Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

no cóż, ważne że jest zdrowy a 6 paluszków dostał w genach po tatusiu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam, że najważniejsze że jest zdrowy. Anytram Dzięki! super jest wiedzieć kogo nosi się pod serduszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda wiem że fajnie, też chciałabym wiedzieć :-) mimo że nie robi nam to różnicy ale moja mama kolekcjonuje ciuszki i nie wie na jakich ma się skupić ;-) w razie czego imiona mamy dla obojga płci a pokój pomalujemy na neutralny kolor żółty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Koteczek19833🌻 to fajnie , że doszliście do porozumienia- bo słusznie imie to wizytówka na całe życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK19833 to dobrze że doszliście do porozumienia, i co , teraz bardziej Ci pasuje na chłopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was niedzielnie!!!! Marzenie super brzuszek , Jaś rośnie:) Koteczek, musisz byc przekonana do imienia synka, jak my będziemy mieć córeczkę, to Michalina ale pisałam już, że mąż uparł się że synek to Jacek, a mi to imię nie lezy, więc będziemy negocjować :) Teraz się zbieram, bo nie lubimy się spózniać do Kościoła, do potem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ruda gratuluje synka :) ja mam nadzieje ze tez poznam plec juz 24 lutego ale bardziej od poznania plci wolalabym sie dowiedziec ze moje dzidzi jest zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam, bo mamy zbliżony termin ja na 14.08, a ostatnią @ miałam 1 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz się dopatrzyłam że jedna z nich urodziła z 36tc i dziecinka waz prawie 3kg i mierzy 50cm czyli w 36 wszystko jest ok!! to tak dla potwierdzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poród o czasie uważany jest od 37 tygodnia, więc w 36 to też już nie jest powód do zmartwień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie :) Ruda gratuluje synka :) jak na razie faceci góry ale na dziewczęce boom też przyjdzie czas Marzenie :) sliczny nasz brzószek :) jaki juz duży :) Sympatyczna :) znalazłam Cię na nk i wysłałm Ci zaproszenie :) zaakceptuj mnie :) Zycze miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam prośbę, wiem, że to może mało istotne, ale piszcie proszę ze słownikiem. w prawie każdej przeglądarce da się teraz ustawić sprawdzanie pisowni, a mnie tak okrutnie rażą \"ortografy\", że ledwo czytać mogę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mialam napisac ze doweidzialam sie pozniej bo po swietach 27.12 - cos podejzewalm ale wolalam zrzucac na zmiane klimatu i podroz ;) Ruda gratki! Fajnie ze maluszek byl taki ruchliwy i pokazal co tam kryje :) jakie imie? Erik prawdpodobnie wyrzucil do smieci piloty od tv i satelity wiec dzisiaj bylismy zmuszeni do kupienia pilota uniwersalnego. No i po co ja go uczylam gdzie sie wyrzuca smieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) niom daleko a czeka nas on wiec czasem sie zastanawiam jak to bedzie itd... z jednej strony nie moge sie juz doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka_86 to było skierowane do monika26sz i jej \"brzószka\" ?? Każdy może się pomylić. Ps ja pisze ze słownikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... zleci szybko do porodu i trzeba bedzie sobie dac rade ... a co do bledow to mnie one osobiscie nie przeszkadzaja kazdy jest inaczej nauczony i przyzwyczajony i nie zmienimy tego u ludzi zwlaszcza doroslych jak sami nie zauwaza i nie beda chcieli poprawic. Takze mysle ze to jest kazdego indywidualna sprawa ... Mi one nie przeszkadzaja przynajmniej wiemy o co chodzi i nie przeszkadza nam to w komunikacji bo przeciez nie przekrecamy tak slow zeby nie moc rozczytac tego co napiszemy. Najwazniejsze ze mamy ze soba kontakt i mozemy liczyc na dobre slowo i pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×