Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

martusiaa zleci zobaczysz....:) najważniejsze ,że zobaczysz i usłyszysz dzidzie...:) cierpliwości.... ja tez jak na szpilkach siedzę,a jeszcze jak dziewczyny zdają relacje,to człowiek tak się niecierpliwi i tylko kartki z kalendarza wyrywa..ale zobacz, juz lada dzień kwiecień...jak ten czas leci....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freckled ja też idę na 3D 31.03 będę wtedy na początku 22 TC wiec to chyba ostatni dzwonek bo trzeba zrobić tzn. najlepiej zrobić do końca 22 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freckled11 Widze, że termin masz zbliżony do mojego. Ja też niedługi ide na usg - udało mi się jednak zapisać na 9 kwietnia :) Połówkowe robią przeważnie międzi 18-22 tygodniem. Wiadomo, że im ciąża starsza tym lepiej wszystko widać, ale ja też już nie mogę wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek a nic sie juz nie da zrobić , jakieś odwołanie czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi przegapili półówkowe bo gdybym sie dziś nie upomniała to nawet bym nie dostała skierowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff odetchnęłam z ulgą...najpierw się napalam i zapisuje ,a potem zastanawiam czy nie za wcześnie....pif paf w łeb..dzięki dziewczyny.... mam nadzieję,że dzidzia się pokaże ;) Alidżi-to zdamy relacje w jednym dniu :) ruda -chwilę po nas...:) koteczek-pech,zakichany pech....będzie ciasno,ale chyba się nie poddajesz? nie próbujecie zamiany czy coś w tym stylu...mi udało się zamienić mieszkanie z mniejszego na większe...:)nie denerwuj się :) będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maartusia1 nie przejmuj się tym - moja znajoma wogóle na połókowym nie była, bo jej lekarz stwierdził, że najlepiej wszystko widać po 24 tygodniu. Dopiero wtedy poszła i była bardzo zadowolona, bo maluszka bardzo dokładnie było widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...to kapa...ale nie poddawaj się tylko próbuj,widać ,że twarda babka jesteś to dasz radę...:)..trzymam kciuki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja nadal zasmarkana ale wczoraj mężul kupił mi prenalen i miodek do mleka i po wyspanej nocy lepiej się czuje. Issima gratuluje poznania płci :) KOTECZEK znowu zaszalałaś ;) Czarnula ładnyw wyraźny brzusio! Marzenie coś dla Ciebie odnośnie wystającego pępka i dużego brzusia http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_content&task=view&id=39&Itemid=60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek buuuuuuuuuuu :(:( No oni tak robią , znajomy też wojskowy miał dostać przydział 2-pokojowego prawie rok go zwodzili i co? nic nie dostał i nadal już 2 lata kolejne siedzi na wynajmowanym i liczy na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,ja tez mysle juz nad pokojem malenstwa i nawet pokupilam juz pare dodatkow w koloze granatowym i seledynowym,do tego mam dywan z postaciami z bajek tez granat z zoltym , zielonym i odrobina czerwonego,sciany bede chyba ecry,a na nich tez kolorowe naklejki,albo fototapeta,zobaczymy blizej remontu,bo ten dopiero kolo czerwca:)))kupilam tez sliczna posciel ecry tez z bajkowymi postaciami no i meble dla dzidzi mam w koloze sosny,brakuje tylko lozeczka:)))Mysle ze te kolory beda uniwersalne tez jesli bedzie dziewczynka,bo ja nie lubie rozowego i na pewno nie zdecyduje sie na ten kolor.Pochwale sie tez,ze wrrrrrreszcie wybralam lekarza w Polsce ,dzwonilam wczoraj i 15 mam wizyte u tego nowego gina i usg 4D,mysle ze nie bedzie za wczesnie,bo akurat tego dnia zaczne 22 tydzien,wiec chyba akurat.Juz nie moge sie doczekac,moze weszcie poznamy plec:)))Co do ciuszkow mam wszystkie nowe,(niestety nie mam w rodzinie tak malych dzieci,wiec nic uzywanego nie dostane),pokupilam wiec tutaj zanim wyjade do Polski bo tu sa swietnej jakosci,kolory raczej unisex:zolty,ecry,zielony,pomaranczowy,mam tez juz sliczny kocyk z misiakiem ecry z jasnym brazem,no i 2 slodkie reczniki z kapturkiem ,ufff ale sie rozpisalam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatki mam pytanie czy wiecie może czy można usłyszec tętno Maluszka przez stetoskop, bo ja slyszałam że tak i tak sobie w domku próbuję...ale na razie nic nie słyszę, może jeszcze za wcześnie ;) tylko słodkie kopniaczki czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK współczuje!! ciągle coś masz pod górkę ale widać że twarda babka z Ciebie i dasz radę!! Zawsze kiedy jest Ci źle pomyśl o tym że są ludzie którzy mają gorzej! Tylko ludzka natura to taka żeby ponarzekać. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa nie mam pojecia,bo moj gin bada mi zawsze specjalnym detektorem do tetna,ja za to kupilam sobie takie fajne urzadzenie ze sluchawkami,za pomoca ktorego mozna sluchac tetno , serduszko i inne odglosy malenstwa,ale poki co nie mam jeszcze z niego pozytku bo pisza ze to wszystko mozna uslyszec dopiero od 7 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupa mysle ze mozna ale jeszcze faktycznie za wczesnie bo dzis lekarz mi pokazywal tetno dziecka i troche mu zajelo zanim je zlokalizowac juz nawet sie przez chwilke przestraszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie od siódmego miesiąca to już powinno byc słychac serduszko Maluszka ;) ...Dziś i jutro wielkie sprzątanie przedświąteczno-wizytowe, w następnym tygodniu przyjeżdża siostra Mężusia ze Stanów z Mężem którego jeszcze nie znamy, i rocznym synusiem Ethankiem, chrześnikiem mojego Luby, którego też jeszcze nie znamy - dobrze że jest skype i zdjecia - :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanko,czy sa jakies kalkulatory ktore licza termin porodu wedlug daty poczecia a nie ostatniej@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda,chcialabym znac dokladny termin porodu:)))a pomiedzy terminem wg ostatniej @,a terminem wg usg jest roznica rowniutki miesiac:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie znam... raczej dokładnej daty porodu nie poznasz...natura robi nam różne psikusy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostaje mi chyba sugerowac sie data wg usg,bo ostatnia @mialam 17.10,wiec wg haczewskiego termin na lipiec:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale cisza na forum,wszystkie dziewuszki zapracowane jak pszczolki,widze ze tylko ja patrze jakby tu sie wymigac od niezbednych prac domowych:)))ale co tam raz na jakis czas kazda z nas ma prawo poleniuchowac:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz koteczku,nie ma to jak pomyslec i nie narzekac i same madre rozwiazania do glowy przychodza:)))jednak my polskie kobitki to zaradne jestesmy:)))a tak na serio,to przeciez nie kazdy z nas bedzie od razu po urodzeniu dziecka mieszkal na swoim,my tez nie mamy jeszcze konkretnych planow,co w Polsce,na razie wpakujemy sie do mojej mamy,bo mieszka tylko z bratem,ale fakt mamy ogromny dom i mozemy liczyc z dzidzia na cale 2 pokoje:)))jeden dla malenstwa i jeden dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Dzień miałam mocno wypełniony a to nie koniec przecież i powoli padam na twarz. Musze się położyć. Tupa - dziękuję :) Martusia - moje drugie serce też bije w takim tempie 146 x na min. :) Koteczek - trzymaj się i bądż dzielna! co do pokoju dla Dziecka się nie wypowiadam, bo my na razie takowego nie mamy i musimy wygospodarować trochę miejsca u nas. A potem to sie zobaczy. Miałam dzisiaj wkleić zdjęcia naszej wstepnej wyprawki ale nie mam siły. Może póxniej mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie wam z tymi darowanymi ubrankami:)))bo ciezko tak kupowac wszystko od zera i jakie kolosalne pieniadze ida:)))ja juz nawet nie licze zeby sie nie dolowac,bo teraz tyle wydatkow ,ze szooooooooookkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×