Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Dziewczynki, ale rzeczywiście coś mały ruch na poczcie :) Widzę że tylko GaGa się pokazała :) Śliczną masz córcię:) Ja później też poszukam jakichś fotek i prześlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka ale lasencja z Ciebie :) no no Pewnie nie jedna z Was jest taka szprychą, że jak sobie wasze focie pooglądam to się zamknę w sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Gaga nie zawstydzaj mnie;) Kiedyś to była ze mnie szprycha, teraz to cały rower;) Ciekawe jak po ciąży będzie:D Może się ze mnie tandem zrobi hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie przesadzaj... Ja po ciąży wróciłam do swojej wagi, a nawet mialam mniej. Dopiero jak przyjechalam do UK troche litery mi urosły. Trochę inny tryb zycia i odrazu opona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam pieczarkową, młoda nadal się pastwi nad zupą. Zaraz robie żeberka.... Ciekawe czy je przełkne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka, wchodzisz na www.onet.pl, po prawej stronie na górze masz taka ikonkę koperty. W miejscu na login wpisujesz nasz login, poniżej hasło. I tyle:) Jeśli nie dostałaś danych do logowania to podaj maila, prześlę Ci je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi i naszą skrzynkę, to prosiłam o namiary już dobre kilka stron temu, ale nadal nic nie dostałam :((( NiLLi@wp.pl jeśli macie profil na naszej klasie to możecie zobaczyć moje zdjęcia :) http://nasza-klasa.pl/profile/821074/gallery jeśli chodzi o brzuch to raczej nic nie widać. na brzuchu mogę spać, chociaż nie często mi się to zdarza. piersi trochę bolą, ale teraz to raczej sutki... czasem tak kłują, pieką. też mam lenia, ale muszę trochę posprzątać i zrobić pranie, bo za tydzień 4 egzaminy i w tygodniu znowu nie będzie czasu. a dzisiaj własnie wróciłam ze szkoły i jest trochę czasu... mamy chorych dzieciaczków... mam nadzieję, że chłopaki szybko wrócą do zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mówiłam same laski!!! Idę się zamknąć w sobie :P Nilli ślicznie wychodzisz na zdjęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki,ja rowniez pare stron do tylu prosilam o namiary na naszego bloga i nasza strone.Wiec jesli mozecie to prosze przyslijcie mi namiary,oto moj adres : majka15181@wp.pl A ja caly czas umieram i to nie z powodu mdlosci tylko innej przypadlosci,mianowicie co zjem to za chwile burczy mi w brzuchu,moze to jest smieszne ale mnie strasznie to juz denerwuje bo ile mozna jesc:(:( I zebym jadla wszystko to by nie bylo problemu ,a tu ciagle musze wymyslac co jesc bo co chwile mam ochote na cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, a Wy to co?!?! laski jak się patrzy :D wiem, że wyglądam na więcej, ale to ponoć cecha charakterystyczna Koziorożców, że wyglądają i zachowują się na więcej lat ;) czasem nawet tak się czuję :P hihi idę dalej sprzątać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, ja też tak mam. Niby jestem głodna, ale na nic nie mam ochoty. Dzisiaj na obiad jadłam pyzy z curry i popiłam "gorącym kubkiem". "Normalny" obiad mąż zawiózł do moich teściów, bo nie mogłam na to patrzeć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też koza jestem ;) z 31 grudnia. Zawsze miałam problemy z wchodzeniem na dyskoteki i kupowaniem alkoholu, bo dawali mi mniej. A teraz to sama nie wiem czy na swój wiek wyglądam czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małaHPW w Sosnowcuu Ann trzymamy kciuki dziewczyny podeslijcie mi prosze na meila login i haslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Tak wie dzis moj ukohany mezus wyplynął ale mi jest smutno. choi tak nie jest zle:) jakos sie trzymama. Caly dzien prawie przelezalam i ogladalam seriale:) teraz ogladam kapitalny pomysl super program nie wiem zy widzialysie. Byla grupa osob ktora ma jakis pomysl przewaznie wynalazek i przechodzili przez rozne etapy bo dla zwyiezy bedzie 300 tys zlotych na rozwoj firmy, wynalazku:0 i dzis ogladam finaly jest koles ktory ma os w rodzaju rowerow na pontonie ale misie to podoba:) mam nadzieje ze wygra:) ja dzis frytezki sobie zjadlm:) i z mdlosciami chyba tez lepiej choc wzoraj bylo jesze zyganko:) moj mail uwemhe@interia.pl ja w sumie na tego wspolnego maila przesle swoje namiary na nasza klase:) i was zaskocze zdjeciami:) ale mi smaka zrobilyie z tymi jablkami kurcze:) zaraz bede musiala z\\sie na dol do sklepu wybrac:0 to byla zaleta jak moj maz byl:) on zawsze przy takich zachciankach sie wybieral no i nie zebym miala daleko:) tylko na dole jest sklep:) ale os mama lenia i to zimno:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann81 bardzo mi przykro:( trzymaj sie mam nadzieje ze masz tam wsparcie bliskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos chcialam napisac ale kurze zapomnialam. aha ja piersi mama tylko troszke wieksze i juz mnie nawet nie bola tak jak na pozatkubrzuch zawsze mialam duzy:0 wie hyba nie widze jesze roznicy ale ja mam troszke pozniej termin od was tzn koniec sierpnia 28:) wiec moze 3 tygodnie to alkim sporo w takih objowach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaP.M. nic nie dostalam,sprobuj jeszcze raz mi podeslac to wszystko:) Nili oj straszny ten glod jest,prawda:):)czlowiek co chwile by jadl ,ale wiecej czasu traci na wymyslanie owego jedzenia jak na samo jedzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam dziekuje:) ale gdzie mama to wpisac? bo w onecie wpisalam caly login i haslo i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaaaa ja też jestem z Sosnowca :) Ból głowy minął uf....jeszcze kaszel który sprawia że czuję się jakby coś wyrywało mi płuca :( Szymcio mój już też lepiej całe szczęście. Ja też proszę o namiary na e-mail : diana@media-pol.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ja też bym chciała dane na konto nasze.. ppoomm@interia.pl z góry dzięki! A ja zamknęłam sesję:)) od jutra zabieram się ostro za pisanie pracy. ale mam lenia i mi się nie chce! Nilli jesteś śliczna!:) Reszty dziewczyn jeszcze nie miałam okazji zobaczyć, ale na pewno też mi oko zbieleje. uwemhe pierwsze dni będą najgorsze, ale na pewno sobie poradzisz no i nie jesteś sama, dzidziuś da Ci dużo sił. Mamusie chorych syneczków dużo cierpliwości dla Was i szybkiego powrotu do zdrowia dla chłopaków. Monika piękny, widoczny brzuszek:) Mój też już widać, w spodnie się nie mieszczę, dlatego wczoraj kupiłam ciążowe w HM. Idę poleżeć, jakieś zmęczenie mnie ogarnęło. Jak dostanę dane to też podzielę się z Wami moim skromnym obliczem:) Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka podesłałam Ci kolejnego mailusa z danymi. Uwemhe spr to co Ci wysłałam i wszystko jest w porządku. Wejdź na www.poczta.onet.pl i wyskoczy Ci okno z logowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×