Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Mam 15-minutowy filmik. Postaram się go wrzucić na neta w poniedziałek a jak nie wyjdzie to wrzuce na skrzynkę zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ruda no to gratuluję synka!!!! Coś czuję, że ja dostane przydział na córeczkę :P Ale męzulek będzie niepocieszony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda gratuluje synka:D W sumie to dostałam jeszcze jeden prezent;) - glazurnik skończył układać, więc tylko zostało odświeżyć podłogę, pomalować ściany, kupić agd, poczekać na meble i można gotować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ruda gratuluje! znow syncio :) ale wiecie az mi sie nie chce wierzyc ze tak wczesnie znacie plec! niesamowite! :) ja nadal nie mialam usg,ale juz tera zostatni dzownek na genetyczne wiec w tym tyg nie odpuszcze mojemu ginowi ;) tez bede pytac czy widac plec,jednka troszke boje sie pomylek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga Dzięki, chociaż miałam przeczucia, że tak będzie :) Bebe B. Miałam usg przez brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda gratulacje synka i super, że już znasz płeć. Macie juz wybrane imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe Udało się podejrzeć. Nie jest to na 100% ale lekarz powiedział, że wg niego daje 90% szansy. Maluch ułożył się akurat tak dogodnie, że było widać pępowinę i coś małego między nóżkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe jak widać ze stopki Ruda jest w 13tc. Narządy płciowe zewnętrzne kształtują się na przełomie 10-11tc, więc wprawne oko nawet po długości cewki moczowej określi jaką płeć ma dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wspaniale. Martwię się tylko, że wyczerpiecie limit chłopców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to,ze to nie moj gino robi usg tylko jego kumpel w szpitalu i kurka on tak srednio mi pasuje,pamietam ze przy synku to dosc szybko zrobil,pomierzyl wszytsko,ale tak szybko. drugie usg robil student,tzn kontrolowal to lekarz,ale wtedy moglam dluuugo patrzec na misia! a teraz nie wiem jak bedzie,zobaczymy! bede z synkiem na usg,wiec moze dadza dluzej popatrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i ja się dowiem 23 lutego kto u mnie w brzuszku mieszka :) Fajnie by było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenka kr Nad imieniem dla chłopca jeszcze się zastanawiamy. Dla dziewczynki z góry uparłam sie i zapowiedziałam, że musi być Weronika, a dla chłopca nie możemy się jeszcze zdecydować. Ale teraz nie będzie już wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, życzę Wam żebyście szybko poznały kto mieszka pod Waszym serduszkiem i oby nasze maluszki rozwijały się zdrowo. Ale się cieszę :) od wczoraj śmieję się sama do siebie. Poza tym dzisiaj udało mi się sprzedać samochód. Teraz muszę znaleźć nowy bardziej bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyłki zdarzają się i to dosyć często. Wynik usg nigdy nie jest 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek,no wlasnie moja znajoma do tej pory wiedziala ze bedzie miala synka,a 6tyg przed porodem lekarz powiedzial ze chyba jednak corka. i w koncu nie wiedza.teraz bedzie miala znow usg,bo jej sie skraca szyjka wiec musi miec teraz caly czas kontrole i moze dojrza w koncu kto tam sie ukrywa,choc raczej beda czeka cdo porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może lepiej nie znać płci dziecka i czekać na niespodziankę, może łatwiej się rodzi jak się czeka na to żeby wiedzieć czy to chłopiec czy dziewczynka. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiedzialam co wyskoczy,ale mialam ciecie( przy znieczuleniu) wiec nie potrzebowalam dopingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak wiecie co,czekalam z takim napieciem na plec,ze mala glowa,taka niespodzianka i takie emocje ze szok!!! wiec tak naparwde wolalabym zeby nie pokazala sie dzidzia do konca,serio. jednak jak sie pokaze to nie wytrzymam i bede chciala wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie doczekała w niewiedzy - no chyba, że siła wyższa i nie dałoby rady ustalić płci. Ale dowiedzieć się na m-c czy dwa przed porodem, że maleństwo jest innej płci to musi byc szok. Już wyobrażam sobie mojego M. i jego minę :) Co ma być to będzie i trzeba się cieszyć. Najważniejsze to zdrowy maluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowie bez dwóch zdań najważniejsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Zaraz zagłębiam się w lekturę forum. Wysłałam fotkę brzucha na skrzynkę... fajnie rośnie, zmienia kształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda gratuluję synka ale fajnie, że już wiesz;-) Uczucie jak się dowiadujesz kto mieszka w Twoim brzuszku jest niesamowite. Ja poryczałam się za szczęścia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Czyżbym to ja dziś była pierwsza ?? ;) Gratuluje kolejnego chłopaka :) Ja po cichutku liczę że dowiem się we wtorek na USG kogo noszę pod serduszkiem :) Udanej niedzieli i miłego leniuchowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten zimowy, niedzielny poranek. Czy są tu na forum jakieś dziewczyny, które wiedzą, że będą miały córki czy tylko sami synowie królują? Marzenie kiedy miałaś ostatnią @ i czy Twój tydzień podajesz według niej czy usg. Pytam, bo mamy taki sam termin porodu. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cichutko ;) a jutro to pewnie nie nadąże z czytaniem hehehe wstawać śpiochy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dzisiaj faktycznie jestem śpioch :) spałam jak nigdy odkąd jestem w ciąży. zawsze po kilka razy do łazienki w nocy musiałam wstawać a później ciężko było mi usnąć. A dzisiaj pobudka była tylko raz a potem bardzo szybciutko usnęłam i spałam prawie do tej pory. U mnie to dziwne bo ja taki ranny ptaszek jestem :) M jeszcze śi więc mogę po necie pobuszować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×