Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Zelka no wlasnie w komplecie poscieli jest tez ten ochraniacz zapomniałam napisac, baldachimu tez nie załoze ale jest tak duzy ze mozna go na przescieradelko przerobic, podusi narazie tez nie bede uzywac:) za ten komplet zaplaciłam 119 zł (kołdra, poduszka, ochraniacz, baldachim z ktorego przescieradlo zrobie, no i poszewka na koldre i podusie ) wiec mysle ze cena niezla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, zaćmienie umysłu mam i zapominam jednocześnie o podwójnym znaczeniu nazw. Pościel w znaczeniu poszwa tak, jak najbardziej sama kupię. Pisząc pościel, miałam na myśli wkłady, czyli kołdra i poduszka. Na nie chyba za wcześnie. A na zdjęciu Kiteczka rzeczywiście poszwy są, nie wkłady. Jeśli masz zimno w mieszkaniu, Kiteczku, rożek rozumiem. U mnie może nie upalnie, ale do zimna daleko, dlatego do rożka nie jestem przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest jeszcze wkład, to rzeczywiście bardzo mało zapłaciłaś. tylko po co komu wkład przy tak małym dziecku.. Ja kupie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że dla mnie rożek niezbędny. Moja siostra miała i też dużo był używany mimo pełni lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju Anytram bardzo mi przykro z powodu zachowania teściowej. Wyobrażam sobie jak bardzo miałaś ochotę ją wykopać z domu. No i po raz kolejny dowcipy o teściowej mają sens:/ Mam nadzieję, że jak najrzadziej będzie stawać Ci na drodze. Szkoda, że w tak ważnym dla Was dniu nie potrafiła się zachować... Żal dupę ściska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram, nie zazdroszczę przeżyć. Mam nadzieję, że jednak uda wam się ułożyć JAKOŚ stosunki i da się żyć. No i przed wami rocznice ślubu, możecie je obchodzić równie hucznie - na wszelki wypadek bez teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście teściowa mieszka 500km od nas :-) ale mimo wszystko to przykre że tak się zachowała i już nie mam ochoty jej odwiedzać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antytram przykro mi że tak wyszło- ale najważniejsze że twoj mężuś jest po twojej str i jego tata też. Ludzie czasem nie odpowiadaja za swoje słowa i jestem pewna że ona bedzie żałowała tego co powiedziala bo gadała naprawde głupoty. Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może teściowa pójdzie po rozum do głowy i przeprosi za swoje zachowanie. A tort pięknościowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiteczek zaszalałaś z tymi ubrankami! :) ja baldachim miałam dla Pauli i mi sie przydał, chronił od słońca a jak latem wietrzyłam pokój to od wiatru i wieczorem przed żarówką żeby nie świeciła po oczkach zapomniałam jeszcze dodać gratulacje tym wszystkim przyszłym mamom które poznały już płeć maluszka :) Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram, pozwolisz, że uwierzę na słowo, sprawdzać nie będę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe słyszałam że takie kosze są bardzo niepraktyczne, nie chodzi mi o model wózka ale o taki właśnie kosz. Zwyczajnie mało mieszczą i chyba mogłoby coś wypaść z takiego kosza przy manewrach z wózkiem. Ja miałam głęboki na 35l chyba i bardzo mi się przydał na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego kosza jest mocowana torba do kompletu ale na tych zdjęciach nie ma, a jak pada deszcz to zdejmuje się ją i zostaje kosz jak na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusem wózka jest to, że w rzeczywistości jest delikatny (widziałam już takie kolumbryny, że szok) i waga 6 kg to chyba nie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle, 2 x spody tortowe np biszkoptowe, 2 kremy waniliowe (ew. śmietankowe, czekoladowe czy jakie kto woli, może być ajerkoniak), jedna wyciskaczka do kremu i ozdoby :) Rozrabiasz kremy z mlekiem i masłem, wszystko napisane na opakowaniu, tylko miksujesz mikserem. 1 op spodów to 2 placki biszkoptowe, smarujesz jeden kremem, kładziesz drugi i też smarujesz kremem :) biszkopty można skropić np herbatą żeby nie były suche z drugiego opakowania spodów wycinasz koło korzystając z mniejszego talerza, i robisz dokłądnie to samo co wcześniej, czyli kładzien jeden mniejszy placek na dwa duże wysmarowane kremem i też zmarujesz kremem, i drugi mniejszy i to samo a na końcu wyciska się wokół całego tortu wzorki z wyciskarki tym samym kremem i ozdabia kupnymi groszkami, różyczki też kupne-gotowe jak i ta cała para z lukru (koszt jednej rózyczki ponad 1zł a para młoda 26zł), jak się robi na urodziny komuś to nie trzeba tych ozdób a wzorki można zrobić innym kremem albo dodać barwnik i może byc tort kolorowy dla dziecka :) Proste, nie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Dziękuje Wam Kluseczki w imieniu brzuszka za komplementy ;) ...Ładne ubranka i brzusio Kiteczku - rożek mi się bardzo podoba, mój pogląd na temat rożka jest taki, że wydaje mi się że bardzo się przydatuż po porodzie w domku...gdyż Maleństwo od razu po narodzinach wydaje się byc takie kruche, malutkie, a taki rożek Maleństwo troszkę ochrania, przynajmniej przez pierwsze dni ;) ...Anytram śliczną fryzurkę miałaś na swoim ślubie...torcik, mniam apetyczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×