlandia / Gdańsk......27.....0 Edusia83............................12.08......Małopolsk a.........25......0 nadiewa...................5........12.08.........Radom.. ..........25......0 koteczek19833..........5........13.08........świętoszów. .....25......1 dorocia11985............5.........13.08.......Ostrów Wlkp......23......0 lamajra.............................14.08.......W-wa.... ...........26.......0 d.o.r.o.t.k.a......................17.08.........opolski e..........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 majka.84..................4........18.08.........Wrocław ..........24......0 galaxy...............................19-08......podkarpa cie........21......0 tylkaaa...............................10.08.......Dzierżoniów..........19...0 lamajra nie strasz nas więcej i lepiej już się tak nie przemęczaj, przyjdzie na to czas po porodzie jak będzie trzeba wrócić do formy. Dziewczyny czy Wy oprócz witamin bierzecie jeszcze kwas foliowy dodatkowo? Zapomniałam zapytać o to lekarza. Ja biorę tylko feminatal 800. Widzę, że dziś jakiś parszywy dla nas dzień.. ja też czuję się niezbyt dobrze. Mdli mnie i co chwilę robi mi się słabo. Ogólnie samopoczucie do pupy:( Nilli gratulacje dużej dzidzi:) Fajni, że dostaliście płytkę, macie pamiątkę. My musimy się zadowolić tylko zdjęciem, ale i to dobre:) najna, nie martw się na zapas, na pewno wszystko jest i będzie w porządku. Ale dla pewności idź do lekarza, uspokoisz się po wizycie. I skoro Koteczkowi lekarz powiedział, ze Jej dzidzi nie zaszkodzą to Twojej też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku też nieśmiało poprosiłam o zdjęcie, ale powiedział, że kupił sobie nowy sprzęt i nagrywa płyty hehe ale mi się trafiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do witaminek to ja biorę kwas foliowy i Falvit M. Lekarz powiedział, że to i tak za dużo, ale mam brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem co robić, ten mój lekarz jest niby dobry. dla nilli- nazywa sie Skowronek,może znasz. Mojego narzeczonego siostra do niego chodziła też na NFZ i była zadowolona. A prywatnie. sama nie wiem. Trochę wolała bym zaoszczędzić sobie wydatków jeśli nie ma wielkiej potrzeby. A co do USG? słyszałyście może coś o tym, że zbyt częste jego robienie może być szkodliwe dla dzidzi? bo ja takie opinie słyszałam i nie wiem czy w nie wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkaaa
ja tez łykam tylko kwasik foliowy. NiLLi gratuluje:) Macie wspaniałą pamiątke.Ja jak wstyczniu pójde tez mam nadzieje ze juz usłysze mojego maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co ja się orientuję to jesli ciąża przebiega bez powikłań usg wystarczy zrobić te 3 standardowe razy ale jeśli jest coś nie tak to powinno sie robić częściej i raczej nie jest szkodliwe dla dziecka, a czasem może właśnie pomóc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) Ja też byłam wczoraj u gina (prywatnie), miałam usg i dostałam pierwsze \"zdjęcie\" maluszka :P Wprawdzie bardzo mało widać, w sumie tylko pęcherzyk, ale jest :) Powiedział, że nie muszę robić żadnych badań, mam brać Folik, przyjść za trzy tygodnie - i tyle :) Aha, i obliczył mi termin tak samo, jak kalkulator, który podawałyście na początku. Czyli 17 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek widzę, że Twój Michaś urodził sie 7 grudnia :-D to tak jak ja, tylko że o "parę" lat później :-P Dziewczyny jakie macie plany na wigilię? Organizujecie ją same, czy razem z rodziną? Ja to sie zastanawiam czy wysiedzę przy stole... Byłby ubaw jakby wszyscy jedli, a ja spędziła te chwile nad toaletą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę, że USG nie zaszkodzi maluszkowi :) dorocia, nie znam takiego lekarza. mam nadzieję, że będziesz zadowolona :) nie zrobienie bety i nie nagranie filmu nie jest wykładnikiem wiedzy przecież :) a wigilia... hmmm. spędzamy jak co roku u moich rodziców raczej z dziadkami i babciami, także duże grono... denerwuję się, bo chcemy powiedzieć wtedy wszystkim o ciąży... a jak im popsujemy Wigilię??? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kibitki ;) Gratuluję udanych filmów i zdjęć maluszków Ja mam usg jutro o 17, nie wiem jak wytrzymam do tego czasu. Zaczynają mi się nudności, rano jest mi momentami tak niedobrze, że nie wiem, po chwili jakoś przechodzi ale teraz zjadłam pączka i od razu zachciało mi sie coś słonego i musiałam wtrząchnąć kanapkę i teraz jest mi gorąco i niedobrze :) ech te babskie dolegliwosci Edusia nie martw sie Wigilią, teoretycznie powinno sie wtedy pościć ;) więc jak nic nie zjesz to będzie na miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamjra wytrzymasz :) ja czekałam na USG ponad 3 tygodnie od zobaczenia 2 kresek i szybko minęło :) niezapomniany widok... i to bijące serduszko :D i tak na tym etapie lekarz jest w stanie tylko stwierdzić, czy ciąża jest żywa, także spokojnie :] czekamy jutro na relację :D ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wieczorem dam znać, także trzymajcie kciuki Wiecie co mnie wkurza? Mam wszystkie zeby zdrowe, wyleczone itd. A od dwóch dni boli mnie dziąsło, uczucie jakby bolał ząb, ale był leczony kanałowo więc nie może boleć skoro nie ma nerwów. Pojde do lekarza, ale jak będzie chciał mi robić zdjęcie rtg albo co gorsza cokolwiek tam grzebac bez znieczulenia to chyba zwątpię. Ja nie mam nic przeciwko borowaniu w zębach, póki mam znieczulenie ;) W ciągu dnia mnie nie boli, a jak się połozę wieczorem to mi zaczyna pulsować. W mordę no, jak na złość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadiewa domyślam się co przeżywasz, ja ostatnio też przezyłam chwilę grozy i tak naprawdę jutro dowiem się czy wszystko jest ok, czy nie ale staram się myśleć pozytywnie i Ty też musisz sprzęt się często myli, lekarze też mogą nie dojrzeć tego co trzeba musisz wierzyć, że będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadiewa... we wczesniej ciąży czasem tak bywa. Twój maluszek to obecnie kropeczka... a pęcherzyk był? jak pójdziesz za tydzien już na pewno coś zobaczysz :) lamajra, znieczulenie miejscowe u dentysty nie szkodzi. Pytałam się lekarza, zreszta sama byłam u dentysty 1,5 tygodnia temu i miałam znieczulenie. RTG zęba nie możesz robić w ciąży! może to dziąsła Cie bolą... ja też mam często podrażnione dziąsła i mnie bolą - proponuję płukać rano i wieczorem letnią woda z solą. Pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Nilli ;) dobra kobieto Zrobię sobie taka płukankę, o ile jej nie zwrócę, bo woda z solą jakoś mnie odrzuca ;) Jak nie pomoże to sie udam do dentologa, niech czyni swą powinność Nadiewa, nie daj się złym myślom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadiewa czasem faktycznie nie widać zarodka na pierwszym USG, a po tygodniu maluszek sie pokazuje. Jaka miałaś betę jak robiłaś pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u lekarza i przepisał mi duphaston ale się trochę wkurzyłam bo jedno opakowanie czyli tylko 20 tabletek więc za kilka dni trzeba bedzie znowu się tam udać, poza tym mam zaczątek jakiejś grzybicy ale na razie kazał mi brać tylko lactovaginal i clotrimazolum maść a jak nie przejdzie do tygodnia to nystatynę bo to jest naprawdę delikatne ale zeby się nie powiększyło, mam nadzieję że szybko mi to przejdzie, no i za 3 tygodnie usg i zastanawiam się czy nie chodzić do niego bo jest miły i sprawia wrażenie kompetentnego, pracuje też w szpitale sama nie wiem wprawdzie zarejestrowałam się u innego lekarza ale tamtego nie znam na żywo a tylko z opowiadań ja wigilię spędzam jak zwykle podwójnie najpierw w domu potem u teścia tylko się obawiam czy dam rade jak wcześniej jeść to wszystko, bo ostatnio jak jem i poczuję że mam dość to więcej nie wcisnę poza tym pewne jedzenie mnie odrzuca więc chyba nie spróbuję wszystkich dań.. poza tym w domu u mnie i u męża już wszyscy wiedzą, wydało się przez ten szpital i nie będzie niespodzianki, tak naprawdę chcę to trzymać w tajemnicy conajmniej do następnego usg gdy się potwierdzi że ciąża rozwija się prawidłowo i dziecko rośnie, raz się pochwaliłam za szybko i potem było mi przykro opowiadać że poroniłam.... dlatego czekam choć chciałabym ogłosić całemu światu że jestem w ciąży:D nadiewa nie denerwuj się bo za kilka dni zobaczysz pewnie zarodek a potem jeszcze serduszko, czasem tak się zdarza że pęcherzyk jest mniejszy i wogóle ale potem wszystko się wyrównuje i rośnie piękny bobas więc głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w domu tez juz wszyscy wiedzą, ale za to rodzicom męża chcemy powiedziec w wigilię :) Kurcze jakoś sie denerwuje tym jak oni przyjmą taka wiadomość... cały czas sobie tłumacze, że najważniejsze że my się cieszymy, ale chciałabym żby i oni podesz z entuzjazmem to tej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam Wigilię podwójną... rano do Wrocławia do teściów, a popołudniu u nas w Ostrowie. Niby nie mam mdłości ani nic, ale jak sobie pomyślę o jedzeniu to mi się odechciewa... nie mam apetytu i mam wrażenie, że cokolwiek zjem będzie niedobre... :/ moim rodzicom i dziadkom powiemy na Wigilii, z Roberta rodzicami poczekamy jeszcze, bo Oni są przewrażliwieni i nie wiem, czy będą tacy szczęśliwi... ale może się mylę... mam nadzieję, że się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×