Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

I ze mozemy wyrazic swoje obawy na temat porodu i opieki... rowniez mozemy pochwalic sie swoim szczesciem pod kazda postacia jakia wystepuje... a bledy nam w tym naprawde nie przeszkadzaja ... takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Issima dziekuje ;) wiem jestem srajdek w sumie bo dopiero 22 lutego skoncze 19 lat Wy jestescie starsze i nie wiedzialam czy zabrac glos w tej sprawie ale stwierdzilam ze bledy nie maja znaczenia bo najwazniejszy jest kontakt miedzy nami. Ale dziekuje ze Issima mnie popiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie bardzo cieszy, że ludzie popełniają błędy ;) Zelko, gwoli ścisłości, brak przecinków to również błąd, a tych w twoich wypowiedziach brakuje. Kamilko, ty się wiekiem nie tłumacz. Jesteśmy tu na równych prawach - ciężarnych z datą porodu mniej więcej w sierpniu. Kluby seniorek i małolat proszę zakładać gdzie indziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, napiszę, masz, co mi szkodzi: Phiiii, małolata się rządzi :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądrzy miało być mądrzy, a nie rządzi... hi hi hi hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no teraz to widze ze juz pelna opcja tego przestrzegania ortografi:P widze nie dosc ze nie ma juz bledow to pojawily sie znaki interpunkcyjne i wyrazy pisane sa polskimi znakami :P :D ja ich nie uzywam bo mi sie szybciej pisze nie uzywajac ich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że lepiej się nie odzywać. Nie było to skierowane bezpośrednio do Moniki, ale ogólna uwaga. Jeśli Wam to nie przeszkadza to ok, dalej tak piszcie. Ja tylko wyraziłam swoje zdanie. Jeśli jesteśmy już tak dokładne, to przecinki to nie błędy ortograficzne, a o takich pisałam:) Owszem, macie rację, najważniejszy jest cel komunikacyjny i osiągamy go bez problemu nawet jak ktoś poprzestawia wszystkie literki w słowie, bo tak mamy skonstruowane mózgi, że nie czyta się każdej litery oddzielnie, ale całe słowa i chwała Bogu, bo przy pisaniu na klawiaturze literówki to norma:) Pozdrawiam. Bleee, jutro zaczynam nowy semestr:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka znaki interpunkcyjne to tez bledy ortograficzne pamietam jeszcze z gimnazjum jak dostawalismy za ich brak galy:O hehe Zelka nie obrazaj sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila to źle Was uczyli, interpunkcja to nie ortografia;) # Błędy ortograficzne - niewłaściwe litery i dwuznaki (rz-ż, ó-u itp.); niewłaściwa pisownia łączna lub rozdzielna; złe użycie małej i wielkiej litery. # Błędy interpunkcyjne - brak lub niewłaściwe użycie znaku interpunkcyjnego. Nie obrażam się. Zauważcie, że to była prośba, a zostało to odebrane jak obelga.. Dziwne trochę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam :D to dziwne ze nawet na maturze odejmuja punkty za brak lub zle postawienie znakow interpunkcyjnych. Ale nie wiem moze mialam niedouczonych nauczycieli kto wie hihi:D ale spoko mi tam rybka jak to pisze itd:) wazne ze sie mozemy zrozumiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nam je zle wytlumaczyli hm nie wiem ale wiem ze za ich braki tez nam ucinali punkty ;/ kurde;/ i powiem Wam ze jak tak pisze na gg lub ogolnie w mailach nie uzywajac znakow polskich i interpunkcji yo potem na papierze mam z nimi problemy hehe :D Zelka moze wkoncu zaczne je stosowac hehe nie wiem troche mi sie nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, a kto tu się kłóci? Nie mam zamiaru się z nikim kłócić, bo szkoda nerwów:) A już tym bardziej na taki temat i na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelko, znów gwoli ścisłości. Napisałam, że brak przecinków to również błąd, nie oddalam, jakiego rodzaju. Masz rację, nie jest to błąd ortograficzny, lecz interpunkcyjny. Inny rodzaj błędu, ale wciąż błąd. Skoro więc pojawia się prośba o sprawdzanie pisowni, powinna ona dotyczyć pisowni, a nie wybranych jej elementów ;) I jak słusznie zauważyła Kamila na maturze za brak interpunkcji lub jej nadmiar odejmuje się punkty (za moich czasów obniżało się ocenę). Twoja prośba została odebrana tak a nie inaczej, ponieważ jest to drażliwa kwestia. Jak wiele innych zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie najwazniejsze ze mozemy sie dogadac miedzy soba i liczyc na dobre slowo i nie wazne czy to slowo bedzie z bledem czy nie WAZNE ze w ogole bedzie - wsparcie jest wazne dla nas :) i oczekujemy go i tu mozemy sie wspierac doradzac dzielic smutkami i szczesciem a bledy one nie maja nic do rzeczy. Zelka mowisz ze dziwnie sie poczulas ze potraktowalysmy to jak obelge ale moze Monice tez zrobilo sie przykro ze zostaly wypomniane jej bledy t poproszone zosatlysmy o to zeby ich nie popelniac bo Ciebie to razi kurcze naprawde nie ma sensu teraz poprawiac tych bledow bo i tak jak ktos je popelnial to i tak bedzie to czesto robil nawet jak sie bedzie staral to jest nawyk i ta osoba musi sama chciec to zmienic a nie pilnowac zmiany pod wplywem ze to razi i bedzie zle odebrane czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ogólnie patrząc na to co robi z ludźmi internet, to niestety dużo złego wnosi w nasze życie. Widać gołym okiem jak młodsze, mocno skomputeryzowane pokolenie traci wiele zdolności, w tym także językowych. Tyle emotek wypełnia nasze wypowiedzi, ze już nie staramy się opisać swoich emocji, wyrazić ich słowami. Tak a propos, co myślicie o małym dziecku przed komputerem? W mojej dalszej rodzinie 3-letnie dziecko potrafiło samo włączyć komputer, wpisać hasło, włączyć grę i spędzić przed monitorem tyle czasu, ile wlezie - tzn. aż ktoś się zorientował i wyłączył komputer. Mnie to trochę przeraża i na pewno nie pozwoliłabym swojemu dziecku w ten sposób spędzać wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zelko ja tez juz sprawdzilam ze to blad interpunkcyjny - przepraszam :) tu moja wina :) I wiem ze ta uwaga i prosba tyczyla sie nas wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że u mnie dziecko spędzające Bóg wie ile czasu przed komputerem nie przejdzie. Za dużo chętnych w kolejce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w rodzinie tez jest 3 letnia dziewczynka co juz umie wlaczyc kompa i wpisac haslo nie weim czy to jest dobre w tym wieku. Moim zdaniem troche za wczesnie. Dziecko powinno sie cieszyc dziecinstwem zabawkami itd. a na komputery przyjdzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo jak telefonu komórkowe w rękach sześciolatków. Moje dziecko nie będzie miało tak dobrze eheheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde masakra jak widze rowniez ze moja 8 letnia sasiadka ma profil na nk :O moje dziecko tez nie bedzie mialo ze mna tak dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... no co, lansuje się dziewczynka:D I będzie mogła się prezentami na komunię pochwalić publicznie ahahha..Przerażające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle no wiesz :D hehe a ciekawe czy jak juz sie nasze malenstwa "wykluja" to czy bedziemy mialy czas wchodzic tu na forum ? chociaz pewnie zawsze wiczorem poznym znajdziemy czas hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ja bym sie bala przeciez jest teraz tylu pedofili ;/ ktorzy podszywaja sie np pod postaci z bajek i zapraszja dzieci do znajomych. Gdzie rodzice?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilo, nałóg to nałóg. Nie piję, nie palę, nie biorę, a na coś umrzeć muszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×