Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

hej ! witam sobotnio Ja dzisiaj zmaieniam stopkę na 16 tc Zelka :) posłuchaj Tupy i Kropelki to na pewno się lepiej poczujesz a ja wczoraj byłam też na zakupach i kupiłam sobie swietna bluzeczkę nie typowo ciążową ale taką odcinaną pod biustem :) miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, Zelka współczuję ci serdecznie, ja na początku ciąży (pierwsze trzy miesiące) byłam cały czas chora raz nawet 3 tygodnie i bez antybiotyku się nie obyło, standardowo przepisują lekarze Duomox i jakiś jeszcze jeden. Poza tym Orofar do ssania, Tantum Verde do psikania na gardło, syrop Herbapect, na katar napar: 2 saszetki rumianku 2 łyzki soli kuchennej, 1 litr wody, dobrze robi też na gardło. Zapomniałabym o najważniejszym Apap podstawowy lek w ciąży chociaż osobiście usłyszałam, że to raczej placebo. No nic pozostaje mi tylko życzyć ci powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie zrobiłam próbę farby zakupionej wczoraj, wygląda i tu uwaga jak ptasie gówno przepraszam za wyrażenie ale aż mi się płakać chce może jak wyschnie będzie lepiej, wczoraj w sklepie jakoś inaczej to wygladało a w dzień tragedia. To jakaś limonka pomieszana z kanarkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidzi nie przejmuj sie na pewno po wyschnięciu będzie wyglądac lepiej zmykam na zakupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Alidżi🌻 ubawiłaś mnie tym określeniem \"ptasie gówno\" buahahahaha :D co nie zmienia faktu , że szkoda że efekt nie taki jak oczekiwany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Alidżi moja droga witam Cię w gronie moich znajomch :)... ...wielkie sobotnie sprzątanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa dzięx, co do porządków sobotnich ja to już dość dawno przełożyłam na piątek dzięki temu mam week-end wolny i naprawdę można wtedy odpocząć. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Alidżi w sumie to ja bardziej odpoczywam sprzątając, Meżuś sprząta tak się już przyzwyczaił od momentu jak dowiedzieliśmy się że moja ciąża jest zagrożona-teraz choc już wszystko jest lepiej i do przodu-nadal sprząta za mnie-bardzo mi pomaga :) :) :) ...Alidżi widzę że w podobnym wieku jesteśmy:) czy to Twoja pierwsza ciąża jeśli mogę zapytac? :)...Po...zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mnie caly czas boli brzuch, nie wiem czy tak sie rozciaga czy moze za duzo zakupow nosze.... *******Issima sukienka przepiękna *******Kamila dzieki za link na filmiki ze szkoly rodzenia pooglądam sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały ruch na topiku jak ja mogę, coś pechuńcia mam:( u mnie już posprzątane, uczyć się powinnam, ale faza nie ta... Zelka ja w lubelskim HMie też te spodenki mierzyłam - fajne, ale nie wzięłam - kurcze niska jestem, niskie zawieszenie mam i przy brzuszku w spodniach wyglądam tak sobie. chyba jeszcze się nie przyzwyczaiłam. zobaczymy, najwyżej na czas ciąży przerzucę się na kiecki. póki co kupiłam sobie w deichmanie baletki - w robocie latam w jednych, para na zmianę się przyda, bo już się przez te 8 godzin obcasami nie męczę, najwyżej jak mam spotkania. i kapcie takie futrzaki mam nowe). kiteczek mnie też ten brzuch boli, tak ciągnie, już sama nie wiem. znów na wizycie lekarz mówił, że to OK, a ja dalej... histeryczka ze mnie czy jak? issima - świetny wybór! suknia piękna, a do tego nawet jak brzuszek wybuli to będzie na pewno dobrze leżeć. będziesz super wyglądać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek ale czym ci sie objawiaja te problemy z pecherzem..? ja znowu czuje że dostane jakiś antybiotyk bo mi sie znowu stan zapalny w drogach rodnych robi ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się infekcja wdała:( pimafucin 3 razy mam wystosować. też latam na kibelek megaczęsto, ale w badaniach wszystko ok. więc to tylko objaw ciąży. cóż, są pewnie niedogodności... sobie w takich chwilach przypominam 2miesięcznego kaca z początku ciąży. zawsze to gorzej było:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli cieszmy się czym się da - właśnie obczaiłam, że teraz macica jest gdzieś do pępka, a potem będzie aż pod żebrami . niezły ścisk tam się zrobi... a póki co to podobno najlepsze miesiące ciąży. i faktycznie energii mam za dwoje, okna bym pomyła czy coś, ale wszyscy pyszczą jak sobie ze sklepu cisowiankę 0,7 przyniosę. i jak tu nie dać się zwariować? joemonster rules:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek ja teraz na 31 marca mam zrobic ogolne badanie moczu bo ostatnio mialam bakterie i bralam urosept ***Iwoneczka no ja jak przyniose 2 kg pyrów albo jabłek to jest wielkie halo tylko że jest pewnien problem bo mąż jest chory i leży we wyrku i nie ma kto robic zakupow a ja nie bede 10 razy chodzic do sklepu...ale musze przyznac ze chyba od tego dzwigania mnie boli ten brzuch..a wieczorem tak twardnieje i ciągnie ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mocz na każdą wizytą robię, więc od razu lekarz mógł mi odpowiedzieć czy częstotliwość sikania wynika ino z ciąży czy coś się przypałętało. ale co innego za to znalazł:O kiteczek - mnie obsługują na lewo i prawo, dziś chciałam do sklepu po wkładki higieniczne, a matka już kombinowała jakby tu zamiast mnie brata wysłać. dzięx, ale wolę sama wybrać co w majtki wkładam😠 niby chce dobrze, ale ja odwykłam od jej dobrych chęci, lubię swoją samowystarczalność. co do bóli to też mi się wydaje, że jak jestem zmęczona czy po nerwach są te bóle. bo dziś taki lajtowy dzień miałam i tylko ciągnięcie jest, hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podobno -gin mi tak mówił - że możemy czuć do 10 razy na dzień takie spinanie się brzuszka. Dzięki za rady, ale na mnie sposoby babuni nie działają:/ Mleko + masło = wymioty i to bez ciąży:P Kupiłam sobie stodal, ale nie bardzo sobie radzi:P Mam okropny katar, zatoki mnie bolą, boli mnie głowa (jeśli bardzo to biorę paracetamol) no i gardło. Tak w ogóle to gin mi powiedział, żeby raczej wystrzegać się leków homeopatycznych, bo mogą narozrabiać tymi ziółkami różnymi. Kupie sobie jeszcze propolki i koniecznie zapytam farmaceutę o coś na katar, bo nie mogę oddychać i całą noc prawie nie spałam:/, zużyłam mnóstwo chusteczek, aż mi się skóra spod nosa zdarła;) A od kichania aż mnie brzuch rwie:P A i najważniejsze - mam już sypialnię:D Tzn póki co mój A tam śpi a ja ciągle u rodziców, ale jest cudna:D Zrobiłam kilka zdjęć, to jak przerzucę to pokażę. Póki co nawet firanek i dywaników i różnych takich \"ocieplaczy atmosfery\" nie mamy, ale meble skręcone i są tkaie jak sobie wymarzyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka, tak jak pisze Koteczek - do nosa woda morska w sprayu, a nos smaruj kremem nivea (tym zwykłym), mi łagodził pieczenie nosa. Ogólnie ne przeziębienie jest też dobre moczenie stóp w gorącej wodzie z solą przed samym snem potem skarpety i pod kołderkę. Ja tak zrobiłam. Trochę się bałam, ze może ta gorąca woda zaszkodzi Syniowi, ale nic się nie stało. Moczenie nóg jest dobre na zaczynający się katar. Jasminka, dobrze, że chociaż pocieszyliście się kinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ pochmurno szaro zimno to i cisza na forum :) udanego niedzielnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Dzień doberek :) ...Maleńka wszystkie dziołszki w kościele - tak trzymac:) ...Pogoda na razie rzeczywiście ponura...ale może Słonko wyjdzie :) ...Koteczek witaj wśród moich znajomków :) :) :) .....................miłej niedzielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, U mnie też trochę szaro ale zapowiadali piekną pogodę więc cierpliwie czekam. Oddałam wczoraj tą farbę kanarkową myslałam że mi nie przyjmą ale akurat na zwrotach moja koleżanka pracuje ale się zdziwiłam, przyjeli bezproblemu. Kupiłam już inną, trochę ciemna ale już trudno, mardudna jestem przez tą ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie było mnie kilka dni, ale malowaliśmy i miałam odłączony komputer. Zmęczyło mnie to i w dodatku nie podoba mi się kolor w sypialni, gdzie na razie będzie mieszkał z nami dzidziuś. Chciałam taki delikatny, pastelowy fiolecik, a wyszedł ciemniejszy i w dodatku lekko niebieskawy i jestem zła. Muszę się przyzwyczaić. Koteczek, ale numer z tą córcią, hihi:) Super! Dużo zdrówka dla Misia, biedaczek, pewnie się fatalnie czuje:( Pikle spóźnione, ale bardzo szczere życzenia urodzinowe, Dużo zdrówka dla Ciebie i dzidzi, radości i miłośći! Asiaaa tobie też życzę samych słonecznych dni na nowej drodze życia:) Ostatnio wyczytałam, że pierwsze ruchy dziecka można porównać do pulsującego nerwu, tak jakby skakał nerw. Naprawdę tak to czuć? bo ja właśnie to odczuwam a nie wiem jak się objawiają te górnolotne nawy jak \"muśnięcia skrzydeł motyla\" czy \"bąbelki\" itd. Powiem Wam szczerze, ze zaczynam się stresować tymi ruchami.. Już sama nie wiem czy czuję czy nie. Widzę, że nie tylko ja mam usg 19 marca:) Więcej nas się dowie o płci dzidziusia:) Zmieniam stopkę:) Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×