Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Nick.........Miejscowość......Wi ek.....T.porodu....Płeć .dziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09.....? ./Natalia?Szymon! kiteczek999999999..wlkp.....27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk..............23.........30.07.09... ...Tymon/Hanna....? monika1987..śląsk/małopolska..21......31.07.09.......... synek Franio Alidżi..........śląsk..............29l........02-05.08.0 9.....?..?..?........ Majka15181...Glogów...........27l.......04.08.09........ ..?...........? NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09..........synek Rafał Iwoneczka...lubelskie...........30l.......05.08.09...... ?.............? kapucha171...Pomorskie......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Korulka.....Lublin........29lat.............08-13.08.09. ...syn.../Natasza maartusia1...Przasnysz........27l.......09.08.09........ .?Aleksander/? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........cór cia Maja PyZa1986...małopolska...23l.................14.08.09........ ..? Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508..warszawa..31l..15.08.09.syn Mikołaj/Wojtek/Bartek Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?...Paweł-Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09.....?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław....29........19.08.09...Julianna /Mateusz issima.............Pomorze......26l.........20.08.09.... . ....?.............? Tupa80.........Katowice........29l........21.08.09...... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24l.......21.08.09..... ....?............?.... RedHairMama....Łódź..........29........24.08.09......Ani ela / Julian.... nici1980...Janów Lubelski...29l....24-31.08.09...?...Nicola/Olivier freckled11....Chorzów.......27l.........26.08.09........ .?........?........ Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... kropelkaaaa........Paryż.......27.......28.08.09....?..N atalia/Mateusz Kamila19_2908...Wwa....19....29.08.09.......syn...Maksym ilian/Jakub zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?............ asica19844....Wrocław.........25.......27.08.09....?....Zuzia/Filip(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam to gdzieś. Sukienka ma mi pasować, nie będę się trzymać sztywnych ram - cywilny w jasnej sukience, abo jakiejś bardziej oficjalnej itp bzdety.. Na ciężarówkę trudno coś fajnego znaleźć, a w tej wyglądam super i dobrze się w niej czuję:) I nie wyglądam jak ciotka własnej ciotki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Nie było mnie tylko przez weekend a już mam takie zaległości. Postaram sie później wszystko nadrobić. Witam nowe sierpniówki. Koteczek - wracaj szybko do zdrowia! Ja póki co przytyłam 4 kg z 60 na 64 kg, ale to było w zeszłym tygodniu. Nie wiem jak teraz, chociaż ostatnio coś mi się apetyt trochę zmniejszył, ale za to doszły słodycze, na które czasami mam chęć a wcześniej nic. Brzuszek ma 96 cm, ruchów jeszcze nie czuje :( Czasami wydaje mi się jakby coś tam się przelewało, ale to głównie wieczorem jak się położe. Usg już się nie mogę doczekać, ostatnie było 13 lutego a następne dopiero ok. 9 kwietnia. Cycki się powiększyły z B na C. Muszę pomyśleć o nowych stanikach bo w starych już się przyciasno robi. Później mam nadzieję, ze wrócę do swojego starego rozmiaru bo B w zupełności mi wystarczy :) Cycki moze bardzo nie bolą, a le za o sutki masakrycznie :( Zaraz zajrze na pocztę i pooglądam sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisuje się do tabelki bo gdzieś zginęłam po drodze :) Nick.........Miejscowość......Wi ek.....T.porodu....Płeć .dziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09.....? ./Natalia?Szymon! kiteczek999999999..wlkp.....27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk..............23.........30.07.09... ...Tymon/Hanna....? monika1987..śląsk/małopolska..21......31.07.09.......... synek Franio Alidżi..........śląsk..............29l........02-05.08.0 9.....?..?..?........ Majka15181...Glogów...........27l.......04.08.09........ ..?...........? NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09..........synek Rafał Iwoneczka...lubelskie...........30l.......05.08.09...... ?.............? kapucha171...Pomorskie......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Korulka.....Lublin........29lat.............08-13.08.09. ...syn.../Natasza maartusia1...Przasnysz........27l.......09.08.09........ .?Aleksander/? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........cór cia Maja PyZa1986...małopolska...23l.................14.08.09........ ..? Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508..warszawa..31l..15.08.09.syn Mikołaj/Wojtek/Bartek Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?...Paweł-Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09.....?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław....29........19.08.09...Julianna /Mateusz issima.............Pomorze......26l.........20.08.09.... . ....?.............? Tupa80.........Katowice........29l........21.08.09...... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24l.......21.08.09..... ....?............?.... RedHairMama....Łódź..........29........24.08.09......Ani ela / Julian.... ruda2828.....W-wa............26.........24.08.09......chłopak (?)...... nici1980...Janów Lubelski...29l....24-31.08.09...?...Nicola/Olivier freckled11....Chorzów.......27l.........26.08.09........ .?........?........ Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... kropelkaaaa........Paryż.......27.......28.08.09....?..N atalia/Mateusz Kamila19_2908...Wwa....19....29.08.09.......syn...Maksym ilian/Jakub zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?............ asica19844....Wrocław.........25.......27.08.09....?.... Zuzia/Filip(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka ja o tej garsonce to nie dlatego, że sa jakieś ramy! Wybrałaś fajną kieckę, ja byłam wyprana inwencyjnie i ubrałam się tak jak się ubrałam. Tylko bez \"nerw\" dziewczyno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHM to nie tak:) Ja zrozumiałam o co Ci chodziło. Brak pomysłu itd. Ale chciałam napisać, że ogólnie mnie wali jak inni odbiorą ten kolor na ślub cywilny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Koteczek, ja na gardło jadłam miód - troszkę pomógł. Jejku, nie masz szczęścia, najpierw Michałek teraz Ty. Zelka, dobre o tym facecie, ale się uśmiałam! Kapucha to super, ze już się dobrze z Dzidzią czujecie! Anytram, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Widziałam fotki, wyglądałaś ślicznie, a obrączki macie chyba takie jak nasze, w każdym bądź razie bardzo ładne, takie \"typowe obrączki\", jak to mój mąż mówi Nilli, Rafał to ładne imię, mój chrzesniak tak sie nazywa. Sylwinka, Dawid mi się bardzo podoba, był drugim imieniem po Mateuszu. Aha, powiedz mężowi, ze ładne imiona wybrał, ale ja mu proponuję : Bonifacy lub Kunygunda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale się coś źle czuję, słaba taka jestem...chyba ide spac ...do jutra Dziewczyny i Brzuszki...milego wieczoru i kolorowej nocki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie o imieniu Krystian? Tak mi do głowy teraz przyszło :) Strasznie podobają mi się imiona Patryk i Adi, ale wkoło pełno dzieci naszych znajomych. Bartek czy Mateusz też, ale mojemu M. nie podchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korulka - WITAJ kolejna brzuchata babo :D Pyza, ja byłam pewna, że to chłopiec od początku ciąży i się sprawdziło. Asica, Nilli ma rację co do ilości dodatkowych kilogramów w ciąży. Ja niestety należę do tej grupy, która ma czym piernąć i dlatego dobrze by było, gdybym za dużo nie przybrała. Jest narazie ok, 18 tc i +3 kg. Tupa ja Cię chyba nie mam na nk. Szybciutko wysyłam zaproszenie, bo jak nie to zaraz mocno tupnę nogą :D Dziewczyny, mam pytanie, kiedy jest powoła ciąży??? Co do antybocianów, to ja nigdy nie brałam i chyba nie będę. My zawsze walczymy z workiem na grągu, hihi! Mojej ciotce w krótszym okresie czasu pogorszył się stan zdrowia, robili badania i nie wiedzieli dlaczego, Lekarz spytał czy bierze anty i kazał jej odstawić i ponoć lepiej... Może to i nie prawda, nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z wynikami badan i ta babeczka powiedziala ze zetknelam sie z rozyczka gdzies i plakalam cala droge do domu a jak wrocilam to zadzwonilam do lekarza i powiedzial ze wynik jest dobry i zaczal mi tlumaczyc dobrze ze mam jutro wizyte u lekarza to jeszcze mi powie jak wszystko itd. ale powiedzial zebym nie plakala bo wynik napewno wyszedl dobrze :) a tak sie zdenerwowalam :( Koteczek trzymaj sie i lecz lecz lecz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palulka
Witam wszystkie przyszłe mamusie:) Nie wiem czy pozwolicie abym do was dołaczyla bo juz kilka razy sie wypowiadalam, ale wszyscy mnie olali:( Jestem w 19 tc, termin mam na 23 sierpnia i byloby mi bardzo milo moc sie z wami dzielic moimi przezyciami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka a Ciebie to trzeba ubić. Czemu Ty masz wpisany 18tc skoro jesteś w 17tc3dc, hę? Przynajmniej według daty porodu tak wychodzi:) Proszę się wytłumaczyć;) W stopkę wpisujemy SKOŃCZONE tygodnie. Półmetek masz chyba za jakieś 18 dni, skoro to 122 dzień Twojej dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żelka :) sliczna kiecka Koteczek :) zycze szybkiego powrotu do zdrówka kurde ale u mnie w klatce wiercą i tak od samego rana , uroki mieszkania w bloku Kamila :) ale o co chodzi ? kto Ci powiedział że wyniki złe ? Palulka :) witamy , zaczernij sobie nicka a nikt Cię nie oleje tylko pisz pisz pisz o wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika u mnie ktoś wbija gwoździe w każdy wolny metr ściany chyba, bo młotek w ruchu jakieś 3 godziny. Szlag mnie już trafia, ile można tak walić. Jakaś ciota sie do tego wzięła, bo nawet słychać, że nie machnie porządnie tylko się tak z tym cacka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka dobrze ze przypomnialas o tych tyg ja musze tez zmienic bo w sobote skoczyl mi sie nastepny tydzien. Monika pielegniarka w laboratorium powiedziala mi ze zetknelam sie z rozyczka i ja przeplakalam cala droge do domu jak wrocilam zadzwonilam do lekarza gina mojego i mu wszystkie badania przeczytalam powiedzial ze wszystko jest ok i ze mam sie nie martwic. Ale i tak sie splakalam:( ale dobrze ze dobrze:) KOCHAM MOJE MALENSTWO DO SZALENSTWA I JEGO DOBRO DLA MNIE NAJWAZNIEJSZE I ZDROWKO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu pozbyłam się męża - poszedł do pracy do 4 rano :/ Koteczek, mam nadzieję, że szybko się z choróbskiem uporasz... Palulka, witamy 🌼 Kamila, też nie wiem, co z tą różyczką. Pewnie badanie pokazuje, że masz przeciwciała, bo kiedyś przechodziłaś i to dobrze! chyba panikujesz bez potrzeby. Nie stresuj siebie i dzidzi! :) pogoda paskudna, nic mi się nie chce :( pada i pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka nie mów, bo my ostatnio też tak robiliśmy. Ciągle wiertarka w ruchu... aż dziwne, że nas sąsiedzi nie wyeksmitowali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLLi wlasnie tak o to chodzi bo mi teraz lekarz wytlumaczyl ale ta pielegniarka powiedziala inaczej :O teraz jestem juz spokojna ale i tak chce juz jutro i ta wizyte u gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bardzo mi miło ze nie macie nic przeciwko:) strasznie was tu duzo jest:) ale to bardzo fajnie, przynajmniej przyrost naturalny sie zwiekszy:) to tak na poczatek moze napisze ze jestem z radomia, mam juz brzuch jak sklep i od paru dni czuje juz kopniaczki:) a takm poza tym to staram sie przeczytac wszystko co juz pisalyscie ale troche ciezko jest przeczytac na raz 300 stron:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabijcie mnie, nie pamiętam, która pytała o Glorię. Pamiętam tylko, że pytanie padło. Hmm, pasożyta bym tak nie nazwała, ale przeciwko imieniu nic nie mam. Co do zdrobnień, to chyba tylko Glorcia, Glorka, ewentualnie całkiem skrótowo: Glo;) Witam nowe sierpniówki. Żelko, gdzie sukienka do obejrzenia jest? Przegapiłam coś? Alidżi, pisałaś o smarowaniu się oliwą z oliwek. Wyłącznie na mokrą skórę i nie za długo, oliwa wysusza. Chyba że dodasz ją do zwykłego balsamu (mieszać tuż przez nałożeniem), wtedy możesz pociągnąć na oliwie do końca ciąży. Kamilko, oczywiście, że się zetknęłaś z różyczką, a raczej z jej wirusem. Choćby podczas obowiązkowego szczepienia w 13 roku życia, ciebie już z pewnością objęło. I bardzo dobrze, że się zetknęłaś. Pytanie, jak dużo masz przeciwciał. Możesz podać wyniki badania? Ja też się zetknęłam, tyle że mam za mało przeciwciał i cały czas wisi nade mną groźba zarażenia się. Specjalnie się tym nie przejmuję, zakładam, że jeżeli dotąd nie zachorowałam, to może i do sierpnia się jakoś uchowam. Styczność z różyczką miałam zarówno jako dziecko (odwiedziny u chorych koleżanek), jak i dorosła (w pracy), ale sama choroby nigdy nie przechodziłam. Koteczku, a Ty się nie szwendaj po mieście, tylko, do jasnej piklowej, wreszcie porządnie wylecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jescze chcialabym zapytac gdzie wrzucacie fotki z waszymi brzucholkami itp bo chetnie bym poogladala i sama jakies wrzuciła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czytałam Was chyba z godzinę :) a ostatni raz wpisałam się wczoraj przed niedzielnym obiadkiem :) hehe nieźle,nieźle...:) przy okazji chciałam przywitać się z nowymi,sierpniowymi mamusiami :) po obiadku wczorajszym pojechałam na urodziny mamy i sobie wiadomo troszkę podjadłam :P a dzisiaj odwiedziła mnie przyjaciółka i takim oto cudem zleciał mi cały dzień...klachy,klachy i po klachach ... nawet obiadu dla męża dzisiaj nie było bo Kasiunia się zagadała...:P biedulek chyba nie umrze z głodu,a kto powiedział,że jak teraz jestem w domu to wszystko ma być na czas i w ogóle zrobione...:):):) ciężarnej tez od życia się coś należy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palulka, 1. skończyłaś 18tc, więc zmień w stopce na 18 2. Każda z nowych dziewczyn przechodzi kwarantannę trwającą ok 2 tygodni, jeśli dużo się udziela i wzbudza nasze zaufanie, może się starać o namiary na naszą topikową skrzynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×