Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Sympatyczna, przebijesz mojego lubego z jego ostatnim pomysłem ? - Słuchaj, a może Manfred? Będziemy zdrabniać do Maniek. Tak, niedawno po raz kolejny obejrzał \"Epokę lodowcową\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaaa poczytałam i za wcześnie na tą cholestazę, ale warto zapytac ginekologa co on o tym sądzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Wszystkim. Witam nowe... Ja mam problem z netem, jestem u rodziców, więc mam dostęp.Kicha bez internetu, Tyle żeście naskrobały,że nie wiem kiedy przeczytam. Ja mam fotkę malucha, ale niecałego, więc jak wyjdzie w tek to wyślę na skrzynkę i swojego brzusia też. U mnie delikatnie widać brzusio, może ja go tylko tak widzę. Wieczorem jest dużo większy... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam z 2,5h spacerku, bo takie słonko, że żal nie wyjść:) Tylko wiatr zimny, ale dotleniłam się na maksa;) Ja też brzunio mam większy pod wieczór, ale widzę, że już rano też okrąglejszy troszkę. Ja kompletuje wyprawkę na przekór wszystkim złośliwym babom, a moja mama jest prowodyrem:D i sama kasę wykłada jak się jej coś podoba, a poza tym zawsze mi pomoże, podpowie co lepsze. Znalazłam dziś sklep dyskontowy na osiedlu obok i mają \"karmniki\" za 9,90 białe i czarne:) Póki co nie kupiłam bo cycuchy coś się nie garna do rozrostu, ale pod koniec ciąży na pewno tam jeszcze zawitam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga raczej nie .. bo to sie zaczelo po 3 tabletce a biore 3 razy dziennie po 1 cale opakowanie juz wziete ;/ o 17 mam wizyte to sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki aleście się rozpisały ja mam też tak jak SYMPATYCZNA ze wieczorem moj brzusio jest pokaźny a rano dośc skromny, i wieczorem jest taki jakby twardszy niż rano.... A imę Maksiu jest prześliczne znam jednego milusiego chłopca o takim imieniu i jest uroczy. Ja chcę mieć Jadzię (Jadwiga) no a mąż koniecznie Stasia, chociaż ja wolalabym Jędrzej. A jeżeli chodzi o zakupy ciążowe to właśnie kupiłam w szmatolku same nowiuśkie rzeczy - szkoda że różowe bo nie wiem co to będzie jeszcze czy chłop;ak czy dziewczynka ale ciuchy były takie słodkie że sie nie mogłam oprzeć. A miałam kupować tylko szare, żółte ,białe i granatowe...a teraz mam same różowe i MUSI być dziewczynka hihi a jak nie to chlpopiec bedzie mial pecha hihi bedzie musial nosic roz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 ale naprodukowałyscie- póki co po tygodniowej przerwie nie mam jak nadrobić. Niestety byłam z córcia tydzien w szpitalu bo poparzyła sobie rączkę ale juz jest ok i niemal nie ma śladu - naszczescie . nie wiem co tam u was czy ktoras juz wie co nosi pod serduszkiem???? jakies linki do usg?? ja wybieram sie we wtorek to wtedy zdam relacje :) pozdrawiam i witam nowe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle ,dobre to było :) :) :) :) Widzisz teraz jak będzie mi truł takimi imionami to mam na NIego MANFREDA :) :) :) hahaah a wiesz jak mi mówi ; 'może damy na imię.."..i tak leci...Wilhelm..albo Zygfryd....Urlih albo Maksymilian.. :) :) :) :)boi zrywam i bądź tu poważnym :) a tak w ogóle mój M. jest wojskowym ;) mówi że lubi twarde imiona hahaha :)któraś z Was ma wojskowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie wystraszylas teraz :( ,,Podstawowym objawem WCC jest uogólniony świąd skóry, który zaczyna się od dłoni i stóp, rozszerza się na kończyny i tułów a w bardziej zaawansowanych przypadkach obejmuje szyję, twarz, uszy. Większość ciężarnych zgłasza zaostrzenie objawów w godzinach wieczornych i nocnych, co prowadzi do bezsenności.//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna - mam tak jak ty wieczorem brzusio jest znacznie większy i twardszy....... właśnie wrócilam z zakupów, byłam w sekend hendzie i kupilam same rozowe ciuchy jak moj staruszek to zobaczy to mnie udusi....ale były takie nowe i Sliczne że nie mogłam się oprzeć . A przecież jeszcze nie wiemy czy to bedzie chłopak czy laseczka- jak chłopak to troszke dziwnie go będę ubierać na rozowo ale cóż hihih a miałam kupować tylko szare, granat, biale i żółte ciuchy ale mowie wam jakie słodkie sa te rózowe- no i co nie moja wina ze najładniejsze tam byly właśnie w tym kolorze. A co do imion to dziewczynka będzie Jadzia-Jadwiga, a chłopak Staś- tak chce mąż a ja bym wolała Jędrzej .. A imię Maksiu jest przesłodkie- znam pewnego chłopca który ma tak na imię - jest super i wcale nie dla psa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, a nie zmieniłaś mydła/żelu do mycia/płynu do kąpieli? I od kiedy smarujesz się oliwką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam wieczorem większy... zdecydowanie :) Asiu, powodzenia na wizycie i jak tylko wrócisz to koniecznie zdaj relację! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do witamin ja biorę falvit m ale nie wiem czy on jest ok...może poradzicie cosik lepszego...a nie wiedzialam ze można brać dodatkowo wapno- też sobie kupie...i mam pytanie co myslicie o braniu rutinoskorny lub samej wit. c bo nie wiem czy można , lekarz nic o tym mi nie mowil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek gratuluje drugiego synka!!!!! Staraj się za b nie zamartwiać siostrą, chociaż to na pewno trudne, po prostu myśl pozytywnie, wszystko będzie dobrze. Zelka i Gaga- super fotki brzuszków!!! Ja mam tak jak kilka z Was, rano jest mniejszy, a wieczorem większy i twardszy, jestem w 11 tyg. Jutro rano mam usg genetyczne, dzięki Issima za listę, mój lekarz jest na niej, więc teraz jestem spokojniejsza. Strasznie się denerwuję tym badaniem , w ogóle wizyty u ginekologa są teraz dla mnie stresem, czy Wy też tak macie? Ok, idę na zakupy, bo mąż będzie w domu ok 17stej a tu obiadu nie ma, cały dzień ktoś do mnie dziś dzwoni i wiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle wlasnie nie Oliwka od samego poczatku. dam znac napewno, lekarka mowila ze jak cos sie bedzie dziac po antybiotyku to mam szybko przychodzic do niej ,, moze mi zmieni na cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do imion to chcemy Hubert lub Weronika. Zawsze byłam zdania, że nie dam dziecku imienia, którego sama bym nie chciała mieć. Dzieci bywaja okrutne i nawet z imienia potrafia się śmiać. Poza tym dużo imion jest juz starych i nie chciałabym, żeby moje dziecko nosiło imię z epoki moich dziadków. Moja mama ciągle mówi, że wiele by dała, żeby nie miec na imię Wiesia... ;) Ale każdy ma oczywiście swoje zdanie i o gustach się nie dyskutuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiteczek ja teraz biore rutinoscorbin (dozwolony) Tylko, ze ja chora. Asiaaa ja Cie nie chciałam nastraszyć!!! Ty nie panikuj, bo raz, ze za wcześnie. Dwa -tak jak Pikle pisała- moze zmieniłaś mydło, proszek, albo po tabletkach. Dlatego dzisiaj na spokojnie zapytaj lekarza o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, rozumiem. Zapytałam o oliwkę, ponieważ mnie każda jedna wysusza i mogę się zadrapać, ale objawy pojawiały się najpóźniej po 2 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę codziennie rano dodatkowo 2x rutinoscorbin. To nie powinno zaszkodzić :) Falvit M brałam na początku, chyba nie jest zły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga spoko :* doczytalam tam co pisze na stronce ze to dopiero w 3 trymestrze .. Pikle nio pierwsze co to sie wlasnie nasowa na mysl zel itd, ale jestem przekonana ze to od antybiotykow w szpitalu mialam to samo ;/ a to jest takie uporczywe ze sie nie da wytrzymac;/ ide na obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu i KOteczek Gratuluję męża wojskowego :) witajcie w klubie :) macie może mieszkanie z wojska ? :) bo my przez to wzieliśmy ślub cywilny o 3 miechy szybciej od kościelnego :)bo ponoć dawali mieszkania tylko małżeństwom :) hahah i tak czekalibyśmy do dziś gdyby nie to że znaleźliśmy sobie mieszkanko a teraz kredyt na 25 lat :) wojsko wiele obiecuje ,nie ? :) Kiteczek Maksiu jest śliczne też bym ta dała tylko ten pies rodzinny nasz to psuje :) gdyby nie On.... a Jadzia ładnie dla dziewczynki mam kuzynkę Jadzię,świetna kobieta. Mamy wielkie rodziny i chcemy wybrac imie które sie jeszcze nie powtórzyło :) A dotego szmateksu nie mogaś mnie zabrac ze soba??????? :( ja też chcę :) Dla dzidzi obecnie mam jedną parę skarpeteczek zielonych z frotte którą podarowałam M. żeby miał pamiątkę jak poinformowałam Go ze będziemy mieć dziecko :) włożyłam tam do środka test z dwiema kreskami ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na cholestazę ciężarnych za wcześnie. Za młoda ta ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki laseczki bo mi się przeziebienie niby skonczyło ale jeszcze mam troszkę kaszlu i smarow wiec też pomyślałam o rutince ale myślałam że nie można bo lekarz domowy nic o tym nie mówił......a co suchej skóry to też mam bardzo suchą....i mnie troszkę swędzi...brzuch zwłaszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kiedyś miałam uczulenie od antybiotykow... miałam mononukleozę i lekarz myślał, że to angina. Nie poznało sie dwóch lekarzy i dostałam trzy serie różnych antybiotyków, w tym zastrzyki. Oczywiście nie pomogły, ale swędziało mnie wszystko i spuchłam trochę. Brałam wtedy leki na uczulenie, chyba Zyrtec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja też muszę moje brzuszkowe zdjęcie wrzucić na skrzynkę. Mam tak jak Wy, rano brzuch mniejszy a wieczorem dużo, dużo większy. Jeśli chodzi o witaminy to ja biorę feminatal 400. Co do imion to chyba najpierw się pobijemy zanim dojdziemy do porozumienia. Mnie bardzo podoba się imię Blanka, ale wg męża w ogóle w grę nie wchodzi. I tak z każdym jednym moim pomysłem. buuuu:( Asia koniecznie napisz co lekarz Ci powiedział. koteczku siostra jest młodziutka i silna, więc na pewno szybko wyjdzie z choroby. Bardzo w to wierzę.. Super, że wiesz już o Pawełku:) U nas w 13 tyg. wychodziła dziewczynka z USG, zobaczymy czy tak samo będzie 19 lutego. Idę coś zjeść:) Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×