Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

idzie ocieplenie bo mi parchan lnieje!! wywaliłam go na balkon niech tak się kurzy!! a ja zmykam po małą i dodam tylko jedno: to wszystko to sprawa indywidualna i każda zrobi po swojemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mi się podoba numer 11 , 18-tką przy dziołszce też bym nie pogardziła...jeśli chodzi o kolor :) model bardzo fajny...jeszcze fotelik i w drogę :) ...ja chcę już sierpień :) a może lepiej wrzesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do Tabelki nickiem bo płci Maleństwa jeszcze nie znam - dopiero w 22 tygodniu poznam jak dobrze pójdzie :)...idę gotowac, papa Nick...........................?? GaGa_........................?? kiteczek999999999.......dziewczynka Jogi11.......................?? Majka15181................?? Alidżi.........................dziewczynka NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................?? kapucha171................?? lolcia26.......................chłopiec Pikle.........................?? Koteczek19833...........dziewczynka Bebe B...................... ?? Marzenie1508.............?? Asiaaaaa....................?? anytram.....................?? Agula125....................?? Figlarna.....................?? Sympatyczna79...........?? issima.......................?? małaHPW...................?? RedHairMama..............?? ruda2828...................chłopiec Monika26sz...............?? kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86....................?? Sylwinka25.................?? monika1987................chłopiec nici1980,10...............?? Tupa80........................??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mi spadła z kuchenki gazowej patelnia z olejem goracym , jestem mega wściekła, załamana i jak ja to teraz pościeram za jakie grzechy wszystko tłuste aaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Alidżi🌻 najważniejsze , że Tobie nic sie nie stało . czasami tak bywa-złośliwość rzeczy martwych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Alidżi nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...:)...najważniejsze że Tobie się nic nie stało i brzuszkowi...a polerka po oleju,ach...podłoga będzie lśnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesu uporałam się wreszcie ale ile łez mnie to kosztowało chyba muszę sobie melisę zaparzyć na uspokojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny u mnie tez pogoda dzisiaj nie dopisuje i jak widac nastroj tez bo caly czas nachodza mnie czarne mysli zastanawiam sie tylko czy bedzie zdrowe dziecko itd. kurde mi juz chyba na psychike siadlo ech. Fajnie ze czujecie juz kopnaczki maluchow ja tez bym chciala przynajmniej wiedzialabym ze on tam napewno jest i mi okazuje ;) doczytam Was zaraz i zaczne odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Alidzi dokladnie ze Tobie i brzuszkowi nic sie nie stalo a podloga a tam wiadomo sama sie nie posprzata i nerwa Cie zlapala ale spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie widzialam Asi zdjecia na nk ze slubu a raczej jedno zdjecie ;) miala bordowa sukienke :) slicznie podoba mi sie az sie sama rozmazylam hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidzi - tylko spokój nas uratuje. ważne, że juz masz to z głowy. ja tez marzę o melisce - tak mnie babsko wq.. znaczy zdenerwowało(mam nie przeklinać w towarzystwie nieletnich), że szok. ona uważa, że ja odpowiadam za błędy innych ludzi! ciekawostka! oczywiście zaczęła wyrzuty jak odmówiłam jej dalszych usług z uwagi na zakreślenie mi delikatnie mówiąc zbyt krótkiego terminu. ja się zarzynać nie będę, o nie. dobrze, że jej odmówiłam - niech się buja. ja napradwę jak zrezygnuję wreszcie z roboty to będzie to z powodu ludzi a nie samej roboty, którą lubię i która działa na mnie kojąco wręcz;) Kamila - juz niedługo poczujesz, szczuplutka jesteś to w 18-19 tc - moja dusza to czuje;) pogoda faktycznie nie nastraja za dobrze(u nas się zachmurzyło😠), ale ma być lepiej. i będzie, przecież to już koniec zimy - jak sobie nie pójdzie to Marzannę utopimy, tyle dzieciaczków na pewno ja przegna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pocieszenie mojego humoru licytuję spodnie na allegro z H&M jedne już takie mam ale co mi tam trza się jakoś pocieszyć, za godz koniec aukcji zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka no zobaczymy ;) ale kurde strasznie mnie mecza dzisiaj te czarne mysli zaraz sie walne w ta glupia glowe ech! dobrze ze juz 24 wizyta hehe to sie moze uspokoje zawsze tak tydizen przed wizyta ja pierd****lca dostaje ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila - ja tez tak mam, im dalej od widzenia z lekarzem tym bardziej świruję. wymyślam sobie rózne rzeczy... nawet nie będę pisać, żeby Wam nie podpowiadać. jedyna metodą na to dla mnie jest wieczne bycie zajętą, nawet wczuwanie się w jakis film lepsze niż leżenie na kanapie i myślenie. ale to niełatwe:( Alidżi - powodzenia naukcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka dokladnie nie jest latwo sie powstrzymac ech ;/ myslalam ze tylko ja tak swiruje :( trzeba sie rzeczywiscie czyms zajac bo to mozna sie zagnebic takimi myslami ale napewno wszystko jest z naszymi Niuniami dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila - nie tylko Ty:) przy pierwszej ciąży to dużo rzeczy niepokoi (może przy drugiej też, nie wiem, ale ja moge pisać tylko o sobie). także mimo wszystko chyba w normie jesteśmy:D ale przesada w czymkolwiek szkodzi, więc miejmy się na baczności;) ja to staram się unikać w necie jakiś takich "smutnych topików", forumów gdzie mozna nabawić się wszelkich chorób + ostrej nerwicy. nie czytam i mi z tym dobrze - u nas jest na szczęście inaczej:) będzie dobrze i już. buziaki dla wszystkich bębolków 👄 czas na dom iść, pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz z innej beczki. Poskarżę się Wam dziewczyny. Zamówiłam dwie tuniki w bon prix. Przysłali mi jedną, druga ma przyjść za 4 tygodnie i bez mojej wiedzy wpisali mnie do klubu bon prix i pobrali sobie 25 zł. Zadzwoniłam ale oni twierdzą, że to ja się zapisałam. Bzdura!!! Nie zrobiłam tego i nawet nie miałam takiego zamiaru. Wmawiają mi jakieś bzdury. Nigdy już nie będę u nich nic zamawiać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe to widze ze Ciebie tak samo jak i moja mame kilka lat temu zrobili tylko ze moja mama olala to bo byla zafascynowana torbami jkimis ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hmmm troszkę kłopotliwa sprawa z tym bon prixem, ale mi także się wydaje że musiałas cos nieswiadomie zaznaczyc, bo watpie żeby taka firma psuła sobie renome werbując w tak dziwny sposób ludzi do klubu...z raszta nie wiem !!! Ale rozumiem Twoją złośc :( coś w stylu Tele2... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi ten wozek ma moja Sis, kolor zielony, jest b zadowolona, jej coreczka ma teraz 9 miesiecy i moja siostra wszystkim ten model poleca. Ja jednak chce cos innego, najchetniej 3kolowy, ale moj Maz boi sie ze wywrotny jest, zobaczymy. Za to tych wozkow z motywem kwiatowym mnostwo widze z Krakowie, nikt kogo znam nie ma jednak tego modelu, wiec sie nie wypowiem. Kamila ja tez mam z tymi wizytami, wiec najlepiej jak Iwoneczka mowi zajac sie czyms i starac sie myslec pozytywnie. Ja dopiero w piatek mam dzwonic do lekarza umowic sie na wizyte na przyszly tydzien. A ja dzis przytachałam dość cięzka torbe z zakupami, ateraz sie matwie, ale mam nadzieje ze to nie zaszkodzi dzidzi, chyba przewrazliwiona jestem. A ja mam pytanie z innej beczki, czy ktoras z Was ma przepis na lassagne? Mojemu mezowi sie marzy to moze mu zrobie, ale to podobno dluzo czasu zajmuje, no ale czego sie nie robi dla ukochanego. Wiec jesli ktoras by mi podrzucila przepis to w tym tyg bym zrobila, dzieki z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi, dzięki za wyjaśnienie. Już teraz wiem o co chodzi z tym USG. Co do kaftaników, to tutaj za wiele nie widziałam, ale i tak jakoś mnie do nich nie ciągnie. Wydają mi się jakieś takie rozciągnięte, a poza tym w bodach dzidzi ma zakryte plecki. Ja na pewno zaopatrzę się w body. Co do ubierania, to pzreraża mnie jak raz widziałam turystkę w zimie (nie było śniegu, ale było tylko kilka stopni, a wtedy tu jest bardzo zimno, bo powetze jest wilgotne i się bardziej odczuwa niską temp. niż w Polsce). Sama miała szalik, czapę, rękawice, a malutkie dzidzi - uwaga - z gołą główką i stópkami. Myślę sobie, czego sama ku..a mać się tak opatuliła. Znów moja koleżanka tak opatula swojego synka, że on normalnie jest przepocony. Mam nadzieję, że nam się będzie udawało trafiać w to jak ubierać dzieciaczki. Ja też widziałam Asię na nk, ślicznie wyglądała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku, na pewno TEN link chciałaś wkleić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no ale nam się koleżanka bawi :-) :-) :-) Tylko pozazdrościć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×