Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Pozwoliłam sobie skopiować jeszcze ta tabelkę, można się wpisywać kto już wie. Nick...........................?? GaGa_........................?? kiteczek999999999.......dziewczynka Jogi11.......................?? Majka15181................?? Alidżi.........................dziewczynka NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................?? kapucha171................?? lolcia26.......................chłopiec Pikle.........................?? Koteczek19833...........dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Marzenie1508.............?? Asiaaaaa....................?? anytram.....................?? Agula125....................?? Figlarna.....................?? Sympatyczna79...........?? issima.......................?? małaHPW...................?? RedHairMama..............?? ruda2828...................chłopiec Monika26sz...............?? kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86....................?? Sylwinka25.................?? monika1987................chłopiec nici1980,10..................?? Tupa80........................?? Spajk.........................chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja sie dopisze:) Nick.........Miejscowość......Wi ek.....T.porodu....Płeć .dziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09.....? ./Natalia?Szymon! kiteczek999999999..wlkp.....27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk..............23.........30.07.09... ...Tymon/Hanna....? monika1987..śląsk/małopolska..21......31.07.09.......... synek Franio Alidżi..........śląsk..............29l........02-05.08.0 9.....?..?..?........ spajk....podkarpacie.......30l..........03.08.09.....syn ?Jeremiasz? Majka15181...Glogów...........27l.......04.08.09........ ..?...........? NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09..........synek Rafał Iwoneczka...lubelskie...........30l.......05.08.09...... ?.............? kapucha171...Pomorskie......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Korulka.....Lublin........29lat.............08-13.08.09. ...syn.../Natasza Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........cór cia Maja PyZa1986...małopolska...23l.................14.08.09........ ..? Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508..warszawa..31l..15.08.09.syn Mikołaj/Wojtek/Bartek Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?...Paweł-Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09.....?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław....29........19.08.09...Julianna /Mateusz issima.............Pomorze......26l.........20.08.09.... . ....?.............? Tupa80.........Katowice........29l........21.08.09...... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24l.......21.08.09..... ....?............?.... palulka...........Radom..........21.......23.08.09..........?............?.... RedHairMama....Łódź..........29........24.08.09......Ani ela / Julian.... nici1980...Janów Lubelski...29l....24-31.08.09...?...Nicola/Olivier freckled11....Chorzów.......27l.........26.08.09........ .?........?........ Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... kropelkaaaa........Paryż.......27.......28.08.09....?..N atalia/Mateusz Kamila19_2908...Wwa....19....29.08.09.......syn...Maksym ilian/Jakub zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*** Żelka- przyglądałam się tym sukienkom w Orsayu, ale nie martw się nie kupiłam, bo stwierdziłam, że mam za jasne włosy do tego koloru. Ale ogólnie sukieneczka ładna, nie jest powiedziane, że na ślub ma być jasna albo coś w tym stylu. Ja mam zielonozłotą plus kremowe dodatki. W końcu wymyśliłam, że włosy pokręcę, zrobię francuza i zepnę go z tyłu ozdobnym grzebieniem. A jak zmienię zdanie, to rozpuszczone, ale też z wałków :) W podstawówce miałam kręcone włosy, drobne loczki a teraz mam proste, może nie druty, ale do kręconych im daleko :( Szkoda. Uciekam do spania, bo wieczór nad książkami wystarczył, żeby kręgosłup wołał o pomoc, także miłych snów, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zamelduje się jako pierwsza! Samopoczucie odrobine lepsze niż wczoraj , mam nadzieje że tak zostanie(nie chcę być chora :-( ) U mnie pogoda paskudna - pełno śniegu( a ja musze wyjśc na cały dzionek masakra dpiszę się do tabelki bo po drodzę znów mnie wcieło Nick.........Miejscowość......Wi ek.....T.porodu....Płeć .dziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09.....? ./Natalia?Szymon! kiteczek999999999..wlkp.....27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk..............23.........30.07.09... ...Tymon/Hanna....? monika1987..śląsk/małopolska..21......31.07.09.......... synek Franio Alidżi..........śląsk..............29l........02-05.08.0 9.....?..?..?........ spajk....podkarpacie.......30l..........03.08.09.....syn ?Jeremiasz? Majka15181...Glogów...........27l.......04.08.09........ ..?...........? NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09..........synek Rafał Iwoneczka...lubelskie...........30l.......05.08.09...... ?.............? kapucha171...Pomorskie......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Korulka.....Lublin........29lat.............08-13.08.09. ...syn.../Natasza maartusia1...Przasnysz...27l.............09.08.09.......?Aleksander!Nikola? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........cór cia Maja PyZa1986...małopolska...23l.................14.08.09........ ..? Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508..warszawa..31l..15.08.09.syn Mikołaj/Wojtek/Bartek Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?...Paweł-Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09.....?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław....29........19.08.09...Julianna /Mateusz issima.............Pomorze......26l.........20.08.09.... . ....?.............? Tupa80.........Katowice........29l........21.08.09...... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24l.......21.08.09..... ....?............?.... palulka...........Radom..........21.......23.08.09...... ....?............?.... RedHairMama....Łódź..........29........24.08.09......Ani ela / Julian.... nici1980...Janów Lubelski...29l....24-31.08.09...?...Nicola/Olivier freckled11....Chorzów.......27l.........26.08.09........ .?........?........ Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... kropelkaaaa........Paryż.......27.......28.08.09....?..N atalia/Mateusz Kamila19_2908...Wwa....19....29.08.09.......syn...Maksym ilian/Jakub zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D Koteczku wracaj szybko do zdrowia 🌻 Zelka sukienka prześliczna :) Kropelkaaaaa Bonifacy i Kunegunda też śliczne imiona :D:D:D:D:D:D u nas też jest zimno i pochmurno ja wstałam o 6 bo musiałam swojego M odprawić do pracy a już się nie kładłam do łóżka bo zaraz mój ojciec nadjedzie wczoraj jak zwykle znowu mnie zgaga męczyła mam jej już dosyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , widze ze ta pogoda rozklada nas pokolej ja wstalam dzis z takim katarem bolem glowy i gardla :( ja chce ciepelko.....wiosenke....sloneczko..... dobija mnie ta aura jeszcze w jakas depresje wpadne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też ponarzekam na pogodę- w Krakowie wieje, a słonko pokazuje się zdecydowanie za rzadko ;( Dzisiaj mój młody pokazał nogę- jak się obudziłam to był wyraźny róg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, ja też juz na nogach, bo tez męża do pracy wysłałam. I już się nie kładę bo szkoda dnia. U mnie z pogodą chyba nie najgorzej, parę chwilek temu słoneczko nawet poświeciło. Ale pewnie nadal wieje, trudno. A, i proszę z daleka ode mnie trzymać wszelkie wiruski. Dziewczyny, zawiało Was gdzieś, gorąca herbatka z miodkiem i do łózeczka grzać się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey !! Żelka ja mialam bordowa kiecke i wiesz co >? dalam za nia nie mala kase bo ze wszystkim wyszlo mnie 1000 zl ;/ z butami torebka itd i zastanawiam sie nad tym ze po urodzeniu jak bede miala koscielny i tylko pare osob bedzie tak jak teraz ale plus moj chrzestny to chyba ja sobie troche zmniejsze i pojde w tej samej bo zeby ecri specjalnie do kosciola kupic to taka jak ja chce to 2 tysiace kosztuje ale na łeb nie upadłam juz przeżyłam ta wspaniała chwile wiec mnie to ryra co inni powiedza bede miala koscielny razem z chrztem dzidzi Zelka hehe moj placil oplate za slub i jak podchodzil do okienka placil 80 zl i mowi do baby ze cos tanio mnie kupuje :] łehehe smiech na sali oczywiscie kropelka ja po 1 tabletkach anty zaczelam sie zle czuc dopiero po pol roku bo byly starszej generacji odrazu bylo wiadomo ze sa nie dla mnie bo przez miesaic plamilam a po pol roku zmienilam na cilest i to byl strzal w 10 czulam sie swietnie 3 dni okres wcale nic nie bolalo i w ogole ale to zalezy od organizmu Kamila nie przejmuj sie i wlasnie dlatego u mnie w laboratorium pielegniarki nie tłumacza wynikow i nie odzywaja sie na ten temat mowia ze lekarz jest od tego i maja racje Palulka Witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaa - u mnie z płaceniem za ślub było tak, że poszliśmy razem, ale ja zapłaciłam, bo akurat miałam równo. I mąż potem przez długi czas opowiadał (teraz czasami też) że sobie kupiłam jego nazwisko za jedyne 84 złote! Oczywiście śmiejemy się z tego :) bo tak to faktycznie wygląda. 10-15 minut i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Kobietki! ja już od pół godziny w pracy siedzę i przez tą pogodę jestem nieprzytomna... ;/ RHM na poczcie nic nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Asiaa- ja bym się nie przejmowała sukienką, jest śliczna i spokojnie możesz iść do kościelnego w niej. Sukienka z napisem na metce "ślubna" kosztuje od razu 10 razy więcej, niż prawie taka sama bez tego napisu. My bierzemy kościelny albo rok po cywilnym, czyli w kwietniu, albo dopiero na wakacje 2010 i nie zamierzam kupować kiecy za 2 tysiaki na jeden raz... Zastanawiałam się nad kremową (skoro już mam takie buty) do kolan, zwykłą sukienką wieczorową. Długa zła, bo się pląta, poza tym jeszcze mam co pokazać (nogi) więc mając w nosie dogadywania konserwatywnej rodzinki sukienka nie będzie biała. Jest jeszcze jedna możliwość- miałam iść w kremowo bordowej na cywilny (sukienka ze studniówki), ale niestety, brzusio :P Ale do kościelnego też będzie dobra, o ile się zmieszczę. Wolę wydać kasę na co innego.. Zobaczymy, czy mnie zje stres przed urzędnikiem na cywilnym- już 4 kwietnia. Mówię mojemu, żeby się choć trochę jeszcze starał, bo po ślubie pewnie to zleje :P Ale nie jest źle, dostałam w niedzielę stado żółtych tulipanów, trzymają się nieźle, chociaż kawałek wiosny tej zimy :) Jeszcze kupiłam cebulki narcyzów w Ikei, rozwinęły się już 4 kwiatki i poprawiają humor, bo są wiosenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek --> 🌼🌼🌼🌼🌼 na poprawę humoru. Ostatnio taka pogoda chandrowa, mnie tez jeszcze trzyma :( Jak zdrówko Twoje i Michała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, u mnie dopiero internet zaczął działać bo przez ta wichurę ani kablówki ani neta nie było od kiedy wstałam ale to dobrze w sumie bo się trochę pouczyłam. U mnie tak wieje, że w kratkach wentylacyjnych przeciąg się robi zaraz muszę wyjść na ten wiatr i pewnie mnie będzie głowica boleć. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek- dla mnie też datą ślubu będzie 04.04.09 czyli cywilny, kościelny mógłby dla mnie nie istnieć, no ale rodzinka wisi na mnie a K. też by chciał kościelny, no to nie będę się zapierać, co mam zrobić. Na pewno te klechy biorą więcej, niż w urzędzie, a jeszcze jakieś nauki przedślubne, hihi, zastanawiałam się nawet, czy nie iść na nie teraz, w ciąży, na zajęciach o wstrzemięźliwości przed ślubem mogłabym polemizować :P Ech.... A w niektórych parafiach trzeba mieć zaświadczenie od psychologa (poleconego oczywiście), że się jest świadomym... Jak nam nie będą chcieli ochrzcić Franka, to pójdziemy gdzie indziej, gdzieś się na pewno uda, albo po prostu Franek poczeka na ślub rodziców, mnie się tam ze chrztem nie spieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palulka, witaj wśród nas! Kamila, dobrze, że lekarz Ci wyjaśnił. Ech, ale się musiałaś nabawic strachu! Zelka, już kiedyś o tym pisałam, no, ale nic jeszcze Ci się wytłymaczę. Otóż tygodnie są ok, bo ostatnia miesiączka zaczęła mi się 15 listopada i licząc od niej to minęło już 18 tc i 3 dni. Z datą porodu jest tutaj trochę inaczej, tzn, gin mi wyliczyła, ze zapłodnienie miało miejsce 28 listopada, a termin porodu na 28 sierpnia (równo 9 m-cy). Według kalkulatorów polskich wychodzi mi termin na 22 sierpnia, ale już nie chcę sobie robić młynku w głowie... Moim zdaniem termin 22 sierpnia jest właściwszy! Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ale zmęczona jestem od wczoraj... pierwszy raz mnie tak dopadło w tej ciąży. chyba przesilenie wiosenne i duże wiatry - nie w sensie, że gazy;) jutro chyba sobie odpuszczę zajęcia, wyspię się i na popołudnie do roboty dotrę. widze, że temat ślubów szaleje, ja już opiwiedziałam wczesniej sowją historię - nie będę powtórnie przynudzać:P Zelka - kiecka boska, ja strasznie ostatnio w fiolecie robię - pewnie dlatego tak mi się podoba. Koteczek - coś czuję, ze zaraz zbierzesz za to, że o siebie nie dbasz;) już suniesz po herbatkę z miodkiem, kocyk a Młodemu uprzednio podsuwasz jakąś nieangażującą Ciebie rozrywkę... już już! Kochana musimy jakoś Cię zmusić do zadbania o siebie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi - dziękuję. Iwoneczka - popieram, trzeba o Koteczka zadbać, więc Koteczku, do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Koteczek*** z tymi naukami niestety nie masz racji. Czy jesteście małżeństwem prawnie, czy nie, nauki muszą być odbębnione. Ja już dostałam swoją karteczkę i niedługo zaczynamy chodzić - jak tylko remont się skończy, tzn już po cywilnym. Nauki trwają 10 tygodni (wykłady) + 2 x poradnia przedmałżeńska (porąbany psycholog kościelny) + 2 x spowiedź (ostatnia dzień przed ślubem) + skupienie. Do tego dochodzi jeszcze problem katechizacji w liceum - u mnie to będzie duuuży problem, bo się wypisałam z religii w połowie liceum, bo katecheta był takim idiotą, że się słuchać nie chciało. Ksiądz sam nam zaproponował chrzest bobasa w dniu ślubu, jak przekładaliśmy datę z powodu ciąży. Ogólnie moją parafię prowadzą zakonnicy i wydaje mi się , że są trochę normalniejsi niż księża. Co do nauk z brzuchem nie ja pierwsza i nie ostatnia. Boję się tylko, że ciężko będzie mi wysiedzieć, że będzie bolał kręgosłup itp. Koteczku*** też chętnie bym Cię przywiązała do wyrka, żebyś w końcu wyzdrowiała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHM - super brzusio i jaki pokaźny :) Koteczek - kuruj się!!! musisz teraz o siebie dbać... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja chciałam krótką sukienkę na cywilny. Dałam za nią 120zł i jestem zadowolona, bo wszędzie dobrze leży i na inne okazje będzie. Mam długą suknię granatową z wiązanym gorsetem, ale nie chciałam,żeby obciskała mi brzuszek. W tej od biustu materiał się leje, więc nic mnie nie uciska. Monika z tymi ślubnymi masz rację. Ja znalazłam tanią suknię ślubną u mnie w centrum miasta. Jest taka jak sobie wymarzyłam:) Taka trochę bezowata, księżniczkowata;) Ale nie przesadzona pod względem ozdób, krój ma tylko taki. Akurat na mojej sylwetce wygląda fajnie, będzie szyta na miarę, a koszt całkowity to 1650 zł, więc całe nic jak za ślubną. Wygląda tak: http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?page=14&style=A3145 Tylko jest bez trenu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj na TVN Style był program o unieważnieniu ślubu kościelnego... ale nie wiem, czy jest sens, żeby małż się w to pakował... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! widze ze temat slubu:wiec ja biore slub konkordatowy za miesiac. nauki trwaly 7 dni,a teraz 3 razy przed slubem musimy pojsc na nauki tzw przedslubne. caly czas cos zalatwaimy...juz od stycznia. RedHairMama-super brzusio:) a co do sukienki to taka jak chce to kosztuje ok.2000. ale sie wycfanilam i krawcowa mi ja szyje na miare:P:)i zaplace za nia 1200 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*** Żelka- super sukienka :) Psycholog kościelny- brrrr bez sensu zupełnie, a na wykłady pozostaje mi krzyżówka, sudoku, kimanie na krześle. Może i to niezbyt ładne, ale nie sądzę, żeby jakieś lekcje kościelne były ciekawe. W moim LO uczyła katechetka, która zachwalała metody naturalne i całkowity zakaz używania gumek itd, seks tylko do robienia dzieci... Po siódmym dziecku zrezygnowała z pracy. Ech... *** Nilli- unieważnienie kościelnego jest trudne, moja teściowa się za to zabrała i jedyne co, to się ośmieszyła, trzeba wzywać świadków, jeździć do jakiś ważnych osób- mieszkając w Bielsku Białej jeździli do Krakowa... Słyszałam, ze jest to trudne i ciężkie do przeprowadzenia i musi być jakiś powód np. brak pożycia (odpada, bo twój mąż ma dzieci z tamtą babą), albo zatajenie choroby psychicznej, alkoholizmu itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli ja uważam, że nie, ważne żeby sie kochać i żeby być szczęśliwym bez względu na to czy bedzie wesele, cywilny czy na kocią łapę bedzie się żyć. Ja żyję szczęśliwie prawie 7 lat tylko po ślubie cywilnym, nigdy nie żałowałam że nie było kościelnego i całej tej szopki ( nie lubię wesel jak tylko moge to nie chodzę) ale wiem że są ludzie którym bardzo na kościelnym zależy i nawet nie chodzi o chrzciny tylko dla samych siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×