Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

jogi11 z tego co slyszalam to co druga moja kolezanka ma badania prenetalne ale to moze wlasnie te pod tym kątem co Ty mowisz bo nigdy mnie to nie interesowalo jak sie robi takie badania bo nie mialam potrzeby ani nikt z bliskich mi osob nie opowiadal .. musi byc dobrze dziewczynki.... Gaga to dobrze ze plamienie ustapilo wlasnie sie dowiedzialam ze kolezanka ktora ze mna wychodzila ze szpitala wrocila po swietach bo ma na nowo krawawienia i jest caly czas na oddziale :( jutro ja ide odwiedzic .. zastanawiam sie czemu tak wlasnie jest ze jak bardzo czlowiekowi zalezy na czyms to wszystko sie wali :( i zycie kladzie klody pod nogi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyszykowalam sie do wyjscia z mezem ( on do gdynii jechal ja zakupy po drodze chciaal zrobic i kupic kebaba bo tak za mna chodzi, jem tak malo ze moze to by mi w oladku zostalo) no i czekalismy na autobus bo zbyt duzy korek by autem jechac i co maly pawik mi sie zdazyl. dobrze ze ludzinie bylo wrocilam do domu i zanim do toalety dobieglam 2 ogromne na korytarzu mi sie zdazyly suuuper.cos takiego moze naprawde czlowieka osmieszyc. moje kremy wszystkie mnie draznia mam na mysli zapachy, perfum moj i meza i nawet czekolada jak on ja wcina. i wszyscy tylko mi moia ze mam wiecej jesc ciekawe jak. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwemhe biedactwo ja tak mialam w sylwestra i tesciowie i moi i moj Krzysiek caly czas tyle gadali ze mam jesc a ja nie moglam a oni moze to moze tamto to juz sie poryczalam zeby mi dali spokoj bo naprawde nie moglam tolerowalam chleb z maslem tylko wrr odpukac mdli mnie troszke ale nie wymiotuje spac jedynie mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall antonimm
hej czy któras z was miala tak jak ja ? tzn doo 11 tyg mialam skurcze/kłucia jednak one teraz usttaly czy to jest normalne dodam ze zaczelam 12 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam dziewczyny jak sie fatalniej czuje wymiotuje o każdej porze wczoraj wymiotowałam piana!!! maskara mam nadzieje ze nie z krwią bo była jakaś różowa i dzisiaj to samo od rana nic nie mogę jeść bo zaraz lecę do toalety. Tak fatalnie się czuje wszystko mnie boli przepona i żołądek CZy wy tez tak miałyście tzn chodzi mi o ta dziwna piane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****issima🌻 ja niestety ci nie pomogę , mnie męcza tylko nudności :/ , ale naszczęści z wymiotami nie miałam do czynienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak nie mialam ale brzmi bardzo groznie ja bym do lekarza zadwonila na twoim miejscu chociazby po to by sie uspokoic. aa przepona chyba boli przez te skurcze przy wymiotach ale lekarzemm nie jestm. i spolczuje bo przy tobie to moje samopoczucie jest boskie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Issima ja przedwczoraj wymiotowałam, może nie pianą, ale śliną. Poleciała mi też krew i w pierwszej chwili przestraszyłam się. Jednak okazało się, że to krew z dziąsła :/ Zresztą ostatnio jak mnie naciąga na wymioty to tylko ta flegma leci... Mam nadzieję, że z dniem rozpoczęcia drugiego trymestru przejdą mi te rewelacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze dziewczyny, strasznie Wam współczuję z tymi wymiotami. mnie to nie spotkało. nawet ciężko powiedzieć, że mam mdłości... czasem tak mi jakoś źle na żołądku, ale nie są to mdłości... ale zbliża się koniec pierwszego semestru i mam nadzieję, że niedługo to się skończy, bo się wykończycie... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeju biedna mama nadzieje ze si lepiej poczujesz nawet nie wiem czym moglabys sie leczyc bo ja tylko specjalistka od fervexu jestem. ale zycze ci szybkiego powrotu do zdrowia i kuruj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to chyba dobrze ze u babci:)( bo ona sie toba zaopiekuje:) i zawsze tez jakies babcine metody zaaplikuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Co do badań prenatalnych to już pisałam ale nikt nie przeczytał :( (jak większości moich wypowiedzi) więc napiszę jeszcze raz. Badania prenatalne są inwazyjne , które żadko ale jednak powodują np. poronienie i nieinwazyjne czyli badanie z krwi , usg które mają za zadanie wykryć np. czy dziecko ma zespół Downa ( przezorność karkowa). Badania inwazyjne zalecane są kobietą po 35 roku życia lub tym gdzie były już przypadki chorób genetycznych. Ja również mam zalecenie badań prenatalnych inwazyjnych z powodu tego że moja córcia zmarła w moim brzuszku, akcja serca ustała i lekarze nie znaleźli przyczyny tego. Mam z lekarzem ustalać termin teraz 20 stycznia choć jeszcze sama nie wiem czy chcę sięna te badania zdecydować. Chyba trochę się boję ..... Co do ruchu to ja chodzęna basen :) Również nie lubię ćwiczyć a ta forma sprawia mi najmniej trudności i najwięcej przyjemności :) Byłam dzisiaj i idę w piątek :) A jeśli chodzi o poród rodzinny to właściwie to bym chciała rodzić z mężem choć będę miała cesarkę więc obecność męża odpada :( A i jeszcze wymioty i mdłości już przechodzą :) Nie wymiotowałam od dwóch dni tylko jeszcze troszkę nudności :) Co do dziwnych miejsc na pawie to ja puszczałąm pod przedszkolem syna to dopiero obciach. I zaczęły mnie boleć wiązania w pachwinach w nocy już nie wiem jak mam spać .....a śpiochem jestem ogroooooomnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he h e eh przedszkole synka to rzeczywiscie fajne miejsce na pawika:) mam nadzieje ze swiadkow nie bylo przynjamniej bo mogli by pomyslec ze to po jakiesimprezce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3xMama no masz trudny orzech do zgryzienia... Koleżanka z innego forum też miała robione badania prenatalne, ponieważ pierwszy synuś urodził się z ZD ( na USG lekarz nic pokojącego nie zobaczył)... Miała tez stresa. Podjeła decyzje... Spodziewają się zdrowiutkiej dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po usg:D 1. 07.01.09 - 4,43mm 14.01.09 - 14,9mm:D (tym razem wyszło, że to 7t6d, a wtedy 5t6d) 2. JEST SERDUSZKO!!!:D 3. Mam zwolnienie - na własne życzenie bo się nie wyrabiam na zakrętach z uczelnia i pracą, do tego stres sesyjny i znów wróciły plamienia, więc przynajmniej z praca będę mieć spokój na dwa tygodnie. To usg miałam robione przez brzuch, poprzednie dopochwowo, więc myślę,że tamto było bardziej dokładne. Ale nieważne który tydzień, ciesze się jak wariatka:D Co do wymiotów to u mnie tez tak jest, że jak już mnie weźmie to biegnę co tchu i zazwyczaj kończy się na flegmie, czasem czuję jakbym miała taką kulę w gardle (niektóre z Was też tak miały)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka, super, że dzidziuś rośnie :) bardzo się cieszę 🌼 qrcze, też bym chciała zwolnienie na czas sesji, ale jakoś daję radę. w wolnych chwilach w pracy coś porobię, bo wieczorem jestem nie do życia :/ zasypiam o 9. cokolwiek interesującego by nie było w tv i tak zasnę, potem tylko transport do łóżka i śpię kamieniem do rana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, a ja jutro idę do lekarza, miałam iść we wtorek, ale pozstanowiłąm jutro, bo mnie troszkę przestraszyły te upławy co miałam, niby położna mówiłą ,że ok, ale ja tam wolę sparwdzić. No i mnie brzuch troszkę dołem pobolewa, ale to raczej chyba tez normalne prawda? Stresuję sie tą jutrzejsza wizytą bardzo. Ja bardzo duzo jezdziłam przed zajsciem w ciaze na rowerku, ale gin mi zabronił, przez cała ciążę nie wolno mi. Czy któras z Was mysli o jodze dla kobiet w ciąży? Życzę kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc ja będę miała tylko to usg 4d, badanie przezierności karkowej, jest to nieinwazyjna metoda, którą mój lekarz bada wszystkie swoje pacjentki a przy okazji mówi, ze zobaczyć swoje dziecko na tym usg to jest coś. Można wszystkie paluszki policzyć, no i w ogole wszystko widać:) W sumie to już się nie mogę tego doczekać:) No i jest to usg przez brzuch, więc małżonek też będzie uczestniczył:) koteczku bardzo Ci współczuję tego samopoczucia.. kuruj się i wypoczywaj w miarę możliwości. issima ja Ci też nie pomogę, bo wymiotowałam tylko 3 razy za zaczynam 13 tydzień. Ale myślę, że lekarz wskazany, może coś Ci przepisze i ulży Twoim cierpieniom, bo na pewno jest to straszne. 3Xmama jeśli już pisałaś to przepraszam, że pytam, ale czemu masz już przesądzoną cesarkę? Przez śmierć córeczki przed porodem? Co do badań to ja pomimo oporów pewnie bym się zdecydowała. Może przez te badania poznasz przyczynę tej tragedii i będziesz mogła zapobiec następnej, ale mam wielką nadzieję, ze nic złego Cię już nie spotka. Tego Ci z całego serducha życzę. zelka cudownie czytać takie wieści:) lenka mnie brzuch bolał jak na @, ale już minęło. teraz mnie tylko jajniki czasem kłują. co do jogi to pewnie bym myślała, gdyby tylko takie zajęcia były w moim mieście organizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynamy 13 tydzień:) NICK.....TC/T.PORODU.....PŁEĆ/IMIĘ..MIEJSCOWOŚĆ...WIEK.. IL. DZ Kiki2342.......11..30.07.........................Podkarp acie.....25.......0 Jogi11......... 12..30.07..............................Śl ąsk..........23.......0 monika1987..11..30.07......................Śląsk/Małopol ska...21.......0 Kate87........10..01.08.............................śląs kie.........21.......0 natalka2384..11..02.08....Amelka/Michaś....Podkarpacie.. .24.......0 Majka15181..11..04.08.......Olivier/Marika....Glogów.... ...27.......0 3XMaMa.......11..04.08.......Amelia/Gabriel......Śląsk.. .....23...1+1(*) Maja136........9..05.08............................Szcze cin.......23.......0 NiLLi..........11..05.08.....Hubert/Weronika.....Ostrów. Wlkp...22..0 Iwoneczka...10..05.08..............................lubel skie......29.......0 GaGa_.........10..06.08..p.na.c/Szymon/?.........UK..... .....29.......1 ann81.........10..09.08......Ariel/Gabriela..Irlandia/Gd ańsk..27......0 lamajra.........9..11.08...............................W -wa.........26......0 Edusia83.......6..12.08..............................Mał opolska....25......0 nadiewa.......10..12.08.........Nadia/Erwin.......Radom. ......25......0 pikle............7..12.08..............................W arszawa....28.......0 koteczek19833.9..13.08........Paweł/Maja....świętoszów.. .25......1 dorocia1198..9...13.08............................Ostrów .Wlkp...23.....0 trójca..........7..13.08................................ śląskie.......27......2 Monika.........9..15..08 .Amelia/Aleksander.Inow rocław......22......0 Asiaaa..........9..16.08...........Paweł/Zuza......Śląsk .........22......0 Agula125.......8..17.08..............................lub elskie......29.......0 d.o.r.o.t.k.a..9..17.08.........Małgosia?.........opolsk ie.......26.......1 chardonnay....?..17.08...........................Wielkop olska...24.......0 zuzana77......6..17.08..............................kuj. pom.......31......0 majka.84......4..18.08...............................Wro cław.....24.......0 *Olusia*0502..5..18.08................................Łó dź.........28.......0 galaxy.........6..19.08...........................podkar pacie.....21.......0 issima.........9..20.08...............................Po morze......26.......0 małaHPW.....8..21.08...............................Śląsk ............24......2 Niagara78....3..22.08.............................Trójmi asto.....30.......0 aniuladoniula.6..24.08..............................Szto kholm.....26.......1 ruda2828.....8..24.08..............................Warsz awa.....26......0 uwemhe......6..28.08.................................gda nsk.................0 monika26sz..6....28.08..............................Koło .........26........0 kropelkaaaa.7..28.08...............................Franc ja.......26.......0 ania69x2.....7..29.08..................................Ł ódź.........26......1 Zelka_86.....6..03.09................................... Lublin.......22......0 Karola1988..7...?.08.................................Gda ńsk........20.......0 Klaudia.P....6...?.08..................................W rocław......21.......? mariolaaaa..6 ...?.09.....................................Ełk.........28.. ....0 malbertka...7....?.08.................................Wr ocław.....27.......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Wczoraj byłam na usg z NFZ, na szczęście wszystko w porządku i za chwilkę wpiszę się już do tabelki... Co prawda dzidziuś nie machał do mnie rączkami - jak u Nilli, bo spał ale widziałam bijące serduszko. Tak więc trwa 10 tydzień, a dzidzia ma 26 mm. Zelka cieszę się, że u Ciebie też OK, zwłaszcza po tych przejściach, które miałaś. Widok takiego maleństwa jest wzruszający:-) Tego samego dnia wybrałam się też do gina prywatnie i jestem zachwycona. Mam wrażenie, że jak się płaci kasę to jest zupełnie inne podejście do pacjentki: ciepły, zainteresowany tematem, profesjonalny, dał mi numer telefonu na wypadek gdybym chciała o coś zapytać. Może to nie rewelacja ale porównuję z państwową sł€żbą zdrowia, gdzie na ostatniej wizycie gin mnie nawet nie zbadał mówiąc \"nie będę Pani dzisiaj męczył\". Mdłości powoli przechodzą, pojawiają się ok raz na dwa dni. Nadal jednak szybko się męczę, długo śpię i od czasu do czasu mam dziwne kłucia w brzuchu raz z jednej strony, raz z drugiej. A co do sportu to ja aktywnie trenowałam przed ciążą sporty walki i teraz to oczywiście wykluczone. Myślę, że od II trymestru zapiszę się na jakieś zajęcia dla kobiet w ciąży alby zbytnio się nie rozleniwiać. Koteczku - zdrowia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....TC/T.PORODU.....PŁEĆ/IMIĘ..MIEJSCOWOŚĆ...WIEK.. IL. DZ Kiki2342.......11..30.07.........................Podkarp acie.....25.......0 Jogi11......... 12..30.07..............................Śl ąsk..........23.......0 monika1987..11..30.07......................Śląsk/Małopol ska...21.......0 Kate87........10..01.08.............................śląs kie.........21.......0 natalka2384..11..02.08....Amelka/Michaś....Podkarpacie.. .24.......0 Majka15181..11..04.08.......Olivier/Marika....Glogów.... ...27.......0 3XMaMa.......11..04.08.......Amelia/Gabriel......Śląsk.. .....23...1+1(*) Maja136........9..05.08............................Szcze cin.......23.......0 NiLLi..........11..05.08.....Hubert/Weronika.....Ostrów. Wlkp...22..0 Iwoneczka...10..05.08..............................lubel skie......29.......0 GaGa_.........10..06.08..p.na.c/Szymon/?.........UK..... .....29.......1 ann81.........10..09.08......Ariel/Gabriela..Irlandia/Gd ańsk..27......0 lamajra.........9..11.08...............................W -wa.........26......0 Edusia83.......6..12.08..............................Mał opolska....25......0 nadiewa.......10..12.08.........Nadia/Erwin.......Radom. ......25......0 pikle............7..12.08..............................W arszawa....28.......0 koteczek19833.9..13.08........Paweł/Maja....świętoszów.. .25......1 dorocia1198..9...13.08............................Ostrów .Wlkp...23.....0 trójca..........7..13.08................................ śląskie.......27......2 Monika.........9..15..08 .Amelia/Aleksander.Inow rocław......22......0 Marzenie1508..9..15.08.....Julia,Maja?/...?...Warszawa......30......0 Asiaaa..........9..16.08...........Paweł/Zuza......Śląsk .........22......0 Agula125.......8..17.08..............................lub elskie......29.......0 d.o.r.o.t.k.a..9..17.08.........Małgosia?.........opolsk ie.......26.......1 chardonnay....?..17.08...........................Wielkop olska...24.......0 zuzana77......6..17.08..............................kuj. pom.......31......0 majka.84......4..18.08...............................Wro cław.....24.......0 *Olusia*0502..5..18.08................................Łó dź.........28.......0 galaxy.........6..19.08...........................podkar pacie.....21.......0 issima.........9..20.08...............................Po morze......26.......0 małaHPW.....8..21.08...............................Śląsk ............24......2 Niagara78....3..22.08.............................Trójmi asto.....30.......0 aniuladoniula.6..24.08..............................Szto kholm.....26.......1 ruda2828.....8..24.08..............................Warsz awa.....26......0 uwemhe......6..28.08.................................gda nsk.................0 monika26sz..6....28.08..............................Koło .........26........0 kropelkaaaa.7..28.08...............................Franc ja.......26.......0 ania69x2.....7..29.08..................................Ł ódź.........26......1 Zelka_86.....6..03.09................................... Lublin.......22......0 Karola1988..7...?.08.................................Gda ńsk........20.......0 Klaudia.P....6...?.08..................................W rocław......21.......? mariolaaaa..6 ...?.09.....................................Ełk.........28.. ....0 malbertka...7....?.08.................................Wr ocław.....27.......0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za szybko chwaliłam się brakiem wymiotów br....już po sesji w toalecie . KOchan o do przesądzonej cesarki to wiem to juz teraz dletego że synka urodziłam przez cc , córeczkę też i teraz też czeka mnie cc bo mam wskazania okulistyczne. Miałam robioną operację na oczy i taki wysiłek mógłby spowodować utratę wzroku więc chcąc nie chcąc będą mnie kroić. Staram się nie myśleć jeszcze o tym bo długa droga jeszcze przed nami :) A co do USG z 4D to faktycznzie widok nieziemski :) Miałąm robione w 9tc i już mi wtedy łzy leciały ze szczęścia a teraz już nie mogę się doczekać kolejnego termin 20 stycznia odliczam dni :) Jutro zmolestuje męża żeby wrzucił na neta zdjęcia z usg z 9tc bo jakość rewelacyjna:) A teraz mykam spać bo oczy mi się kleją. Dobranoc mamuśki , pchły na noc, karaluchy do poduchy a szczypawki do zabawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....TC/T.PORODU.....PŁEĆ/IMIĘ..MIEJSCOWOŚĆ...WIEK.. IL. DZ Kiki2342.......12..30.07.........................Podkarp acie.....25.......0 Jogi11......... 12..30.07..............................Śl ąsk..........23.......0 monika1987..11..30.07......................Śląsk/Małopol ska...21.......0 Kate87........10..01.08.............................śląs kie.........21.......0 natalka2384..11..02.08....Amelka/Michaś....Podkarpacie.. .24.......0 Majka15181..11..04.08.......Olivier/Marika....Glogów.... ...27.......0 3XMaMa.......11..04.08.......Amelia/Gabriel......Śląsk.. .....23...1+1(*) Maja136........9..05.08............................Szcze cin.......23.......0 NiLLi..........11..05.08.....Hubert/Weronika.....Ostrów. Wlkp...22..0 Iwoneczka...10..05.08..............................lubel skie......29.......0 GaGa_.........10..06.08..p.na.c/Szymon/?.........UK..... .....29.......1 ann81.........10..09.08......Ariel/Gabriela..Irlandia/Gd ańsk..27......0 lamajra.........9..11.08...............................W -wa.........26......0 Edusia83.......6..12.08..............................Mał opolska....25......0 nadiewa.......10..12.08.........Nadia/Erwin.......Radom. ......25......0 pikle............7..12.08..............................W arszawa....28.......0 koteczek19833.9..13.08........Paweł/Maja....świętoszów.. .25......1 dorocia1198..9...13.08............................Ostrów .Wlkp...23.....0 trójca..........7..13.08................................ śląskie.......27......2 Monika.........9..15..08 .Amelia/Aleksander.Inow rocław......22......0 Marzenie1508..9..15.08.....Julia,Maja?/...?...Warszawa.. ....30......0 Asiaaa..........9..16.08...........Paweł/Zuza......Śląsk .........22......0 Agula125.......8..17.08..............................lub elskie......29.......0 d.o.r.o.t.k.a..9..17.08.........Małgosia?.........opolsk ie.......26.......1 chardonnay....?..17.08...........................Wielkop olska...24.......0 zuzana77......6..17.08..............................kuj. pom.......31......0 majka.84......4..18.08...............................Wro cław.....24.......0 *Olusia*0502..5..18.08................................Łó dź.........28.......0 galaxy.........6..19.08...........................podkar pacie.....21.......0 issima.........9..20.08...............................Po morze......26.......0 małaHPW.....8..21.08...............................Śląsk ............24......2 Niagara78....3..22.08.............................Trójmi asto.....30.......0 aniuladoniula.6..24.08..............................Szto kholm.....26.......1 ruda2828.....8..24.08..............................Warsz awa.....26......0 uwemhe......6..28.08.................................gda nsk.................0 monika26sz..6....28.08..............................Koło .........26........0 kropelkaaaa.7..28.08...............................Franc ja.......26.......0 ania69x2.....7..29.08..................................Ł ódź.........26......1 Zelka_86.....6..03.09................................... Lublin.......22......0 Karola1988..7...?.08.................................Gda ńsk........20.......0 Klaudia.P....6...?.08..................................W rocław......21.......? mariolaaaa..6 ...?.09.....................................Ełk.........28.. ....0 malbertka...7....?.08.................................Wr ocław.....27.......0 mnie ostatnio męczyły bóle brzucha ale dziś ich nie ma i mam nadzieję że to minie bo mnie to martwiło bardzo pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też pobolewa brzuszek, ale tak znośnie. raczej jest to kłócie, szczególnie jajników. Dzisiaj mi się śniło, że urodziłam synka, ale strasznie dziwny i pokręcony był ten sen hehe ogólnie totalnego lenia i śpiochowstwa ciąg dalszy. jak w pracy się nie pouczę, to wieczorem w domu nie ma szans, bo o 21 już śpię jak suseł. chociaż dobre, że nie muszę po pracy gotować, bo wszyscy nas dokarmiają. Babcia z mama na przemian :P hehe dziwne, że jeszcze się w cokolwiek mieszczę :P a u Was waga juz poszła w górę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a joga... nie dla mnie. poszłam kiedys z ciekawości po aerobiku, ale wytrzymałam pół godziny. myślałam, że zasnę :P dla mnie zbyt wolne. zawsze wolałam się zmęczyć, a potem relaksowac się w domku w kąpieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka_86 to swietnie ze tak szybko rosnie :D ja prowdopodobnie tez bede miala cc ze wzgledu na nerke .. :( troszke sie boje sama nie wiem 3Xmama jak to sie po tym kobiety zazwyczaj czuja ?? mialas normalnie pokarm ? bo slyszalam ze pozniej leci niz tym co rodzily naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim sie dowiedzialam ze jestem a robilam testy i nic ale tak wpierdzielalam ze masakra skoczyla mi waga o 3 kg a teraz juz po malu jestem w 9 i przytylam ogolnie 4 kg ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) *****Asiaaaaa🌻 Nie słuchaj głupot . Jesli chodzi o pokarm po CC jest normalnie. A samopoczucie przez pierwszy czas napewno gorsze bo przy ruchu szwy ciągna. Ale z własnego doświadczenia wiem że najlepiej zaczac jak najszybciej wstawac nawet po dobie- wtedy szybciej dochodzi sie do siebie i szybciej mozna zajac sie malenstwem a co za tym idze szybciej wyjsc do domku. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×