Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Sympatyczna no pewnie ze ona ... zawladnela jego rozumem kompletnie ehhh ;/ a on glupi, szkoda mi go. Nawcinalas sie a M glodny bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Jogi Sympatyczna Kamila ale macie pięknę brzuszki :) Bebe :) ja też jeszcze poracuje jeszcze może z miesiąc dam rade póki jeszcze można ukryc brzuszek a jak je=uż zacznie konkretnie widac to pójde na l4 Kamilko a Ty się nie przejmuj tym draniem jak chcę badan to niech za nie zapłaci pewnie nie wie ile to kosztuje jak się dowie to mu się odechce . Trzymaj się cieplutko :) i nie płacz bo szkodzisz dzidzi a brzuszki mamy bardzo podobne wielkosciowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie moge Kamila!!!! az nie doczytałam do konca ale mnie nosi!!! co za gnój!!!!!!!! daj mi na niego namiary to ja mu tyłek skopie!!!!! Normalnie mi się gotuje, jakbym go dorwała w swoje ręce to od razu zachciałoby mu się ojcostwa!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to drań że jeszcze ma czelnosc prosic abyscie poniosli koszty na pół .wstydu nie ma z tegpo co wiem to takie badania są drogie i pewnie tak jest jak pisze Gaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe ja byłam dwa tygodnie na l4 z powodu sesji i nawału obowiązków i plamienia. Teraz normalnie pracuję 2x w tygodniu i studiuję. I tak będzie dotąd aż mi się całkowicie baterie wyczerpią:) Kamila bardzo dobrze zrobiłaś, kasując numery itd. Mądra Laseczka z Ciebie. A jak chce badań, to niech płaci, jego problem. Ja tez poczułam dziś te dziwne bąbelki - cudowne uczucie:D i na pewno nie można go z niczym innym pomylić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila bardzo dobrze zrobilaś - nie godz się w żadnym wypadku na to żebyś cokolwiek placiła- a skoro teraz sobie dopiero pomyślal o badaniu dna to napewno sprawka tej jego baby-jagi...olej to i sie nie przejmuj !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila sorry jeśli Cie uraże ale ten twój eks to debil!!!!!!!!!!!!!!! i za wyprawke też on będzie musiał zapłacić, nie tylko za badania, podaj go do sądu jak dziecko się urodzi albo wcześniej i udowodnij ile Cie kosztowała wyprawka dla dziecka, jak już wcześniej wspominałam musisz za wszystko co kupujesz dla dziecka mieć faktury które przedstawisz w sądzie, za wszystko dosłownie, i wyrokiem sądu on powinien zwrócić połowe kosztów wyprawki!! a z tą lafiryndą niech się wiąże! nawet ślub niech wezmą to i z niej będą ściągać alimenty jak on będzie się uchylał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka ciesze sie ze i Ty masz te bombelki bo juz myslalam ze to ja mam cos z glowa i sobie uroilam :) dla mnie tez sa piekne, wspaniale uczucie :) Anytram nie denerwuje sie z mojego powodu a co do eks to kij mu w oko ... boli mnie to ale coz :( tez bym chciala miec taka sile i mu dolozyc ale ja za spokojne dziecko jestem ;/ wlasnie moj blad powinnam byc z pazurem Przesle Wam moje i jego zdjecie na skrzynke zobaczycie jaka byla z nas para jeszcze kilka miesiacy temu a teraz ;/ nie poznaje go jak mozna sie tak zmienic pod wplywem jakiejs panny ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie urazilas mnie Anytram :) wiem ze jego pogielo jzu calkiem daje sie jej ale swoj rozum tez powinien miec ;/ robie tak jak mi doradzilas wszystkie rachunki imienne i faktury biore i zalozylam zeszyt taki i wpisuje wszytsko jeszcze nikomu nie mowilam ze tak zrobilam ale powiem mamie o tym zeszycie i ze zaloze mu sprawe. Dosyc zabawy i ponizania mnie i dziecka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a Ja nie czuje jak na razie żadnych bąbelków kurcze może cos zemną i z dzidzia nie tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika spokojnie:) Na pewno wszystko jest ok:) I Ty też poczujesz bąbelki, albo od razu kopniaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, z Twoją urodą możesz mieć każdego!! ale tylko takiego który będzie Was szanował i zobaczysz że ta lafirynda sie nim pobawi i sama go pogoni, pewnie dla niej to kolejna zdobycz na jakiś czas skoro tak się zachowuje, chce wykorzystać na maksa a potem on przyjdzie do Ciebie z kwiatami prosic o przebaczenie! tylko splunąc na takiego!! :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila Antytram ma rację - piękna dziewczyna z ciebie i mloda.....teżhciala mieć tyle lat co ty :P, ale ja już te swoje przeżyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Anytram powrotow juz nie ma NIGDY byly juz 2 albo 3 w tym czasie i co jak i tak mnie w trabke zrobil jejku ja jestem za dobra ;/ dziekuje ze mi tak doradzilas z tymi rachunkami zbieram wszystko itd. Naprawde dziekuje :) on mi sie smial prosto w twarz dzisiaj osoba ktora tak kocham .., kochalam. powiedzial ze jak nie da nazwiska to nie bedzie placil IDIOTA skad o takie informacje bierze ?;/ ona podobno prawo studiuje jakos nie widze jak mu zle doradza w kwestiach prawnych ;/ i glupoty gadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila studiować to ona może - a że nic nie umie to jej sprawa.....:) mówiłyśmy ci że ta laska ma chyba "zerowy" poziom inteligencji hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmila prawo prawu nie równe, nie słuchaj go ani jej, już dość sie nacierpiałaś!! przecież wiem co mówie z doświadczenia!! moja Paula ma moje nazwisko, nigdy nie miała ojca a i tak musiał płacić od początku, mało tego, sprawa odbyła się gdy mała miała pół roku, z wyrokiem że ma też zapłacić zaległości tj od dnia kiedy dziecko się urodziło, oprócz tego za wyprawke, badanie i koszty sądowe!! tylko musisz mieć też świadków że byliscie razem, jak było a jak jest teraz, masz jakąs koleżanke która to potwierdzi? może być mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) ehhh ;/ ale juz coraz lepiej chyba to znosze chociaz i tak wczoraj plakalam bo sie tak zdenerwowalam na niego , nie lubie jak mi sie smieje prosto w twarz nie majac racji. Znalazlam cene w klinice takiej i badanie DNA kosztuje u nich 1500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Anytram mam swiadkow zdjecia nasze sama zreszta widzialas chyba (wrzucilam na skrzynke jedno) prezenty pisane od niego np kartki pocztowki. Grafolog ustali kogo pismo jak cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila co za bałwan noo,ja sobie mysle ze sam nie wymyslil tego tylko ta jego gwiazda go namowila.i niech robi testy,niech placi,tylko wstydu sie naje. ale....ja juz z nim gadac bym nie chciala za zadne skarby,a nazwiska jego to na bank bym dziecku nie dalal. nie znioslabym jeego wizyt i jego panienki,albo zeby Twoje dzidzi tam chodzilo. bo ta pannica po zlosci bedzie go namawiala,zeby bral dziecko do siebie,bo bedzie wiedziala ze Ty tego nie znosisz.po tych testach to niech sie w dupe pocaluje! takie moje skromne zdanie. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sadze zeby zrezygnowal znam ja jego juz tez ... i jego rodzicow. Ale sami chca to niech robia ja nie mam nic do ukrycia chociaz powiem Wam ze mi troche przykro ze zwatpil we mnie ale coz ludzie sa nieobliczalni. Jeszcze sie bede z tego smiala mam nadzieje. Ze oni sa tacy zalosni wszyscy ale mam nadzieje ze wkoncu znajde swoje szczescie z malenstwem. Najgorsza bedzie sprawa w sadzie bede musiala sie sadzic z czlowiekiem ktorego tak bardzo kochalam i napewno jeszcze go kocham ale juz nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×