Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Wiesz Kamila. Tak sobie ostatnio myślałam o Tobie i Twoim życiu. Widziałam Twoje zdjęcia na nk i uważam, że jesteś bardzo ładną dziewczyną. Wiem, że teraz cierpisz przez tego faceta ale jesteś tak młoda i ładna, że znajdziesz kogoś, któ pokocha i Ciebie i maleństwo. Jestem pełna podziwu, że zdecydowałaś się urodzić dziecko i to Ci się chwali w tym wszystkim najbardziej. Ja wiem, że miłość jest ważna i może tak być, że on też zrozumie całe swoje zło i będzie chciał to naprawić. Musisz się kierować i rozumem ale i sercem, bo to ważne być z kimś kogo się kocha. Teraz to też nie chciałabym znać takiego faceta i widzę, że Ty trzymasz się dzielnie, bo ja za moim to bym oczy wypłakała gdyby mnie zostawił i poszedł do innej. Mam to szczęście, że mój mi tego nie zrobi. Pozdrawiam Cie serdecznie i głowa do góry. Mało to wspaniałych meżczyzn, którzy czekają tylko żeby Was pokochać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mi też dojarki nie urosły dużo, no może stały sie bardziej pełne i jędrne jak spreżynki...za to sutki się powiększyły...podobno najbardziej wysadza piersi jak już mleczko do nich napłynie ;)Wczoraj tak sobie myślałam...jak to jest że ssaki mleko mają, skąd ono? tak jakoś dziwnie...;)...hehe ja to już chyba nie wiem o czym myslec! ...GaGa z tym pytaniem o łożysko muszę jutro wypalic na wizycie, bo kurde w karcie nie mogę rozczytac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Bebe 🌼 jakos sie tzrymam wiadomo samej nie jest latwo bo nawet dobre slowo od takiej osoy bylo by potrzebne ale coz zycie. Ktos mi pomoze z tym drapaniem sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*** Kamila- jak mnie wszystko swędziało, to kupiłam maść Oilatum w aptece i z czasem przeszło, podobno pomaga na suchą skórę- ja miałam takie drobne łuski, więc jeśli też masz suchą skórę to może pomóc. Oliwka mnie uczula, a innym znów pomaga na swędzenie, bo nawilży i natłuści skórę. Chętnie oddam nadmiar biustu, bo jest za ciężki :( Co prawda K. się cieszy, ale ja sobie nie wyobrażam już większego rozmiaru. Ostatnio chciałam kupić w sklepie rozmiar 75E a babka (płaska wręcz wklęsła) zrobiła opad szczęki i odgłos: yyyyyy. Może jakiś spadochron albo pokrowiec na samolot :( Wkurzyłam się, bo w czymś jednak muszę chodzić a niekoniecznie chcę wydawać ponad stówkę na stanik Triumpha, skoro co miesiąc mam nowy rozmiar i nie wiadomo, czy jeszcze kiedyś go założę. Pomarudziłam, pomarudziłam, do tego jeszcze K. się rozchorował i najprawdopodobniej będzie w szpitalu, przed samym ślubem :( więc humorek nie jest najlepszy i jeszcze pada, ohyda, zimno, wiosny nie widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,u mnie wreszcie ladnie,slonce swieci i 17 stopni,az zyc sie chce,a w Polsce ma tak byc jak piszecie do niedzieli,kurde ale lipa,tak sobie was czytam i widze,ze fajne tematy poruszalyscie ostatnio jak mnie nie bylo,co do seksu to u mnie tez roznie z tym bywa,raz ja nie mam ochoty,raz maz zmeczony,ale na szczescie zadnych przeciwskazan nie mamy,bo w ciazy czuje sie generalnie b.dobrze,chociaz wczoraj od poludnia i cala noc odczuwalam jakies dziwne klucie w lewym boku i to promieniowalo mi az do nerki nie wiem co to czy te wiazadla czy nerka,troche sie tym martwie a wizyta dopiero w Polsce na poczatku kwietnia,albo po swietach.:(((Co do wzrostu piersi to zawsze mialam spore,miseczka c,a teraz mam juz d,ale pocieszam sie ze one rosna tylko do konca 4 miesiaca a wiec u mnie juz koniec.Trzymam kciuki za wasze wizyty u ginow:)))sama nie moge sie doczekac kiedy dowiem sie kto mieszka w moim brzuszkui poczuje wreszcie porzadne kopniaczki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) dawno mnie nie bylo..tyle czytania:P jestem chora,goraczka,katar...wszystko mnie boli... masakra:( grypa mnie dopadla...a w czwartek ide na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale was scina jedna za druga,ja trzymam sie dzielnie i chyba z rok nie mialam nawet zwyklego przeziebienia ale odpukac:)))bo ja mam alergie na paracetamol takrze w zasadzie poza aspirin c nie mam sie czym leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore paracetamol,na szczescie mi pomaga...i pije mleko z miodem i czosnkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzymam kciuki ,jak pomaga to swietnie, mi moja lekarka powiedziala ze aspirin c mozna smialo brac w drugim trymestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) mam nadzieje ze do czwartku mi przejdzie...moze wkoncu sie dowiem kogo nosze pod serduszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wyskoczyłam na zakupy i ile czytania, co do biustu to ja tyję wszędzie, powtarzam wszędzie ale \"wymionka\" na szczeście nie, noszę duże C i niech tak zostanie pewnie jak się mylo pojawi to itak urosną, zamierzam zainwestować w przyszłym miesiącu w dobry stanik jakiś może bezuciskowy żeby się fajnie poddawała i naciągał wiem że takie rzeczy to tylko w Erze ale spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno,czosnek to niezastapiony antybiotyk,:))),apropo dzidzi wiem co czujesz ja tez strasznie bym juz chciala wiedziec,ale nasze malenstwo jak na zlosc,albo sie odwraca do nas pupa,a ostatnio mial pepowine miedzy nozkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam sobie stanik z triumfa i naprawde bardzo fajny:) bardzo wygodny... ja jak narazie przytylam 3 kg... ale w sumie to wygladam jak przed ciaza. tylko wielkie cycki i brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio ogladalam wlasnie takie bezuciskowe koszulko biustonosze w h&m i od razu przeznaczone do karmienia,ale doszlam do w niosku ze z takimi duzymi cycochami to bym sie zle czula bez biustonosza,na razie nosze usztywniane,na fiszbinach,szkoda ze nie ma takich do karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi biust się zwiększył o jeden rozmiar. Teraz zauważyłam, że już nie rośnie i mam spore C. I chyba wolę jednak B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam w 16 tygodniu usg ale dzidzia byla odwrocona do nas pupa. mam taka cicha nadzieje ze sie odwroci i pokaze co ma miedzy nozkami:P moja mama juz kupila rozowa sukieneczke dla dzidzi. hehe razem z moim M marza o corci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widze kapucha ze masz tak jak ja ,tez tylko wielkie cyce i pileczka na brzuszku,dzis mezulo podniosl mnie na duchu mowiac wlasnie ze mi to nic w boczki ani pupe nie idzie i ze wygladam jak przed ciaza,bylam wniebowzieta,a apropo wagi to ja przytylam juz 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze mialam dosc spore piersi...i nie przeszkadzalo mi to. ale teraz to wydaje mi sie ze sa ogromne. dlatego nie ma co sie meczyc w niewygodnych stanikach. wole dac wiecej kasy i czuc sie swobodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo,moze alidzi masz racje:)))chociaz ja po cichu licze na corcie,juz teraz nie moge sie oprzec ogladajac ciuszki dla dziewczynek:)))ale jak bedzie chloptas to mam nadzieje ze z takimi slicznymi ,kreconymi ,czarnymi wloskami jak ma maz,alez ja to sie nakrecam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja bratowa przytyla juz 10 kg. a pomiedzy mna a nia jest tylko 6 dni roznicy. dodam ze jest to jej druga ciaza.wyglada jak wieloryb...a to dopiero polowa ciazy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo,alidzi moze masz racje:)))chociaz ja po cichu licze na corcie , jak bedzie chloptas to chcialabym zeby mial takie sliczne,czarne ,krecone wloski jak tatus,:)))alez ja to sie nakrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wy tez tak macie ze rano wasz brzuch jest duzo mniejszy jak wieczorem i czy jest to kwestia tylko pustego zoladka przed sniadaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,ja tez tak mam.chociaz mam juz calkiem spory brzuch ale wieczorem jest zawsze wiekszy niz rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to duzo przytyla Twoja bratowa,ja znalazlam w necie taka tabelke,chociaz sama patrze na nia z przymruzeniem oka; 13-15 tydz./750g 16-18t /900g 19-22t /1400g 23-24 /800g 25-26 /900g 27-38 /6000g 39t /250g i w sumie powinno sie przytyc 11000g,jesli oczywiscie mialo sie prawidlowa wage przed ciaza,tzn nie mialo sie nadwagi ,to jest oczywiscie taka sugestia,kazdy organizm jest inny i nikt przeciez w ciazy glodzic sie nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja bratowa nalezy do kobiet bardzo,bardzo szczuplych...naprawde wazyla przed ciaza chyba 47 kg. a ja w porownaniu do niej to wazylam 62.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dotarłam i ja Bebe - to ja pisałam, że po pierwszych delikatnych ruchach było parę dni przerwy. i że się poskarżyłam lekarzowi, a ten mnie uspokoił, że tak być może. za to \"obiecał\" jak już się zacznie na dobre to nieraz mnie walnie z karnego w żebra tak, że oddech stracę. pod koniec ciąży oczywiście:) także tak wstępnie cię uspokajam, bo miałam identyczne strachy, a już teraz codziennie jest akcja... dziś jak się dzidzia denerwowała z rana, że sniadania nie zjadłam! z każdej strony mnie podchodziła, a ja w laboratorium to co jej zrobię? sexik u nas niezakazany i bardzo współczuję laseczkom, które mają bana🌼 z ta wagą to dziwna sprawa - u mnie nie rośnie(a wieczorem faktycznie większy sie wydaje być), a brzuch coraz większy. mam wrażenie, że spodnie na dupce zaczynają wisieć... a tu niby za dużo przytyłam, bo 3 kg są normą. no nie wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×