Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

rudzia 2 tabletki na raz to chyba za dużo, zresztą poczytaj na opakowaniu co robić w razie pominięcia dawki, często pisza coś na ten temat Nilly no pewnie że masz prawo do odpoczynku a nawet obowiązek!!:) Koteczek to trzymam kciuki za wizytę:) ja ide jutro do lekarza ale tylko po receptę na duphaston bo mi się kończy, a usg dopiero po nowym roku będę mieć, a to jeszcze 2 tygodnie!!! chciałabym już.... mam straszne schizy że serduszko może nic bić....:(wiem że nie powinnam tak myśleć ale tak bardzo pragnę mojego maleństwa że zwariuję jak się coś stanie... dziś mi się śniło że miałam synka i karmiłam go piersią, nie wiem jak to jest w rzeczywistości ale w śnie to było fantastyczne przeżycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Pare dni nie odzywalam sie ,ale nie mialam sil,gdyz te moje mdlosci odbieraly mi ochote na wszystko,no ale odpukac juz jest lepiej nawet apetyt mi wrocil:)Dzis wielki dzien bo mam wieczorem wizyte i zobacze,bijace serduszko mej pociechy kochanej:) kiki2342 powiem Ci,ze mam bardzo podobnie jak Ty ,bo tez strasznie sie boje dzisiejszej wizyty,ze moge nie uslyszec bicia serduszka:( Staram sie myslec pozytywnie,ale pewnie gdy juz bede lezala na usg ,to jak zawsze bede sie w duchu modlic,zeby serduszko bylo widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia2
Dzień dobry :) Ja dzisiaj byłam w końcu zrobic badania, jutro mam wyniki i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :) Przy okazji spytalam sie o ta zapomniana tabletke, ale pani powiedziała że nic się nie stało, tylko żebym teraz pilnowała. Dlatego jedne opakowanie wrzuciłam sobie do torebki, żebym zawsze je miała przy sobie, tak na wszelki wypadek :) Ale Wam zazdroszcze dzisiejszych wizyt, ja dopiero po nowym roku :( Ale mam nadzieje ze szybko zleci!!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka trzyma kciuki za wizytę i daj znac jak już będziesz po Koteczek trzymaj się dzielnie i życze ci aby wszystko skończyło się pomyślnie nie potrafię ci nic doradzić bo nigdy nie miałam żadnych torbieli i nie jestem w temacie kompletnie nie dołuj się musi być dobrze!!! macie problemy ze wzdęciami??? ja ostatnio okropne, wyczytałam własnie że espumisan można w ciąży i chyba wypróbuję ale nie wiem czy zadziała, bo kiedyś brałam i nie działało na mnie zbytnio:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek - mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy... trzymam kciuki. I pisz jak będziesz wiedzieć coś więcej. jeśli chodzi o wzdęcia to też miałam przez jakieś 2-3 dni, ale to jak olałam rowerek na weekend. jak tylko zaczęłam jeździć to mi przeszło. także mi najbardziej pomaga chociaż pół godzinki jazdy na rowerku dziennie. wieczorem miałam zaraz duży brzuch, a teraz mam normalny, jak przed ciążą. także polecam jakiś mały zestaw ćwiczeń dla rozruszania :) może też Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane, zaraz wyjezdzamy z Męzusiem do domku na Swięta a tam nie mamy internetu, takze chciałabym dzisiaj złożyc Wam Bozonarodzeniowe zyczenia :) Zycze Wam Kochane, Wesolych, Pogodnych i Radosnych Swiąt Bozego Narodzenia. Aby kazdy dzien był wypełniony nadzieja ze z naszymi maluszkami jest wszystko dobrze :):) trzymajcie się cieplutko i nie objadajcie za bardzo :D moccccccccc buziakow dla Was wszystkich i Waszych maleństw :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ...................Tc..Dataporodu...Miejscowość....Wiek...Il ość dzieci Kiki2342................. 8.........30.07......Podkarpac ie......25......0 Jogi11....................8.........30.07..........Śląsk .............23......0 monika1987.............7.........30.07.........Sląsk/Mał opolska..21....0 natalka2384.............8.......04.08.........Podkarpaci e........24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. .........23......0 NiLLi .....................7........05.08......Ostrów Wlkp........ 21 .....0 Majka15181.......................06.08....Głogów........ ........27......0 GaGa_....................7........06.08...........UK... ............29......1 ann81.....................7........09.08.....Irlandia / Gdańsk......27.....0 tylkaaa...............................10.08.......Dzierż oniów......19.....0 Edusia83.................6..........12.08......Małopolsk a.........25......0 nadiewa...................6........12.08.........Radom.. ..........25......0 koteczek19833..........6.......13.08........świętoszów. .....25......1 dorocia11985............6.........13.08.......Ostrów Wlkp......23......0 lamajra...................6........14.08.......W-wa.... ...........26.......0 d.o.r.o.t.k.a.............5.......17.08.........opolski e..........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 majka.84.................4........18.08.........Wrocław ..........24......0 *Olusia*0502.............5.........18.08........Łódź.... ............28.....0 galaxy...............................19.08......podkarpa cie........21......0 Niagara78................3.........22.08......Trójmiasto ...........30.....0 kropelkaaaa..............3.........23.08........Francja. ...........26.....0 Troche mnie tutaj nie było, bo w pracy kupa roboty jak to na koniec roku ;) W weekend nie miałam sił ruszyc nogą ani ręką więc nawet nie włączałam kompjutra. Byłam w srodę u gin. Dała mi skierowania na badania różne i USG. Po badaniu powiedziała, że wszystko się pięknie rozwija. Bobasa zobaczę dopiero 2 stycznia ;) ale będe cierpliwa. Mogłam juz pójść 18 grudnia, ale stwierdziłam, że poczekam, bo 2 stycznia to będzie koniec 8 tygodnia i na pewno wszystko zobaczę. Wolę widziec wyraźnie niż denerwować się że nic nie widać :). Powiem Wam, że jedzenie mi nie smakuje. Jak nie smak nie jest wyraźny to niedobrze mi się robi ;) takie uroki. Dzisiaj mam ochotę na kapustę. Ponieważ nie mam za bardzo czasu, żeby tutaj zaglądać chciałam Wam od razu złożyć życzenia Wspaniałych spokojnych rodzinnych świąt, Cudownej ciąży :) i bobasów w brzuchu dla tych, które są w trakcie starań. Zdrowia, spokoju i Spełnienia marzeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek nic sie nie martw. Dobrze bedzie. tak mówiąc szczerze to wątpię,żeby operowali cie w ciazy. wkleje ci wypowiedz gina z forum ginekologicznego a ty rzeczywiscie skonsultuj to ze specjalistą. \"Torbiele czynnościowe we wczesnej ciąży to wcale nie takie rzadkie zjawisko. Zazwyczaj widuję torbiele o rozmiarze ok 4-5 cm. Torbiele takie powstaja z pęcherzyków, czesto jest to po prostu przerosniete ciałko żółte. We wczesnych etapach ciąży gwałtownie rośnie poziom gonadotropiny kosmówkowej (to hormon ciążowy produkowany prze zarodek) i własnie to stymuluje ich wzrost u niektórych kobiet. Jajniki pozostawia sie nietknięte ale pod obserwacją do momentu kiedy poziom gonadotropiny się stabilizuje a to nastepuje ok 8 tygodnia ciąży licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki. Wtedy torbiel(e) zaczynają sie wchłaniać i zanikaja całkowicie w pierwszym lub drugim trymestrze.\" Koteczek wiem,że ciężko b edzie ale zapomnij na razie o tym. Może się wchłonie samoistnie. Pójdź jeszcze do kogoś innego i nie martw się. Ja skanuje czasami kobiety w ciąży z takimi torbielami a czasami z gorszymi rzeczami i nie przypominam sobie żeby którąś operowano. Nos do góry, myśl pozytywnie i najlepiej sie umów na wizyte jeszcze przed świętami żeby minęły spokojnie. U mnie lepiej dziewczynki. Temperatury już nie mam, katar ustał i tylko od czasu do czasu pokasłuje. Dzisiaj jeszcze leżę w łóżku ale już mi się nudzi mówiąc szczerze. Jutro na cztery godziny idę do roboty i potem czeka mnie christmas lunch. Mam nadzieje,że coś normalnego zaserwują ale ogólnie irlandzkie jedzenie nie jest dobre. Na szczęście w naszym małym miasteczku mamy aż trzy polskie sklepy więc wszystko tradycyjnie przygotujemy. Niestety w tym roku wigilia tylko we trójkę licząc maleństwo. Następne święta już w naszym kochanym Gdańsku z rodziną. Ok trochę się rozpisałam...Potem jeszcze coś skrobnę. Miłego krzątania się przedświątecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann, super, że wracasz do zdrowia :) lamajra, mi niestety też mało co smakuje. nie wiem, co kupować, bo raz mam na coś ochotę, a za chwilę już nie. Nie mówiąc już o zastanawianiu się, co mam zjeść... qrcze nie myślałam, że to będzie aż tak, tym bardziej, że nie mam mdłości. Mąż już mnie puka w czoło i się pyta, czy się dobrze czuję, jak mu opowiadam o problemach natury żywieniowej :P a dzisiaj mnie jeszcze czeka smażenie ryb na rybę po grecku... bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki,ja dopiero wrocilam od lekarza,niestety moja lekarka w ciagu dnia pracuje w szpitalu a popoludniami przyjmuje prywatnie,wiec nieraz przyjmuje nawet do 1 w nocy.No ale chcialam sie pochwalic moja dzidzia,ktora ostatnio miala 3mm,a teraz ma juz 11 i cale szczescie serduszko bije ,bo tego po ostatnim poronieniu sie balam.Takze wszystko jest w porzadku,to 8 tydz i termin mamy na 4.08.Nawet nie wyobrazacie sobie jaka szczesliwa jestem:):):):),ze wszystko jest w porzadku,tak balam sie okropnie ,nawet lezac na lozku podczas usg strach nie mijal tylko sie wrecz nasilal.Po poronieniu wczesniejszym wiem,ze do konca ciazy bede czekala z niecierpliwoscia na kolejne badanie,i i obawiala sie czy wszystko jest ok.Staram sie tez nie zwariowac bo wiem,ze to dzidzi tylko zaszkodzi.Buziaki ogromne dla was wszystkich i do juterka,milych snow zycze wam i waszym pociechom pod serduszkami:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak puściutko??? lamajra masz rację z tym usg, często jest robione za wcześnie i jest wiele strachu a potem to się okazuje niepotrzebnie Ann dobrze że zdrowiejesz, dzidziusiowi choroba wcale nie jest potrzebna;) majka cieszę się że usg wyszło dobrze i dzidzia rośnie:) ja dziś byłam na zakupach i jak w przymierzalni zobaczyłam swój celulitis na tyłku i udach to się załamałam😭 po tej ciąży będę wyglądać koszmarnie, muszę zacząć masować te miejsca już teraz bo to dziadostwo będzie się ciagle pogłębiać.. Gaga miałaś mieć dziś usg więc czekam na relację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem, żyję i byłam na USG :D Zobaczyłam moją kruszynkę i jestem zdumiona. Było widać pięknie głowkę, zarysy rączek i ładnie się ruszało maleństwo. SLicznie serduszko bije.... Na temat plamień nic nie wiadomo, bo na USG wszystko było wporządku. Także skłaniam się do teorii mojego gina, że organizm się oczyszczał z krwi.... A najważniejsze to to, że płód według USG ma 10 tydzień i 2 dni, a termin wypadałby mi na 19 lipca. I tu zagadka :) Okres miałam normalny ani chwili mi się nie spóźnił, więc myslę, że coś się sfałszowało ;) Ja chyba juz do Was dzisiaj nie zaglądne także.... Wszystkim życzę Spokojnych i Radosnych Świąt, oraz szampańskiej zabawy w Nowym Roku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dzisiaj tylko na chwilkę, bo jeszcze sporo roboty. Kobietki, życzę Wam spokojnych, radosnych Świąt i pełnego sukcesów Nowego Roku. To będzie rok wyjątkowy. Dla niektórych zupełnie inny niż każdy poprzedni (zwłaszcza od sierpnia :P). Więc powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako że powoli wybywacie na swięta wiec chciałam wam złożyć życzenia Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija... Wszystkiego Najlepszego dla Was i Waszych dzieciątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadiewa skoro serduszko bije to jest maleństwo i trzeba się tylko cieszyć:) cudowna wiadomość na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ...................Tc..Dataporodu...Miejscowość....Wiek...Il ość dzieci Kiki2342................. 8.........30.07......Podkarpac ie......25......0 Jogi11....................8.........30.07..........Śląsk .............23......0 monika1987.............7.........30.07.........Sląsk/Mał opolska..21....0 natalka2384.............8.......04.08.........Podkarpaci e........24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. .........23......0 NiLLi .....................8........05.08......Ostrów Wlkp........ 21 .....0 Majka15181.......................06.08....Głogów........ ........27......0 GaGa_....................7........06.08...........UK... ............29......1 ann81.....................7........09.08.....Irlandia / Gdańsk......27.....0 tylkaaa...............................10.08.......Dzierż oniów......19.....0 Edusia83.................6..........12.08......Małopolsk a.........25......0 nadiewa...................6........12.08.........Radom.. ..........25......0 koteczek19833..........6.......13.08........świętoszów. .....25......1 dorocia11985............6.........13.08.......Ostrów Wlkp......23......0 lamajra...................6........14.08.......W-wa.... ...........26.......0 d.o.r.o.t.k.a.............5.......17.08.........opolski e..........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 majka.84.................4........18.08.........Wrocław ..........24......0 *Olusia*0502.............5.........18.08........Łódź.... ............28.....0 galaxy...............................19.08......podkarpa cie........21......0 Niagara78................3.........22.08......Trójmiasto ...........30.....0 kropelkaaaa..............3.........23.08........Francja. ...........26.....0 8 tydzień skończony, dzisiaj zaczynam 9tc :) rodzinka powiadomiona :D cieszę się, że USG wyszły pomyślnie. Oby tak dalej :) mamy niezapomniane święta z kruszynkami w brzuszkach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, życzę Wam zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia!!! Dziewczyny, wczoraj miałam troszeczkę jaśniutko-brązowego śluzu i nie wiem czy to jest normalne??? Bardzo się martwie! Nie moę znajść żadnych wiadomości na ten temat. Jutro będę próbowała skontaktować się z gin, bo strasznie się boję. W prawdzie tego śluzu nie było dużo, ale i tak się martwie? Czy któraś z Was miała coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ...................Tc..Dataporodu...Miejscowość....Wiek...Il ość dzieci Kiki2342................. 8.........30.07......Podkarpac ie......25......0 Jogi11....................8.........30.07..........Śląsk .............23......0 monika1987.............7.........30.07.........Sląsk/Mał opolska..21....0 natalka2384.............8.......04.08.........Podkarpaci e........24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. .........23......0 NiLLi .....................8........05.08......Ostrów Wlkp........ 21 .....0 Majka15181.......................06.08....Głogów........ ........27......0 GaGa_....................7........06.08...........UK... ............29......1 ann81.....................7........09.08.....Irlandia / Gdańsk......27.....0 tylkaaa...............................10.08.......Dzierż oniów......19.....0 Edusia83.................6..........12.08......Małopolsk a.........25......0 nadiewa...................6........12.08.........Radom.. ..........25......0 koteczek19833..........6.......13.08........świętoszów. .....25......1 dorocia11985............7.........13.08.......Ostrów Wlkp......23......0 lamajra...................6........14.08.......W-wa.... ...........26.......0 d.o.r.o.t.k.a.............5.......17.08.........opolski e..........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 majka.84.................4........18.08.........Wrocław ..........24......0 *Olusia*0502.............5.........18.08........Łódź.... ............28.....0 galaxy...............................19.08......podkarpa cie........21......0 Niagara78................3.........22.08......Trójmiasto ...........30.....0 kropelkaaaa..............3.........23.08........Francja. ...........26.....0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelkaaa ja tak miałam przez dwa dni mniej więcej w 3 tc i potem przeszło. Gdyby utrzymywało się dłużej, idź do lekarza. To na pewno nic groźnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w święta:) jak brzuszki po wigilii?? mnie dopadły zaparcia i nie jest wesoło:( kropelkaaa mam nadzieję że to nic groźnego ale spróbuj skontaktować się z lekarzem, tego nigdy dość no i tabelka:) Nick ...................Tc..Dataporodu...Miejscowość....Wiek...Il ość dzieci Kiki2342................. 9.........30.07......Podkarpacie......25......0 Jogi11....................8.........30.07..........Śląsk .............23......0 monika1987.............7.........30.07.........Śląsk/Małopolska..21....0 natalka2384.............8.......04.08.........Podkarpacie........24......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. .........23......0 NiLLi .....................8........05.08......Ostrów Wlkp........ 21 .....0 Majka15181.......................06.08....Głogów........ ........27......0 GaGa_....................7........06.08...........UK... ............29......1 ann81.....................7........09.08.....Irlandia / Gdańsk......27.....0 tylkaaa...............................10.08.......Dzierżoniów......19.....0 Edusia83.................6..........12.08......Małopolska.........25......0 nadiewa...................6........12.08.........Radom.. ..........25......0 koteczek19833..........6.......13.08........świętoszów. .....25......1 dorocia11985............7.........13.08.......Ostrów Wlkp......23......0 lamajra...................6........14.08.......W-wa.... ...........26.......0 d.o.r.o.t.k.a.............5.......17.08.........opolskie..........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 majka.84.................4........18.08.........Wrocław ..........24......0 *Olusia*0502.............5.........18.08........Łódź.... ............28.....0 galaxy...............................19.08......podkarpacie........21......0 Niagara78................3.........22.08......Trójmiasto ...........30.....0 kropelkaaaa..............3.........23.08........Francja. ...........26.....0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny! Jutro skontaktuję się z lekarzem. Czytałam forum i doszłam do wniosku, że jak się nie powtórzy to ok, ale jak będzie brzuch bolał i nadal będę miała troszkę tego śluzu, to jadę od razu do szpitala. Dla świętego spokoju jutro i tak podzwonię (jeśli się dodzwonię). Dzięki raz jeszcze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brzuszek dobrze, nawet się nie najadłam za bardzo, ale karpia nie mogłam ruszyć... normalnie mnie odpychało. ale było dużo innych dobrych rzeczy, więc nie narzekałam na brak jedzenia. powiedzieliśmy rodzince... nie skakali z radości, ale widać, że dobrze przyjęli i ucieszyli się. teraz tylko trzeba powiedzieć teściom ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaPrzyszłaMama
Hej Kobietki ;) Możecie mnie dopisać do tabelki ;), będę bardzo wdzięczna. Monika - 4 - 14.08 - Inowrocław - 22 - 0 . Pozdrawiam Was bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ...................Tc..Dataporodu...Miejscowość....Wiek...Il ość dzieci Kiki2342................. 9.........30.07......Podkarpacie......25......0 Jogi11....................8.........30.07..........Śląsk .............23......0 monika1987.............7.........30.07.........Śląsk/Mał opolska..21....0 natalka2384.............8.......04.08.........Podkarpaci e........24......0 Majka15181.............8.......04.08.........Glogów...............27......0 Maja136............................05.08.......Szczecin. .........23......0 NiLLi .....................8........05.08......Ostrów Wlkp........ 21 .. GaGa_....................7........06.08...........UK... ............29......1 ann81.....................7........09.08.....Irlandia / Gdańsk......27.....0 tylkaaa...............................10.08.......Dzierż oniów......19.....0 Edusia83.................6..........12.08......Małopolsk a.........25......0 nadiewa...................6........12.08.........Radom.. ..........25......0 koteczek19833..........7.......13.08........świętoszów. .....25......1 dorocia11985............7.........13.08.......Ostrów Wlkp......23......0 lamajra...................6........14.08.......W-wa.... ...........26.......0 d.o.r.o.t.k.a.............5.......17.08.........opolskie ..........26.......1 chardonnay........................17.08.....Wielkopolska ........24......0 Monika...................4..........14.08.....Inowrocław..........22.....0 majka.84.................4........18.08.........Wrocław ..........24......0 *Olusia*0502.............5.........18.08........Łódź.... ............28.....0 galaxy...............................19.08......podkarpa cie........21......0 Niagara78................3.........22.08......Trójmiasto ...........30.....0 kropelkaaaa..............3.........23.08........Francja. ...........26.....0 Witam was dziewczynki,jak wczesniej mialam mdlosci,tak teraz jak na zyczenie ,wszystko minelo i jadam wszystkie smakolyki swiateczne:):)No moze nie wszystkie bo nadal nie jem ciast i slodyczy:):) Moniko dopisalam Cie do naszej tabelki:):) Spokojnej nocki zycze wszystkim mamaom i waszym dzidziom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaPrzyszłaMama
Z podziękowaniem ;) Wiecie co.... ja mam po prostu wstręt do jedzenia! Nie mogę na nie patrzeć, wiem, że muszę i czasami wmuszę coś... Do popołudnia jest najgorzej, dopiero późnym popołudniem zaczynam coś tam mielić... Moje Maleństwo ma tylko zapotrzebowanie na cytrynki, które wieczorami jem sztukami ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta mijaja na obżarstwie i lenistwie. Wczoraj nie dość że wstalismy o 11 to całą resztę dnia spędziliśmy półleżąc na sofie. Życzę wam spokojnych świąt i dużo odpoczynku. Ja też nie mam ochoty na wiele rzeczy...trzymajcie się kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelkaaa dobra decyzja:) mam jednak nadzieję że już jest ok:) mnie mdli akurat bardzo rzadko i jeśli już to chwilkę także z jedzeniem nie mam problemów, niestety:O dziś u nas na mszy był chrzest i jak się napatrzyłam na tego maluszka to się nie mogę doczekać swojego... trochę się denerwuję bo wczoraj miałam okropny sen, śnił mi się że zaczęło mi się poronienie:( niby to tylko sen ale jakiś niepokój we mnie siedzi.....muszę wytrzymać do 6.I bo wtedy mam mieć usg i się będę mogła uspokoić na trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda na to, że Monika policzyła tygodnie od zapłodnienia a nie od ostatniej @. dobrze, że to obżarstwo się skończyło :P też nie mam ochoty na wiele rzeczy, ale barszcz z uszkami i zupa z suszonych grzybów z makaronem smakowały perfekcyjnie :D ale waga po Świętach nie poszła w górę, więc chyba z tym obżarstwem nie było tak źle :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×